مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران به زاهدان

questions قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز تهران زاهدان چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای تهران زاهدان چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر تهران زاهدان قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر تهران زاهدان بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر تهران به زاهدان برای شما نمایش خواهد یافت.

questions فاصله هوایی و مدت زمان پرواز تهران زاهدان چقدر است؟
arrow down icon

فاصله هوایی تهران زاهدان 1122 کیلومتر بوده و مدت زمان پرواز آن نیز حدود 1 ساعت و 50 دقیقه است

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما تهران زاهدان را می توانید از ابتدای همین صفحه و با ارزان ترین قیمت نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی از رسپینا رزرو نمائید. بدین منظور می توانید یکی از بلیط ها را که در ابتدای صفحه نشان داده شده است را برای تاریخ امروز رزرو کنید. همچنین با استفاده از تقویم پروازی، می توانید به اطلاعات پرواز تهران زاهدان و همچنین قیمت بلیط ها در روزهای دیگر دسترسی داشته باشید.

بلیط هواپیما تهران زاهدان

اطلاعات پرواز تهران زاهدان

فاصله هوایی تهران زاهدان، 1122 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن حدود 1 ساعت و 50 دقیقه است. البته این مدت زمان، با توجه به شرکت هواپیمایی و همچنین شرایط جوی ممکن است تغییر کند. بطور مثال برخی از پروازهای هواپیمایی ماهان حدود 2 ساعت و 15 دقیقه بوده در حالیکه هواپیمایی چابهار این مسیر را در 1 ساعت نیم الی 1 ساعت و 45 دقیقه طی می کند. این اختلاف مدت زمان پرواز مربوط به نوع هواپیما و همچنین زمان بندی شرکت هواپیمایی است.

روز و ساعت پرواز تهران زاهدان

در حال حاضر بلیط هواپیما تهران زاهدان را می توانید برای تمامی روزهای هفته و در ساعات مختلف رزرو کنید. با استفاده از تقویم پروازی رسپینا در ابتدای صفحه، امکان انتخاب پرواز دلخواه برای 30 روز آینده وجود دارد. همچنین می توانید اطلاعات پرواز تهران به زاهدان امروز از جمله تعداد پروازها و ساعت پرواز را مشاهده کنید.

ایرلاین های فعال در مسیر

شرکت های هواپیمایی متعددی از جمله ماهان، چابهار، کاسپین و هواپیمایی آسمان در این مسیر پروازی فعال هستند. شما می توانید بلیط هواپیما تهران زاهدان برای ایرلاین دلخواه را از طریق فیلتر نوع شرکت هواپیمایی رزرو کنید. بطور مثال در صورت وجود پرواز زاگرس می توانید با انتخاب این شرکت هواپیمایی، پرواز زاگرس تهران به زاهدان را مشاهده نمایید.

میزان بار مجاز پرواز تهران زاهدان

در پرواز تهران زاهدان میزان بار مجاز به ازای هر مسافر با توجه به نوع کلاس پروازی و همچنین سن مسافر با یکدیگر متفاوت است. میزان بار مجاز برای هر بزرگسال در پروازهای اکونومی، برابر 20 کیلوگرم و در پروازهای بیزینس نیز 30 کیلوگرم می باشد. همچنین شرکت های هواپیمایی امکان حمل 10 کیلوگرم بار مجاز برای هر مسافر را فراهم کرده است.

پرواز تهران زاهدان

راهنمای سفر از تهران به زاهدان

سفر هوایی راحت ترین و سریع ترین گزینه برای سفر از تهران به زاهدان است. فاصله زمینی 1500 کیلومتری و 17 ساعته تهران تا زاهدان، سفر زمینی با خودرو و یا قطار را دشوار و طاقت فرسا می سازد. فرودگاه مهرآباد تهران میزبان پروازهای این مسیر بوده که در بلوار معراج قرار دارد. پس از حضور در فرودگاه با توجه به شرکت هواپیمایی و یا شماره پرواز در تابلو اعلانات، باید شماره ترمینال خود را پیدا کرده و به گیت ورودی ترمینال بروید.
پس از سوار شدن به هواپیما و طی مسیر حدود 2 ساعته در فرودگاه زاهدان واقع در بلوار شهدای شاهوزهی پیاده خواهید شد. این فرودگاه دارای ترمینال ویژه پروازهای داخلی بوده و فاصله آن تا مرکز شهر، حدود 5 کیلومتر است. بهترین روش برای رفتن از فرودگاه به مرکز شهر، استفاده از تاکسی های ویژه فرودگاه می باشد. بیشتر هتل های زاهدان نیز در این منطقه و در بلوار مطهری قرار دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان

مسیر هوایی تهران زاهدان یکی از خطوط پرتردد داخلی بوده که در طی سال پروازهای گوناگونی در مسیر آن برگزار می شود. قیمت پرواز تهران زاهدان در طی سال هیچگاه ثابت نیست و همیشه دستخوش تغییر می شود. قیمت مصوب بلیط هواپیما تهران زاهدان برابر 1.381.000 تومان است. همچنین می توانید در وب سایت رسپینا بلیط هواپیما را با تضمین ارزان ترین قیمت نسبت به سایر سایت های فروش بلیط هواپیما رزرو کنید. این نوع بلیط ها با برچسب تضمین نرخ در قسمت اطلاعات بلیط مشخص شده است.

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

زمان نه تنها در قیمت بلیط، بلکه بر تمامی هزینه های سفر اثر گذار می باشد. در برخی از روزها به دلیل افزایش سفرهای کاری و یا تفریحی به زاهدان، قیمت بلیط ها افزایش می یابد اما با کاهش میزان این سفرها، قیمت بلیط ها نیز با کاهش روبه رو می شوند. معمولا در فصل بهار و تابستان تعداد سفرها از تهران به زاهدان کاهش می یابد که بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان است.

نوع شرکت هواپیمایی

برند و نوع شرکت هواپیمایی در پروازهای داخلی و خارجی یک عامل مهم برای تعیین نرخ بلیط به شمار می رود؛ زیرا هر ایرلاین دارای خدمات و امکانات مختلف بوده و همچنین کیفیت و تعداد صندلی در هر هواپیما با یکدیگر متفاوت است. قیمت بلیط ایرلاین های مختلف را می توانید با استفاده از نوع شرکت هواپیمایی به صورت جداگانه مقایسه کنید.

نوع کلاس پروازی

بلیط هواپیما تهران زاهدان را می توانید برای دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس رزرو کنید. کلاس اکونومی بیشترین تعداد پروازها در این مسیر به خود اختصاص می دهد که امکانات رفاهی آن معمولی بوده و قیمت آن نیز ارزان تر است. پرواز بیزینس در این مسیر توسط ماهان و هواپیمایی آسمان ارائه می شود که به دلیل امکانات بهتر، قیمت بلیط آن نیز بیشتر است.

بلیط لحظه آخری تهران زاهدان

این بلیط ها در حقیقت زیر مجموعه ای از چارترها هستند که در آخرین لحظات باقی مانده تا پرواز به دلیل عدم فروش تمامی ظرفیت اجاره شده از سوی شرکت چارترکننده با تخفیف به فروش می رسند. به دلیل اینکه این بلیط ها تنها در ساعاتی خاص ارائه می شود، یافتن آن نیاز به رصد مداوم قیمت ها در ساعات مختلف دارد. اما در وب سایت رسپینا می توانید با استفاده از سرویس چند بخرم، بلیط هواپیما را با نرخ دلخواه رزرو کنید یا با سرویس خبرم کن، از کاهش قیمت بلیط هواپیما با خبر شوید.

اطلاع از کاهش قیمت بلیط لحظه اخری تهران زاهدان

سرویس خبرم کن رسپینا به شما این امکان را می دهد که از کاهش قیمت بلیط در مسیر تهران زاهدان برای تاریخ مشخص با خبر شوید. همچنین می توانید میزان کاهش قیمت بلیط را مشخص کنید تا در صورت رسیدن به همان قیمت، از کاهش قیمت با خبر شوید. برای استفاده از سرویس خبرم کن می بایست پس از مشخص کردن مبداء و مقصد از کادر سمت راست صفحه، روی گزینه"خبرم کن" کن کلیک کنید. در پنجره باز شده، اطلاعات خواسته شده را وارد نمائید تا فعال سازی سرویس بصورت رایگان انجام شود. در صورت کاهش قیمت بلیط تا نرخ مشخص شده، برای شما پیامک ارسال خواهد شد.

بلیط تهران زاهدان

خرید بلیط لحظه آخری با نرخ دلخواه

این سرویس به شما امکان می دهد که بلیط هواپیما تهران زاهدان را با نرخ دلخواه به صورت خودکار رزرو کنید. برای فعالسازی سرویس چند بخرم، ابتدا باید بلیط را انتخاب نموده و مشخصات مسافر را وارد نمائید. سپس از پایین صفحه روی گزینه "چند بخرم" کلیک کنید تا هر زمان، بلیط پرواز در مسیر مورد نظر به قیمت مشخص شده رسید از سوی سیستم به شما اطلاع رسانی و پرواز به صورت خودکار رزرو شود.

بلیط تهران زاهدان ارزان

بلیط هواپیما تهران زاهدان را می توانید با ارزانترین قیمت در وب سایت رسپینا رزرو کنید. پس از خرید بلیط هایی که با تضمین قیمت ارزان مشخص شده اند در صورتی که همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمتی کمتر مشاهده کردید، می توانید با کارشناسان رسپینا تماس گرفته و دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید. علاوه بر این با استفاده از تقویم پروازی رسپینا در ابتدای صفحه می توانید ارزان ترین بلیط تهران زاهدان را برای 30 روز آینده مشاهده کنید.

بلیط هواپیما تهران زاهدان چارتر

در وب سایت رسپینا با استفاده از فیلترهای موجود در سمت راست لیست پروازها، می توانید با استفاده از گزینه نوع بلیط، نوع چارتری را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه، تنها پروازهای چارتری به شما نشان داده می شود که می توانید با انتخاب یکی از آن ها، بلیط چارتر دلخواه را رزرو کنید. البته با توجه به برخی ضوابط و قوانین، توصیه می کنیم قبل از رزرو، حتما چند مورد را بخاطر داشته باشید:

 • بلیط چارتر تهران زاهدان نسبت به سیستمی از جریمه کنسلی بیشتری برخوردار است و حتی در برخی مواقع ممکن است کنسلی آن امکان پذیر نباشد (یعنی کنسلی بدون استرداد وجه باشد).
 • چنانچه مسافر از پرواز جا بماند، اگر بلیط وی سیستمی باشد می تواند درخواست کنسلی نوشویی (no show) دهد تا بخشی از مبلغ بلیط به وی مسترد گردد. اما این شرایط در بلیط چارتر برقرار نیست و با از دست دادن پرواز، کل مبلغ بلیط سوخت خواهد شد.
 • در صورت تاخیر بیش از دو ساعت پرواز در فرودگاه که امکان کنسلی بدون جریمه را به مسافر می دهد، در پروازهای سیستمی نیاز به ارسال اصل بلیط مهر شده نیست. ولی همین شرایط در پرواز های چارتری، گاهی نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر شده برای آژانس چارتر کننده جهت دریافت کل وجه بلیط می باشد.
 • قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان چارتر همیشه نسبت به سیستمی ارزان تر نیست و گاهی اوقات که تقاضای سفر بیشتر می شود، قیمت این بلیط ها تا 2 برابر نیز افزایش پیدا می کنند.

خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان

بلیط هواپیما تهران زاهدان را می توانید برای تاریخ امروز از ابتدای صفحه انتخاب کرده و با ورود اطلاعات مسافرین و پرداخت هزینه، لینک بلیط را دریافت کنید. با استفاده از تقویم پروازی می توانید ارزان ترین بلیط را برای تاریخ دلخواه انتخاب کنید. هنگام ورود اطلاعات مسافرین، به این نکته دقت کنید که اطلاعات را صحیح وارد کنید تا هنگام سوار شدن به هواپیما برای شما مشکلی ایجاد نشود. پس از پرداخت هزینه بلیط، برای شما لینکی ارسال می شود که شامل اطلاعات بلیط تهران زاهدان می باشد.

بلیط هواپیما تهران به زاهدان رسپینا

وب سایت رسپینا با هدف تسهیل روند خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب و در کمترین زمان، امکانات متعددی را فراهم کرده است. با خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان از رسپینا می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

 • پشتیبانی 24 ساعته: در صورتی که در روند خرید بلیط تهران زاهدان با مشکلی روبه رو شدید، می توانید با کارشناسان تماس گرفته و یا از آن ها درخواست بفرمایید تا با شما تماس بگیرند.
 • امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما: در صورتی که به هر دلیل تمایل به کنسلی بلیط هواپیما داشتید، می توانید به صورت آنلاین و از طریق ارسال تیکت در حساب کاربری خود، درخواست کنسلی بلیط را ارسال کنید. پس از کنسلی بلیط، مابقی هزینه پس از 48 الی 72 ساعت به حساب شما عودت خواهد شد.
 • اطلاع از کاهش قیمت بلیط: با استفاده از سرویس خبرم کن در وب سایت رسپینا می توانید از کاهش قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان برای تاریخ و قیمت دلخواه باخبر شوید.
 • رزرو خودکار بلیط: با استفاده از سرویس چند بخرم رسپینا، می توانید بلیط تهران زاهدان را با نرخ دلخواه و به صورت خودکار رزرو کنید.

بلیط هواپیما تهران به زاهدان

تهران به زاهدان -

آیا به بلیط برگشت از زاهدان به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما زاهدان تهران