مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار ساری بندرترکمن از سری سفرهای ریلی به استان گلستان می باشد. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار ساری بندرترکمن و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار ساری بندرترکمن؟

چرا خرید بلیط قطار ساری بندرترکمن؟ شهر بندرترکمن در غرب استان گلستان و در سواحل شرقی دریای خزر واقع است. این بندر دارای غذاهای محلی و پوشش سنتی متفاوت می باشد. بلیط قطار ساری بندرترکمنگردشگران را به شهری که از شمال به گمیش تپه، از غرب به دریای مازنردان و خلیج گرگان، جنوب به کردکوی و از شرق به شهر گرگان ختم می شود، می رساند.

گردشگری در بندر ترکمن با بلیط قطار ساری بندرترکمن.

هدف از خرید بلیط قطار بندرترکمن از ساری سفر از شهری بزرگ در شمال کشور به بندر از بنادر شمالی ایران می باشد. این بندر در 40 کیلومتری شهر گرگان قرار دارد و صنایع دستی‌، هوای معتدل، اسب‌ها و روسری‌ های آن در ایران شهره عام و خاص است. علاوه براین می توانید به دیدار جاذبه های گردشگری این شهر مانند نیز بروید: تالاب گمیشان، اسکله تفریحی، جزیره آشوراده، خلیج گرگان

خرید بلیط قطار ساری بندرترکمن در بهترین فصل سفر

ارزان ترین بلیط قطار ساری بندرترکمن را از طریق سایت رسپینا 24 در فصل بهار و تابستان تا اواسط پاییز خریداری کنید. این بندر دارای آب و هوای شرجی و رطوبتی از این رو فصل بهار و بهترین فصا سفر به آن می باشد.

بلیط قطار ساری بندر ترکمن و حمل و نقل عمومی در بندرترکمن

بلیط قطار ساری بندر ترکمن با توجه به اینکه بندرترکمن در استان گلستان و شمال کشورمان واقع است، رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در بندرترکمن می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار ساری بندرترکمن

جهت خرید بلیط قطار ساری بندرترکمن از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار ساری بندرترکمن

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار ساری بندرترکمن، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای ساری به بندرترکمن در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار ساری بندرترکمن

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار ساری بندرترکمن فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار ساری به بندرترکمن عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی بندرترکمن و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار بندرترکمن با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار ساری بندرترکمن نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار ساری بندرترکمن فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در بندرترکمن

بعد از خرید بلیط قطار ساری بندرترکمن، رزرو هتل از اصلی ترین ارکان سفر است. معمولادر هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد و خوشبختانه از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر می توانیداز هتل های مناسب این شهربهره مند شوید.

جهت رزرو هتل بندرترکمن کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان بندرترکمن

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار ساری بندرترکمن در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار ساری از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار ساری بندرترکمن ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن بندرترکمن

نخستین شهر ایران که راه‌آهن به آن راه پیدا کرد بندرترکمن بوده و بلیط قطار ساری بندرترکمن پس از گذشت ۱۴۰۰ کیلومتر مسیر دریای خزر به خلیج فارس و بندر امام خمینی پیوند را می‌دهد. از جمله سفرهای ریلی بندرترکمن که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار بندرترکمن ساری، قطار بندرترکمن گرگان.