بلیط قطار گرمسار مشهد

ارزانترین نرخ: شنبه

07/11 دوشنبه
۱۳۸ ت
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
۱۳۸ ت
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار گرمسار مشهد

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 4 ستاره اتوبوسي صبا سالنی
دوشنبه 1401/07/11 09:26
137,200 تومانء

اطلاعات قطار گرمسار به مشهد

سفرهای روزانه :
3عدد
انواع قطارها :
سالنی,کوپه 6 نفره
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ گرمسار :
ساعت 09:26
آخرین حرکت از مبدأ گرمسار :
ساعت 18:18
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط گرمسار مشهد چقدر است؟

۱۸۲٬۰۰۰ تومانء
۱۲۱٬۳۳۴ تومانء
۶۰٬۶۶۸ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
05 07
06 07
07 07
09 07
11 07
12 07
22 07

قیمت بلیط قطار گرمسار مشهد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی دوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبه
بلیط قطار گرمسار مشهد رجا رجا 1372000------
بلیط قطار گرمسار مشهد جوپار جوپار 1820000------

میانگین قیمت بلیط قطار گرمسار مشهد در هر ماه

۱۶۳٬۵۰۰ تومانء
۱۰۹٬۰۰۰ تومانء
۵۴٬۵۰۰ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار گرمسار مشهد

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickclosecloseclosecloseclose

بلیط قطار گرمسار مشهد به صورت آنلاین و حضوری امکان پذیر است. سفر ریلی از گرمسار به سمت شهر زیارتی - سیاحتی مشهد از مهم ترین مسیرهای این شهر است. این سفر حدودا 8 ساعت به طول می انجامد. با خرید بلیط قطار ارزان رسپینا امنیت و آسایش سفر را برای خود و خانواده عزیزتان فراهم آورید. همراه رسپینا باشید تا بیشتر با شرایط این سفر ریلی آشنا شویم.

بلیط قطار گرمسار مشهد

خرید آنلاین بلیط قطار گرمسار مشهد

اینترنت توانسته ابعاد زیادی از زندگی انسان را تغییر دهد. تسهیل سفرهای داخلی و خارجی از بهترین نمونه های تاثیر اینترنت است. سایت های زیادی وجود دارند که خدمات مرتبط با بلیط، تور و هتل را ارائه می دهند که رسپینا از بهترین و با تجربه ترین آن ها محسوب می شود. مسافران عزیزی که مشغله های روزمره ی زیادی دارند می توانند امر برنامه ریزی مسافرت خود را به رسپینا بسپارند و از مزایای متعدد آن برخوردار شوند.

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار گرمسار مشهد رسپینا

از مزایای خرید آنلاین بلیط رسپینا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سفری مقرون به صرفه تر

مسافرانی سفری ارزان تر را برنامه ریزی می کنند  می توانند از قطارهای با امکانات کمتر انتخاب خود را انجام دهند. علاوه بر این امکان خرید بلیط های لحظه آخری یا چارتر با هزینه ی کمتر نیز وجود دارد. البته این نوع بلیط  ها قابل استرداد نیستند.  

اطلاع از برنامه حرکت قطار ایستگاه گرمسار

زمانی که در رسپینا (سایت یا اپلیکیشن) برای یک مسیر و بازه ی زمانی قطاری را جستجو می کنید یک با لیست مواجه می شوید که با توجه به هزینه و زمان می توانید قطارهای درون آن را مقایسه و انتخاب خود را انجام دهید. بنابراین مسافران می توانند با یک جستجو ساده در عرض چند ثانیه برنامه حرکت قطار گرمسار را مشاهده و با توجه به زمان موردنظر خود اقدام به خرید نمایند.

خرید در حداقل زمان

در گذشته افراد برای خرید بلیط به راه آهن می رفتند و مدت ها در صف می ایستادند و حتی مجبور می شدند برای یک بلیط چندبار به راه آهن مراجعه کنند. درحالی که امروزه مسافران می توانند از طریق تلفن، سایت و اپلیکیشن رسپینا بلیط های خود را در بازه ی موردنظر مشاهده، مقایسه و خریداری نمایند.   

امکان استرداد آنلاین

استرداد آنلاین این امکان را ایجاد کرده تا مسافرانی که به هر دلیلی نمی توانند سفر خود را انجام دهند در سایت و اپلیکیشن رسپینا اقدام به کنسلی بلیط خود نمایند. در این شرایط بنا بر زمان باقی مانده تا سفر درصدی از هزینه بلیط به عنوان جریمه از آن کم شده و مابقی هزینه به حساب مشتری برگردانده خواهد شد. 

پشتیبانی 24 ساعته

مسافران می توانند در صورت بروز هرگونه اشکال در خرید بلیط های خود با پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس گرفته و مشکلی که دارند را پیگیری کنند. نتیجه ی پیگیری مشکل در اسرع وقت توسط کارشناسان عزیزمان در پشتیبانی 24 ساعته (حتی در روزهای تعطیلی) به شما ارجاع داده می شود.  

 بلیط قطار گرمسار مشهد رسپینا

قیمت بلیط قطار گرمسار به مشهد رسپینا

قیمت بلیط قطار گرمسار به مشهد رسپینا ثابت نیست. این تغییر قیمت در قطارهای مختلف از عوامل زیر نشات می گیرد.

قطار انتخابی

قطارهای لوکسی که امکانات بهتری ارائه می کنند از قیمت بلیط بالاتر و قطارهای متوسطی که امکانات کمتری ارائه می دهند از قیمت پایین تری برخوردارند. بنابراین انتخاب قطار را با توجه به امکاناتی که می خواهید در سفر تجربه نمایید انجام دهید.

بازه زمانی سفر

آگاه باشید که قیمت قطارها به مقصد مشهد در زمان پیک سفر افزایش می یابد. شهر مشهد در تمام سال مسافرپذیری بالایی دارد که به دلایلی مثل استراحت، تفریح، زیارت، رویدادهای ورزشی و غیره عازم این شهر شده اند. می توان گفت بهترین فصل سفر به مشهد  بهار و تابستان است که نشان دهنده ی این است که در این فصل ها قیمت قطار نیز افزایش می یابد.

مکان های دیدنی در مشهد

مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام، در تمام فصل ها تعداد زیادی مسافر را که به در خود جای می دهد. شهرداری این شهر بسیار در تلاش است تا شهر را در بهترین حالت خود نگه دارد تا خدمت رسانی بهتری به مسافران عزیز انجام شود. در این بخش بعضی از دیدنی های مشهد را معرفی می نماییم که با خرید بلیط قطار گرمسار مشهد رسپینا می توانید به بازدید آن ها بروید.

شاندیز مشهد: شاندیز از مناطق بسیار خوش آب و هوا مشهد است که اگر دوست دارید در سفر به مشهد از وقت گذرانی در مکانی بسیار باصفا که رستوران هایی با شهرت جهانی دارد نیز دیدن نمایید به شما توصیه می کنیم گردش در شاندیز و همچنین طرقبه را از دست ندهید.

آرامگاه فردوسی: این آرامگاه در شهر توس قرار دارد و محل دفن سراینده شاهنامه، ابوالقاسم فردوسی است. همچنین آرامگاه خواننده مردمی کشور، محمدرضا شجریان، نیز در این مکان قرار دارد. در این آرامگاه موزه و کتابخانه نیز وجود دارد که برای مسافران بسیار جذاب است. این مکان از 9 الی 17 برای بازدید علاقمندان باز است. 

پارک ملت: این پارک بزرگترین پارک مشهد بوده و درختانی قدیمی و بسیار بلند این پارک همه روزه مردم زیادی را به سمت خود می کشاند. علاوه بر فضای سبز جذاب، یک شهربازی بزرگ نیز در پارک ملت وجود دارد. پارک کوهسنگی نیز از پارک های جذاب مشهد به حساب می آید. 

پارک وکیل آباد: این پارک که به عنوان قدیمی ترین پارک مشهد شناخته می شود در منطقه ای ییلاقی قرار گرفته است و علاوه بر پارکی بسیار زیبا، باغ وحش و پارک بازی کودک را نیز در خود جای داده است که مسافران می توانند از آن ها لذت ببرند و خاطرات خوبی ثبت نمایند.   

سد چالیدره، کوه پارک، هفت حوض، موزه ی حرم امام رضا (ع)، موج های آبی، پارک آبی ایرانیان، پارک آبی خروشان، پردیس سینمایی و مرکز تجاری اطلس، بند گلستان، سدکارده و طرق مشهد، بازار رضا، ویلاژ توریست و ... از دیگر دیدنی های مشهد هستند. 

بلیط قطار گرمسار مشهد ارزان

حمل و نقل عمومی در مشهد

در مشهد وسایل نقلیه از قبیل تاکسی، اتوبوس و مترو به وفور یافت می شوند. اما از آنجایی که استفاده از تاکسی نسبت به اتوبوس و مترو گران تر است، مسافران عزیز می توانند با خرید من کارت با هزینه ای کمتر در شهر با اتوبوس های فراوان و مترو به راحتی جا به جا شوند.

چگونگی خرید آنلاین بلیط قطار گرمسار مشهد رسپینا

با ما همراه باشید تا فرآیند خرید بلیط قطار رجا گرمسار به مشهد رسپینا را بررسی نماییم. 

*وارد سایت رسپینا شده و از بالای صفحه منوی قطار را انتخاب نمایید.

*در این صفحه مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید.

*روز سفر را مشخص کرده و روی دکمه ی جستجو کلیک نمایید.

*لیست قطارهایی که مشاهده می کنید را بررسی و مقایسه نمایید تا به قطار مناسب خود برسید. آن را انتخاب نمایید.

*اطلاعات مسافران را با دقت و بدون عجله وارد کنید.

*درنهایت از طریق کارت عضو شتاب هزینه ی بلیط خود را پرداخت نمایید.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر گرمسار مشهد

قطارهای بیشتر از گرمسار

آیا به بلیط برگشت از گرمسار به مشهد نیاز دارید ؟ بلیط قطار مشهد گرمسار