بلیط قطار بافق سیرجان

ارزانترین نرخ: دوشنبه

07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار بافق سیرجان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار بافق به سیرجان

سفرهای روزانه :
0عدد
انواع قطارها :
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ بافق :
ساعت
آخرین حرکت از مبدأ بافق :
ساعت
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط بافق سیرجان چقدر است؟

0 تومانء
0 تومانء
0 تومانء

قیمت بلیط قطار بافق سیرجان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار بافق سیرجان در هر ماه

۸۴٬۱۰۰ تومانء
۵۶٬۰۶۷ تومانء
۲۸٬۰۳۴ تومانء
اردیبهشت1401
خرداد1401
مرداد1401

برنامه حرکت قطار بافق سیرجان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار بافق سیرجان آغاز سفری مقرون به صرفه و ایمن است. سفر به این شهر با عبور در دل کوه وکمر بسیار لذت بخش است. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار برای هر نفر و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار بافق سیرجان - رسپینا 24

چرا خرید بلیط قطار بافق سیرجان؟

سیرجان  یکی از شهرهای جنوب غربی استان کرمان می باشد  که دارای  قناتهای بسیار زیاد بوده بطوریکه با نام  سیرگان یا سیرکان یعنی سیرآب از قنات یا پر از قنات نامیده می شده و دارای املاح معدنی و غنی می باشد.

کارهایی که در سیرجان با خرید بلیط قطار بافق سیرجان باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار سیرجان از بافق که در 175کیلومتری استان کرمان  قرار دارد سفر به شهر قناتها می باشد. در شهر سیرجان یخچال هایی وجود دارد که بدون برق و انرژی کار می کنند و از نمونه های منحصر به فرد این یخچال ها می توان به  به نمونه های اوایل دوره قاجار اشاره کرد. این شهر مردمانی با آداب و رسومی  متفاوت دارند و سفر به این شهر و دیدار از جاذبه های تاریخی آن لذت بخش خواهد بود.  از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی سیرجان عبارتند از: کفه نمک سیرجان، مسجد جامع عضدی، مسجد قلعه سنگی، منطقه شکار ممنوع پاریز سیرجان، یخدان های سیرجان، دریاچه نمک سیرجان، قلعه سنگ سیرجان، بادگیر چپقی، ارامگاه شاه فیروز، یخچال محمود آباد، آرامگاه شاه فیروز، آرامگاه میر زبیر، باغ سنگی بلورد سیرجان.

بهترین زمان برای سفر به سیرجان با خرید بلیط قطار بافق سیرجان

خرید ارزان ترین بلیط قطار بافق سیرجان مرور تاریخ و قدمت شهری در استان کرمان سفر کنیم. سیرجان که شهری کویری است، در قدیم  نام این شهر شهریجان نامیده می شده و آب و هوا آن در زمستان‌ها سرد و در تابستان هاو فصل بهار نسبتاً معتدل است. بهترین فصل سفر به این شهر بهار و تابستان می باشد.

بلیط قطار بافق سیرجان و حمل و نقل عمومی در سیرجان

 با توجه به اینکه سیرجان در استان کرمان است و رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در سیرجان می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

ایستگاه راه آهن سیرجان

در دهستان نجف‌آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان سیرجان ایستگاه قطار راه آهن سیرجان  قرار دارد. از جمله سفرهای ریلی سیرجان که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار سیرجان  بافق، قطار سیرجان مشهد  ، قطار سیرجان بندر عباس .

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

بلیط قطار بافق سیرجان - رسپینا 24

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار بافق سیرجان

جهت خرید بلیط قطار بافق سیرجان از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار بافق سیرجان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزان بلیط قطار بافق سیرجان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای بافق به سیرجان در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار سیرجان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار رجا بافق سیرجان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی سیرجان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار سیرجان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار بافق سیرجان فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در سیرجان

رزرو هتل یکی از مهم ترین دغدغه های سفر بعد از خرید  بلیط قطار بافق سیرجان می باشد. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید. از هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل فدک سیرجان، هتل عطر سیب سیرجان، هتل جهانگردی سیرجان، هتل کهکشان.

بلیط قطار بافق سیرجان - رسپینا 24

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا 

بلیط ارزان سیرجان

یکی از مهم ترین خدمات سایت علاوه بر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار رسپینا ، ارائه ارزان بلیط قطار بافق سیرجان و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار بافق سیرجان  از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار بافق سیرجان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

با خرید ارزان بلیط قطار بافق سیرجان از رسپینا روی زمین نمی مانید...

بلیط قطار بافق سیرجان , رزرو اینترنتی بلیط قطار بافق سیرجان , خرید ارزان بلیط قطار بافق سیرجان , قیمت بلیط قطار بافق سیرجان , خرید آنلاین بلیط قطار بافق سیرجان

شرکت های ریلی در مسیر بافق سیرجان

قطارهای بیشتر از بافق

آیا به بلیط برگشت از بافق به سیرجان نیاز دارید ؟ بلیط قطار سیرجان بافق