{{ctrl.notification}}

بلیط قطار رعد

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند.

بلیط قطار رعد را می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب از رسپینا تهیه نمایید. معمولا قطار به عنوان امن ترین وسیله نقلیه زمینی در بین مسافرین شناخته شده است به گونه ای که تهیه بلیط قطار در کل دنیا جز انتخاب های اول برای سفر می باشد. قطار رعد دارای بیشتر از 16 سال سابقه در سیستم حمل و نقل ریلی کشور فعالیت دارد. در این مطلب به معرفی امکانات آن می پردازیم.

بلیط قطار رعد

خرید بلیط قطار به آسانی و با اطمینان از رسپینا

خرید بلیط قطار رعد

شرکت ریلی رعد تنها بلیط قطار تهران تبریز و مسیر عکس آن را برای فروش به مسافران عرضه می کند. رسپینا نیز فروش بلیط های این شرکت ریلی را به 2 صورت اینترنتی و تلفنی به مسافران ارائه می دهد که شما می توانید بلیط قطارهای 2 ستاه و 3 ستاره رعد را با ارزان ترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید. در ادامه به بررسی هر کدام از این روش های رزرو می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط قطار رعد

برای تهیه بلیط قطار رعد به صورت اینترنتی از بالای این صفحه ابتدا مبدا و مقصد خود را از طریق جدول لیست قیمت های موجود در سایت مشخص کرده و ضمن انتخاب تاریخ مورد نظر بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.
در صفحه بعد سمت راست پایین صفحه از لیست شرکت های ریلی می توانید تیک رعد را بزنید تا فقط زمان و قیمت قطارهای این شرکت ریلی را به شما نمایش دهد.
سپس با انتخاب تاریخ مورد نظر خود به صفحه بعد یعنی ورود اطلاعات شخصی هدایت می شوید که با پر کردن فیلدهای آن در صفحه بعد پیش فاکتور بلیط به شما نمایش داده می شود.
در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات می توانید بر روی گزینه ویرایش کلیک کنید و مجدد اطلاعات خود را بارگذاری و در نهایت دکمه ادامه را کلیک کنید.
در ادامه صفحه ای با عنوان قوانین رزرو نمایش داده می شود که با تایید آن به صفحه پرداخت اینترنتی هدایت می شوید. با وارد کردن مشخصات بانکی و کلیک بر روی گزینه پرداخت، رزرو شما قطعی می شود.
در آخر می توانید فایل بلیط را دانلود کنید و از آن پرینت بگیرید. همچنین لینک دانلود فایل بلیط برای شما از طریق پیامک ارسال می شود.

خرید اینترنتی بلیط قطار رعد

رزرو تلفنی بلیط قطار رعد

در صورت که تمایل دارید از طریق تماس تلفنی بلیط قطار رعد را برای سفر خود تهیه کنید، نیاز به رمز دوم کارت بانکی ندارید. بنابراین می توانید از طریق شماره های موجود در انتهای همین صفحه با کارشناسان فروش بلیط قطار رعد در رسپینا ارتباط برقرار کنید.
بعد از ارائه مشخصات فردی، تاریخ و زمان سفر و انتخاب شرکت ریلی رعد به کارشناسان، شماره کارت رسپینا و هزینه بلیط را دریافت می کنید. سپس 10 دقیقه فرصت دارید تا مبلغ اعلام شده را واریز کنید.
در این مرحله با تماس مجدد با کارشناسان و ارائه اطلاعات فیش واریزی، بلیط قطار رعد برای شما زرو شده و لینک دانلود فایل به شماره همراه شما پیامک می شود.

قیمت بلیط قطار رعد

بلیط قطار رعد جز ارزان ترین بلیط ها در بین شرکت های ریلی و قطارهای کوپه ای به شمار می آید. نرخ بلیط های این شرکت ریلی به بازه سنی مسافر و نوع قطار بستگی دارد. با توجه به این که شرکت رعد تنها ارائه دهنده بلیط قطار تبریز تهران و مسیر برعکس آن می باشد، لذا این موضوع در قیمت بلیط های این شرکت ریلی تاثیرگذار نیست. شما می توانید ارزانترین قیمت این بلیط را با انتخاب گزینه تاریخ رفت و برگشت در این مسیر طی روزهای آینده از طریق جدول لیست قیمت ها مطلع شوید. در ادامه به بررسی عوامل موثر در قیمت بلیط قطار رعد می پردازیم.

عوامل موثر بر قیمت بلیط قطار

بازه سنی مسافر

نرخ این بلیط برای کودکان به صورت نیمه بها محاسبه می شود. همچنین در صورت رزرو بلیط قطار رعد برای نوزاد، تنها 10 درصد هزینه بلیط بزرگسال را پرداخت خواهید کرد. این هزینه نیز برای بیمه مسافرتی نوزاد در نظر گرفته می شود.

نوع قطار

طبیعتا با توجه به راحتی قطارهای کوپه ای 3 ستاره 4 تخته، این نوع قطار هزینه بیشتری نسبت به قطارهای 2 ستاره 6 تخته این شرکت ریلی برای مسافران در پی دارد.

مسیر ریلی تهران تبریز

معرفی قطارهای رعد

قطار رعد تبریز زیر مجموعه شرکت سفیر در راه آهن از اواخر تیر ماه در سال 1384 در صنعت حمل و نقل زمینی کشور به عنوان یکی از شرکت های ریلی شروع به فعالیت کرد. امروزه قطار رعد تبریز به عنوان یکی از بهترین شرکت های قطار راه آهن در دو مسیر تهران تبریز و تبریز تهران شناخته شده است. در ادامه به معرفی انواع قطارهای موجود در این شرکت می پردازیم.

قطار 2 ستاره و 6 تخته سهند

قطارهای 6 تخته با 2 ستاره سهند زیر مجموعه شرکت ریلی رعد هستند. هر کدام از واگن های قطار دارای 8 کوپه با ظرفیت 6 نفر و قابلیت تخت شو است. دقت داشته باشید زمان خرید بلیط امکان رزرو وعده غذایی وجود ندارد. همچنین کوپه های آن دارای سیستم تهویه می باشد اما فاقد سیستم صوت و تصویر است.

قطار 3 ستاره 4 تخته سهند

واگن های قطار کوپه ای 4 تخته و 3 ستاره سهند اسپانیایی با قابلیت تخت شو بوده که هر واگن دارای 8 کوپه است و در کل به اندازه 32 مسافر ظرفیت دارد. از جمله امکانات موجود در این کوپه ها می توان به مانتورهای مجهز به آرشیو موسیقی و فیلم و سیستم تهویه هوا نیز اشاره کرد. همچنین فاقد وعده غذایی است که در این صورت باید غذا به همراه خود داشته باشید امام سرویس خواب در اختیارتان قرار می گیرد.

تفاوت قطارهای رعد

سخن پایانی

در انتها لازم به ذکر است که در هر دو قطار شرکت رعد امکان سرو غذای گرم وجود ندارد و پذیرایی در حد بوفه تعبیه شده است. چنانچه در هر مرحله از رزرو بیلط قطار رعد با مشکل یا سوالی مواجه شدید، می توانید با کارشناسان ما در پشتیبانی رسپینا ارتباط برقرار کنید.

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...