بلیط قطار رشت کرج

ارزانترین نرخ: شنبه

07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار رشت کرج

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار رشت به کرج

سفرهای روزانه :
0عدد
انواع قطارها :
مدت سفر :
3 ساعت
مسافت
280 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ رشت :
ساعت
آخرین حرکت از مبدأ رشت :
ساعت
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط رشت کرج چقدر است؟

0 تومانء
0 تومانء
0 تومانء

قیمت بلیط قطار رشت کرج بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار رشت کرج در هر ماه

0 تومانء
0 تومانء
0 تومانء

برنامه حرکت قطار رشت کرج

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار رشت کرج سفر اقتصادی را رقم می زند چرا که بلیط نسبت به بلیط هواپیما قیمت کمتری دراد از این رو گردشگران و متقاضیان هزینه کمتری را صرف خواهند کرد. علاوه بر منفعت اقتصادی خرید بلیط سفری ایمن را تضمین می کند و این عامل یکی از  مهمترین مزیت های تمایل گردشگران و متقاضیان خرید بلیط است. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار  و مزایا و محدودیت های خرید بلیط ، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار رشت کرج؟

کرج  شهری ست که از شمال با استان مازندران و از جنوب با شهریار همسایگی دارد این شهر از پرتردد ترین شهر هایی است کع تهرانی ها زیاد به آن سفر می کنند و به لحاظ آب و هوایی بسیار مطلوب است. می باشد. تارخچه ی پیشین شهر کرج به این صورت بوده که  اوایل در محدوده خیابان‌های کشاورز و مصباح، روستایی از توابع بخش ساوجبلاغ حوزه ۱۹ رشت بوده و با جهش سریع از حالت روستا به شهر تبدیل شده است.

بلیط قطار رشت کرج

کارهایی که در کرج باید انجام بدهیم.

خرید بلیط کرج از رشت و دیدار از این شهر نیاز به اطلاعاتی دارد. این شهر به دلیل مهاجر پذیر بودنش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همانطور که میدانید بعد از رشت کرج به عنوان شهری مهاجر پذیر معرفی شده است و اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر شامل موارد زیر است:

مکان های دیدنی کرج عبارتند از: کاخ مروارید کرج، غار یخ مراد در کرج، جاده چالوس، روستای شهرستانک، سد امیرکبیر، پل دختر کرج، آبشار چاران، آبشار هفت‌ چشمه، آبشار نوجان، آبشار نشترود، آبشار کندر، باغ لاله گچسر، روستای برغان، روستای آتشگاه، پل شاه‌ عباسی.

بهترین زمان برای سفر به کرج

می توانید خرید ارزان ترین بلیط قطار رشت کرج  را به وسیله انواع سایت های  گردشگری سرچ کنید. کرج، از جمله شهر هایی ست که دارای زمستان هایی برفی و سرد است و زمان سفر به این شهر  بیشتر در بهار و تابستان مناسب می باشد. بهترین ماههای سفر به کرج اوایل بهار و ماه فروردین و همین طور اوایل شهریور تا نیمه مهر است.

حمل و نقل عمومی در کرج

به طبع افرادی که با هواپیما یا قطار و اتوبوس سفر می کنند و از وسیله نقلیه شخصی خود برای سفر استفاده نمی کنند نیازمند وسایل نقلیه عمومی برای رفت و آمد در سطح شهر می باشند. از این رو برای تردد در سطح این شهر  نیاز به وسیله نقلیه داریم. این وسایل نقلیه شامل وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس و مترو است. معمولا برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو  استفاده کنید اما تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند.

راهنمای خرید ارزان بلیط

جهت خرید بلیط قطار رشت کرج از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار رشت کرج

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار کرج، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای رشت به کرج در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

خرید اینترنتی بلیط قطار رشت کرج

قیمت بلیط قطار رشت کرج

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار رشت به کرج عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط در خرید تور مسافرتی نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ آن نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی کرج و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط کرج با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار رشت کرج فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان به شمار می روند.

اسکان در کرج

بعد از خرید بلیط از مهمترین مواردی که در سفر الزامی ست رزرو هتل می باشد. چنانچه از قبل رزو هتل را انجام دهید سفر  شما بسیار راحتتر خواهد بود. کرج دارای اقامتگاه ها و هتل های بسیار است. خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر خواهد بود. 

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان کرج

خرید های ارزان چند لازمه ی بسیار مهم دارد . یکی از ان ها گستردگی در انتخاب قطار ها می باشد و دیگر لازمه ی آن امکان مشاهده قیمت ها در روز های اینده می باشد. با بررسی این دو فاکتور مهم خواهید توانست برای مسیر قطار رشت کرج ارزان ترین خرید ها را انجام دهید. رسپینا تمامی این خدمات را در صفحه ی مربوط به این مسیر قرار داده است.

استرداد آنلاین بلیط

استرداد لازمه ی هر سامانه ای است و نبودش تنها به مشتریان ضرر می رساند. زیرا همیشه مشتری از خریدش راضی نیست و باید برای او امکان کنسلی وجود داشته باشد. رسپینا نیز در راستای سیاست مشتری مداری خود امکان استرداد انلاین را در پنل کاربری مخاطبین خود قرار داده تا در هر زمانی برایشان امکان کنسلیف ان هم به صورت انلاین وجود داشته باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

در زمان خرید یک بلیط مشکلاتی همیشه ایجاد می شوند و در اکثر مواقع رفع آن از عهده ی شما خارج است. مثلا وجه بلیط را پرداخت کرده اید ولی قبل از صدور آن برای شما اینترنت منزل یا گوشی قطع می شود. همین امر باعث اختلال در دریافت بلیط خواهد شد. در چنین مواقعی سریعا با شماره های مربوط به پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید تا کارشناسان ما در مدت زمانی اندک پاسخ سوال هایتان را بدهند. این خدمات به صورت 24 ساعته در اختیار شما قرار دارد.

بلیط ارزان قطار رشت کرج

ایستگاه راه آهن کرج

ایستگاه راه آهن کرج از قدیمی ترین ایستگاههای راه آهن ایران است که قدمت 90 ساله دارد. این  ایستگاه از خروجی ایستگاه بافق شروع می شود  و تا خروجی ایستگاه شورگز نیز ادامه دارد. در محدوده ی شهرک ذوب آهن کرج ایستگاهی نیز احداث شده که دارای  به غرفه هایی برای تنقلات و رستوران و پارکینگ می باشد. 

شرکت های ریلی در مسیر رشت کرج

قطارهای بیشتر از رشت

آیا به بلیط برگشت از رشت به کرج نیاز دارید ؟ بلیط قطار کرج رشت