{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما سیرجان تهران

ارزانترین نرخ پرواز سیرجان تهران معمولا در روز های چهارشنبه است

بلیط هواپیما سیرجان تهران

شنبه

02/31

بررسی

یکشنبه

03/01

بررسی

دوشنبه

03/02

1034 ت

سه شنبه

03/03

1034 ت

چهارشنبه

03/04

1050 ت

پنجشنبه

03/05

بررسی

جمعه

03/06

1034 ت

شنبه

03/07

1050 ت

یکشنبه

03/08

1050 ت

دوشنبه

03/09

1034 ت

سه شنبه

03/10

1034 ت

چهارشنبه

03/11

1050 ت

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

1034 ت

شنبه

03/14

1050 ت

یکشنبه

03/15

1050 ت

دوشنبه

03/16

1034 ت

سه شنبه

03/17

1050 ت

چهارشنبه

03/18

1050 ت

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

1034 ت

شنبه

03/21

1050 ت

یکشنبه

03/22

1050 ت

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

1050 ت

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

بررسی

شنبه

03/28

1050 ت

یکشنبه

03/29

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز سیرجان تهران

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه سیرجان
فرودگاه مقصد :
فرودگاه مهر اباد
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز سیرجان تهران

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما سیرجان تهران امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز سیرجان تهران

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

3727

آسمان

شنبه 1401/02/31

1,050,000 تومان

1072

ماهان

شنبه 1401/02/31

1,050,000 تومان

1072

ماهان

یکشنبه 1401/03/01

1,050,000 تومان

4457

پارس ایر

دوشنبه 1401/03/02

1,030,000 تومان

1072

ماهان

دوشنبه 1401/03/02

1,050,000 تومان

درمسیر سیرجان به تهران چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز سیرجان تهران براساس ایرلاین

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

آسمان

سیرجان تهران آسمان شنبه

1,050,000

-

-

-

1,050,000

-

-

ماهان

سیرجان تهران ماهان شنبه

1,050,000

-

1,050,000

-

1,050,000

-

1,050,000

پارس ایر

سیرجان تهران پارس ایر شنبه

-

-

1,030,000

1,030,000

-

-

1,030,000

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 2

بلیط هواپیما سیرجان تهران یکی از بهترین انتخاب ها برای پیمودن مسافت بین این دو شهر می باشد. موضوعی که در این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت نحوه رزرو بلیط هواپیما ارزان قیمت و سوالات متداول مسافران در این مسیر​ می باشد. چنانچه قصد سفر هوایی از سیرجان به تهران را دارید، توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما سیرجان تهران رسپینا

قیمت بلیط هواپیما سیرجان تهران

در حالت کلی بلیط پرواز قیمت ثابتی ندارد و در بازه های زمانی مختلف با توجه به شرایط سفر تعیین نرخ می شود. اما در این زمینه فاکتورهایی وجود دارد که شناخت آن ها کمک می کند تا مسافران بتوانند با آگاهی بیشتر پرواز را رزرو نمایند. مهم ترین موارد اثر گذار در قیمت بلیط سیرجان تهران عبارت اند از:

نوع شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پرواز: به طور کلی هر ایرلاین با توجه به خدماتی که در طی سفر برای مسافر در نظر گرفته است، قیمت پرواز را مشخص می نماید. برخی از ایرلاین ها به دلیل خدمات مجهز و کاملی که دارند، نرخ بیشتری برای بلیط تعیین می کنند.

کلاس هواپیمایی: در حال حاضر با توجه به قوانین کشور، برای پروازهای داخلی تنها دو نوع کلاس، اکونومی و بیزینس در دسترس است.کلاس بندی هواپیما بر اساس نوع و محل قرار گیری صندلی انجام می شود. پروازهای اکونومی یا اقتصادی دارای قیمت مقرون به صرفه تری نسب به بیزینس هستند.

بازه زمانی خرید بلیط: با توجه به اینکه در هر بازه زمانی میزان تقاضا برای سفر در هر مسیر متغییر است، قیمت بلیط برای هواپیما نیز با نوسان همراه است. در زمان هایی که میزان سفرها افزایش پیدا می کند معمولا قیمت بلیط ها نیز با رشد مواجه می گردد.

نوع بلیط(سیستمی-چارتری): همانطور که می دانید، بلیط هر پرواز می تواند از نوع سیستمی یا چارتر باشد. تفاوت هر یک از این بلیط ها در محدودیت ها و خدماتی است که دارا می باشند. در حالت کلی بلیط های نوع سیستمی معمولا دارای قیمت مصوب و چارتری دارای قیمت لحظه ای می باشد. اما قیمت پروازهای چارتری لزوما کم تر از سیستمی نمی باشد.

موارد ذکر شده تا حد زیادی در تعیین قیمت بلیط هواپیما از سیرجان به تهران اثر گذار اند، بنابراین توصیه می شود، هنگام انتخاب بلیط به این موارد توجه داشته باشید.

اطلاعات پرواز سیرجان به تهران

اطلاعات پرواز شامل مواردی همچون: مدت زمان سفر، مسیر و نوع ایرلاین می باشد؛ آگاهی از هریک از این موارد به مسافر کمک می کند تا علاوه بر داشتن سفری آسوده تر بتواند برنامه ریزی منظم تری نیز برای زمان رسیدن به مقصد داشته باشد. در ادامه تمامی این موارد را برای بلیط هواپیما سیرجان تهران بررسی خواهیم کرد:

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز سیرجان تهران چقدر است؟

فاصله هوایی بین دو شهر سیرجان و تهران نزدیک به 799 کیلومتر می باشد، هواپیما این مسیر را در مدت زمان تقریبی میانگین 1 ساعت و 30 دقیقه طی می کند، البته مدت زمان اعلام شده می تواند نسبت به شرایط جوی متغییر نیز باشد.

ایرلاین های فعال در این مسیر کدام اند؟

در حال حاضر تنها دو ایرلاین آسمان و ماهان پروازهای این مسیر را پوشش دهی می کنند. در این بین بلیط هواپیما سیرجان تهران ماهان بیشتر مورد استقبال مسافران قرار گرفته است.

روز و ساعت پرواز سیرجان تهران

بلیط سیرجان به تهران برای تمامی روزهای هفته در دسترس است، در اغلب موارد پروازها در ساعت 20:00 انجام می گردد.

مسیر پرواز سیرجان تهران

بلیط سیرجان تهران رفت و برگشت

رزرو بلیط رفت و برگشت علاوه بر اینکه در کاهش هزینه ها اثر گذار است، یکی از بهترین انتخاب ها برای مسافرانی است که برنامه ریزی دقیقی برای سفر خود دارند و در این راستا قصد دارند در هر دو مسیر با هواپیما سفر کنند. برای رزرو پرواز سیرجان تهران رفت و برگشت از سامانه رسپینا می توانید از دو راهکار زیر استفاده نمایید:

در اولین راه پس از ورود به بخش پروازهای داخلی در صفحه اصلی سایت، از تب بالای صفحه گزینه " رفت و برگشت" را انتخاب نمایید. بعد از انتخاب این گزینه باید علاوه بر مسیر سفر، تاریخ رفت و برگشت را نیز تعیین نمایید، تا تمامی بلیط ها مسیر مخالف برای تاریخ های انتخابی به نمایش گزاشته شود. سپس ادامه مراحل را می توانید طبق راهنمای ارائه شده در ادامه مطلب طی کنید.

همچنین می توانید، در صورتی که در صفحه پروازهای مسیر مورد نظر هستید، می توانید با انتخاب گزینه"بالعکس" از فیلترهای بالای صفحه تمام پروازهای موجود مسیر مخالف را نیز مشاهده و خرید نمایید..

معرفی فرودگاه های مبداء و مقصد

شرح اطلاعات ضروری در رابطه با فرودگاه های مبداء و مقصد بلیط هواپیما سیرجان تهران به صورت زیر می باشد:

فرودگاه سیرجان

فرودگاه سیرجان در فاصله 18 کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است. تنها راه دسترسی از سطح شهر به فرودگاه استفاده از تاکسی های خط ویژه فرودگاه و یا تاکسی های خطی درون شهری می باشد.

شماره تماس(اطلاعات پرواز):199/4235485

فرودگاه تهران(مهرآباد)

فرودگاه مهرآباد از مهم ترین فرودگاه های کشور است که برای پروازهای داخلی خود 6 ترمینال دارد. هر ترمینال مخصوص به ایرلاین و پرواز به خصوصی می باشد.

امکانات و خدمات رفاهی:

اتاق تشریفات ویژه

پارکینگ با ظرفیت بالا

رستوران و کافی شاپ

اینترنت رایگان

دفاتر رزرو بلیط و اقامتگاه

غرفه بسته بندی بار

راه های ارتباطی:

آدرس: میدان آزادی-واقع در خیابان معراج (فاصله فرودگاه تا مرکز شهر تقریبا 7 کیلومتر یعنی کم تر از 10 دقیقه می باشد.)

تلفن: 199/61021

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیرجان تهران

شرکت رسپینا، به عنوان یکی از بزرگترترین و معتبر ترین سامانه های رزرواسیون خدمات مسافرتی و گردشگری در کشور، برای کسب رضایت مشتریان خود خدمات کاملی را برای تمامی سرویس های خود در نظر گرفته است. امکاناتی که با خرید بلیط سیرجان تهران این سامانه، در اختیار شما قرار می گیرد، عبارت اند از:

دسترسی به تقویم پروازی و رزرو ارزان ترین بلیط

یکی از مهم ترین خدماتی که با خرید اینترنتی بلیط در اختیار شما قرار خواهد گرفت، امکان دسترسی به تقویم پروازی و رزرو ارزان ترین پرواز مطابق با نرخ های مصوب می باشد. شما می توانید با استفاده از تقویم پروازی موجود در سایت ارزان ترین بلیط ها را مشاهده و رزرو کنید.

خرید بلیط هواپیما سیرجان تهران چارتر

به طور کلی، پروازهای ارائه شده در سامانه های فروش اینترنتی در دو نوع سیستمی و چارتر قابل رزرو می باشد. البته پروازهای چارتری سیرجان به تهران معمولا زمانی ارائه می شود که میزان مسافر در این مسیر کم باشد.در این زمینه توجه داشته باشید، قیمت بلیط های چارتری در تمام زمان ها کم تر از سیستمی نمی باشد.

امکان استرداد آنلاین بلیط؛ در سریع ترین زمان ممکن

اگر پرواز خود را اینترنتی رزرو کرده اید، اما برنامه سفرتان تغییر کرده استف نیازی به نگرانی نیست؛ چرا که با استفاده از این امکان می توانید در سریع ترین زمان ممکن از طریق پنل کاربری خود بلیط را کنسل کنید. البته توجه داشته باشید، هر ایرلاین قوانین خود را برای استرداد پرواز دارد و شما می بایست پیش از اقدام برای کنسلی بلیط، اطلاعات مربوط به ایرلاین را مطالعه کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط سیرجان تهران ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیمی از پشتیبانی برای راهنمایی به مسافران در نظر گرفته شده است.

خدمات اختصاصی خرید بلیط هواپیما سیرجان به تهران در رسپینا:

امکان برقراری تماس رایگان با پشتیبانان پرواز داخلی ( این تماس به صورت کاملا رایگان و در بستر اینترنت انجام می شود.)

اطلاع از ارزان ترین قیمت های پرواز از طریق کانال تلگرام رسپینا (در تلگرام رسپینا قیمت ارزان ترین پروازها در 15 روز اخیر بررسی می گردد، شما می توانید، جهت عضویت می توانید از آیکون پایین صفحه استفاده کنید.)

امکان اطلاع از تغییر قیمت های بلیط هواپیما سیرجان به تهران با استفاده از "سرویس خبرم کن"

رزرو بلیط توسط سامانه "چند بخرم" به صورت خودکار طبق فرم تکمیل شده سرویس خبرم کن( توجه داشته باشید، برای رزرو خودکار حساب کاربری باید به مبلغ بلیط شارژ داشته باشد.)

دریافت مشاوره اختصاصی با استفاده از بخش"نیاز به راهنمایی" (در این بخش سوال و شماره تماس خود را وارد می کنید، سپس کارشناسان رسپینا برای پاسخ به آن با شما تماس خواهند گرفت.)

اطلاع رسانی از تاخیرات احتمالی پرواز به تمامی مسافران ( در صورت وجود تاخیر در پرواز حتی برای یک دقیقه، با مسافران تماس گرفته می شود.)

راهنمای رزرو ارزان بلیط هواپیما سیرجان تهران رسپینا

برای رزرو اینترنتی بلیط سیرجان به تهران از رسپینا راه سختی پیش رو مسافران قرار ندارد، شما می توانید

گام اول : جست و جو پرواز سیرجان تهران

ابتدا وارد صفحه اصلی سایت رسپینا شوید، سپس از کادر داخل صفحه گزینه مربوط به "پروازهای داخلی" را انتخاب کنید؛ در صفحه پیش رو مبداء، مقصد و زمان پرواز را تعیین کنید. پس از مشخص کردن اطلاعات، جدول پروازی مسیر مورد نظر به نمایش گذاشته می شود.

گام دوم : انتخاب پرواز و ثبت مشخصات مسافر

در دومین مرحله، باید از تقویم پروازی یک گزینه را انتخاب نمائید و سپس بر روی دکمه انتخاب کلیک کنید تا صفحه اطلاعات بلیط باز شود. در این صفحه پس مشخص کردن اطلاعات بلیط به صفحه ثبت اطلاعات، انتقال داده می شوید. توجه داشته باشید که اطلاعات را با دقت و به صورت کاملا صحیح وارد نمائید.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات و پرداخت

درگام سوم می توانید یک بار دیگر مشخصات وارد شده را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را ویرایش کنید. در نهایت بعد از ثبت اطلاعات خواسته شده به درگاه پرداخت آنلاین هدایت می شوید؛ پس از پرداخت هزینه، بلیط هواپیما سیرجان به تهران به نام شما صادر می شود.

سرویس خبرم کن بلیط هواپیما سیرجان تهران رسپینا

سامانه اختصاصی خبرم کن، یکی از بهترین سرویس های اطلاع رسانی در رسپینا است. برای استفاده از این سرویس کافیست، پس از مشخص کردن مبداء و مقصد از کادر سمت راست صفحه، بر روی گزینه "سرویس خبرم کن" کلیک نمایید و بعد از آن فرم مربوطه به این سرویس را تکمیل کنید تا بعد از رسیدن قیمت پرواز به نرخ مشخص شده از سوی سامانه به شما اطلا رسانی گردد. سرویس دیگری نیز تحت عنوان چند بخرم وجود دارد که برای استفاده از آن ، ابتدا باید شرایط بلیط (تعداد بلیط و وضعیت سنی مسافران) را مشخص کنید و سپس از پایین صفحه روی گزینه "چند بخرم" کلیک کنید تا هر زمان، بلیط سیرجان تهران به قیمت مشخص شده رسید از سوی سیستم به شما اطلاع رسانی و پرواز به صورت خودکار رزرو گردد؛ البته برای خرید اتوماتیک کاربری شما در سایت باید به اندازه قیمت بلیط شارژ داشته باشد.

بلیط لحظه اخری سیرجان تهران

سفرهوایی به تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی

این روزها که شیوع بیماری کرونا در جهان بسیار زیاد شده است، رفتن به سفر نیز با مشکلات خاص خود مواجه می باشد. در این زمان بهترین و سالم ترین روش سفر، خرید پرواز و رعایت پروتکل های بهداشتی است؛ چرا که، در سفر های هوایی موارد بهداشتی به صورت کامل رعایت می گردد. از موارد رعایت شده در پرواز ها می توان به ضدعفونی کابین ها پس از خروج مسافران، ارائه ماسک های بهداشتی و ... اشاره نمود. لازم به ذکر است که مهم ترین شرط در انجام سفر هایی سالم در ابتدا رعایت تمام پروتکل ها توسط مسافران است تا بتوانند سفری سالم و ایمن را پشت سر بگذارند. در این زمینه شرکت های هواپیمایی نیز موظف اند تا تنها 60 درصد از صندلی ها را برای پرواز درنظر بگیرند.

حمل و نقل عمومی در تهران

با توجه به اینکه تهران بزرگترین شهر در ایران می باشد و مکان های تفریحی و دیدنی آن در مناطق مختلفی قرار گرفته اند، در نتیجه لازم است از سیستم حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده کنید. تاکسی، اتوبوس و مترو از جمله گزینه های عالی هستند که در سیستم حمل و نقل عمومی تهران قرار گرفته اند. با خرید کارت بلیط الکترونیکی می توان هزینه اتوبوس و مترو را پرداخت و هزینه ها را به راحتی مدیریت نمود. استفاده از مترو برای جا به جایی در سطح شهر تهران بهترین انتخاب است، چرا که علاوه بر مدیریت هزینه ها از ترافیک های درون شهری به دور می باشد.

رزرو بلیط هواپیما سیرجان تهران رسپینا

در این مطلب سعی شده است تا تمامی نکات مورد نیاز برای بلیط سیرجان تهران مورد بررسی قرار گیرد، امید است با استفاده از این نکات عنوان شده بتوانید پرواز این مسیر را به راحتی از رسپینا رزرو نمایید. چنانچه در مراحل رزرو نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید..

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

فاصله هوایی شهر سیرجان تا مشهد چقدر است؟ expand_more

فاصله هوایی بین این دو شهر نزدیک به 799 کیلومتر است.

میانگین زمان پروازها در این مسیر چقدر است؟ expand_more

میانگین زمان پروازها در این مسیر نزدیک به 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.