بلیط قطار ساری گرمسار

ارزانترین نرخ: شنبه

07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار ساری گرمسار

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ

اطلاعات قطار ساری به گرمسار

سفرهای روزانه :
0عدد
انواع قطارها :
مدت سفر :
5 ساعت
مسافت
283 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ ساری :
ساعت
آخرین حرکت از مبدأ ساری :
ساعت
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط ساری گرمسار چقدر است؟

۵۶٬۹۰۰ تومانء
۳۷٬۹۳۴ تومانء
۱۸٬۹۶۸ تومانء
05 07
06 07
07 07

قیمت بلیط قطار ساری گرمسار بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار ساری گرمسار در هر ماه

۵۶٬۹۰۰ تومانء
۳۷٬۹۳۴ تومانء
۱۸٬۹۶۸ تومانء
اسفند1400
بهمن1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار ساری گرمسار

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closecloseclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار ساری گرمسار یکی از بهترین انتخاب ها برای طی کردن فاصله نسبتا طولانی ساری گرمسار که یکی از دلایل این حجم از تقاضا برای سفرهای ریلی، نبود امکان خرید بلیط هواپیما در این مسیر می باشد.  ازجمله سفرهایی است که امنیت آن بسیار زیاد است علاوه بر این لذت طی کردن مسیر در دل کوه و دشت برای گردشگران ماندگار می شود. در ادامه موارد مهم در خرید بلیط قطار گرمسار، عوامل مهم برای تعیین قیمت بلیط قطار ساری گرمسار و هر آنچه که باید درباره این سفر بدانید را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا24 همراه باشید.

چرا خرید بلیط قطار ساری گرمسار؟

از قدیمی ترین شهرهایی که در استان سمنان شناخته شده است گرمسار می باشد و قدمت آن تقریبا به بیش از 3500 سال دارد. مناطق کویری ، غارهای نمکی و بناهای تاریخی ارزشمند که لذت دیدن آنها در فصول مختلف برای گردشگران فراهم است بسیار دیده می شود. نام گرمسار در زمان اشکانیان، «خواران» بوده‌است و از شهرهای ایران است که تات زبانان و اقوام دیگری در آن دیده می شود. گرمسار از غربی‌ترین شهرستان استان سمنان است و از شمال به  دماوند ، از غرب به ورامین ، از شرق به ارادان و از جنوب به کویر مرکزی می رسد.

کارهایی که در گرمسار باید انجام بدهیم

گرمسار در زمره ی  شهرهای کویری می باشد و دارای مردمانی خونگرم و صنایع دستی متنوع می باشد.  یکی از بهترین میوه های جالیزی فصل تابستان خربزه است که در گرمسار بسیار دیده می شود و مشهور نیز می باشد بطوریکه صادر کننده کشورهای اطراف می باشد. بازدید از مکان های تاریخی و طبیعی از بهترین کارهایی می باشد که سفر با خرید بلیط قطار ساری گرمسار را به یادماندنی خواهد کرد. بهترین دیدنی های این شهر عبارتند از:

گنبد نمکی، کویر ریگ جن، تنگه ظلمات، کاروانسرای قصر بهرام، کاروانسرای دهنمک، کاروانسرای عین الرشید، پارک ملی کویر و غار نمکی گرمسار

بهترین زمان برای خرید بلیط قطار  گرمسار

گرمسار در مناطق مرکزی ایران قرار دارد و آب و هوایی گرم، خشک و کویری در این منطقه جاری است. بهار، پاییز و زمستان در گرمسار  آب و هوای معتدل داد  وتابستان های آن بسیار گرمی می باشد ازاین رو بهترین فصل سفر به این شهر بهار و ایام نوروز می باشد.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار ساری گرمسار

جهت خرید بلیط قطار ساری گرمسار از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان 

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار گرمسار، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای ساری به گرمسار در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار ساری گرمسار

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار ساری به گرمسار عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط  در هر مسیر، نرخ آن نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فرهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی گرمسار و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار گرمسار با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار ساری گرمسار پارسی بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان به شمار می روند.

قطارهای مسیر ساری گرمسار

در مسیر ساری به گرمسار قطارهای متعددی تردد دارند که عبارتند از:

قطار ساری گرمسار قطار صبا

قطار ساری گرمسار پارسی

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان قطار گرمسار

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد. برای خرید بلیط اتوبوس در همین مسیر نیز می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

استرداد آنلاین بلیط 

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار ساری از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار ساری گرمسار ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند. این امکان همچنین برای خدماتی همچون تور مسافرتی نیز در دسترس می باشد.

ایستگاه راه آهن گرمسار

ایستگاه راه آهن گرمسار در ۳٫۵ کیلومتر شمال غرب از مرکز شهر گرمسار واقع است، این راه آهن  یکی از اصلی ترین و مهم ترین راه آهن ها در ایران است. 

با خرید ارزان بلیط قطار ساری گرمسار از رسپینا24 روی زمین نمی مانید..

شرکت های ریلی در مسیر ساری گرمسار

قطارهای بیشتر از ساری

آیا به بلیط برگشت از ساری به گرمسار نیاز دارید ؟ بلیط قطار گرمسار ساری