بلیط قطار محمدیه یزد

ارزانترین نرخ: یکشنبه

07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار محمدیه یزد

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار محمدیه به یزد

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره,کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ محمدیه :
ساعت 14:10
آخرین حرکت از مبدأ محمدیه :
ساعت 20:01
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط محمدیه یزد چقدر است؟

۱۶۲٬۴۰۰ تومانء
۱۰۸٬۲۶۷ تومانء
۵۴٬۱۳۴ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
05 07
06 07
07 07
08 07
09 07
10 07
11 07
12 07
13 07

قیمت بلیط قطار محمدیه یزد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار محمدیه یزد در هر ماه

۱۳۳٬۶۰۰ تومانء
۸۹٬۰۶۷ تومانء
۴۴٬۵۳۴ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار محمدیه یزد

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickticktickclosecloseclose

بلیط قطار محمدیه  یزد بعد از خرید بلیط هواپیما برای سفر در شهر مبدا که عدم حضور سفر هوایی در آن دیده می شود گزینه ای بسیار مناسب است. در ادامه راهنمایی هایی برای خرید بلیط قطار محمدیه به یزد و عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار محمدیه یزد و در کل هر آنچه که باید درباره این سفر بدانید را برای گردشگران روشن می کنیم. با رسپینا همراه باشید.

چرا خرید بلیط قطار محمدیه یزد؟

همانطور که میدانید شهر یزد به لحاظ سبک معماری باستانی خود همچون شهر ونیز در ایتالیا می باشد و دارای قدمت عظیم تاریخی است.  اهمیت این  شهر به دلیل باستانی بودنش در سازمان یونسکو ثبت شده و  و بافت تاریخی آن همچون گذشته حفظ شده است. شهر یزد از جمله شهرهایی است که گردشگران خارجی و داخلی بسیاری را به خود جذب می کند و باید بگوییم که یکی از اصلی ترین مقاصد برای سفرهای نوروزی داخلی می باشد.

بلیط قطار محمدیه  یزد

کارهایی که در یزد باید انجام بدهیم

گردشگران در سفر به  شهر یزد علاوه بر دیدار از مکان ها و جاذبه های گردشگری می توانند از صنایع دستی و کالچر مردم این خطه آگاه شوند و همین طور از غذاهای سنتی و شیرینی های خوشمزه آن برای خود و خویشاندان به عنوان سوغات خریداری کنند. با خرید بلیط قطار محمدیه یزد بهترین دیدنی های این شهر را ملاقات خواهید کردکه عبارتند از:

باغ دولت آباد، بازارهای تاریخی (بازار قیصریه، بازار کاشی گری، بازار خان، افشار، جعفرخان، چیت سازی، بازار مسگری)، باغ مشیر الممالک، حمام خان بافقی، میدان امیر چخماق، مسجد جامع یزد و خانه های تاریخی (خانه لاری ها، خانه آقازاده ابرکوه، خانه کلاهدوزها، خانه ملک التجار)

بهترین زمان برای خرید بلیط قطار محمدیه به یزد

زمان سفر به هر شهری با موقعیت ان شهر سنجیده می شود همانطور که می دانید شهر یزد در خطه کویری واقع است و بهترین  فصل ها برای سفر به  این شهر بهار، پاییز و زمستان می باشد.  در این شهر فصل تابستان بسیار گرم و سوزان استاما باید بگوییم که بهترین فصل برای سفر به یزد  بهار و ایام نوروز است.

حمل و نقل عمومی در یزد

در سفر به شهر یزد برای گردشگری در سطح شهر و دیداراز جاذبه های تاریخی و دیدنی و بازار و مراکز خرید شهر یزد نیاز به وسیله حمل و نقل دارید و برای این که راحت در سطح شهر جابجا شوید می توانید از تاکسی و اتوبوس برای مقاصد مورد نظر استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار محمدیه یزد

جهت خرید بلیط قطار محمدیه  یزد از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار محمدیه  یزد

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار یزد، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای محمدیه به یزد در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار محمدیه  یزد

قیمت بلیط قطار محمدیه یزد

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار محمدیه  به یزد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی یزد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار یزد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار محمدیه  یزد نور بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در یزد

اقامت چند روزه در یزد نیاز به هتل ی و محل اسکان دارد که می توانید از طریق سایت هتل یا اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. تنوع هتل های یزد بسیار زیاد است و حتی می توانید از خانه های تاریخی که به عنوان هتل  اختصاص داده شده است استفاده کنید.بهترین هتل های یزد عبارتند از:

هتل باغ مشیر الممالک، هتل صفائیه، هتل داد، هتل لاله، هتل موزه فهادان، هتل ملک التجار، ارگ، پارسیان و هتل سنتی خوان دوحد

جهت رزرو هتل های یزد کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان یزد

یکی از مهم ترین خدمات سایت علاوه بر هواپیما، خرید بلیط قطار رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار یزد از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار محمدیه یزد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار محمدیه  یزد

ایستگاه راه آهن یزد

ایستگاه راه آهن یزد در سال 1350 شروع به فعالیت کرد و مهم ترین ایستگاه های راه آهن در خطه کویری است. با توجه به اینکه این  شهر در منطقه ای معادن و بناهای تاریخی قرار دارد، ایستگاه راه آهن آن از اهمیت ویژه برخوردار است. از جمله سفرهای ریلی محمدیه  یزد که در این ایستگاه انجام می شود می توان به قطار محمدیه یزد غزال اشاره نمود.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار محمدیه یزد از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر محمدیه یزد

قطارهای بیشتر از محمدیه

آیا به بلیط برگشت از محمدیه به یزد نیاز دارید ؟ بلیط قطار یزد محمدیه