بلیط قطار کرج شاهرود

ارزانترین نرخ: شنبه

07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار کرج شاهرود

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار کرج به شاهرود

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
کوپه 4 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ کرج :
ساعت 16:10
آخرین حرکت از مبدأ کرج :
ساعت 16:10
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط کرج شاهرود چقدر است؟

۱۴۵٬۶۰۰ تومانء
۹۷٬۰۶۷ تومانء
۴۸٬۵۳۴ تومانء
01 07
05 07
07 07
09 07

قیمت بلیط قطار کرج شاهرود بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار کرج شاهرود در هر ماه

۲۰۶٬۸۰۰ تومانء
۱۳۷٬۸۶۷ تومانء
۶۸٬۹۳۴ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار کرج شاهرود

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closetickclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار کرج شاهرود یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن سفری مقرون به صرفه  می باشد. از این رو خرید بلیط قطار برای سفرهایی که در آن ها امکان سفر هوایی موجود نمی باشد در اولویت قرار می گیرد. در اینجا لازم است نکات ضروریی را که برای خرید بلیط قطار نیاز است توضیح دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط قطار کرج شاهرود و مزایا و محدودیت های خرید آن و همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

بلیط قطار کرج شاهرود

 چرا خرید بلیط قطار کرج شاهرود؟

شاهرود یکی از بزرگترین شهرهای استان سمنان است که در دامنه جنوبی رشته کوه البرز واقع شده و  این شهر از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار است . این شهر در قسمت جنوب دارای آب و هوای کویری  می باشد و در قسمت  شمالی آن آب و هوایی  مرطوب دارد.  شاهرود دارای قدمت تاریخی بسیار بالایی است و وجود مناطق دیدنی و طبیعی آن  باعث سفر به این شهر می شود.

کارهایی که در شاهرود باید انجام بدهیم

در سفر به شاهرود کارهای بسیاری را می توانید انجام دهید به عنوان مثال می توانید غذاهای محلی ان را در رستوران های محلی و سنتی امتحان کنید  این غذاها شامل: شلغه غروت، تاک پلو، نان های محلی می باشند و یا می توانید از مکان های تاریخی و دیدنی شهر نیز دیدار کنید که  از معروفترین آن ها به شرح زیر می باشد:

جنگل ابر، جنگل اولنگ، دشت آفتابگردان، شقایق کالپوش، آبشار نکارمن، کاروانسرای عباس آباد، مسجد شیخ علی اکبر، بازار تاریخی، تپه های سنگ چخماق

بهترین زمان برای خرید بلیط قطار کرج به شاهرود

برای سفر به شاهرود با توجه به هدفتان می توانید زمان های مختلفی را انتخاب کنید.  چنانچه  هدف گردشگران طبیعت گردی و لذت بردن از سرسبزی جنگل ها می باشد، بهار، تابستان و ماه های ابتدایی پاییز بهتریت انتخاب می باشد. اما اگر هدف کویر نوردی و سفر به بخش جنوبی شاهرود باشد، بهتر است ماه های ابتدایی بهار، پاییز و زمستان را به این شهر سفر کنید، چون تابستان کویر بسیار گرم دارد..

حمل و نقل عمومی در شاهرود

برای بازدید از مکان های تاریخی و دیدنی و خرید از بازارهای شاهرود می توان از تاکسی و اتوبوس استفاده نمود. البته برای تردد در اطراف شهر تنها را استفاده از تاکسی های دربست و اینترنتی می باشد.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار کرج شاهرود

جهت خرید بلیط قطار کرج شاهرود از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار کرج شاهرود

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار شاهرود، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای کرج به شاهرود در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار کرج شاهرود

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار کرج به شاهرود عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط اهمیت ویژه ای در تعیین نرخ آن دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی شاهرود و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار شاهرود با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار کرج شاهرود سبز بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

ایستگاه قطار شاهرود

قطارهای مسیر کرج شاهرود

در مسیر کرج به شاهرود قطارهای متعددی تردد دارند که عبارتند از:

قطار کرج شاهرود سبز

قطار کرج شاهرود اپتیما

قطار کرج شاهرود غزال

قطار کرج شاهرود صبا اتوبوسی

قطار کرج شاهرود کویر

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان شاهرود

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار شاهرود از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار کرج شاهرود ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس کرج شاهرود

برای خرید بلیط اتوبوس کرج شاهرود کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهیدلازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند

شرکت های ریلی در مسیر کرج شاهرود

قطارهای بیشتر از کرج

آیا به بلیط برگشت از کرج به شاهرود نیاز دارید ؟ بلیط قطار شاهرود کرج