{{ctrl.notification}}
تورهای پیشنهادی باکو
05191012900 phone

تور باکو از تهران با توجه به شرایط آسان برای دریافت ویزا و فاصله ی کم آن با کشورمان در چند سال اخیر به شدت مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است. وجود جاذبه های گردشگری متنوع و مراکز خرید عالی و همچنین برگزاری کنسرت های مختلف تقاضا برای خرید تور باکو از تهران را هر روز بیشتر می کند. خرید تور باکو از تهران و هر آنچه که باید درباره آن بدانید را در ادامه معرفی خواهیم کرد. با رسپینا24 همراه باشید.

تور باکو از تهران, خرید تور باکو از تهران

بهترین سواحل باکو که پس از خرید تور باکو از تهران نباید از دست داد:

باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، یکی از زیباترین شهرها در همسایگی ایران است که با سواحل زیبا و بافت مدرن و اروپایی، توانسته در چند سال اخیر به یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری برای ایرانی ها تبدیل شود. سواحل باکو یکی از بهترین جاذبه هایی ست که میتوانید در طول سفر ببینید و لذت ببرید.

شیکوف؛ معروف ترین ساحل باکو

سواحل باکو تنوع زیادی دارند، اما به جرات میتوان گفت هیچکدام مثل ساحل شیکوف معروف نیستند و این ساحل از نظر تمیزی و طول در رتبه ی اول قرار دارد. البته در همین ابتدا باید باید این را در نظر بگیرید که این ساحل رایگان نیست و بخشی از هتل شیکوف به شمار می آید. یکی از بهترین ویژگی های این ساحل، طول زیاد آن است و جالب است بدانید که  حدود 9 کیلومتر ساحل گردی در شیکوف رو میتوانید تجربه کنید. استخر، چتر و صندلی های کنار ساحل از جمله امکاناتی هستند که در این ساحل ارائه شدند. دسترسی به ساحل شیکوف خیلی راحته می باشد و کافی ست سوار اتوبوس شماره 125 از منطقه ی ایچری شوید و با هزینه ی بسیار کم به این ساحل زیبا برسید.

ساحل کرسکنت (crescent)

اگر بخواهیم سواحل باکو رو از نظر زیبایی و طول و امکانات رتبه بندی کنیم، قطعا ساحل کرسکنت رتبه ی دوم را به خودش اختصاص میدهد. این ساحل به اندازه ی شیکوف بزرگ نیست، اما حتی با همان طول 400 متر توانسته گردشگران زیادی را به سمت خودش جذب کند. کرسکنت یکی دیگر از سواحل باکو به شمار می آید که متلعق به هتل ها است. البته نگران نباشیند، ورود به این ساحل رایگان می باشد.

ساحل بیلگا

اگر حدود سی دقیقه به سمت شمال شرق باکو رانندگی کنید، در نهایت به منطقه ای با ساحل زیبا به نام ساحل بیلگا میرسید که ورود به آن کاملا رایگان است. رستوران ها و هتل های اطراف این ساحل آماده ی ارائه ی انواع غذاهای آذربایجان و ایجاد اقامتی به یادماندین برای شما هستند.

خرید ارزان تور باکو از تهران 

برای خرید تور ارزان باکو از تهران باید فاکتورهای مختلفی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید هزینه هایتان را کاهش دهید. از جمله عوامل موثر در قیمت تور باکو از تهران می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

تعداد روزهای سفر

برای اینکه بتوانید خرید تور باکو از تهران را انجام دهید، اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید تعداد روزهای سفر می باشد که می تواند در گران یا ارزان بودن سفر موثر باشد. به عبارت دیگر، هر چه تعداد روزهای سفر بیشتر باشد، در نتیجه نرخ خرید تور باکو از تهران نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با کمی مقایسه تورها کاملا متوجه خواهید شد که هر یک تعداد روزهای متفاوتی دارند.

هزینه رزرو هتل

رزرو هتل و تعیین محل اقامت یکی از مهم ترین کارها در سفر، مخصوصا سفرهای خارجی خواهد بود و تاثیر زیادی در قیمت خرید تور باکو از تهران دارد. هر چه تعداد ستاره های هتل بیشتر باشد، بدون شک قیمت بیشتری خواهند داشت و به همان نسبت نیز هزینه خرید تور باکو از تهران بیشتر میشود. علاوه بر تعداد ستاره ها، موقعیت مکانی هتل نیز مهم می باشد و پیشنهاد می کنیم هتل هایی را انتخاب کنید که با جاذبه های گردشگری و مرکز شهر فاصله کمتری داشته باشند تا بدون از دست دادن زمان و پرداخت هزینه کمتر برای جا به جایی در سطح شهر، از آنها بازدید کنید.

تور باکو از تهران, خرید تور باکو از تهران

تاریخ خرید تور باکو از تهران

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار موثر در نرخ خرید تور باکو از تهران، تاریخ و بازه زمانی خرید می باشد. در روزهایی مانند تعطیلات کریسمس و نوروز و همچنین تعطیلات تابستان که شرایط آب و هوایی باکو برای سفر بسیار مناسب می باشد، تقاضا برای خرید تور باکو از تهران زیاد میشود و در نتیجه نرخ تور نیز افزایش پیدا می کند.

روش مناسب برای خرید تور باکو از تهران

یکی از موثرترین فاکتورها در بالا بردن کیفیت سفر و همچنین خرید تور ارزان باکو از تهران، خرید اینترنتی تور می باشد. با خرید اینترنتی تور باکو از تهران می توان در کمترین زمان تورهای مختلف را از نظر قیمت و شرایط موجود در آنها با هم مقایسه نمود و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کرد. البته لازم است در انتخاب سایت دقت زیادی داشته باشید و گزینه های کاملا مطمئن که سابقه ی فعالیت در این حوزه دارند را انتخاب نمایید تا با ضرر مالی مواجه نشوید.

استرداد تور باکو از تهران

بعد از خرید تور باکو از تهران ممکن است به هر دلیلی از سفر منصرف شوید و در نتیجه باید نسبت به استرداد تور اقدام نمایید. قبل از خرید تور باکو از تهران اگر به شرایط استرداد تور دقت کنید در این شرایط بهتر می توانید تصمیم گیری کنید. چون ممکن است یک تور غیر قابل استرداد باشد و این باعث ضرر مالی بسیار زیادی خواهد شد.

تور باکو از تهران

خرید تور باکو از تهران

با توجه به اینکه مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی برای خرید تور باکو از تهران روشی قدیمی و نامناسب می باشد، در نتیجه باید به دنبال سایت های مطمئن و جامع برای خرید اینترنتی تور بود. سایت رسمی خرید اینترنتی تور رسپینا24 با داشتن سالها تجربه و سابقه فعالیت در ارائه ی انواع تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات الکترونیک گردشگری، یکی از بهترین گزینه ها برای خرید تور باکو از تهران می باشد. برای خرید تور باکو از تهران می توانید از منوی تور در کادر بالای این صفحه استفاده نمایید. با رسپینا24 روی زمین نمی مانید.

نیاز به راهنمایی دارید؟