{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس تهران اصفهان

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای شنبه است

بلیط اتوبوس تهران اصفهان

بروز رسانی : 06 آذر 19:40

اولین حرکت اتوبوس تهران اصفهان

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

وی آی پی

1401/09/06

20:45

122,000 تومان

وی آی پی

1401/09/06

21:00

122,000 تومان

وی آی پی

1401/09/06

21:00

122,000 تومان

وی آی پی

1401/09/06

21:00

122,000 تومان

معمولی

1401/09/06

21:00

124,500 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس تهران اصفهان

تعداد سفر های روزانه:
42
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از تهران اصفهان:
ساعت 20:45
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 23:59
خلوت ترین روزها:
سه شنبه
شلوغ ترین روزها:
یکشنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس تهران اصفهان در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس تهران اصفهان

یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس تهران اصفهان در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر تهران اصفهان

تعاونی 4 میهن نور
تعاونی 4 میهن نور
تعاونی 7 عدل
تعاونی 7 عدل
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه جنوب)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه جنوب)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه غرب)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه غرب)
مارال سیر تعاونی 10 (شرکت شماره 10 مارال سیرایرانیان پایانه جنوب)
مارال سیر تعاونی 10 (شرکت شماره 10 مارال سیرایرانیان پایانه جنوب)
ایران پیما تعاونی 1 (شرکت تعاونى شماره يک ترمينال جنوب)
ایران پیما تعاونی 1 (شرکت تعاونى شماره يک ترمينال جنوب)
گیتی نورد تعاوني 12 (شرکت تعاونى شماره 12 ترمينال جنوب)
گیتی نورد تعاوني 12 (شرکت تعاونى شماره 12 ترمينال جنوب)
تک سفر ایرانیان (شرکت تعاونی شماره13 تک سفرایرانیان- پايانه جنوب)
تک سفر ایرانیان (شرکت تعاونی شماره13 تک سفرایرانیان- پايانه جنوب)
 ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پايانه جنوب)
ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پايانه جنوب)
 ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پایانه شرق)
ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پایانه شرق)
لوان نور تعاونی 8 (شرکت تعاونى شماره 8 ترمينال جنوب)
لوان نور تعاونی 8 (شرکت تعاونى شماره 8 ترمينال جنوب)
گیتی پیما (شرکت بين المللى گيتى پيماايران پايانه غرب)
گیتی پیما (شرکت بين المللى گيتى پيماايران پايانه غرب)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه بیهقی)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه بیهقی)
تعاونی شماره هفت عدل پایانه جنوب
تعاونی شماره هفت عدل پایانه جنوب
ایمن سفر ایرانیان تهران جنوب تعاونی 6
ایمن سفر ایرانیان تهران جنوب تعاونی 6
آسیا سفر تهران ترمینال جنوب
آسیا سفر تهران ترمینال جنوب
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 4.9
تعداد رای ها : 36

بلیط اتوبوس تهران اصفهان برای تمامی مسافرانی که قصد یک سفر ارزان را به اصفهان دارند می تواند شروع بسیار خوبی باشد. البته که برای سفر به اصفهان گزینه های دیگری مانند سفر هوایی وجود دارد با این حال بسیاری از مسافران ترجیح می دهند خرید بلیط اتوبوس را انتخاب کنند. اتوبوس به دلیل به صرفه بودن بسیار در بین مردم محبوب است. قبل از هر سفر می بایست نحوه ی خرید و فاکتور های تاثیر گذار روی قیمت بلیط را بررسی کنید تا بتوانید خریدی بسیار مناسب را داشته باشید. با رسپینا همراه باشید.

بلیط تهران اصفهان اتوبوس

 بلیط اتوبوس تهران به اصفهان 

اصفهان از جمله شهر های توریستی در کشور محسوب می شود که میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور است. مسافرانی که خود را با انواع مختلف وسایل نقلیه از جمله اتوبوس، به مرجع معماری ایرانی- اسلامی می رسانند تا شاهکارهای اصفهان زیبا را از نزدیک ملاقات کنند. این بلیط برای برگشت مسافران اصفهانی که به تهران سفر کرده اند نیز بسیار کاربردی است.

مهم ترین دلایلی که می تواند مسافران راهی اصفهان را برای سفر با اتوبوس قانع کند، قیمت بلیط تهران اصفهان اتوبوس نسبت به سایر وسایل نقلیه است. از طرف دیگر برای سفر به مناطق دورافتاده، اتوبوس بهترین وسیله است که مسافران می توانند بدون نگرانی به آن اطمینان کنند. سفر به اصفهان بسیار خوشایند است و اگر قبل از شروع سفر بتوانید راه هایی جهت ارزان تر کردن آن پیدا کنید ، قطعا شیرین تر خواهد شد. اما چگونه می توان اقدام به خرید ارزان ترین بلیط نمود؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است به خواندن ادامه دهید.

ساعت حرکت بلیط اتوبوس تهران اصفهان

از تهران به اصفهان روزانه بیشتر از 40 سرویس در تمامی ساعات شبانه روز حرکت دارند. با توجه به تعداد زیاد سرویس ها، هیچ گونه نگرانی بابت عدم یافتن بلیط در ساعت مشخصی نخواهید داشت. در مرحله انتخاب اتوبوس در فرآیند خرید بلیط تهران به اصفهان می توانید اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب کنید. این اتوبوس ها از پایانه بیهقی و پایانه جنوب حرکت خود را شروع می کنند و شرکت های اتوبوسرانی رویال سفر ایرانیان، تعاونی 4 میهن نور آریا ، گیتی پیما ایران و تعاونی 6 ایمن سفر ایرانیان حمل و نقل آن را بر عهده خواهند داشت.

فاصله تهران تا اصفهان با اتوبوس

برای سفر با بلیط تهران اصفهان مسیر وجود دارد که با توجه به تشخیص راننده ممکن است از هر کدام از این مسیرها عبور کنید. این مسیرها به این شکل است:

مسیر شماره یک : 448 کیلومتری که 4 ساعت و 45 دقیقه در ایده آل ترین حالت ممکن در مسیر هستید.

مسیر شماره دو : 431 کیلومتر که 4 ساعت و 56 دقیه در بهترین حالت ممکن در مسیر هستید.

مسیر شماره سه : 436 کیلومتر که از طریق آن حداقل 5 ساعت در مسیر هستید

قیمت بلیط اتوبوس تهران اصفهان

تعیین یک رقم ساده برای خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان کار چندان ساده ای نیست زیرا این رقم در شرایط مختلف در حال تغییر است. بهترین روش جهت خرید ارزان بلیط، آشنایی با فاکتورهای دخیل در تعیین قیمت آن است. این فاکتورها به صورت زیر می باشند:

بهترین زمان خرید بلیط تهران اصفهان اتوبوس با قیمت مناسب

زمان موثرترین معیار برای تعیین قیمت خرید بلیط این مسیر است. خوب است در نظر داشته باشید زمانی را برای سفر به استان انتخاب کنید که این شهر از نظر تعداد گردشگر در خلوت ترین حالت خود قرار داشته باشد.علاوه بر این که زمان در تعیین قیمت خرید اتوبوس تهران اصفهان تاثیر گذار است، در قسمت های دیگر سفر شما مانند قیمت مکان اقامتی هم می تواند دخالت داشته باشد. دیگر عامل موثر بر قیمت امکاناتی است که اتوبوس ارائه می دهد که با افزایش آن ها، قیمت بلیط نیز افزایش می یابد.

تاثیر شرکت مسافربری بر نرخ بلیط تهران اصفهان

با وجود ذکر تمامی فاکتور های موثر در قیمت بلیط، در نهایت کسی که تصمیم گیری می کند خود شما هستید. اما می توانید از سایت رسپینا بلیط اتوبوس تهران اصفهان رویال سفر و شرکت های اتوبوس رانی دیگر را مانند همسفر، ایران پیما، گیتی نورد، تک سفر ایرانیان، لوان نور، تهران پایانه جنوب و ... رزرو کنید. این اتوبوس های با توجه به امکاناتی که به شما ارائه می دهند دارای قیمت های متفاوتی هستند. در کل اتوبوس ها دارای دو نوع معمولی و وی آی پی هستند.

بلیط اتوبوس تهران اصفهان رویال سفر

 امکانات اتوبوس تهران اصفهان

سطح امکانات مورد دسترسی فاکتور دیگری است که می تواند قیمت رزرو بلیط اتوبوس تهران به اصفهان شما تاثیر داشته باشد. در حقیقت نوع اتوبوس شماست که تعیین می کند تا چه اندازه به امکانات دسترسی داشته باشید. به صورت کلی سه نوع اتوبوس برای سفرهای زمینی وجود دارد این اتوبوس ها شامل اتوبوس وی آی پی، اتوبوس نیمه وی آی پی و اتوبوس معمولی می باشد. همانگونه که از معنای این واژه ها مشخص است اتوبوس های وی آی پی امکانات بیشتری را به مسافران عرضه می کنند و از طرفی دیگر در برابر این افزایش سطح خدمات ، افزایش قیمت را به همراه خواهد داشت.

قیمت بلیط اتوبوس تهران به اصفهان  vip 

اتوبوس های وی آی پی بر خلاف اتوبوس های معمولی، ظرفیت کمتری دارند، ولی دارای امکانات بیشتری برای سفر جاده ای هستند. با توجه به فاصله بین تهران تا اصفهان بهتر است از اتوبوس وی آی پی تهران اصفهان برای این مسیر استفاده کنید. بعضی امکانات این اتوبوس ها شامل موارد زیر است

صندلی های تخت خواب شو با قابلیت خواباندن پشتی به اندازه 140 درجه

سیستم های صوتی و تصویری مجزا برای هر صندلی

پذیرایی در طول مسیر

 خرید بلیط اتوبوس تهران اصفهان

جهت خرید بلیط اتوبوس تهران اصفهان دو روش مقابل شما قرار دارد: شما می توانید این کار را از طریق اپلیکیشن رسپینا و یا وب سایت رسپینا انجام دهید. جهت خرید بلیط در وب سایت رسپینا ، باید در منو نوار اصلی بر روی گزینه اتوبوس کلیک کنید. در این صفحه، مبدا و مقصد خود را وارد نمایید و در مرحله بعدی نیز تاریخ سفرتان را برگزینید تا تمامی بلیط های اتوبوس مورد نظر شما در برابرتان ظاهر شوند.  پس از انتخاب بلیط مورد نظر خود به مرحله بعد می روید. در این مرحله باید مشخصات خود و سایر افرادی که قرار است به همراه شما مسافر اتوبوس باشند را وارد نمایید. ضمنا محل صندلی خود در اتوبوس را هم می توانید از این قسمت مشخص کنید. در مرحله پایانی نیز باید اطلاعاتی که توسط خود شما وارد شده است را تایید کنید تا به درگاه بانکی هدایت شوید. پس از پرداخت موفق هزینه، بلیط تهران به اصفهان به شما نمایش داده می شود.

بلیط اتوبوس تهران اصفهان ترمینال جنوب

شما می توانید از رسپینا بلیط خود را از ترمینال مورد نظرتان خریداری نمایید. برای این بلیط​ می توانید ترمینال مبدا خود را ترمینال غرب، ترمینال جنوب، ترمینال آزادی و یا ترمینال آرژانتین تعیین کنید. بلیط تهران اصفهان بیهقی هم از جمله بلیط هایی است که در این مسیر قابل خریداری هستند و می توانید آنرا رزرو کنید.

بلیط اتوبوس تهران به اصفهان

چگونه بلیط اتوبوس تهران به اصفهان موردنظر را سریع تر بیابیم؟

زمانی که وارد صفحه ی لیست اتوبوس ها می شوید در قسمت بالای لیست می توانید مرتب سازی بلیط ها را بر اساس زمان حرکت، ظرفیت و قیمت از کم به زیاد را انجام دهید. در این صورت می توانید با توجه به ساعت مناسب برای سفر خود از ساعت های ابتدایی روز تا پایانی انتخاب نمایید. همچنین با کلیک بر روی ظرفیت، اتوبوس ها بر اساس ظرفیت کم به زیاد مرتب می شوند و در آخر با کلیک بر روی قیمت می توانید لیست اتوبوس ها را از پایین ترین قیمت تا بالاترین قیمت مرتب نموده و سپس با مقایسه ای دقیق بلیط خود را خریداری نمایید.

استرداد بلیط اتوبوس تهران به اصفهان

ممکن است اتفاقی غیر قابل پیش بینی، تمام برنامه های سفر شما را با مشکل روبرو کند. تا حدی که مجبور به تغییر تاریخ مسافرت خود شوید یا مجبور شوید تاریخ سفر خود را تغییر دهید. اما نگران اتوبوس تهران به اصفهان رزرو شده خود نباشید. شما می توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن رسپینا، نسبت به استرداد بلیط خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که تمام مبلغ پرداخت شده بابت بلیط اصفهان به شما برگشت داده نمی شود بلکه درصدی از مبلغ کل بلیط به عنوان خسارت از شما کسر خواهد شد و مابقی به شما عودت داده می شود.

خرید بلیط اتوبوس تهران اصفهان از رسپینا

امیدواریم توضیحات بالا برای شما مثمرثمر بوده باشد و بتوانید با خیال راحت به این سفر بپردازید. البته مدنظر داشته باشید که به جز بلیط تهران به اصفهان اتوبوس گفته شده شما می توانید از سایت رسپینا اقدام به رزرو انواع خدمات نمایید. در هر لحظه از شبانه روز می توانید برای هر سوالی یا برطرف کردن هر مشکلی با کارشناسان ما در رسپینا تماس بگیرید. چمدانتان آماده است؟ با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از اصفهان به تهران نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس اصفهان تهران

از اصفهان با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس اصفهان مشهد
بلیط اتوبوس اصفهان اهواز
بلیط اتوبوس اصفهان بندرعباس
بلیط اتوبوس اصفهان شیراز
بلیط اتوبوس اصفهان عسلویه
بلیط اتوبوس اصفهان یزد
بلیط اتوبوس اصفهان کرمانشاه
بلیط اتوبوس اصفهان آبادان
بلیط اتوبوس اصفهان بویراحمد-یاسوج
بلیط اتوبوس اصفهان کاشان
بلیط اتوبوس اصفهان همدان
بلیط اتوبوس اصفهان ماهشهر
بلیط اتوبوس اصفهان مهران-ایلام
بلیط اتوبوس اصفهان قشم
بلیط اتوبوس اصفهان تبریز
بلیط اتوبوس اصفهان کرج
بلیط اتوبوس اصفهان ارومیه
بلیط اتوبوس اصفهان چابهار
بلیط اتوبوس اصفهان بوشهر
بلیط اتوبوس اصفهان رشت

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران اصفهان

آیا اطلاعاتی مثل مسیر، نام مسافر، جنسیت و ... رو در بلیط خریداری شده می توان تغییر داد؟ expand_more

در سیستم‌های خرید آنلاین بلیط امکان ویرایش اطلاعات یا تعویض بلیط وجود ندارد ، بنابراین برای تعویض بلیط یا ویرایش اطلاعات باید اول بلیطی که خریده بودید را کنسل کنید و بعد دوباره بلیط مورد نظرتان رو از سایت خریداری کنید.

چگونه متوجه شویم خرید بلیط تهران اصفهان ما تکمیل شده است ؟ expand_more

خرید قطعی بلیط اتوبوس به منزله ی دریافت کد 12 رقمی شماره ی بلیط می باشد

در صورتیکه حرکت توسط شرکت تعاونی کنسل شود چه اقدامی باید انجام دهیم؟ expand_more

در صورتی که حرکت اتوبوس به اصفهان توسط شرکت تعاونی کنسل گردد به هیچ عنوان جهت کنسلی کردن به صورت آنلاین اقدام ننمایید و با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.