همه چیز راجع به خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاسپین

امروزه شرکت های هواپیمایی زیادی در صنعت حمل و نقل هوایی ایران، فعالیت دارند. شاید برای شما مهم باشد که قبل از سفر بدانید با چه هواپیمایی و از چه شرکتی، قرار است سفر کنید. ما همراه باشید تا شما را با یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران "کاسپین" آشنا کنیم.

کاسپین

کاسپین از کلمه ی کاسپیان گرفته شده است. کاسپیان نام قومی سفید پوست بوده که به عنوان اولین ساکنان گیلان، در حاشیه ی دریای خزر زندگی و به کشاورزی مشغول بودند؛ بنابراین واژه ی کاسپین نامی کاملاً فارسی است و ریشه ی آن کاملا ایرانی است. ایرلاین کاسپین در سال 1372، در تهران تأسیس شد. این شرکت در ابتدا تعدادی هواپیمای یاک 14 را در جهت ارائه ی خدمات پروازی خریداری نمود. این شرکت با بکارگیری پرسنل متخصص و متعهد توانسته در طول زمان، جایگاه خود را در میان ایرلاین های دیگر نگه دارد و با تو سعه ی فعالیتها و ارائه ی خدمات بیشتر به مسافران، توانسته افتخارات ویژه ای را کسب کند. در حال حضر با بروز رسانی های انجام شده در تمام ابعاد شرکت هواپیمایی کاسپین، شاهد توسعه ی ناوگان های آن به 10 فروند هواپیمای بویینگ  MD هستیم. فرودگاه بین الملی مهرآباد تهران، مرکز اصلی هواپیمای کاسپین است.
شرکت کاسپین در در سال 1379 اقدام به افزایش هواپیماهای آشیانه ی خود کرد. در این سال تعداد 5 فروند هواپیمای توپولوف 154 خرید و به جمع هواپیماهای آشیانه ی خود افزود. در سال 1388، بهد از اعلام ممنوعیت پرواز برای هواپیماهای توپولوف، شرکت کاسپین نا امید نشد و با خریداری هواپیماهای بوئینگ کار خود را ادامه داد. این شرکت با خرید 5 فروند بوئینگ MD آشیانه ی خود را پر کرد و در سال 1392 با خرید هواپیمای بوئینگ 400-737، آشیانه ی خود را بروز رسانی کرد. هم اکنون ایرلاین کاسپین با داشتن دو نوع هواپیمای فعال، خدمات گسترده ای را به مسافران خود ارائه می دهد.

هواپیمایی کاسپین
دانستن این مطلب که شرکت هوایی کاسپین با نیروی هوایی ایران همکاری می کند خالی از لطف نیست. این شرکت توسط این همکاری توانسته، در هفته بیش از 300 پرواز در مسیرهای داخلی و خارجی داشته باشد. این شرکت با تغییرات مدیریتی و استراتژیکی خود، توانسته ناوگان های خود را به 10 فروند برساند.
سعی کنید رزرو بلیط هواپیمای کاسپین را تنها از طریق سایت و به‌صورت اینترنتی خریداری کنید. قوانین استرداد بلیط در هواپیمایی کاسپین در حال حاضر تنها شامل مسافرانی می‌شود که بلیط خود را از طریق درگاه اینترنتی خریداری کرده اند.
اگر مسافر به هر دلیلی بلیط خود را کنسل کند و یا پرواز کنسل شود، سامانه‌ای که از آن بلیط را خریداری کرده‌اید به‌طور خودکار مبلغ قابل‌استرداد را به‌حساب شما بازمی‌گرداند. در حال حاضر شرکت هواپیمایی کاسپین با ناوگان‌های هواپیمایی بوئینگ  MD و بوئینگ 737 در مسیر پروازهای داخلی و خارجی تمام تلاش خود را در راستای ارائه‌ی بهترین خدمات مسافربری در راستای رقابت سالم میان شرکت‌های هواپیمایی و برای دستت یابی به هدف خود که به‌عنوان یکی از سه شرکت هواپیمایی برتر کشور شناخته شود، گام‌های مثبتی را برداشته است. این شرکت با برنامه‌ریزی‌های لازم در بخش‌های مختلف آموزش، عملیات پروازی، بازرگانی، فنی مهندسی و پشتیبانی، پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای را داشته است.

هواپیما
مقصدهای داخلی و خارجی کاسپین:
پروازهای از مبدأ تهران به مقصدهای داخلی:: اهواز ـ مشهد ـ چابهار ـ شیراز ـ کیش ـ عسلویه ـ تبریز ـ کرمانشاه ـ دزفول ـ قشم
پروازهای ازمبدا مشهد به مقصدهای داخلی: تهران ـ اهواز ـ شیراز
پروازهای خارجی کاسپین، مبدأ از تهران: دبی ـ سلیمانیه ـ اربیل ـ نجف ـ بغداد ـ اسپارتا ـ ازمیر ـ استانبول
پروازهای خارجی کاسپین، مبدأ از مشهد: بغداد ـ نجف
پروازهای خارجی کاسپین، مبدأ از کرمان: نجف
پروازهای خارجی کاسپین؛ مبدأ از شیراز: استانبول
پروازهای خارجی کاسپین، مبدأ از چابهار: دبی ـ مسقط
شرکت هواپیمایی کاسپین با 7 کلاس نرخی Z,J,S,H,M,K,L بلیت‌های خود را به فروش می‌رساند. همه‌ی ایرلان ها قوانین استرداد بلیت مربوط به خود رادارند. قبل از خرید بلیت بهتر است، شرایط استرداد بلیت‌ کلاس‌های ایرلاین کاسپین را مطالعه کنید.


حال که با آشنا شدن با این شرکت هواپیمایی قصد سفر کردید، می‌توانید بلیت‌های ایرلاین کاسپین را از سامانه خرید بلیط هواپیما رسپینا 24، خریداری کنید. رسپینا 24، به‌عنوان کامل‌ترین مرجع گردشگری، بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی را پوشش می‌دهد. با خرید بلیت هواپیمای کاسپین، از سامانه رسپینا 24 می‌توانید نرخ بلیط هواپیما و بلیط قطار و رزرو هتل مختلف را باهم مقایسه و بلیط موردنظر را خریداری کنید. با رسپینا 24، هرگز روی زمین نمی‌مانید.