مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما چابهار به تهران

questions قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز چابهار تهران چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد ) بلیط هواپیمای چابهار تهران چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر چابهار تهران قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما چابهار به تهران ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر چابهار تهران بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر چابهار به تهران برای شما نمایش خواهد یافت.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما چابهار تهران را می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی با تضمین قیمت از رسپینا خریداری نمائید. جزئیات بیشتر در خصوص اطلاعات پرواز چابهار تهران، قیمت و نحوه خرید بلیط هواپیما این مسیر در ادامه بررسی شده است که دعوت می کنیم تا انتها مطالعه بفرمائید.

بلیط هواپیما چابهار تهران

خرید بلیط هواپیما چابهار تهران رسپینا

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، کم تر کسی را می توان یافت که برای خرید بلیط سفر خود به دفاتر خدمات گردشگری مراجعه نماید. دلیل این موضوع، علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ها خدماتی است که با خرید آنلاین در اختیار مسافران قرار می گیرد. دسترسی آسان به بلیط هواپیمای چابهار تهران، مشاهده تقویم پروازی، استرداد آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته از جمله مهم ترین مزایای رزرو آنلاین بلیط می باشند.

تضمین بهترین قیمت: بلیط های رسپینا از تضمین بهترین نرخ و قیمت 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی برخوردار است. برای اطمینان از این موضوع، اگر بلیط رزرو شده را جائی دیگر با قیمت پایین تر پیدا کردید، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا پس از بررسی معادل 2 برابر اختلاف قیمت به شما عودت شود.

امکان کنسلی و عودت وجه: مهم ترین امکانی که در خرید آنلاین بلیط در اختیار مسافران قرار می گیرد، استرداد یا کنسلی آنلاین می باشد. استرداد آنلاین به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، پروازمورد نظر خود را کنسل کنید. البته درنظر داشته باشید برای استرداد پرواز زمان بسیار مهم است، چرا که هرچه به زمان حرکت نزدیک تر شویم، مبلغ جریمه بیشتر می شود.

رزرو بلیط هواپیما چابهار به تهران

شما می توانید بلیط موردنظر خود را به دو شکل از رسپینا خریداری نمایید که مراحل هر یک بصورت زیر است:

رزرو اینترنتی بلیط چابهار تهران

در این روش شما می توانید با گذراندن سه مرحله، به راحتی اقدام به خرید آنلاین بلیط نمائید. این مراحل عبارتند از:

گام اول: جستجو و انتخاب بلیط

از بالای همین صفحه، تاریخ رفت خود را وارد کرده و بر روی دکمه "جست و جو" کلیک نمائید.؛ پس از آن، جدول پروازهای موجود تا 30 روز آینده به نمایش گذاشته خواهد شد.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

در گام دوم باید یکی از پروازهای موجود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پرواز به صفحه ثبت اطلاعات مسافر هدایت خواهید شد. در این مرحله، درج صحیح مشخصات بسیار مهم می باشد، زیرا در صورت وجود اشتباه در اطلاعات، ممکن است از ورود مسافر به هواپیما ممانعت گردد.

گام سوم: پرداخت

همان طور که گفتیم ثبت اطلاعات بلیط، بسیار حائز اهمیت است. بنابراین در گام سوم، بار دیگر باید اطلاعات را بررسی کنید تا در صورت وجود اشتباه آن را ویرایش نمائید. در نهایت پس از ثبت مشخصات مسافر به صفحه پرداخت منتقل می شوید و با پرداخت هزینه، بلیط به نام شما صادر می گردد.

بلیط هوایی چابهار تهران رفت و برگشت

پرواز چابهار به تهران، جزء مسیر هایی است که ظرفیت بلیط های آن به سرعت تکمیل می شود. به همین دلیل، پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید در هر دو مسیر، هوایی سفر کنید، بلیط خود را به صورت دو مسیره تهیه نمائید. برای رزرو بلیط رفت و برگشت چابهار تهران، تمامی مراحل رزرو همان گونه است که در بخش "راهنمای رزرو اینترنتی" به آن پرداختیم. با این تفاوت که در مرحله اول جستجو، باید از گزینه "رفت و برگشت" استفاده نمائید.

بلیط هواپیما چابهار تهران چارتر

با مراجعه به جدول بلیط های سایت و انتخاب گزینه "چارتر" از فیلترهای سمت راست صفحه، می توانید به صورت مستقیم به بلیط چابهار به تهران چارتر دسترسی داشته باشید. البته با توجه به برخی شرایط و ضوابط این بلیط ها که از سوی شرکت های چارترکننده تعیین می شود، توصیه می کنیم قبل از رزرو حتما چند مورد را مدنظر داشته باشید:

- بلیط پرواز چابهار تهران چارتر جریمه کنسلی بیشتری نسبت به سیستمی دارد و حتی در برخی از موارد نیز کنسلی آن امکان پذیر نیست (کنسلی بدون استرداد وجه است).

- اگر مسافر از پرواز جا بماند، چنانچه بلیط رزرو شده سیستمی باشد می تواند درخواست کنسلی نوشویی (no show) داده تا بخشی از مبلغ بلیط با کسر جریمه به حساب وی مسترد گردد. در صورتی که این مورد در چارترها صادق نیست و با جاماندن از پرواز، کل مبلغ آن سوخت می شود.

- در نظر داشته باشید که چارترها همیشه از سیستمی ارزان تر نیستند و در ایام پیک سفر، نرخ این بلیط ها حتی تا بیش از 2 برابر هم افزایش قیمت پیدا می کند.

رزرو بلیط هواپیما چابهار به تهران ارزان

با توجه به کارمزدهای بالاتر رزروهای حضوری نسبت به اینترنتی، حتی اگر امکان رزرو اینترنتی ندارید نیز می توانید قیمت بلیط را به صورت تلفنی مطلع شده و با واریز وجه به شماره حساب ارسالی، رزرو کنید. برای این منظور لازم است تا با شماره های شرکت رسپینا در پایین صفحه تماس حاصل نموده و طبق راهنمایی کارشناسان شرکت، بلیط مورد نظر خود را تهیه نمائید.

پرواز چابهار تهران

بلیط پرواز چابهار تهران لحظه آخری

بلیط لحظه آخری تهران زیر مجموعه ای از چارتر است که در آخرین ساعات قبل از پرواز به دلیل عدم تکمیل ظرفیت هواپیما با تخفیف (حتی تا 50 درصد) از سوی چارترکننده ارائه می گردد. سرویس خبرم کن، یکی از خدماتی می باشد که در سامانه رسپینا برای اطلاع از این تغییر قیمت ها، طراحی شده است. برای فعال سازی این سرویس، ابتدا باید مسیر مورد نظر را مشخص نموده و سپس از کادر کنار صفحه روی گزینه "تغییر قیمت رو بهم اطلاع بده" کلیک کنید. پس از آن با تکمیل اطلاعات خواسته شده، شماره شما در سامانه ثبت می شود. چنانچه قیمت بلیط چابهار به تهران تغییر داشته باشد، از سمت سامانه برای شما پیامک اطلاع رسانی ارسال خواهد شد.

رزرو پرواز چابهار به تهران

برای سفر هوایی داشتن اطلاعات در رابطه با پرواز از ملزومات مهم تلقی می گردد؛ چراکه این اطلاعات، به ما در برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه برای سفر کمک می کند. در این بخش تمامی اطلاعات لازم درباره بلیط هواپیما چابهار تهران بررسی شده است.

فاصله هوایی و زمان پرواز:

فاصله بین دو شهر چابهار تا تهران حدود 1451 کیلومتر می باشد که در مدت زمان تقریبی 2 ساعت با هواپیما طی می شود. مدت زمان پرواز، می تواند با توجه به شرایط جوی تغییر کند.

ایرلاین های فعال در مسیر:

کاسپین، کیش ایر، تابان، ایران ایر، زاگرس و معراج از جمله ایرلاین های فعال در این مسیر هستند.

ساعت و روزهای پرواز:

بلیط هواپیما چابهار تهران اکثرا برای تمامی روزهای هفته موجود می باشد. ساعات برگزاری پرواز نیز با توجه به برنامه کاری فرودگاه یا ایرلاین متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم جدول بلیط های سایت را ملاحظه بفرمائید.

فرودگاه مقصد:

فرودگاه مهرآباد مهم ترین فرودگاه در پروازهای داخلی به شمار می رود. روزانه تعداد پروازهای خروجی و ورودی بیشماری در این فرودگاه انجام می شود. در حال حاضر 6 ترمینال برای پروازهای داخلی در این فرودگاه در نظر گرفته شده که هر کدام مخصوص به یک ایرلاین خاص است. بنابراین در زمان خرید بلیط به ترمینال تعیین شده دقت داشته باشید.

جزئیات بروزتر در خصوص اطلاعات پرواز چابهار تهران امروز را می توانید از طریق مراجعه به جدول بلیط های سایت و یا برقراری تماس تلفنی با کارشناسان رسپینا جویا شوید.

قیمت پرواز چابهار به تهران

قیمت بلیط هواپیما چابهار به تهران

هزینه، اصلی ترین دغدغه مسافران برای انتخاب شیوه سفر می باشد. گران بودن بلیط های پرواز، سبب شده است تا بسیاری از افراد سفرهای زمینی را ارجح بدانند. برای تعیین نرخ پرواز، فاکتورهایی وجود دارد که آگاهی از آن ها تا حد زیادی جست و جوی آسان تر بلیط ارزان هواپیما می شود. زمان سفر، برند هواپیمایی، نوع بلیط عواملی هستند که تا حد زیادی در گران یا ارزان بودن قیمت تاثیر گذارند. بنابراین اگر می خواهید، پرواز ارزان تری خریداری کنید در هنگام رزرو به این موارد توجه داشته باشید.

برند ایرلاین و نوع کلاس پروازی:

برای بلیط های هر مسیر پروازی، ایرلاین و کلاس های پروازی متفاوتی در نظر گرفته شده است. هر ایرلاین با توجه به نوع هواپیما و خدماتی که به مسافر ارائه می دهد، نرخ تعیین می کند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت مشاهده خواهید کرد که برای یک روز و حتی یک بازه ساعتی مشخص، قیمت بلیط پرواز چابهار تهران زاگرس با بلیط ایرلاین دیگری مثل آسمان متفاوت است.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر):

اگر تا به حال به صورت آنلاین رزرو بلیط را انجام داده باشید، می دانید که بلیط پرواز انواع مختلفی دارد و در این بین سیستمی و چارتری متداول ترین آن ها هستند. بلیط هواپیما چابهار تهران قیمت مصوب و نسبتا ثابتی طی سال دارد. در صورتی که چارترها با نواسانات قیمتی بیشتری همراه اند.

زمان رزرو بلیط:

زمان سفر، یکی از عواملی است که علاوه بر قیمت بلیط هواپیما چابهار تهران، بر روی دیگر هزینه های سفر نیز تاثیر گذار است. اگر قصد دارید ارزان ترین پرواز را خریداری کنید، روزهای ابتدایی هفته و ایام بدون مناسبت بهترین گزینه خواهند بود.

بلیط چابهار تهران

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور

رسپینا به عنوان یکی از معتبرترین سامانه های فروش آنلاین بلیط، همواره در تلاش است تا با ارائه کامل ترین خدمات رضایت مسافران را جلب نماید. در این مطلب، تمامی نکات لازم برای رزرو بلیط مورد بررسی قرار گرفت تا بتوانید خرید خود را با اطمینان خاطر بیشتری انجام دهید. با این وجود، در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید از کادر "نیاز به راهنمایی" سمت راست صفحه، شماره تلفن خود را وارد نمائید تا کارشناسان شرکت در کم تر از 10 دقیقه با شما تماس حاصل نمایند. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

چابهار به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به چابهار نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران چابهار