{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز

بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز را می توانید از رسپینا با امکان انتخاب جایگاه صندلی مورد نظر و با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. این مجموعه همچنین برای خرید بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش خدمات مختلفی از قبیل امکان انتخاب شرکت اتوبوس رانی و خرید در سریع ترین زمان را با امکان استرداد آنلاین به مشتریان ارائه می دهد. در این قسمت به بررسی مهم ترین مسائل رزرو این بلیط از رسپینا می پردازیم.

شماره تماس پایانه کاراندیش شیراز : 37327650 – 071

رزرو بلیط اتوبوس ترمینال کاراندیش شیراز از رسپینا

خرید بلیط اتوبوس ترمینال کاراندیش شیراز

اغلب مسافرین برای خرید بلیط اتوبوس از این ترمینال به سایر شهرهای داخلی، بلیط خود را از این پایانه و به صورت حضوری خریداری می کنند. در این شرایط علاوه بر هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد به شرکت ارائه دهنده بلیط پرداخت نموده و هزینه بیشتری به عهده مسافرین خواهد بود. رسپینا معتبر ترین سامانه خرید بلیط اتوبوس ترمینال کاراندیش شیراز در شرق کشور، اتوبوس های این مسیر را با کمترین میزان روکشی و به صورت اینترنتی و تلفنی در اختیار مشتریان قرار می دهد. در ادامه به راهنمای رزرو این بلیط از رسپینا اشاره می کنیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال کاراندیش شیراز

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال نموده تا بلیط خود را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا از بالای همین صفحه بخش سربرگ، شیراز را به عنوان مبدا وارد نموده و ضمن انتخاب مقصد و تاریخ سفر، گزینه جستجو را کلیک نمائید.

در قسمت لیست اتوبوس ها، گزینه مورد نظر را با توجه به شرکت مسافربری، زمان سفر و قیمت بلیط انتخاب کنبد.

در صفحه بعد ابتدا جایگاه صندلی مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه وارد فرمائید.

با ثبت اطلاعات وارد شده، این مشخصات مجددا برای شما نمایش داده شده که در صورت بررسی و صحت این موارد می توانید با انتخاب گزینه ادامه و پرداخت آنلاین، وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.

* توجه داشته باشید در صورت ورود اشتباه مشخصات، هنگام بررسی بلیط، از ورود شما ممانعت به عمل آمده و نمی توانید این مشخصات را اصلاح کنید. در این صورت می بایست این بلیط را استرداد نموده و مجددا آن را خریداری کنید.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت اینترنتی، لینک بلیط در صفحه نمایشگر شما قابل مشاهده بوده و می توانید آن را دانلود کنید. همچنین مشخصات بلیط برای شما پیامک می گردد.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز رسپینا

خرید تلفنی بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید این بلیط را طی تماس تلفنی با کارشناسان رسپینا رزرو کنید. برای این منظور کافیست پس از برقراری ارتباط با کارشناسان رسپینا، شهر های مبدا و مقصد خود را اعلام نموده و ارزان ترین نرخ خرید بلیط اتوبوس کار اندیش را از کارشناسان جویا شوید. سپس با اعلام زمان سفر خود به کارشناس مربوطه، شماره حساب رسپینا را جهت واریز هزینه بلیط دریافت کنید. با پرداخت هزینه بلیط و واریز به شماره کارت ارسالی، مجددا با انصال به داخلی مربوطه، مشخصات فیش واریزی را اعلام نموده و لینک دانلود این بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاراندیش شیراز

نرخ بلیط اتوبوس در این ترمینال شهر شیراز بر خلاف پرواز های این شهر، با افزایش تقاضای مسافرین برای سفر نوسان پیدا نکرده و معمولا در طول سال قیمت یکسانی دارد. قیمت این بلیط تنها یک بار در سال (اواخر سال) زیر نظر سازمان راهداری افزایش می یابد. این نرخ به پارامتر های مختلفی از قبیل طول مسیر جاده ای، نوع اتوبوس و بازه سنی مسافر بستگی دارد. در این قسمت به بررسی هر کدام از این عوامل می پردازیم.

طول مسیر جاده ای: مهم ترین مسئله در نوسان نرخ رزرو بلیط اتوبوس ترمینال کاراندیش، میزان پیمایش اتوبوس در مسیر های مختلف است. این عامل در بسیاری از مسیرها می تواند تا 2 برابر در قیمت بلیط تاثیر داشته باشد. مثلا بلیط اتوبوس شیراز تهران ترمینال کاراندیش حدودا نصف این بلیط به مقصد مشهد در دسترس مسافرین قرار می گیرد.

نوع اتوبوس: اتوبوس های این ترمینال در انواع معمولی و وی آی پی به مسافرین ارائه می شود که نرخ بلیط اتوبوس وی آی پی ترمینال کار اندیش، با توجه به ارائه امکاناتی از قبیل صندلی های تخت شو، فاصله زیاد صندلی ها، ارائه پذیرایی در حین سفر، داشتن تلویزیون در پشت سر هر صندلی و سایر مسائل، حدود 2 برابر قیمت اتوبوس های معمولی ارائه می شود. اما پیشنهاد می شود در سفر های بلند مدت، جهت رفع خستگی و کاهش احتمال پیشامد های احتمالی، بلیط این نوع اتوبوس را از رسپینا خریداری کنید. در صورتی که قصد سفرهای کوتاه را دارید، می توانید برای کاهش هزینه ها، بلیط اتوبوس های معمولی ترمینال کار اندیش را خریداری کنید.

بازه سنی مسافر: در صورت استفاده از صندلی برای هر مسافر، مبالغ یکسانی از مسافران دریافت می شود. اما در صورتی که فرزند 2 ساله ای به همراه داشته باشید، چنانچه از صندلی های داخل اتوبوس ترمینال کار اندیش استفاده نکند از پرداخت هزینه بلیط برای وی معاف خواهید بود. همچنین قیمت بلیط برای افراد بزرگ تر از 2 سال به طور کامل محاسبه می شود.

عوامل موثر در قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کاراندیش شیراز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

در این مطلب به بیان کامل مهم ترین مسائل برای خرید این بلیط از رسپینا و عوامل موثر در نرخ بلیط این ترمینال پرداخته شد. چنانچه پس از خرید این بلیط به هر دلیل قصد استرداد آن را داشتید، می توانید از زمان خرید تا 1 ساعت پس از آن با نرخ رایگان وجه پرداختی خود را عودت نمائید. این مبلغ پس از این زمان تا 1 ساعت قبل از حرکت اتوبوس شامل 10 درصد جریمه و پس از حرکت اتوبوس ترمینال کار اندیش با 50 درصد جریمه مواجه خواهید شد. شما می توانید وجه مسترد شده را در مدت زمان کمتر ا 72 ساعت عودت نمائید. کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما در زمینه خرید، استرداد و مشاوره این بلیط خواهند بود. برای ارتباط با مشاورین رسپینا کافیست از بخش نیاز به راهنمایی، درخواست خود را ارائه داده و ضمن قرار دادن شماره تلفن، منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین اتوبوس ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز

اگر بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی آن را پس بگیریم؟ expand_more

در این صورت باید با تعاونی ذکر شده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس ترمینال کار اندیش در صورتی که از ساعت حرکتشان گذشته باشد، طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

آیا قیمت بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟ expand_more

قیمت بلیط اتوبوس از این ترمینال برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگه بچه‌ای زیر 2 سال داشته باشید در صورت عدم تخصیص صندلی، لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.

چگونه می توان از ارزان ترین بلیط اتوبوس ترمینال کار اندیش شیراز مطلع شد؟ expand_more

با بررسی نمودار قیمتی در پایین صفحه می توانید از این موضوع مطلع شده و بلیط خود را در بهترین زمان خریداری کنید. همچنین در بالای صفحات مسیر، می توانید از ارزان ترین زمان برای خرید بلیط اتوبوس های این ترمینال مطلع شوید.