بلیط قطار یزد زاهدان

ارزانترین نرخ: شنبه

07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
۱۶۱ ت
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
۱۶۱ ت
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار یزد زاهدان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته كوير کوپه 6 نفره
سه شنبه 1401/07/12 19:19
160,300 تومانء
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته كوير کوپه 6 نفره
شنبه 1401/07/16 19:19
160,300 تومانء
جوپار جوپار 3 ستاره 6 تخته كوير کوپه 6 نفره
دوشنبه 1401/07/18 19:19
160,300 تومانء

اطلاعات قطار یزد به زاهدان

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره
مدت سفر :
14 ساعت
مسافت
852 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ یزد :
ساعت 19:19
آخرین حرکت از مبدأ یزد :
ساعت 19:19
شلوغ ترین روزها :
دوشنبه
خلوت ترین روزها :
چهارشنبه

قیمت بلیط یزد زاهدان چقدر است؟

۱۶۰٬۳۰۰ تومانء
۱۰۶٬۸۶۷ تومانء
۵۳٬۴۳۴ تومانء
02 07
04 07
06 07
08 07
10 07
12 07
16 07
18 07
20 07

قیمت بلیط قطار یزد زاهدان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی سه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبه
بلیط قطار یزد زاهدان جوپار جوپار ----1603000-1603000

میانگین قیمت بلیط قطار یزد زاهدان در هر ماه

۲۱۹٬۱۰۰ تومانء
۱۴۶٬۰۶۷ تومانء
۷۳٬۰۳۴ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار یزد زاهدان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickclosecloseclosetickclosetick

بلیط قطار یزد زاهدان سفر ریلی است که ویژگی بارز آن امنیتش هست و بیشتر توسط افرادی خریداری می شود که امنیت سفر از ضروری ترین ویژگی های سفر برای آنها محسوب می شود. در ادامه نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار لازم هستند را توضیح می دهیم تا با نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار یزد زاهدان و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها آشنا باشید و با آسودگی خیال خریدتان را انجام دهید.

چرا خرید بلیط قطار یزد زاهدان؟

 زاهدان شهر پهلوان نامی شاهنامه است، پهلوانی که تاریخ کهن را نام آن را برسینه ایران  حک کرده است. نام این شهر بیشتر از 150 مرتبه در شاهنامه تکرار شده است. شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان می باشد و با اینکه مرکزیت این استان را تشکیل می دهد اما جمعیت کمتری نسبت به سایر مراکز دیگر استان های ایران دارد.

بلیط قطار یزد زاهدان

کارهایی که در زاهدان باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار زاهدان از یزد علاوه بر مرور تاریخ شهر پهلوان نامی شاهنامه است بلکه  دیدار از اسطورهای دیگر می باشد از این رو دیدار از جاذبه های تاریخی این دیار بسیار خاطره انگیز می شود این شهر همانند دیگر شهرهای ایران دارای آداب و رسوم، فرهنگ منحصر بفرد خود است. شهری با غذاهای محلی، لباس های متفاوت محلی و قومیت های مختلف که در اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر  خودنمایی می کند. اکنون خلاصه ای از مکانهای دیدنی را برای شما ارائه می دهیم:

قلعه لادیز، آبشار لادیز، روستای لادیز، مسجد جامع مکی زاهدان، مسجد زرنج زاهدان، تالاب هامون، خانه ایوبی، کاروانسرای نصرت آباد، مسجد شاه علی زاهدان، روستای تمین، آرامگاه هفتاد ملا، موزه پست و ارتباطات زاهدان، موزه منطقه ای جنوب شرق ایران، معبد و محله سیک های زاهدان

بهترین زمان برای سفر به زاهدان

خرید ارزان ترین بلیط قطار یزد زاهدان دلیل حضور  و سفر ایمن گردشگردان به خطه شاهنامه است.  شهری با آب و هوای گرم و خشک و دمای پایین هوا در شب. این شهر در طول روز گرم است و بندرت برف و باران به خود می بیند. طوفان های شن به همراه بادهای سهمگین از ویژگی های آب و هوایی این شهرستان است که در فصول خاص دیده می شود. مناسب ترین فصل سفر به این شهر بیشتر زمستان می باشد.

حمل و نقل عمومی در زاهدان

زاهدان مرکز استان سیستان بلوچستان و رفت و آمد در این شهر نیاز به وسایل نقلیه دارد و سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان تر می کند. در زاهدان می توانید از وسایل نقلیه مانند: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار یزد زاهدان

جهت خرید بلیط قطار یزد زاهدان از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار یزد زاهدان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار زاهدان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای یزد به زاهدان در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار یزد زاهدان

قیمت بلیط قطار یزد زاهدان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار یزد به زاهدان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی زاهدان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار زاهدان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار یزد زاهدان فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در زاهدان

بعد از خرید بلیط قطار رزرو هتل رکن اصلی سفر است. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل استقلال زاهدان، هتل امین زاهدان، هتل جهانگردی زاهدان.

جهت رزرو هتل زاهدان کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان زاهدان

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار یزد از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار یزد زاهدان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار یزد زاهدان

ایستگاه راه آهن زاهدان

راه آهن زاهدان در سال 1919میلادی به وسیله ی انگلیسی ها در امتداد راه آهن هندوستان احداث شد. این ناوگان ریلی که به هندوستان اتصال یافته قدمت یک قرن دارد و از قديمی ترين خطوط ريلی ساخته شده در کشورمان ایران می باشد. از جمله سفرهای ریلی زاهدان که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار زاهدان  یزد، قطار زاهدان مشهد ، قطار زاهدان بم ، قطار زاهدان زاهدان.

شرکت های ریلی در مسیر یزد زاهدان

قطارهای بیشتر از یزد

آیا به بلیط برگشت از یزد به زاهدان نیاز دارید ؟ بلیط قطار زاهدان یزد