مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس شیراز به تهران

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس شیراز تهران

questions سفر از شیراز به تهران با اتوبوس چقدر طول می کشد؟ و مسافت میان این دو شهر چقدر است؟
arrow down icon

برای طی کردن فاصله این دو شهر بین 9 الی 10 و نیم ساعت به زمان نیاز خواهید داشت، چراکه باید فاصله ای حدود 900 تا 1000 کیلومتر را با اتوبوس طی کنید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس شیراز تهران جایگزین خوبی برای سفرهای پرهزینه هوایی است. همچنین با توجه به شلوغی و پر تردد بودن این مسیر ممکن بلیط سایر وسایل نقلیه در تاریخ مورد نظر شما تمام شده باشد که در این صورت بلیط اتوبوس را می توان جایگزین کرد. در ادامه به سوالات و ابهامات موجود برای خرید بلیط در این مسیر و هر آنچه که باید درباره نحوه خرید و قیمت بلیت، ساعت حرکت، آدرس ترمینال های مبدا و مقصد بدانید، پاسخ داده می شود.

بلیط اتوبوس شیراز تهران

قیمت بلیط اتوبوس شیراز تهران

قیمت تمام شده بلیط برای سفرهای جاده ای به نوع اتوبوس شرکت تعاونی انتخابی شما و زمان حرکت بستگی خواهد داشت. انتخاب کردن بلیط اتوبوسVIP شیراز تهران با قیمت بالاتری برای شما تمام خواهد شد اما در طی سفر راحتی بیشتری را تجربه خواهید کرد. در رتبه های بعدی از نظر قیمت، اتوبوس های اسکانیا و ولوو قرار دارند.

هزینه بلیط اتوبوس شیراز تهران vip

از آنجایی که سفر با اتوبوس وی آی پی شیراز تهران امکانات بیشتری مانند صندلی های تخت یا نیم تخت خواشو، سیستم صوتی و تصویری مخصوص هر فرد، تعداد صندلی کمتر و. . . را برای مسافران فراهم می آورد، هزینه ی آن نیز بالاتر از اتوبوس های معمولی است.

خرید بلیط اتوبوس شیراز به تهران

رزرو آنلاین بلیط از سایت رسپینا چند مرحله دارد که هرکدام ازین مراحل را برای شما توضیح می دهیم:

 1. با رجوع به بالای همین صفحه یا صفحه اصلی اتوبوس و اطمینان از مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر می توانید جدول بلیط های اتوبوس برای مسیر شیراز تهران را مشاهده کنید.
 2. بعد از اینکه در انتخاب اتوبوس به نتیجه رسیدید، اطلاعات شخصی مسافر را طبق کارت شناسایی و بدون اشتباه تایپی وارد کرده و سپس بر روی دکمه ثبت کلیک کنید
 3. در این مرحله زمان انتخاب صندلی به جنسیت مسافر توجه داشته باشید.
 4. درستی اطلاعات وارد شده توسط خودتان را بررسی کرده و سپس تایید کنید.
 5. بعد از آن می توانید با یکی از کارت های عضو شبکه شتاب خود، برای پرداخت مبلغ بلیط اقدام کنید.

مزایای خرید بلیط اتوبوس تهران شیراز از رسپینا

خرید اینترنتی بلیط از رسپینا نکات مثبتی دارد که مرور آنها برای مسافران قبل از اقدام به خرید خالی از لطف نخواهد بود.

مزایای خرید بلیط اتوبوس تهران شیراز رسپینا

استفاده از فیلترهای رسپینا برای یافتن بهترین اتوبوس

اگر می خواهید زمان خرید بلیط اتوبوس شیراز تهران خود را به حداقل برسانید می توانید از فیلترهای ساعت حرکت، قیمت و ظرفیت (که در بالای لیست اتوبوس های شیراز تهران قرار دارد) استفاده نمایید. همچنین با استفاده از فیلترهای نوع اتوبوس و پایانه های مبدا و مقصد می توانید فقط اتوبوس هایی که به آن پایانه خاص مانند بیهقی (آرژانتین)، جنوب یا غرب می رسند را ملاحظه کنید. البته پایانه مبدا شما همان پایانه کاراندیش-شیراز خواهد بود.

امکان رزرو اتوبوس هر زمان و مکان

چه بهتر که در شرایط خاص این روزهای جامعه، امکان خرید اینترنتی برای شما فراهم باشد و نیاز نباشد تا برای خرید بلیط به شرکت تعاونی های حاضر در پایانه شیراز مراجعه کنید. با رسپینا قادر خواهید بود تا در هر زمان و مکان و بدون نیاز به مراجعه حضوری برای خرید های مسافرتی خود اقدام کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم خدمات برخط رسپینا با پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی و حل مشکلات کاربران هستند. لذا اگر در حین انجام فرایند خرید اتوبوس شیراز به تهران دچار مشکلی شدید نگران نباشید و حل آن را به تیم پشتیبانی رسپینا بسپارید.

استرداد آنلاین

سایت رسپینا به سامانه استرداد آنلاین مجهز است تا در صورتی که پیش بینی های شما به عنوان مسافر به گونه ای که انتظارش را داشتید، پیش نرفت، وجه بلیط خریداری شده توسط شما را مسترد کرده و به شما باز گرداند.

خرید ارزان

نوع اتوبوس و زمان حرکت در تعیین قیمت بلیت اتوبوس شیراز تهران موثر خواهد بود. شما می توانید در سایت رسپینا به بررسی و مقایسه این موارد بپردازید و سپس برای تکمیل برنامه ریزی سفر خود برای خرید بلیط اقدام کنید. مقایسه نرخ ها یکی از بهترین راهکارها نه تنها در خرید بلیط سفر بلکه برای سایر خدمات نیز امکان پذیر می باشد.

مسافت شیراز تهران

نکات مهم در خرید اینترنتی بلیت اتوبوس شیراز تهران

در این بخش به ارائه اطلاعات مهم در مورد هر سه پایانه مقصد یعنی ترمینال غرب، جنوب و بیهقی می پردازیم.

 • ساعت حرکت اتوبوس شیراز به تهران

اگر به هر دلیلی تمایل به سفر در ساعات خاصی از شبانه روز را دارید، می توانید بلیط اتوبوسی را تهیه کنید که در همان ساعات شروع به حرکت می کند. برای این کار در مرحله انتخاب اتوبوس، به زمان حرکت اتوبوس ها توجه کنید و نزدیک ترین ساعت حرکت اتوبوس به ساعت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 • مدت زمان سفر با اتوبوس از شیراز به تهران

برای طی کردن فاصله این دو شهر بین 9 الی 10 و نیم ساعت به زمان نیاز خواهید داشت، چراکه باید فاصله ای حدود 900 تا 1000 کیلومتر را با اتوبوس طی کنید.

آیا به بلیط برگشت از تهران به شیراز نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس تهران شیراز