رزرو آنلاین هتل خارجی

رسپینا24

استرداد بلیط
1 جستجو هتل خارجی
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت
فیلتر
درجه هتل
قیمت sort
{{Hotel.country}} Hotels
{{Hotel.checkin}}
{{Hotel.checkout}}

{{hotel.HotelName}}

star_rate
{{hotel.Location}} {{hotel.Address}}
{{hotel.HotelDescription | limitTo: 100}} ...
{{(hotel.price/10) | fee}} تومان
{{hotel.Name}}

هتلی با این مشخصات یافت نشد

هتلی با این مشخصات یافت نشد

قوانین رزرو هتل

مسافر گرامی، لطفا قبل از اقدام به رزرو هتل قوانین و شرایط را مطالعه کنید.
هر هتل زمان بندی خاصی برای ورود و خروج مسافر به / از هتل دارد و مسافران باید این زمان بندی را رعایت کنند. در صورت نیاز به تخلیه ی اتاق دیرتر از موعد و یا تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر، لازم است از قبل هماهنگی های مورد نیاز صورت گرفته باشد.
هزینه ی استفاده از برخی امکانات مانند ترانسفر فرودگاهی، استخر، اینترنت، جکوزی، سونا، نوشیدنی و غیره ممکن است به عنوان هزینه ی اضافی تلقی شده و باید توسط مسافر به هتل پرداخت شود.
شرایط و قوانین مورد نیاز برای کنسلی از لحظه ی رزرو هتل موجود و مشخص می باشد. هزینه ی کنسلی به استناد این قوانین محاسبه می گردد.
ثبت نام در سایت رسپینا24 رایگان بوده و اجرای قوانین و مقررات سایت از طرف کاربر الزامی می باشد. کاربر در تمام مراحل مربوط به رزرو هتل یا کنسل کردن آن، باید این قوانین را بپذیرد و با کلیک کردن روی چک باکس مربوط به آگاه بودن از قوانین هتل، فرآیند ثبت نام خود را کامل نماید.
اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی مسافر باید صحیح و کامل وارد شود و با کارت شناسایی مطابقت داشته باشد. همراه داشتن مدارک شناسایی در زمان مراجعه به هتل، الزامی می باشد.
هتل رزرو شده غیرقابل واگذاری به غیر می باشد و اگر مشخصات درج شده روی واچر با مشخصات کارت شناسایی فرد مطابقت نداشته باشد، مسافر در هتل پذیرش نخواهد شد.
شماره تلفن همراه و پست الکترونیک و سایر اطلاعات مورد نیاز در فرآیند رزرو هتل باید به درستی وارد شوند. در غیر این صورت کلیه عواقب ناشی از آن بر عهده ی مسافر خواهد بود.
از نظر سایت رسپینا24، رزرو اتاق برای مسافرانی که زیر سن قانونی هستند بلامانع است، اما پذیرش فرد در هتل به قوانین کشور مقصد بستگی دارد. لازم به ذکر است، در صورت نیاز به کنسل کردن اتاق، جرایم بر اساس قوانین کنسلی محاسبه و استرداد می گردد و رسپینا24، هیچ مسئولیتی در این زمینه برعهده نمی گیرد.
از آنجا که اتاق های موجود در هتل، هتل آپارتمان و غیره متنوع می باشند، برای مثال در اتاق های سه تخته یا triple، سه تخت استاندارد یا دو تخت به علاوه ی یک تخت اضافه موجود خواهد بود
برای رزرو اینترنتی هتل داخلی و خارجی می توانید از کارت های عضو شتاب استفاده کنید
در فرآیند رزرو هتل، چنان چه بعد از پرداخت هزینه ی هتل، موفق به دریافت واچر نشدید، با همکاران ما تماس بگیرید.
اطلاعات موجود در سایت، از جمله هزینه ی سرویس، اتاق ها، ترانسفر فرودگاهی، اینترنت و غیره از سیستم هتل استخراج شده و بر روی سایت رسپینا24 نمایش داده می شود و کلیه ی مسئولیت های مربوط به این اطلاعات بر عهده ی کارگزار خواهد بود.
Looking for {{ctrl.City.searchText}} hotels

موقعیت هتل

ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشند .
جستجو مجدد صفحه اصلی