بلیط قطار بافق مشهد

ارزانترین نرخ: شنبه

07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
۳۳۶ ت
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
۳۳۶ ت
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
۳۳۶ ت
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
۳۳۶ ت
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
۳۳۶ ت
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
08/12 پنجشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار بافق مشهد

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر 4 ستاره 4 تخته غزال کوپه 4 نفره
پنجشنبه 1401/07/14 17:54
335,300 تومانء
ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر 4 ستاره 4 تخته غزال کوپه 4 نفره
شنبه 1401/07/16 17:54
335,300 تومانء
ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر 4 ستاره 4 تخته غزال کوپه 4 نفره
دوشنبه 1401/07/18 17:54
335,300 تومانء

اطلاعات قطار بافق به مشهد

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ بافق :
ساعت 17:54
آخرین حرکت از مبدأ بافق :
ساعت 17:54
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط بافق مشهد چقدر است؟

۳۳۵٬۳۰۰ تومانء
۲۲۳٬۵۳۴ تومانء
۱۱۱٬۷۶۸ تومانء
02 07
04 07
06 07
08 07
10 07
12 07
14 07
16 07
18 07
20 07
22 07
24 07
26 07
28 07

قیمت بلیط قطار بافق مشهد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی چهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبه
بلیط قطار بافق مشهد ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر ---3353000---

میانگین قیمت بلیط قطار بافق مشهد در هر ماه

۳۳۵٬۳۰۰ تومانء
۲۲۳٬۵۳۴ تومانء
۱۱۱٬۷۶۸ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار بافق مشهد

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closetickclosetickclosetickclose

بلیط قطار بافق مشهد را می توان به دو صورت حضوری و غیر حضوری خریداری کرد. سفر ریلی از بافق، یکی از شهر یزد به سمت پایتخت فرهنگی ایران اسلام از مهم ترین مسیرهای این شهر شناخته می شود. از آنجایی که  مسافران این سفر را در تقریبا 16 ساعت طی می کنند امنیت و راحتی مسافران از اهمیت خاصی برخوردار است. پیشنهاد ما به شما و خانواده گرامیتان خرید بلیط قطار ارزان رسپینا است. با ما همراه باشید تا بیشتر با شرایط این سفر ریلی آشنا شویم.

بلیط قطار بافق مشهد

خرید آنلاین بلیط قطار بافق مشهد

با ورود اینترنت به صفحه ی روزگار زندگی انسان ها تا حد زیادی تحت الشعاع قرار گرفت. از ابعاد زندگی انسان که در جهت مثبت تغییر یافت تسهیل مسافرت بین شهرها و کشورها است. از آن جایی که خرید آنلاین با استقبال زیادی مواجه شد سایت های زیادی به ارائه ی این خدمات پرداختند که رسپینا از با تجربه ترین آن ها است. خرید آنلاین مزایای دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. با رسپینا همراه باشید.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار بافق مشهد رسپینا

از مزایای خرید اینترنتی بلیط رسپینا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سفر مقرون به صرفه

مسافرانی که خواستار سفری ارزان تر هستند  می توانند از قطار های ارزان با ستاره های کمتر انتخاب خود را انجام دهند. همچنین امکان خرید بلیط های لحظه آخری با هزینه ی کمتر نیز وجود دارد. البته بلیط های لحظه آخری قابل استرداد نیستند.  

صرف حداقل زمان

امروزه دیگر لازم نیست افراد برای خرید بلیط به راه آهن بروند، در صف بایستند یا مجبور باشند برای یک بلیط چندبار به راه آهن مراجعه نمایند. مسافران می توانند به راحتی از طریق تلفن، سایت و اپلیکیشن رسپینا بلیط های خود را در بازه ی موردنظر مشاهده، مقایسه و خریداری کنند.    

اطلاع از برنامه حرکت قطار ایستگاه بافق

هنگامی که در سایت رسپینا یا اپلیکیشن آن برای یک مسیر و بازه ی زمانی مشخص قطاری را جستجو نمایید با لیستی مواجه می شوید که با توجه به هزینه و زمان می توانید قطارها را مقایسه و انتخاب خود را انجام دهید. بنابراین مسافران می توانند با یک جستجو ساده در عرض چند ثانیه برنامه حرکت قطار بافق را مشاهده و اقدام به خرید نمایند.

امکان استرداد آنلاین

مسافرانی که به هر دلیلی نمی توانند سفر خود را انجام دهند می توانند از طریق استرداد آنلاین سایت و اپلیکیشن اقدام و بلیط خود را باطل نمایند. البته بنا بر زمان باقی مانده تا سفر درصدی از هزینه بلیط به عنوان جریمه از آن کاسته شده و مابقی قیمت بلیط به حساب مشتری باز گردانده می شود.  

پشتیبانی 24 ساعته

مسافران می توانند در صورت وجود هرگونه مشکل در فرآیند خرید بلیط های خود با پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس گرفته و مانعی که برایشان پیش آمده را پیگیری کنند.   

 بلیط قطار بافق مشهد ارزان

قیمت بلیط قطار بافق به مشهد رسپینا

هزینه ی قطار بافق به مشهد رسپینا ثابت نیست. این تغییر قیمت از عوامل زیر نشات می گیرد.

 قطار انتخابی مسافر

با توجه به نوع قطاری که مسافر انتخاب می نماید هزینه ی سفر کاهش یا افزایش می یابد. قطارهای لوکس به خاطر امکانات بهترشان از قیمت بلیط بیشتری نیز برخوردارند. البته قطارهای ارزان نیز وجود دارند که امکانات کمتری ارائه می دهند از قیمت کمتری برخوردارند.

بازه زمانی سفر

با توجه به پیک سفر در مشهد، قیمت قطارهای به مقصد این شهر افزایش می یابد. مشهد در همه ی سال مسافران زیادی دارد که به دلایل متعدد مانند استراحت، تفریح، زیارت، عوامل اقتصادی، رویدادهای ورزشی و غیره عازم سفر شده اند. بهترین فصل سفر به مشهد  بهار و تابستان است. بنابراین مشخص است که در این فصل ها قیمت قطار نیز افزایش می یابد.

مکان های دیدنی در مشهد

مشهد، دومین شهر بزرگ ایران، با آب و هوای ییلاقی خود در فصل های مختلف میلیون ها مسافر را که به در خود جای می دهد. شهرداری مشهد در تلاش بسیار است تا شهر را در بهترین حالت خود حفظ کند تا خدمت رسانی بهتری به مسافران انجام شود. حال می خواهیم بعضی از دیدنی های مشهد را به شما معرفی نماییم که با خرید بلیط قطار بافق مشهد رسپینا می تواند به بازدید آن ها بروید.

شاندیز مشهد: اگر دوست دارید در سفر به مشهد از وقت گذرانی در مکانی بسیار باصفا که رستوران هایی با شهرت جهانی دارد دیدن نمایید به هیچ عنوان گردش در شاندیز و طرقبه را از دست ندهید.

آرامگاه فردوسی: این آرامگاه که در شهر توس قرار دارد محل دفن سراینده شاهنامه، ابوالقاسم فردوسی است. به علاوه آرامگاه خواننده نام آشنا، محمد رضا شجریان، نیز در این مکان قرار دارد. در این آرامگاه موزه و کتابخانه نیز وجود دارد که مسافران را بسیار سرگرم می کند. این مکان در بازه ی 9 الی 17 برای بازدید باز است. 

پارک وکیل آباد: این پارک با عنوان قدیمی ترین پارک مشهد شناخته می شود. پارک وکیل آباد در منطقه ای ییلاقی قرار گرفته است و علاوه بر پارکی بسیار زیبا باغ وحش و پارک بازی کودک را نیز در خود جای داده است که مسافران می توانند از آن ها لذت ببرند.   

پارک ملت: این پارک بزرگترین پارک مشهد است. درختانی قدیمی و بسیار بلند این پارک همه روزه مردم زیادی را به سمت خود می کشاند. علاوه بر فضای سبز بسیار زیبا یک شهربازی بزرگ نیز در پارک ملت وجود دارد. پارک کوهسنگی نیز از پارک های جذاب مشهد به حساب می آید. 

هفت حوض، کوه پارک مشهد، موزه ی حرم امام رضا (ع)، موج های آبی، پارک آبی ایرانیان، پارک آبی خروشان، پردیس سینمایی و مرکز تجاری اطلس، بند گلستان، سدکارده و طرق مشهد، بازار رضا، ویلاژ توریست، سد چالیدره و ... از دیگر دیدنی های فراوان مشهد هستند.  

بلیط قطار بافق مشهد رسپینا

انتخاب هتل در مشهد

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی با تعداد زیادی هتل و مسافرخانه است که برای خدمت رسانی به مسافران و زائرین محترم به فعالیت می پردازند. این هتل ها که اکثرا در مجاورت حرم مطهر واقع شده اند از تنوع و گنجایش خوبی برخوردارند به طوری که مسافران با سلیقه های مختلف می توانند رزرو هتل در مشهد را انجام دهند. چند مورد از بهترین هتل های مشهد عبارت اند از:  هتل الماس 2، هتل مجلل درویشی، هتل رز درویشی، هتل پردیسان، هتل قصر طلایی، هتل هما 1، هتل هما 2 ، هتل پارس، هتل سحاب و در پایان هتل آریانا.

امکانات حمل و نقل عمومی در مشهد

وسایل نقلیه در مشهد عبارت اند از تاکسی، اتوبوس و مترو. از آنجایی که استفاده از تاکسی نسبت به اتوبوس و مترو گرانتر است، مسافران عزیز می توانند با خرید من کارت با هزینه ای کمتر در شهر با اتوبوس های فراوان و مترو جا به جا شوند.

چگونگی خرید آنلاین بلیط قطار بافق مشهد رسپینا

با ما همراه باشید تا در ادامه فرآیند خرید بلیط قطار بافق به مشهد رسپینا را شرح دهیم. 

*وارد سایت رسپینا شده و از بالای صفحه منوی قطار را انتخاب کنید.

*در این صفحه مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید.

*روز سفر را مشخص کرده و روی دکمه ی جستجو کلیک نمایید.

*لیست قطارهایی که مشاهده می کنید را بررسی و مقایسه نمایید تا به قطار مناسب خود برسید. آن را انتخاب نمایید.

*اطلاعات مسافران را با دقت و بدون عجله وارد نمایید.

*درنهایت می توانید از طریق کارت عضو شتاب هزینه ی بلیط را پرداخت نمایید.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر بافق مشهد

قطارهای بیشتر از بافق

آیا به بلیط برگشت از بافق به مشهد نیاز دارید ؟ بلیط قطار مشهد بافق