مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
09/16 چهارشنبه
۷۹۳ ت
09/17 پنجشنبه
تکمیل ظرفیت
09/18 جمعه
۱٬۰۸۵ ت
09/19 شنبه
تکمیل ظرفیت
09/20 یکشنبه
تکمیل ظرفیت
09/21 دوشنبه
۸۶۶ ت
09/22 سه شنبه
تکمیل ظرفیت
09/23 چهارشنبه
تکمیل ظرفیت
09/24 پنجشنبه
تکمیل ظرفیت
09/25 جمعه
۱٬۱۰۰ ت
09/26 شنبه
تکمیل ظرفیت
09/27 یکشنبه
تکمیل ظرفیت
اولین پرواز : چهارشنبه 16 آذر
۷۹۳٬۰۰۰ تومانء
ارزانترین پرواز : دوشنبه 28 آذر
۷۲۱٬۵۰۰ تومانء

خرید بلیط هواپیما تهران لارستان برای افرادی که قصد دارند سفر راحتی را به لارستان داشته باشند بسیار اهمیت دارد. لارستان به دلیل جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و همچنین موقعیت مهم خود از نظر ترانزیتی تقاضای بسیار زیادی برای خرید بلیط هواپیما آن وجود دارد. اگر قصد دارید به بهشت تاریخ دوستان سفر کنید بهتر است قبل از آن با نکاتی جهت خرید ارزان بلیط مطلع شوید. با ما در ادامه همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما لارستان

چرا خرید بلیط هواپیما تهران لارستان رسپینا؟

شهرستان لارستان در استان فارس ، جنوب ایران واقع شده است. لارستان به شش ناحیه تقسیم می شود: منطقه مرکزی ، بیرام ، منطقه اواز ، بنارویه ، صحرا باغ و جویوم. مرکز این شهرستان به نام "لار" یکی از شهرهای باستانی است که در کنار جاده خلیج فارس قرار دارد. شهر لار به دو بخش تقسیم می شود: بخش جدید (به نام شهر- جدید) و بخش قدیمی (به نام شهر قدیم). بخش جدید که پس از زلزله تاریخی سال 1960 ساخته شد ، هم اکنون جمعیت اصلی آن را در خود جای داده و از نظر سیستم عمرانی و حمل و نقل مدرن محسوب می شود. بخش قدیمی حاوی بازار قیصریه ، که بنا بر مدارک تاریخی پیش از سلسله صفویه ساخته شده ، در تاریخ 9 اوت 2007 به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

کارهایی که باید در لارستان انجام دهید

لارستان یکی از قدیمی ترین مناطق سکونتگاه ای ایران می باشد و جالب است بدانید در بررسی های باستان شناسی اخیر که در لارستان و اطراف آن در جنوب استان فارس انجام شده ، بقایای حدود 220 مکان و یادگار تاریخی پیدا شده است.

استان فارس بیش از 2000 سال که به عنوان قلب فرهنگ ایران جشن گرفته می شود ، فارس محل اقامت در اماکن باشکوه تاریخی با قدمت مادها ، هخامنشیان ، اشکانیان ، ساسانیان و دوره های اسلامیست که بیش از دو هزار سال به عنوان مرکز فعالیت های فرهنگی ایران شناخته شده بوده است.

علاوه بر دیدنی های تاریخی، زیبایی های طبیعی هم در این شهر وجود دارد که حتما شما را برای تماشا وسوسه خواهد کرد. موارد زیر قسمتی از دیدنی های لارستان هستند که بهتر است پیش از خرید بلیط هواپیما تهران لارستان به آن ها توجه کنید:

بازار قیصریه لار، بقعه پیر سرخ لار، پل شاه عباسی ،گنبد نمکی کرموستج، کاروانسرای بزرگ بریز،  آب انبار دهان شیر، گور دختر، قلعه اژدها پیکر

مراکز خرید لارستان

یکی از مهم ترین کارهایی که باید قبل از سفر انجام دهید، یافتن مراکزی جهت خرید است. اگر بتوانید پیش از سفر آن ها را بشناسید احتیاجی به نگرانی نخواهید داشت. تعدادی از مراکز خرید لارستان به شکل زیر آورده شده است:

مجتمع خرید نگین لارستان ، مرکز تجاری جهان ، بازار قیصریه

بهترین زمان برای سفر به لارستان

به علت کاهش ارتفاع و پهنای جغرافیایی و نحوه استقرار کوه ها، میزان بارندگی در لارستان درفصل زمستان نسبت به دو فصل بهار و پاییز کم تر می باشد. هوای این ناحیه در زمستان ها معتدل و در تابستان ها بسیار گرم و میزان بارندگی سالانه آن 100 تا 200 میلی متر است.

اگر قصد دارید در هنگام سفر به لارستان از آب و هوای این شهر هم لذت ببرید، بهتر است سفر خود را بین فصول بهار و یا پاییز تنظیم کنید.

 بلیط هواپیما تهران لارستان

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به لارستان

جهت خرید بلیط ارزان هواپیما لارستان از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای تهران به لارستان در 30 روز آینده ، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را  به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط هواپیمای لارستان باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به لارستان

قیمت بلیط های هواپیما به چند معیار متفاوت بستگی دارد که می توانید با آگاهی از آن ها به سادگی بلیط ارزان هواپیما تهران به لارستان را خریداری کنید. این معیارها شامل موارد زیر هستند:

1-ایرلاین

2- کلاس هواپیمایی

3- بلیط چارتری یا سیستمی

4- زمان سفر به لارستان

قیمت بلیط هواپیما تهران لارستان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران لارستان رسپینا فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز تهران لارستان محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما لارستان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی لارستان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز تهران لارستان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما لارستان نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر تهران لارستان خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر لارستان و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر لارستان ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

رزرو هتل در لارستان

یکی دیگر از خدماتی که در رسپینا برای شما عرضه شده است امکان رزرو اقامتگاه های لارستان می باشد. در لارستان اقامتگاه زیاد وجود دارد و شما می توانید با اقامت در هتل جهانگردی لار شب های آرامی داشته باشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما لارستان

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رسپینا

بلیط ارزان لارستان

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا ، ارائه ارزان ترین قیمت های بلیط هواپیما است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. با استفاده از فیلترهای جست و جوی پرواز می توانید اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما لارستان نمایید.

بلیط چارتر لارستان

رسپینا با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری ، دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است. امکان خرید بلیط های چارتر تهران لارستان یکی دیگر از خدمات رسپینا است تا با کمترین هزینه از تمامی خدمات پرواز بهره مند شوید.

بلیط لحظه آخری لارستان

بلیط لحظه آخری در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت صندلی های هواپیما را به مسافران اجاره دهد. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر بلیط های چارتری ارزان تر نیستند.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما لارستان از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما لارستان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، رسپینا با ارائه خدمات ویژه ای مانند خرید بلیط هواپیما با پشتیبانی 24 ساعته، این امکان را فراهم کرده است که تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

امکان انتخاب فرودگاه

در رسپینا امکان انتخاب فرودگاه مقصد برای شما وجود دارد. اگر فرودگاه مقصد برای شما اهمیت دارد می توانید در هنگام جستجو فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

فرودگاه لارستان

فرودگاه لارستان پس از وقوع زلزله سال 1339 به منظور کمک رسانی به مردم آسیب دیده تأسیس گردید و پس ازانقلاب و با توجه به کسب و کار بیشتر مردم منطقه در کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین تشکیل دانشگاهها و مراکز علمی ، انجام پروازهای داخلی و خارجی ضرورت یافته و این فرودگاه در سال 1372 به عنوان مرز هوایی شناخته شد.

فرودگاه بین المللی لارستان اولین پروازهای بین المللی خود را به دبی ، امارات انجام داد. این شهر یکی از کارآمدترین سیستم ها را برای جابجایی مسافر و چمدان در اختیار داشتن بهترین فرودگاه دارد. تأخیر در پرواز در داخل فرودگاه لارستان نیز بسیار نادر است و پس از فرودگاه امام خمینی ، فرودگاه مهرآباد و فرودگاه شیراز در رده های بعدی قرار دارد.

با خرید بلیط هواپیما تهران لارستان از رسپینا، روی زمین نمی مانید.

پروازهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از لارستان به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما لارستان تهران