مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : پنجشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما طبس تهران برای مسافرانی که قصد دارند از بهشت گمشده کویری به پایتخت شلوغ ایران سفر کنند، شروع مقرون به صرفه ای خواهد بود. تهران به دلیل موقعیت خاص خود در تمام فصل های سال، میزبان مسافرانی است که برای انجام امور خود به این شهر سفر می کنند. در سفر از طبس به تهران خرید بلیط هواپیما مهم ترین بخش از هزینه های سفر را تشکیل می دهد. در این راستا، با آشنایی از فاکتورهای موثر در تعیین قیمت بلیط می توان هزینه ها را تا حد زیادی کنترل کرد. در ادامه تمام نکات مورد نیاز برای رزرو بلیط در مسیر طبس تهران و اطلاع از کاهش قیمت بلیط را مورد بررسی قرار خواهیم داد، لذا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما طبس تهران

چرا خرید بلیط هواپیما طبس تهران؟

از زمانی که محمدخان قاجار، شهر تهران را به پایتختی ایران انتخاب کرد، این شهر مورد توجه ایرانیان و گردشگران خارجی قرار گرفت. با وجود تاریخ پر فراز و نشیب، تهران به یکی از گردشگر پذیرترین شهرهای ایران از نظر دارا بودن جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی تبدیل شده است. برای سفر از طبس به تهران به دلیل فاصله زیاد بین این دو شهر سفر با هواپیما، می تواند انتخاب خوبی باشد، چرا که مدت زمانی که در مسیر خواهید بود تا حد چشمگیری کاهش پیدا می کند و همین مسئله باعث می شود تا زمان بیشتری برای گشت و گذار در شهر داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما طبس به تهران

به طور کلی پرواز قیمت ثایت و مشخصی ندارد، بلیط هواپیما در هر مسیر در بازه های زمانی متفاوت با توجه به شرایط تغییر می کند؛ اما در این رابطه معیارهایی وجود دارد که آگاهی از آن ها، تا حد زیادی سبب کاهش هزینه های سفر خواهد شد. از جمله مهم ترین این موارد، می توان به: کلاس پروازی، ایرلاین، نوع بلیط و زمان سفر اشاره کرد. مطلع بودن از میزان اثر گذاری این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید ارزان بلیط، محسوب می شود.

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به کاهش و افزایش میزان سفر و تقاضا برای رزرو بلیط در روزهای مختلف، پرواز هیچگاه نرخ ثابتی ندارد و قیمت بلیط هواپیما طبس تهران در هر زمان با توجه به شرایط تعیین می شود. در ایام مصادف با یک رویداد خاص، قیمت بلیط با افزایش رو به است، بنابراین اگر به دنبال سفر ارزان هستید، روزهای ابتدایی هفته و ایام بدون مناسبت مناسب ترین زمان ها برای رزرو پرواز هستند.

ایرلاین و کلاس پروازی

هر ایرلاین، با توجه به نوع خدمات و کلاس پروازی که در ناوگان هوایی خود برای مسافر در نظر گرفته است، نرخ تعیین می کند. پروازهای داخلی در کشور ما شامل دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی می باشد، بلیط پرواز با کلاس بزینس، قیمت بالاتری نسبت به بلیط های نوع اکونومی دارد. شما می توانید با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، یکی از موارد را انتخاب کنید.

نوع بلیط پرواز (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط طبس تهران را از چه نوعی خریداری می کنید، باید هزینه متفاوتی را برای بلیط پرداخت نمائید. هر بلیط با توجه به اینکه چارتر باشد یا سیستمی مزایا و محدودیت های خاص به خودش را دارد و بر همین اساس نیز، تعیین قیمت می شود. در اکثر اوقات رزرو بلیط طبس تهران چارتر، ارزان تر از سیستمی خواهد بود؛ اما گاهی عکس این قضیه نیز اتفاق می افتد.

پرواز طبس تهران

راهنمای خرید بلیط هواپیما طبس تهران

اگر قصد سفر از طبس به تهران را دارید و بدین منظور می خواهید بلیط سفر خود را به صورت اینترنتی رزرو نمائید، باید بگوییم که راه سختی پیش رو ندارید و برای انجام فرآیند رزرو، کافیست تا مراحل زیر را طی کنید:

گام اول : جست و انتخاب بلیط

در وهله اول برای شروع جستجو با توجه به اینکه برای مسیر داخلی قصد رزرو پرواز دارید، باید از کادر بالای صفحه تب مربوط به پروازهای داخلی را انتخاب فرمائید. سپس در کادر رو به رو زمان و مسیر سفر را مشخص کنید تا جدول پروازهای ماه جاری به نمایش گذاشته شود. بعد از بررسی تمامی موارد، باید از داخل لیست یک گزینه را انتخاب کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

بعد از انتخاب پرواز باید اقدام به ثبت اطلاعات کنید. مشخصات مسافر، باید مطابق با کارت شناسایی وی وارد شود؛ چرا که در صورت وجود هرگونه اشتباه در بلیط از ورود مسافر به هواپیما ممانعت می گردد. بعد از وارد کردن، اطلاعات با انتخاب گزینه ثبت به مرحله بعد هدایت خواهید شد.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در نهایت با توجه به اهمیت صحت اطلاعات وارد شده، یک بار دیگر می توانید مشخصات بلیط را بررسی نمائید تا در صورت نیاز آن را ویرایش کنید، بعد از تایید اطلاعات به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد. با پرداخت وجه، فرآیند رزرو پرواز تکمیل می شود و بلیط به نام شما صادر می گردد.

اطلاعات پرواز طبس تهران

در دست داشتن اطلاعات کافی از پرواز به مسافر کمک می کند تا بتواند با آگاهی بیشتر و هوشمندانه تر برای سفر برنامه ریزی کند. جزئیات مورد نیاز مسافر شامل مواردی همچون: ساعت دقیق حرکت، مدت زمان پرواز، ایرلاین های فعال در مسیر و مسافت هوایی می باشد. در ادامه تمامی این موارد را برای بلیط هواپیما طبس تهران مورد بررسی قرار خواهیم داد:

مسیر هوایی و مدت زمان پرواز

فاصله بین دو شهر طبس تا تهران حدود 645 کیلومتر می باشد. هواپیما این مسیر را در مدت زمان تقریبی 1 ساعت و 30 دقیقه طی می کند. توجه داشته باشید که مدت زمان پرواز، می تواند با توجه به شرایط مختلف همچون شرایط آب وهوایی متغییر باشد.

ایرلاین های فعال در مسیر

هم اکنون با توجه به کم بودن میزان تقاضا و سفر برای مسیر طبس تهران، تنها ایرلاین ماهان پروازهای این مسیر را پوشش دهی می کند. ایرلاین ماهان در اکثر ناوگان های هواپیمایی خود، دارای دو کلاس اکونومی و بیزینس می باشد.

بلیط پرواز طبس به تهران

روز و ساعت پرواز

در حال حاضر پروازها در مسیر طبس به تهران دو روز در هفته و در روزهای یک شنبه و سه شنبه انجام می پذیرد. تمامی پروازهای این مسیر در ساعت 11:15 دقیقه انجام می شود.

فرودگاه بین المللی مهرآباد

فرودگاه بین المللی مهرآباد از نظر جمعیت مسافران رفت و آمدی، رتبه اول را در میان فرودگاه‌های کشور دارد. این فرودگاه در سال ۱۳۱۷ بنا بر دستور پهلوی اول ساخته شد و فعالیت خود را با ۲۰ فروند هواپیما، شروع کرد. پیش از انقلاب، تمام پروازهای داخلی و خارجی به مقصد تهران در این فرودگاه انجام می شد، اما پس از از انقلاب و با ساخت فرودگاه بین المللی امام خمینی تمامی پروازهای خارجی به این فرودگاه منتقل گشت. برای دسترسی از فرودگاه بین المللی مهرآباد به مرکز شهر، می توانید از مترو، تاکسی و اتوبوس استفاده کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما طبس تهران رسپینا

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و آنلاین شدن خدمات، اکثر افراد ترجیح می دهند تا کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی بلیط سفر، کم تر کسی را می توان یافت که برای رزرو بلیط به صورت حضوری به دفاتر خدمات گردشگری مراجعه کند. علاوه بر سهولت انجام کار، خدماتی که با رزرو آنلاین بلیط در اختیار مسافر قرار می گیرد، سبب محبوبیت این سامانه در بین گردشگران شده است. مهم ترین این خدمات به شرح زیر می باشد:

رزرو ارزان ترین پرواز

یکی از مهم ترین خدماتی که با رزرو آنلاین پرواز در اختیار مسافر قرار می گیرد، امکان خرید ارزان ترین بلیط می باشد، تا مسافر دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشد. بدین منظور، می توانید با استفاده از فیلتر جستجو پروازها را بر اساس قیمت اولویت بندی کنید و سپس مناسب ترین گزینه را انتخاب نمائید. در برخی از سایت های فروش بلیط، بعد از اینکه مبداء و مقصد را مشخص نمودید، ارزان ترین بلیط موجود در روزهای اخیر به شما نمایش داده می شود.

بلیط پرواز طبس تهران چارتر

بلیط نوع چارتری، جزء محبوب ترین بلیط های سفر در بین مسافران است؛ چرا که در بیشتر مواقع هزینه بسیار کم تری نسبت به بلیط های نوع سیستمی دارد. در سامانه های فروش خدمات گردشگری برای اینکه دایره انتخاب مسافران بزرگ تر باشد، امکان دسترسی به این نوع پروازها نیز فراهم آمده است.

بلیط هواپیما طبس تهران لحظه آخری

بلیط نوع لحظه آخری در واقع همان چارتر می باشد، با این تفاوت که زمان پرواز آن ها بسیار نزدیک است. اگر در ساعت های نزدیک به پرواز، تمامی ظرفیت هواپیما تکمیل نشده باشد، شرکت های هواپیمایی تصمیم می گیرند تا با کم کردن قیمت بلیط، تمام صندلی ها را به اجاره دهند. در اصطلاح به بلیط هایی که در ساعت های پایانی مانده به پرواز با تخفیف به فروش می رسند، لحظه آخری گفته می شود. برای خرید این بلیط ها زمان مشخصی وجود ندارد و زمان ارائه آن وابسته به تصمیم شرکت های هواپیمایی می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به این موضوع که ممکن است، هنگام رزرو اینترنتی بلیط با مشکل مواجه شوید در سامانه های رزرو بلیط برای تمامی سرویس ها، پشتیبانی 24 ساعته در نظر گرفته شده است. شما مسافران عزیز می توانید در هر زمان که نیاز بود با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و برای سوالات خود پاسخ مناسبی بیابید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما طبس تهران

امکان استرداد یا همان کنسلی بلیط یکی از دیگر خدماتی است که برای رزرو آنلاین بلیط در نظر گرفته شده است. در صورتی که برنامه سفرتان تغییر کرد و قصد داشتید، پرواز رزرو شده را کنسل نمائید، می توانید در سریع ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید تا خسارت کم تری متوجهتان شود. تمامی بلیط های خریداری شده در سامانه های فروش اینترنتی به صورت آنلاین قابل استردد بوده، اما توجه داشته باشید، هر ایرلاین برای کنسلی بلیط قوانین خاص به خود را دارد.

بلیط هواپیما طبس به تهران

بهترین زمان برای سفر به تهران

تهران یکی از شهرهای کوهپایه ای ایران محسوب می شود و به دلیل موقعیت سیاسی که دارد در تمام فصل های سال میزبان مسافرانی است که برای انجام امور خود به آن سفر می کنند. برای انتخاب بهترین زمان سفر به تهران دو معیار، آب و هوا و هزینه وجود دارد. بهترین زمان برای سفر به تهران از نظر آب و هوا فصل بهار و پاییز می باشد، زیرا در این فصل ها شهر در بهترین حالت آب و هوایی، خود قرار دارد. اما اگر قصد دارید، تجربه سفری ارزان به تهران را داشته باشید، فصل زمستان و ایام تعطیلات نوروز بهترین انتخاب است. در این بازه زمانی به دلیل کم بودن تعداد مسافر تمام هزینه های سفر از جمله هزینه خرید بلیط و رزرو اقامتگاه در کم ترین حالت خود قرار دارد.

حمل و نقل عمومی در تهران

برای اینکه سفر شما از نظر اقتصادی ارزان تر تمام شود بهتر است، پیش از شروع سفر با سیستم حمل و نقل همگانی تهران، آشنا شوید. تهران به دلیل جمعیت بسیار زیادی که دارد از نظر شرایط حمل و نقل عمومی در وضعیت مطلوبی قرار دارد. مترو، اتوبوس، ون، بی آرتی و تاکسی وسیله های نقلیه ای هستند که می توانید از آن ها برای جا به جایی در سطح شهر استفاده نمائید. متروی تهران، چندین خط دارد و تمام نقاط شهری را تحت پوشش قرار می دهد. ارزان ترین و سریع ترین روش تردد در سطح شهر، مترو است؛ اما اگر می خواهید از دیگر وسیله های نقلیه برای جا به جایی استفاده کنید، بی آرتی نیز انتخاب خوبی می باشد.

رزرو قطار طبس تهران

رسپینا به عنوان یک مجموعه کامل در زمینه فروش خدمات گردشگری تمامی مسیرهای ریلی در ایران را پوشش داده است، شما می توانید با استفاده از این سامانه، بلیط مسیر مورد نظر خود را با کم ترین قیمت خریداری کنید. برای رزرو اینترنتی قطار طبس تهران لازم است،از کادر بالای صفحه وارد منوی"قطار" شوید و اطلاعات مورد نیاز را برای این مسیر تکمیل نمائید، این اطلاعات شامل مسیر و زمان سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه "جستجو" لیست کاملی از تمام قطارهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد، در نهایت با انتخاب بلیط و پرداخت هزینه آن، فرآیند خرید تکمیل و بلیط به نام شما صادر می گردد.

جهت تهیه ی بلیط قطار طبس تهران کلیک کنید.

رزرو ارزان بلیط هواپیما طبس تهران رسپینا

در این مطلب تمامی آنچه که برای رزرو پرواز طبس تهران، نیاز بود بدانید را مورد بررسی قرار دادیم. شما می توانید با استفاده از این راهنما به سادگی اقدام به رزرو پرواز این مسیر در رسپینا نمائید. چنانچه در این رابطه نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر داشتید، با ما در ارتباط باشید. همواره تیمی از خبره ترین کارشناسان به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند. با رسپینا روی زمین نمی مانید..

طبس به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به طبس نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران طبس