{{ctrl.notification}}
respina

بلیط هواپیما قشم

بلیط هواپیما قشم را اغلب مسافران اغلب برای خرید بلیط هواپیما این مسیر از مبدا تهران بکار می برند. اما برای راحتی بیشتر، می توانید مبدا و مقصد پروازی مدنظر خود را در کادرهای زیر وارد کنید تا به کلیه ی پروازهای قشم از مبدا شهر خود طی 30 روز آینده هدایت شوید.

بلیط هواپیما قشم را می توانید با تضمین ارزانترین قیمت و 5% ارزانتر نسبت به دیگر وب سایت ها، از رسپینا رزرو کنید. به منظور خرید بلیط هواپیما برای قشم، در کادرهای بالا، مبدا و مقصد و تاریخ را وارد کنید تا آخرین لیست پروازهای موجود برای شما نشان داده شود.

بلیط هواپیما قشم

خرید بلیط هواپیما قشم در رسپینا

برای خرید بلیط هواپیما قشم، کافیست در همین صفحه مراحل زیر را به ترتیب زیر انجام دهید:

 1. ابتدا وارد سایت رسپینا به آدرس respina24.ir شده و در سربرگ بالای صفحه، مبدا خود را مشخص و قشم را در فیلد مقصد وارد کنید. سپس تاریخ رفت خود را انتخاب و بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.
 2. سپس در صفحه لیست پرواز، گزینه مورد نظر را با توجه به ایرلاین ارائه دهنده، قیمت و ساعت حرکت مشخص کنید. همچنین می توانید با استفاده از فیلتر های سمت راست صفحه، با جستجوی دقیق و راحت نیز بلیط خود را انتخاب کنید.
 3. در مرحله بعد، پنجره ای باز خواهد شد که باید اطلاعات مسافرین را به دقت وارد کرده و پس از بررسی، آن ها را تایید کنید تا به صفحه بعد بروید.
 4. پس از تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت می شوید که با پرداخت هزینه بلیط، لینک دانلود بلیط برای شما ارسال می شود.

راهنمای خرید بلیط هواپیما قشم

بلیط هواپیما قشم رسپینا

شما می توانید بلیط هواپیما قشم را از سایت رسپینا در کمترین زمان و بدون نیاز به ثبت نام در سایت رزرو کنید. علاوه بر این، می توانید از مزایای متعددی که رسپینا ارائه می دهد استفاده نمایید. این مزایا شامل موارد زیر است:

 • پشتیبانی 24 ساعته: مسافران از لحظه ورود به سایت تا زمان رسیدن به فرودگاه مقصد، به صورت 24 ساعته از پشتیبانی تیم کارشناسان حرفه ای رسپینا برخوردار می شوند و می توانند در صورت مواجه شدن با مشکل از راهنمایی و مشاوره تیم کارشناسان پرواز برخوردار شوند.
 • تضمین ارزانترین قیمت بلیط: از خدمات ممتاز رسپینا، تضمین قیمت بلیط هواپیماست که می توانید بلیط هواپیما قشم را ارزانتر از سایر سایت ها تهیه کنید. چنانچه شما پس از خرید بلیط هواپیما قشم، همان بلیط را در سایر سایت ها با قیمت ارزان تر مشاهده کردید، می توانید با کارشناسان پرواز این مجموعه تماس گرفته و در صورت صحت این موضوع، 2 برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید.
 • استرداد بلیط و تضمین بازگشت وجه: امکان استرداد بلیط، یکی دیگر از خدمات ارائه شده در رسپینا است. مسافران می توانند با مراجعه به سامانه و یا تماس با کارشناسان، نسبت به کنسلی بلیط هواپیما قشم اقدام کنند. در این صورت هزینه پرداخت شده پس از اعمال جریمه، به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد.
 • سرویس های ویژه خرید بلیط ارزان قشم: سایت رسپینا با ارائه دو سرویس ویژه خبرم کن و چند بخرم،‌ امکان رزرو بلیط قشم با نرخ دلخواه مسافر را فراهم کرده است. شما می توانید این سرویس ها را رایگان فعال کرده تا بلیط هواپیما به صورت خودکار و با نرخ دلخواه برای شما رزرو شده و یا کاهش قیمت برای شما ارسال شود.

بلیط هواپیما قشم رسپینا

قیمت بلیط هواپیما قشم

قیمت بلیط هواپیما قشم به عوامل متعددی از جمله زمان سفر، نوع بلیط، نوع ایرلاین و خدمات آن و کلاس پروازی بستگی دارد. با این وجود شما می توانید بلیط هواپیما قشم را از رسپینا با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر سایت ها رزرو کنید. در صورتی که پس از خرید بلیط پرواز قشم، همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید با تماس با کارشناسان دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید. قیمت بلیط هواپیما قشم به مسائل مختلفی از جمله بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزار کننده، نوع کلاس پروازی و طول مسیر هوایی بستگی دارد.

 • در زمان پیک سفر، بلیط چارتر قشم نیز هم قیمت با بلیط های سیستمی ارائه شده و در زمان های نزدیک پرواز ارزان نمی شود. لذا بهتر است برای رزرو بلیط هواپیمای قشم، از قبل به فکر تهیه آن باشید.
 • ایرلاین های مختلفی همچون ایران ایر، تابان، وارش، کیش ایر، زاگرس، کاسپین این مسیر پروازی را پوشش می دهند که هر کدام با توجه به خدماتی که ارائه می دهند، هزینه های متفاوتی را از مسافران دریافت می کنند.
 • اگر بلیط هواپیما قشم را با کلاس پروازی اکونومی رزرو کنید، هزینه کمتری را در مقایسه با کلاس پروازی بیزنس و فرست پرداخت خواهید کرد.

قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت قشم

چنانچه از قبل برای سفر خود برنامه ریزی کرده اید، رسپینا این امکان را فراهم کرده است تا در صورت تمایل، بتوانید بلیط هواپیما قشم را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید. تنها کافی است پس از انتخاب تاریخ رفت، بر روی گزینه "رفت و برگشت" کلیک کنید، تا حالت دو طرفه فعال شود. سپس تاریخ و مبدا به عنوان مثال تهران و مقصد قشم را وارد کنید. با این کار می توانید بلیط تهران به قشم و بلیط هواپیما قشم به مقصد تهران را با هم تهیه کنید. البته قیمت بلیط هواپیما قشم رفت و برگشت با یک طرفه تفاوتی ندارد، اما با رزرو زودتر، قبل از افزایش قیمت می توانید، همان بلیط را با نرخ کمتر تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما قشم با نرخ دلخواه

رسپینا با ارائه سرویس چند بخرم، این امکان را فراهم کرده است تا بلیط مورد نظر به محض کاهش قیمت تا مبلغ پیشنهادی، به طور خودکار برای شما رزرو شود. برای فعالسازی این سرویس، بایستی پس از وارد کردن اطلاعات مسافرین، گزینه چند بخرم موجود در پایین صفحه را انتخاب کنید. سپس حداکثر زمان رزرو بلیط و مبلغ پیشنهادی خود را با توجه به موجودی حساب کاربری خود وارد کنید. با فعالسازی این سرویس و مشخص کردن مبلغ مورد نظر، در صورت کاهش قیمت بلیط تا مبلغ پیشنهادی، بلیط به صورت خودکار رزرو شده و اطلاعات آن از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.

خرید بلیط قشم با نرخ دلخواه

خرید بلیط هواپیما ارزان قشم

برای خرید بلیط هوپیما قشم ارزان باید زمان درستی را انتخاب کنید. در روزهایی از سال که میزان مسافرت به شهر قشم کمتر است، معمولا می توانید بلیط قشم را با با قیمتی کمتر رزرو کنید. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما قشم در روزهای مختلف، می توانید پس از جستجوی مبدا و مقصد، قیمت بلیط قشم را در روزهای آینده با تقویم پروازی رسپینا در بالای صفحه مشاهده کنید.

از دیگر خدمات ویژه رسپینا، می توان از سرویس خدماتی خبرم کن نام برد. این سرویس برای به محض کاهش قیمت بلیط لحظه آخری قشم، با ارسال پیامک به مسافران اطلاع رسانی می کند. برای فعالسازی این سرویس، بایستی پس از جستجوی بلیط، آیکون زنگوله خبرم کن موجود در سمت راست صفحه را انتخاب و سپس درصد کاهش قیمت بلیط، مهلت ارسال پیامک و شماره تماس خود را وارد کنید.

اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما قشم

error_outline شما رسپینا را نصب نکرده‌اید.

برای استفاده بهینه، رسپینا را نصب کنید.

سوالات متداول بلیط هواپیما قشم

رسپینا چه تضمینی برای فروش بلیط هواپیما قشم با کمترین نرخ در اختیار مسافرین قرار می دهد؟ expand_more

چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما قشم از این مجموعه، آن را در سایت های دیگر با قیمت کمتری مشاهده کردید، این موضوع را به کارشناسان اطلاع دهید. در این صورت 2 برابر اختلاف قیمت پرداختی به شما عودت می گردد.

قیمت بلیط هواپیما قشم چقدر است؟ چگونه می توان ارزانترین روز برای خرید بلیط قشم را رزرو کرد؟ expand_more

قیمت بلیط قشم تحت تاثیر عوامل متعددی از جمله زمان سفر، نوع بلیط و نوع کلاس پروازی است. برای مشاهده ارزانترین روز می توانید از تقویم پروازی رسپینا استفاده کنید که پس از جستجوی بلیط می توانید در صفحه لیست پروازها مشاهده نمایید.

آیا با رزرو بلیط هواپیما قشم رفت و برگشت می توان بلیط قشم را ارزان تر خرید؟ چگونه در رسپینا بلیط رفت و برگشت قشم رزرو کنیم؟ expand_more

قیمت بلیط رفت و برگشت و یک طرفه تفاوتی ندارد اما با رزرو زودتر می توانید قبل از گران شدن، بلیط را تهیه کنید. کافیست هنگام ورود اطلاعات در سایت رسپینا گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید.