بلیط قطار بادرود یزد

ارزانترین نرخ: یکشنبه

07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار بادرود یزد

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار بادرود به یزد

سفرهای روزانه :
0عدد
انواع قطارها :
مدت سفر :
4 ساعت
مسافت
323 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ بادرود :
ساعت
آخرین حرکت از مبدأ بادرود :
ساعت
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط بادرود یزد چقدر است؟

۶۷٬۸۰۰ تومانء
۴۵٬۲۰۰ تومانء
۲۲٬۶۰۰ تومانء
06 07
08 07

قیمت بلیط قطار بادرود یزد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار بادرود یزد در هر ماه

۹۵٬۵۰۰ تومانء
۶۳٬۶۶۷ تومانء
۳۱٬۸۳۴ تومانء
اسفند1400
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار بادرود یزد

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار بادرود یزد

بلیط قطار بادرود یزد اغلب گزینه مناسب برای سفر از شهری کوچکتر که مجهز به سفر هوایی نیست می باشد. از بهترین مزیت های خرید بلیط قطار، امنیت  و مقرون به صرفه بودن آن می باشد. قبل از خرید رعایت یکسری نکات در خرید خرید اینترنتی بلیط قطار الزامی می باشد، قیمت بلیط قطار بادرود یزد و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها از این قبیل موارد است که حائز اهمیت است.

چرا خرید بلیط قطار یزد؟

یزد شهرت جهانی  خودش را به دلیل وجود تاریخ غنی و باستان شناسی کسب کرده و از آنجاییکه بادگیرهای آن از مشهور ترین و تاریخی ترین دیدنی هایش می باشد و در تمام جهان نامی است همیشه از اقصار نقاط دنیا گردشگران ایرانی و خارجی را جذب می کند. یزد شهری مملوی از جمعیت گردشگر که در تمام فصول سال مهمان نوازی خود را عرضه می کند.  یزد گنجینه ای مشهور از تاریخ کشور ایران می باشد.

بلیط قطار بادرود یزد

کارهایی که در یزد باید انجام بدهیم

یزد شهری است که مهمان نوازی اصیل ایرانی به رخ تمام دنیا می کشد و هدف از خرید بلیط قطار یزد از بادرود نه تنها فرصت دیدار این شهر تاریخی را فراهم می کند بلکه گردشگران را با فرهنگ، آداب و رسوم این مردمان خونگرم و مهربان آشنا می کند. اماکن و جاذبه های گردشگری که گردشگران در تور یزدگردی نباید فراموش کنند  به شرح زیر است:

آتشکده های زرتشتیان در یزد، بازار و حمام خان، عمارت بوستان ناجی، مقبره دوازده امام،  برج باروری قدیم شهر، برج خاموشان، نخل امیر چخماق، ساباط و بادگیر، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، آب انبار شش بادگیر یزد، باغ دولت آباد یزد، میدان امیر چخماق، مسجد جامع یزد، مسجد جامع یزد، میدان امیر چخماق، باغ دولت آباد، آتشکده ورهرام، ساباط های یزد، بازار مسگرها، موزه آیینه و روشنایی یزد، برج خاموشان، آسیاب آبی اشکذر، بازار و حمام خان، روستای خرانق، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، مسجد جامع فهرج، چک چک یزد، روستای فهرج یزد، کویر کاراکال، خانه آقازاده، کویر سیاه کوه، خانه صولت، خانه لاری ها.

بهترین زمان برای سفر به یزد

خرید ارزان ترین بلیط قطار بادرود یزد از انواع طریق سایت های گردشگری انجام می شود. بهترین زمان  سفر به یزد بیشتر در فصل بهار همزمان با تعطیلات نوروز می باشد. این شهر در این بازه ی زمانی دارای زیبایی خیره کننده می باشد، عطر شکوفه ها و زیبایی فصل بهار، بر زیبایی وصف نشدنی این  شهر تاریخی می افزاید.  سفر به یزد شاید در فصل تابستان خوب باشد اما هوا بشدت  گرم است و تنها مزیت آن نرخ های ارزان هتل و خدمات سفری مناسب می باشد.

حمل و نقل عمومی در یزد

بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد  در هر شهری دشوار خواهد بود و با توجه به اینکه  فاصله مکان های تاریخی از یکدیگر کم است به راحتی می توانید به تمامی مکان های تاریخی سر بزنید. سیستم حمل و نقل عمومی شهر یزد شامل وسایل نقلیه ای مانند : تاکسی، اتوبوس می باشد. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار یزد

جهت خرید بلیط قطار بادرود یزد از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار بادرود یزد

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار یزد، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای بادرود به یزد در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار بادرود یزد

قیمت بلیط قطار یزد

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار بادرود به یزد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

 با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی یزد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار یزد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار بادرود  یزد فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در یزد

با توجه به این که یزد شهرت جهانی دارد و از طریق ویژگی تاریخی اش ، گردشگران زیادی به خود جذب می کند تنوع هتل و اقامتگاه در این شهر بسیار دیده می شود.  رزرو هتل در این شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و این امر از طریق رزرو آنلاین توسط انواع  سایت های گردشگری امکانپذیر خواهد بود. از هتل های این شهر می توان به موارد مقابل اشاره کرد: هتل زنبق یزد، کاروانسرای زین الدین، هتل ترمه، هتل سنتی یاتا، هتل بوتیک شعرباف، هتل بادرود ی، هتل پارسیان صفاییه یزد، هتل داد یزد، هتل صفائیه یزد، هتل باغ مشیرالممالک، هتل سنتی مظفر یزد

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان یزد

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار بادرود  از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار بادرود یزد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار بادرود یزد_رسپینا 24

ایستگاه راه آهن یزد

راه آهن یزد در سال 1350 شروع به فعالیت کرد و با توجه به اینکه در منطقه ی معادن کشور واقع شده است، نقش بسیار مهمی در جابه جایی و انتقال مواد معدنی دارد. از جمله سفرهای ریلی یزد که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار یزد  بادرود ، قطار یزد مشهد ، قطار یزد بادرود ، قطار یزد طبس، قطار یزد کرمان.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار بادرود یزد از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر بادرود یزد

آیا به بلیط برگشت از بادرود به یزد نیاز دارید ؟ بلیط قطار یزد بادرود