{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس اصفهان

بلیط اتوبوس اصفهان از پر فروش ترین بلیط های این وسیله نقلیه از شهرهای مختلف کشور است. شما می توانید این بلیط را ضمن اطلاع از هزینه بلیط در روزهای آینده، با نرخ مصوب و انتخاب شماره صندلی به دلخواه از رسپینا رزرو کنید. در این مطلب به بررسی تمام مسائل مهم در مورد رزرو این بلیط می پردازیم.

بلیط اتوبوس اصفهان

خرید بلیط اتوبوس اصفهان

اکثر مسافرینی که قصد سفر جاده ای به اصفهان را دارند، بلیط اتوبوس خود را از باجه های فروش بلیط اتوبوس اصفهان از ترمینال شهر خود خریداری می کنند. در این صورت معمولا هزینه ی پرداختی علاوه بر مبلغ بلیط شامل هزینه کارمزد بلیط شده و برای خرید آن هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد. رسپینا یکی از معتبر ترین سایت های رزرو بلیط اتوبوس اصفهان در کشور، این بلیط را به صورت اینترنتی و تلفنی بدون دریافت کارمزد و با کمترین میزان روکشی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در این قسمت به بررسی این روش ها می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اصفهان

برای این منظور می توانید از طریق همین صفحه به راحتی و در سریع ترین زمان، اقدام به رزرو بلیط خود کنید.

ابتدا در بالای این صفحه بخش سربرگ، شهر مبدا و زمان سفر خود را مشخص نموده و اصفهان را به عنوان مقصد وارد نمائید.

سپس در قسمت لیست اتوبوس ها، گزینه مورد نظر را با توجه به شرکت اتوبوس رانی ارائه دهنده، قیمت و زمان حرکت اتوبوس انتخاب کنید.

* در این صفحه می توانید بلیط اتوبوس اصفهان پایانه های کاوه و صفه را در قسمت ورود پایانه مقصد، مشخص کنید.

در صفحه بعد، شماره صندلی مورد نظر خود را در اتوبوس تعیین کرده و در پایین صفحه، مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات دقیق کارت ملی و شناسنامه افراد وارد فرمائید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، این مشخصات را می توانید در صفحه بعد برای تایید نهایی بررسی نموده و در صورت مغایرت اطلاعات وارد شده، گزینه ویرایش اطلاعات را انتخاب کنید و مشخصات خود را اصلاح کنید. در صورت صحت اطلاعات با انتخاب گزینه "ادامه" و پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت الکترونیکی بانک هدایت می شوید.

در صورت پرداخت هزینه بلیط اتوبوس اصفهان به صورت آنلاین، لینک دانلود این بلیط در صفحه نمایش شما قرار گرفته و مشخصات آن برای شما پیامک می گردد.

رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس اصفهان

خرید بلیط اتوبوس اصفهان تلفنی

چناچه قصد انجام مراحل بالا و رزرو بلیط اینترنتی اتوبوس اصفهان را نداشتید، می توانید این بلیط را تلفنی از رسپینا رزرو کنید. به این صورت که ضمن برقراری تماس با شماره تلفن های پایین صفحه، شهر مبدا و مقصد خود را به کارشناس قطار و اتوبوس رسپینا اعلام نموده و ضمن اطلاع از ارزان ترین زمان سفر، تاریخ مورد نظر خود را اعلام نموده و شماره حساب رسپینا را دریافت می کنید. با واریز هزینه بلیط به شماره کارت ارسالی، طی تماس مجدد و اعلام مشخصات فیش واریزی، می توانید لینک دانلود این بلیط را از پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

قیمت بلیط اتوبوس اصفهان

نرخ این بلیط به مسائل مختلفی از قبیل طول مسافت جاده ای، زمان خرید بلیط، نوع اتوبوس و بازه سنی مسافر بستگی دارد. میانگین قیمت بلیط این وسیله نقلیه بر خلاف هواپیما با افزایش تقاضای مسافرین نوسان نداشته و در هر سال تنها یک بار زیر نظر سازمان راهداری انجام می شود. اما در برخی از روزها می توانید این بلیط را کمی ارزان تر از زمان های دیگر خریداری کنید. در صورتی که قصد خرید بلیط اتوبوس یزد به اصفهان یا دیگر شهرهای نزدیک به اصفهان را دارید، پیشنهاد می کنیم برای کاهش هزینه ها با اتوبوس های معمولی سفر کنید.

عوامل موثر در قیمت بلیط اتوبوس اصفهان

بلیط ارزان قیمت اتوبوس اصفهان

ارزان ترین نرخ بلیط توبوس اصفهان در قسمت بالای صفحات این بلیط نوشته شده که با بررسی آن می توانید از ارزان ترین نرخ این بلیط در طول هفته مطلع شده و بلیط خود را باا قیمت ارزان تر رزرو کنید. مثلا در صفحه بلیط اتوبوس تهران اصفهان (بازه زمانی فروردین 1401) مشخص می شود این بلیط معمولا در روزهای شنبه هر هفته با قیمت ارزان تر ارائه می شود. بهتر است بدانید در صورتی که فرزند خردسال زیر 5 سال در اتوبوس همراه داشته باشید، در صورت عدم تخصیص صندلی، معاف از پرداخت هزینه خواهید بود. اما در صورت اشغال صندلی هزینه به میزان بزرگسال محاسبه خواهد شد. همچنین هزینه بلیط اتوبوس اصفهان برای افراد بالای 5 سال نیز، به صورت کامل حساب می شود.

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان

برای اطلاع از قیمت بلیط اتوبوس اصفهان در یک ماه آینده کافیست گزینه تاریخ را در بالای هر صفحه انتخاب نموده و به لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان از شهرهای مختلف دسترسی پیدا کنید. همچنین بررسی نمودار های قیمتی پایین صفحه نیز می تواند به شما در رزرو ارزان قیمت این بلیط کمک کند. مثلا با بررسی نمودار قیمتی صفحه بلیط اتوبوس مشهد اصفهان مشخص می شود نرخ این بلیط با نزدیک شدن به روزهای پایانی فروردین ماه با کاهش قیمت مواجه می شود. همچین ارزان ترین قیمت این بلیط در یک ماه آینده بین 140 تا 220 هزار تومان نوسان دارد.

اطلاع از بهترین زمان رزرو بلیط اتوبوس تهران اصفهان با بررسی نمودار قیمتی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط اتوبوس اصفهان رسپینا، تیم کارشناسان خبره این مجموعه به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمام سوالات و درخواست های شما در زمینه خرید، مشاوره و استرداد این بلیط می باشند. توجه داشته باشید در صورت کنسلی بلیط اتوبوس اصفهان تا قبل از حرکت اتوبوس می توانید مبلغ خود را با 10 درصد جریمه شرکت اتوبوسرانی عودت نمائید. اما اگر از اتوبوس جا بمانید، جریمه استرداد بلیط، 50 درصد خواهد بود. لذا حتما 1 ساعت قبل از حرکت اتوبوس در ترمینال حضور داشته باشید. برای ارتباط با کارشناسان رسپینا می توانید از طریق بخش نیاز به راهنمایی، سوال و درخواست خود را ارائه داده و ضمن قرار دادن شماره تلفن، منتظر تماس کارشناسان در کمتر از 10 دقیقه باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس اصفهان

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس اصفهان مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس اصفهان مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، ارزان ترین زمان خرید این بلیط در طول هفته نوشته شده که مطالعه آن می تواند شما را در خرید ارزان قیمت این بلیط کمک کند.

اگر بلیط اتوبوس اصفهان را بخریم ولی از اتوبوس جا بمانیم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و این مورد را اعلام کنید. در این صورت هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس اصفهان که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

قیمت بلیط اتوبوس اصفهان برای کودکان و افراد بزرگسال چه تفاوتی دارد؟ expand_more

در صورتی که فرزند خردسال زیر 5 سال داشته باشید و صندلی به وی اختصاص ندهید، هزینه ای از شما دریافت نمی شود. اما این میزان برای افراد بالای 5 سال به طور کامل محاسبه می شود. همچنین اگر به کودک زیر 5 سال صندلی اختصاص دهید، هزینه کامل از شما دریافت خواهد شد.