{{ctrl.notification}}

بلیط قطار ریل ترابر سبا

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

بلیط قطار ریل ترابر سبا را می توانید از رسپینا به روش های مختلفی چون اینترنتی و تلفنی خریداری کنید. در حال حاضر قطار های غدیر، قطار های 4 تخته نگین و قطار های اتوبوسی نگین زیر مجموعه این شرکت ریلی فعالیت می کنند. در ادامه همراه ما باشید تا با این قطار ها و نحوه رزرو بلیط قطار نیز آشنا شوید. همراه ما باشید.

بلیط قطار ریل ترابر سبا

خرید بلیط قطار ریل ترابر سبا از رسپینا

رسپینا، یکی از معتبر ترین مراکز خدمات درکشور است که از سال 1389 در این زمینه فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت، علاوه بر امکانات، خدمات و مزایای ویژه ای را برای مسافرانی که از طریق این سایت برای رزرو بلیط اقدام کنند، ارائه کرده است. برخی از مهمترین این مزایا عبارتند از:

امکان رزرو بلیط با هتل: در سامانه رسپینا این امکان وجود دارد تا علاوه بر رزرو بلیط، محل اقامت خود را هم رزرو کنید. برای این کار بایستی پس از مشخص کردن مبدا، مقصد و زمان سفر، گزینه "رزرو قطار به همراه اقامت در هتل" را انتخاب کنید. در این صورت مراحل رزرو هتل را هم انجام خواهید داد.

امکان حمل خودرو با قطار: از دیگر خدمات ارائه رسپینا، می توان به امکان حمل خودرو با قطار اشاره کرد. با این امکان مسافران می توانند در صورت تمایل، خودروی خود را به همراه خود به شهر مقصد انتقال دهند. کافیست پس از انتخاب تاریخ رفت، در قسمت مسافران عادی گزینه "حمل خودرو" را انتخاب کنید.

امکان رزرو بلیط کوپه دربست: رسپینا این امکان را فراهم کرده است تا در صورتی که تعداد شما بیش از 3 باشد، بتوانید یک کوپه را دربست رزرو کنید. اما اگر تعداد شما کم تر از 3 است، هزینه صندلی های باقی مانده را باید پرداخت کنید.

امکان رزرو بلیط به صورت گروهی: چنانچه سفر شما گروهی است، می توانید پس از انتخاب تاریخ، در قسمت تعداد مسافران، تعداد افراد کل گروه را وارد کنید. در اینصورت رزرو و پرداخت را برای همه افراد، تنها یکبار انجام خواهید داد.

امکان اطلاع از امکانات قطار قبل از رزرو بلیط: مسافران می توانند در رسپینا، قبل از رزرو بلیط با انتخاب گزینه "جزئیات"، توضیحات کاملی را در خصوص قطار ها بدست آورید و سپس برای رزرو آن اقدام کنید.

امکان انتخاب کوپه مخصوص خواهران و برادران: با انتخاب رسپینا، این امکان را خواهید داشت تا بتوانید کوپه اختصاصی (مخصوص برادران و مخصوص خواهران) را انتخاب و رزرو کنید. تنها کافیست در قسمت "مسافران عادی"، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط هواپیما تبریز از رسپینا

خرید بلیط قطار ریل ترابر سبا

شرکت ریل ترابر سبا یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل ریلی در ایران است که در سال 1388 فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده است. در این شرکت ریلی، اکنون 3 قطار به نام های قطار غدیر، قطار ویژه نگین و قطار اتوبوسی نگین فعال می باشند. تمامی این قطار ها، به کلیه امکانات و خدمات مجهز شده اند. رزرواسیون رسپینا، این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید به دو صورت اینترنتی و تلفنی بلیط قطار ریل ترابر سبا را نیز رزرو کنید که در ادامه مراحل انجام هر یک را بیان می کنیم.

رزرو اینترنتی: برای این منظور ابتدا باید وارد سایت رسپینا به آدرس respina24.ir شده و وارد بخش قطار ها شوید. سپس در کادر بالای صفحه، مبدا، مقصد و تاریخ رفت خود را مشخص کنید. در مرحله بعد می توانید با استفاده از فیلتر های موجود در سمت راست صفحه و در قسمت شرکت ریلی، شرکت ریلی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا تنها قطار های فعال آن بر روی صفحه به نمایش گذاشته شود. سپس با توجه نوع قطار، ساعت حرکت، ظرفیت و قیمت، بلیط مد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب بلیط و انتقال به صفحه بعد، می توانید اطلاعات قطار انتخابی خودد را بار دیگر مشاهده کنید. در ادامه در صورتی که تاکنون از طریق این سایت برای رزرو بلیط اقدام کرده باشید، کافیست شماره تماس خود را در قسمت مسافرین سابق وارد کنید تا کلیه اطلاعات شما به صورت خودکار در فیلد های مربوطه قرار بگیرد. در غیر اینصورت بایستی مشخصات خود را در فیلد های موجود در قسمت مسافران وارد کنید. لازم به ذکر است اگر سفر شما به صورت گروهی است، می توانید با کلیک بر روی گزینه "افزودن مسافر"، تعداد کل افراد گروه را وارد کنید. در مرحله آخر نیز برای ذخیره اطلاعات و انتقال به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک، گزینه ادامه را انتخاب کنید.

رزرو تلفنی: در صورت عدم دسترسی به اینترنت و یا رمز دوم، رسپینا این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید با استفاده از شماره های درج شده در پایین صفحه، با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. در اینصورت ضمن اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان، برای خرید ارزانترین بلیط نیز اقدام کنید.

رزرو بلیط قطار غدیر ریل ترابر سبا

قطار غدیر، یکی از قطار های 5 ستاره شرکت ریلی ترابر سبا است که تعداد 10 کوپه را در واگن های خود جای داده است. در هر یک از این کوپه ها حدود 4 تخت وجود دارد که به طور کلی می توان گفت هر واگن ظرفیتی بالغ بر 40 نفر را دارد. سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اعلام حریق، سیستم عطر افشان، دوربین مدار بسته، مانیتور، سیستم نمایش موقعیت قطار، سیستم صوتی و تصویری لمسی، سیستم احضار مهماندار، لوازم خواب و... از جمله امکاناتی می باشند که در این قطار ها ارائه شده اند.

بلیط قطار غدیر ریل ترابر سبا

رزرو بلیط قطار نگین ریل ترابر سبا

از دیگر قطار های ریل ترابر سبا به شمار می روند که در کلاس متوسط قرار دارند. قطار های نگین دارای 9 کوپه می باشند که در هر کوپه تعداد 4 تخت خواب قرار داده شده است. از امکانات و خدمات موجود در این قطار می توان به ارائه بسته های پذیرایی رایگان، ارائه سرویس خواب، سیستم صوتی و تصویری اختصاصی در هر کوپه، سیستم احضار مهماندار، دو نوع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سرو صبحانه، صندلی های تخت شو و... اشاره کرد.

رزرو بلیط قطار اتوبوسی نگین ریل ترابر سبا

از دیگر قطار های شرکت ریلی ریل ترابر سبا می توان به قطار اتوبوسی نگین اشاره کرد. این قطار دارای سیستم bombardier می باشد، به همین دلیل با قرارگیری در آن، هیچ لرزشی را احساس نخواهید کرد. قطار اتوبوسی نگین، که یک قطار 4 ستاره به شمار می رود، دارای چندین واگن با ظرفیتی 60 نفری است. از جمله خدمات و امکاناتی که در این قطار های ارائه شده است، می توان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم سرمایش و گرمایش، قابلیت تنظیم صندلی، سیستم تصویری و صوتی، مانیتور، پریز برق، سیستم اعلام حریق و... اشاره کرد. همچنین این قطار اتوبوسی، دارای خدمات پذیرایی صبحانه و عصرانه نیز می باشد. این قطار در بیشتر مسیر های ریلی تردد دارد که می توانید با رزرو بلیط قطار تهران مشهد اتوبوسی نگین، تهران کرمان، شیراز تهران، تهران تبریز، تبریز تهران، مشهد بندرعباس و... با آن سفر کنید.

رزرو بلیط قطار اتوبوسی نگین ریل ترابر سبا

قیمت بلیط قطار ریل ترابر سبا

در قیمت بلیط قطار ریل ترابر سبا، عوامل مختلفی همچون نوع قطار، خدمات و امکانات ارائه شده، مسافت سفر و... تاثیر گذار است. تمامی قطار ها بر اساس تنوع در امکانات و خدمات، میزان لوکس یا معمولی بودن، درجه بندی می شوند و قیمت های مختلفی را به مسافران ارائه می دهند. برای مثال اگر شما بلیط قطار تهران تبریز 3 ستاره غدیر را تهیه کنید، هزینه کمتری را برای خرید همین بلیط با قطار 5 ستاره نیز پزداخت خواهید کرد.

استرداد بلیط قطار ریل ترابر سبا

رسپینا این امکان را برای مسافران فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی برای کنسل کردن بلیط قطار ریل ترابر سبا اقدام کنند. اما استرداد بلیط قطار ریل ترابر سبا، با توجه به قوانین و شرایطی امکان پذیر است که عبارتند از:

اگر مسافر قبل از ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت، برای استرداد بلیط خود اقدام کند، وجه پرداخت شده با اعمال 10 درصد جریمه، به حساب وی عودت خواهد شد. همچنین اگر از ساعت 12 ظهر روز قبل حرکت تا 3 ساعت مانده به حرکت قطار، بلیط خود را کنسل کند، میزان جریمه، 30 درصد مبلغ پرداخت شده خواهد بود. در نهایت اگر در زمان 3 ساعت مانده به حرکت تا لحظه حرکت قطار، هزینه پرداخت شده، با کسر 50 درصد به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد. لازم به ذکر است پس از حرکت قطار، استرداد بلیط امکان پذیر نخواهد بود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور

با خرید بلیط قطار ریل ترابر سبا از رسپینا، می توانید در صورت تمایل در تمام روز های هفته از راهنمایی و مشاوره رایگان تیم کارشناسان قطار این مجموعه، بهره مند شوید. برای این کار علاوه بر تماس، می توانید گزینه "بله" در کادر نیاز به راهنمایی موجود در سمت راست صفحه را انتخاب و شماره تماس و مشکل خود را وارد کنید. در این صورت در کمتر از 10 دقیقه، کارشناسان برای رفع مشکل با شما تماس خواهند گرفت. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

بلیط قطار

خدمات آنلاین سفر

.جستجوی بهترین قطار ، لطفا شکیبا باشید
لطفا منتظر بمانید ...

سوالات متداول بلیط قطار ریل ترابر سبا

قطار های ریل ترابر سبا در کدام مسیر ها تردد دارند؟ expand_more

این قطار ها در مسیر هایی همچون تهران کرمان، شیراز تهران، تهران تبریز، مشهد بندرعباس، مشهد اصفهان، یزد تهران، تهران اهواز و... بالعکس تردد دارند.

آیا امکان استرداد بلیط قطار ریل ترابر سبا وجود دارد؟ expand_more

بله، اگر مسافر قبل از ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت، برای استرداد بلیط خود اقدام کند، وجه پرداخت شده با اعمال 10 درصد جریمه، به حساب وی عودت خواهد شد. همچنین اگر از ساعت 12 ظهر روز قبل حرکت تا 3 ساعت مانده به حرکت قطار، بلیط خود را کنسل کند، میزان جریمه، 30 درصد مبلغ پرداخت شده خواهد بود. در نهایت اگر در زمان 3 ساعت مانده به حرکت تا لحظه حرکت قطار، هزینه پرداخت شده، با کسر 50 درصد به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد. لازم به ذکر است پس از حرکت قطار، استرداد بلیط امکان پذیر نخواهد بود.

قیمت بلیط قطار های ریل ترابر سبا به چه عواملی بستگی دارد؟ expand_more

در قیمت بلیط قطار ریل ترابر سبا، عوامل مختلفی همچون نوع قطار، خدمات و امکانات ارائه شده، مسافت سفر و... تاثیر گذار است. تمامی قطار ها بر اساس تنوع در امکانات و خدمات، میزان لوکس یا معمولی بودن، درجه بندی می شوند و قیمت های مختلفی را به مسافران ارائه می دهند.

در هنگام سفر با قطار ریل ترابر سبا، چه مدارک شناسایی مورد نیاز شما خواهد بود؟ expand_more

در هنگام سفر با قطار ریل ترابر سبا، بایستی مدارکی از قبیل پرینت بلیط و کارت شناسایی معتبر با خود همراه داشته باشید و همچنین اگر شامل تخفیف جانباز یا خانواده شهدا می شوید کارت معتبر مربوطه را به همراه داشته باشید.

آیا می توان در قطار ریل ترابر سبا کوپه ای را به صورت دربست رزرو کرد؟ expand_more

بله، مسافران می توانند در صورت وجود کوپه ی خالی، آن کوپه را به صورت دربست رزرو کنند.