{{ctrl.notification}}

بلیط قطار زاهدان تهران

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار زاهدان تهران

شنبه

03/07

390 ت

یکشنبه

03/08

بررسی

دوشنبه

03/09

390 ت

سه شنبه

03/10

بررسی

چهارشنبه

03/11

390 ت

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

390 ت

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

390 ت

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

390 ت

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

390 ت

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

390 ت

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

بررسی

چهارشنبه

03/25

390 ت

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

390 ت

شنبه

03/28

بررسی

یکشنبه

03/29

بررسی

دوشنبه

03/30

بررسی

سه شنبه

03/31

بررسی

چهارشنبه

04/01

بررسی

پنجشنبه

04/02

بررسی

جمعه

04/03

بررسی

شنبه

04/04

بررسی

یکشنبه

04/05

بررسی

بروز رسانی : 7 خرداد ساعت 14:19

اولین حرکت قطار زاهدان تهران

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

رجا رجا

3ستاره4تخته البرز

کوپه 4 نفره

شنبه 1401/03/07

12:30

389,800 تومان

رجا رجا

3ستاره4تخته البرز

کوپه 4 نفره

دوشنبه 1401/03/09

12:30

389,800 تومان

رجا رجا

3ستاره4تخته البرز

کوپه 4 نفره

چهارشنبه 1401/03/11

12:30

389,800 تومان

رجا رجا

3ستاره4تخته البرز

کوپه 4 نفره

جمعه 1401/03/13

12:30

389,800 تومان

اطلاعات حرکت قطار زاهدان تهران

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 4 نفره - کوپه 6 نفره - سالنی
مدت زمان سفر:
22 ساعت
مسافت:
1481 کیلومتر
زمان اولین حرکت از زاهدان تهران:
ساعت 15:00
آخرین حرکت از مبدا زاهدان :
ساعت 15:00
خلوت ترین روزها:
یکشنبه
شلوغ ترین روزها:
شنبه

کمترین قیمت بلیط قطار زاهدان تهران بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
بلیط قطار زاهدان تهران رجا
0 رجا یکشنبه

389,800

-

389,800

-

389,800

-

389,800

برنامه حرکت قطار زاهدان تهران

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

شرکت های ریلی در مسیر زاهدان تهران

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 1
تعداد رای ها : 1

 بلیط قطار زاهدان تهران یکی از اصلی ترین بلیط های قطار می باشد چراکه سفر به سوی پایتخت ایران می باشد. این مسیر با توجه اهمیتی که دارد دارای پرواز و اتوبوس نیز می باشد. در اینجا به ویژگی ها  و نکات لازم برای خرید بلیط اشاره می کنیم و نحوه ی خرید بلیط، قیمت بلیط و انواع قطارهای موجود در این مسیر نیاز به راهنمایی هایی دارد. با رسپینا همراه باشید.

چرا خرید بلیط قطار زاهدان تهران رسپینا؟

با خرید از سایت رسپینا، علاوه بر امکان استرداد آنلاینی که در اختیار شما قرار می گیرد، شما قادرید هر زمانی که در فرایند خرید بلیط مشکلی بوجود بیاید با کارشناسان بخش قطار به صورت رایگان و از طریق تماس اینترنتی ارتباط برقرار کنید. 

بلیط قطار زاهدان تهران

ساعت حرکت قطار زاهدان به تهران

برنامه حرکت قطار های این مسیر از طریق انتخاب روز سفر ممکن است. از بالای صفحه روزی که قصد مسافرت دارید را انتخاب کنید تا لیست کامل قطار ها برای شما نمایش داده شود. توجه داشته باشید همه روزه قطار برای تردد بین زاهدان – تهران وجود دارد.

ایستگاه های قطار زاهدان تهران

شهرهای فهرج، بم، کرمان، زرند، بافق، یزد، میبد اولین شهر هایی هستند که بعد از زاهدان، قطار از ان ها عبور می کند. اردکان، بادرود، کاشان، محمدیه و قم سایر ایستگاه های این مسیر ریلی هستند. زمان رسید به هر کدام از این ایستگاه ها در سایت رسپینا قابل مشاهده می باشد.

قطار زاهدان تهران چند ساعت در مسیر است؟

مسافرت در این مسیر در ابتدا تا 28 ساعت نیز به طول می انجامید. با ارتقا سطح کیفی قطار های فعال در این مسیر، این زمان هم اکنون به 22 ساعت 30  دقیقه کاهش پیدا کرده است.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار زاهدان تهران

جهت خرید بلیط قطار از زاهدان به تهران از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو قطار زاهدان تهران

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار تهران، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای زاهدان به تهران در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

ایستگاه های قطار زاهدان تهران

قیمت بلیط قطار زاهدان به تهران

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار زاهدان تهران رسپینا عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تهران و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط تهران با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار رجا زاهدان به تهران بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

هتل های تهران را آسان رزرو کنید

لازمه شروع سفرهای حرفه ای و بدون دغدغه، برنامه ریزی درست و انتخاب های مناسب می باشد. به همین خاطر است که در سفر به تهران نباید بدون رزرو آنلاین هتل قدم به این شهر گذاشت. تنوع بسیار بالا در هتل و هتل آپارتمان و قرار گرفتن هر یک در مناطق مختلفی از شهر باعث میشود تا مقایسه امکانات آنها با مراجعه حضوری به هر یک کار سختی باشد. با رزرو آنلاین هتل های تهران می توان در یک نگاه بهترین هتل را انتخاب و از تخفیف های ویژه بهره مند شد. بهترین هتل های تهران عبارتند از:

هتل اسپیناس پالاس، هتل استقلال، آزادی، لاله، هما، اوین، ویستریا، انقلاب، پرشین پلازا، هتل نووتل، کوثر و هتل المپیک

جهت رزرو هتل های تهران کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی قطار زاهدان تهران در رسپینا

بلیط ارزان تهران

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار زاهدان به تهران رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار زاهدان از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار زاهدان تهران ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

امکانات قطار خلیج فارس زاهدان تهران

ایستگاه راه آهن تهران

ایستگاه راه آهن تهران یکی از قدیمی ترین ایستگاه های قطار در کشورمان می باشد که در سال 1306 ساخت آن شروع شده است. این ایستگاه در جنوب میدان راه آهن تهران واقع شده و مساحتی حدود 174 هکتار دارد. برای تردد از این ایستگاه به مرکز شهر و سایر مناطق تهران می توان از مترو، تاکسی و اتوبوس و بی آر تی استفاده نمود. 

از جمله سفرهای ریلی زاهدان تهران که در این ایستگاه انجام میشود می توان به موارد زیر می باشد:

قطار زاهدان تهران فدک، قطار زاهدان تهران زندگی، قطار زاهدان تهران نور، قطار زاهدان تهران غدیر، قطار زاهدان تهران سبز، قطار زاهدان تهران پردیس

بهترین زمان برای سفر با قطار از زاهدان به تهران

روزهای زیبا و سفری خاطره انگیز به تهران در بهترین فصل به یاد ماندنی تر می شود. ایام نوروزی چهره ی خلوت این شهر دیده می شود و بهترین زمان سفر می باشد.  علاوه براین، ماه های ابتدایی بهار و پاییز از دیگر شرایط مناسب برای سفر به این شهر محسوب میشوند. البته در حالت کلی، چهار فصل این شهر شرایط مناسبی برای سفر دارند و تحمل سرما و گرمای آن سخت نیست.

حمل و نقل عمومی در تهران

با توجه به وسعت بسیار زیاد شهر تهران و شلوغی سرسام آور خیابان های آن، سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر بسیار پیشرفته و خوب می باشد. از جمله وسایل نقلیه که می توان برای تردد در سطح شهر تهران انتخاب نمود، تاکسی، اتوبوس و مترو می باشد. در حالت کلی تاکسی گران ترین وسیله نقلیه می باشد و اتوبوس و مترو در سطح پایین تری از نظر قیمت قرار دارند. لازم به ذکر است که برای پرداخت هزینه اتوبوس و مترو تهران باید کارت های الکترونیکی بلیط را خریداری کنید. استفاده از این کارت ها در کنار خرید بلیط ارزان قطار می تواند یکی از گام های موثر در کاهش هزینه های سفر به شمار رود.

با خرید ارزان بلیط قطار زاهدان تهران از رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از تهران به زاهدان نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

بلیط قطار زاهدان تهران را تا چه زمان باید نزد خود محفوظ داشته باشید؟ expand_more

به یاد داشته باشید در هنگام سفر با قطار، بلیط خود را تا انتهای سفر نزد خود محفوظ نگه دارید.

در هنگام سفر با بلیط قطار زاهدان به تهران چه مدارک شناسایی را باید همراه خود داشته باشید؟ expand_more

پرینت بلیط ، کارت شناسایی معتبر و کارت مربوط به خانواده شهدا و یا جانباز را به همراه داشته باشید.

نوزاد زیر 2سال نیاز به بلیط دارد؟ expand_more

برای نوزادان زیر2سال درصورت عدم تخصیص جا،10درصد مبلغ بلیط به عنوان مبلغ بیمه دریافت میشود