مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

با توجه به اینکه لامرد از جمله شهرهایی است که دارای ذخایر نفتی نیز می باشد و در این شهر معادنی مانند معادن سیمان، سنگ گچ،همینطور معادن شن و ماسه وجود دارد، خرید بلیط هواپیما تهران لامرد برای تجارت و صنعت لامرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو برای خرید ارزان بلیط هواپیما می توانید از طریق انواع سایت های گردشگری اقدام کنید. این مقصد از لحاظ جاذبه های گردشگری برای مسافران و توریست ها نیز جذاب است.

خرید بلیط هواپیما لامرد

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به لامرد

جهت خرید بلیط هواپیما تهران به لامرد از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای تهران به لامرد در ماه جاری ، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط هواپیما لامرد باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

چرا خرید بلیط هواپیما تهران لامرد رسپینا؟

لامرد یکی از شهرهای استان فارس ودر جنوب این استان قرار دارد. از لحاظ جمعیتی به عنوان هجدهمین شهر پرجمعیت استان فارس است. این شهر در سال‌های اخیر به دلیل اکتشاف ذخایر گاز شیرین به همراه عسلوبه در حال توسعه است. پالایشگاه گاز پارسیان در جوار اتوبان لامرد به مهر احداث شده و از موقعیت ویژه ای برخوردار است. این شهرستان از شمال شرقی به شهرستان لارستان و گراش و از جنوب و جنوب شرقی به بندرلنگه و شهرستان بستک و شهرستان مهر راه دارد.

کارهایی که باید در لامرد انجام دهید

اماکن تاریخی و گردشگری لامرد تاکنون به صورت جامعی مورد شناسایی قرار نگرفته اما اماکنی در این شهرستان وجود دارد که دارای قدمت بسیاری ست و برخی از آنها نشانگر هویت فرهنگی اجتماعی شهر لامرد می باشد.

از مهمترین اثر تاریخی در لامرد به نقش برجسته بهرام دوم که پادشاه ساسانیان است و متعلق به دوره ی ساسانی می باشد می توان اشاره کرد.

از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر که می توانید پس از خرید بلیط هواپیما تهران لامرد بهره مند شوید به موارد زیر می توان اشاره کرد:

مرقد سید میر احمد فرزند شاه سیف الله که از صوفیان قرن هشتم هجری و در روستای کال واقع است. جوهای سنگی قنات و پل ساروجی با چهل ستون طاقی از سنگ تراش به سبک اماکن دوره ی ساسانیان که از گذسشته ها در روستای کال احداث شده است. تاسیسات علیخانی که مربوط به علی خان اشکانی است و شامل :حمام ، مسجد ،قلعه و آب انبار مربوط به دوره قاجاری می باشند نیز از آثار دیدنی این شهر است.

آثار آتشگاه های مربوط به دوره ساسانی که در روستای رکن آباد بخش اشکنان قرار دارد. قبر سید محی الدین معروف به محیا در روستای کال که شاعر قرن یازدهم بوده نیز یکی از آثار شهر لامردو است . باغ خضرویه دارای رشته قنات، کتیبه و نوشته که در هشت کیلومتری قلب علا مرودشت برای گردشگری و تامل در آثار تاریخی لامرد جالب به نظر میرسد.

قبر سبز پوش با سنگ قبر هایی از قرن هفتم هجری و قبر فرج الله دارای شجره نامه در روستای کهنویه از توابع علامرودشت و همین طور آثاری که هنوز به طور کامل شناسایی نشده است در لامرد بسیار دیده می شود. از آثار طبیعی و بکر منطقه نهر آب و باغات لاورخشت ، چشمه آب گرم آباد و همینطور بازار دهشیخ مورد توجه است، این منطقه برای دیدار مسافران در زمستان آب وهوایی مطبوع دارد.

مراکز خرید لامرد

بهترین بخش سفر که خصوصا برای بانوان از جذابیت ویژه ای برخوردار است گشت و گذار در بازار است. بهترین مکان برای خرید کردن بازارهای دهشیخ است که اقلامی بدون گمرکی دارد. در این بازار صنایع دستی لامرد شامل : خورجین بافی،گلت بافی،حصیربافی،سیاه چادر،رخ بافی،سفره بافی،طناب بافی، گلیم،قالی، دیده جی شود و می توانید از این صنایع دستی بریا خرید سوغات استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر به لامرد

معمولا بهترین زمان سفربه این شهر ایام بهار تا اوایل شهریور ماه است و قیمت بلیط هواپیما در این بازه زمانی ممکن است گرانتر باشد. به دلیل اینکه این ایام با تعطیلات نوروزی و تعطیلات تابستانه همراه است و اوج سفر ها در این ایام برای اغلب گردشگران و مسافرین می باشد. بهترین زمان خرید بلیط هواپیما لامرد و سفر به این شهر، دی ماه تا اواخر فروردین است.البته باید بگوییم که قیمت بلیط هواپیما در ایام تابستان به دلیل گرم بودن هوا ممکن است کاهش داشته باشد.

بهترین زمان از نظر آب و هوای لامرد

وضعیت آب و هوایی شهرستان لامرد که جزو مناطق گرم و خشک محسوب می‌شود با گرمترین ماه سال مرداد، سردترین ماه سال دی ماه است. حداکثر بارندگی ها در ماه‌های دی و بهمن در این شهر دیده می شود و حداقل آنها در ماه شهریور می باشد.

بهترین زمان برای سفر ارزان به لامرد

با توجه به اینکه لامرد آب و هوای گرم و خشکی دارد و تابستان های آن گرم و زمستان های آن نیز معتدل است. می توان گفت بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما بیشتر تابستان و فصول پر بارش باشد که خرید بلیط هواپیما نیز افت قیمتی دارد.

بلیط هواپیما تهران لامرد

قیمت بلیط هواپیما تهران لامرد

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران لامرد رسپینا فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز تهران لامرد محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما لامرد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی لامرد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز تهران لامرد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما لامرد نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر تهران لامرد خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر تهران لامرد و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر لامرد ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

رزرو هتل در لامرد

یکی دیگر از خدماتی که در رسپینا برای شما عرضه شده است امکان رزرو اقامتگاه های لامرد می باشد. در لامرد با توجه به موقعیت این شهر هتل هایی احداث شده است که در این جا به چند نمونه اشاره می کنیم:

هتل قصر امیریه: ادرس این هتل در استان فارس، لامرد، بلوار شاهد می باشد. هتل قصر امیریه لامرد را با بهترین قیمت از طریق سایت می توانید رزرو کنید.

هتل حافظیه : هتل حافظیه نیز از هتل های لامرد است و شما می توانید این هتل را از طریق سایت خرید بلیط رسپینا رزرو کنید.

بلیط چارتر تهران لامرد

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رسپینا

بلیط ارزان لامرد

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا، ارائه ارزان ترین قیمت های بلیط هواپیما است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. با استفاده از فیلترهای جست و جوی پرواز می توانید اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به لامرد نمایید.

بلیط چارتر لامرد

رسپینا با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری ، دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است. امکان خرید بلیط های چارتر تهران لامرد یکی دیگر از خدمات رسپینا است تا با کمترین هزینه از تمامی خدمات پرواز بهره مند شوید.

بلیط لحظه آخری لامرد

بلیط لحظه آخری در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت صندلی های هواپیما را به مسافران اجاره دهد. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر بلیط های چارتری ارزان تر نیستند.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما لامرد از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی و بلیط هواپیما تهران لامرد از رسپینا ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

امکان انتخاب فرودگاه

در رسپینا 24 امکان انتخاب فرودگاه مقصد برای شما وجود دارد. اگر فرودگاه مقصد برای شما اهمیت دارد می توانید در هنگام جستجو فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

فرودگاه لامرد

فرودگاه لامرد یکی از فرودگاه بین‌المللی می‌باشد که در استان فارس قرار دارد. این فرودگاه در 193 کیلومتری فرودگاه شیراز است و به عنوان فرودگاه کمک رسان مطرح می باشد. شرکت های هواپیمایی که پروازهای خود را در این فرودگاه انجام می‌دهند شرکت هواپیمایی آسمان، شرکت هواپیمایی کارون، شرکت هواپیمایی ماهان، شرکت هواپیمایی ایران ایر و پویا ایر می باشد. این فرودگاه در سال ۱۳۳۶ توسط دولت وقت با توجه به نیازهای منطقه جنوب استان فارس احداث گردید. هر ماهه ۵ هزار نفر مسافر از طریق این فرودگاه سفر می کند و مقاصد خارجی از این فرودگاه کویت ،دوحه، قطر و سوریه می باشد.

با خرید بلیط هواپیما تهران لامرد رسپینا 24 ، روی زمین نمی مانید.

تهران به لامرد -

آیا به بلیط برگشت از لامرد به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما لامرد تهران

از لامرد با پرواز به سفر خود ادامه دهید