{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای یکشنبه است

بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه

بروز رسانی : 10 فروردین 13:24

اولین حرکت اتوبوس بندرعباس کرمانشاه

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

معمولی

1402/01/12

14:30

573,600 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس بندرعباس کرمانشاه

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از بندرعباس کرمانشاه:
ساعت 14:30
آخرین حرکت از مبدا بندرعباس :
ساعت 14:30
خلوت ترین روزها:
یکشنبه
شلوغ ترین روزها:
جمعه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس بندرعباس کرمانشاه

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر بندرعباس کرمانشاه

عدل بندرعباس
عدل بندرعباس
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه سفر به هفدهمین استان کشور از نظر وسعت را برایتان به ارمغان می آورد. شواهد و مدارک نشان می دهد این شهر از اولین زیستگاه های انسان های اولیه محسوب می شده است. از جاذبه های دیدنی این شهر می توان به طاق بستان، سنگ نبشته بیستون، موزه پارینه سنگی زاگرس، موزه مردم شناسی کرمانشاه، موزه خط و کتابت، موزه تمبر و... اشاره نمود. اگر قصد تهیه بلیط اتوبوس این مسیر را دارید در ادامه با رسپینا همراه شوید.

بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه

اطلاعات مورد نیاز قبل از تهیه بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه

برای پیمودن مسافت بندرعباس کرمانشاه با اتوبوس شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 1463 کیلومتر، مسیر دوم 1570 کیلومتر و مسیر سوم که 1532 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت ها به ترتیب به 17:30، 17:15 و 18 ساعت زمان نیاز خواهد بود.

مراحل رزرو بلیط اتوبوس بندرعباس به کرمانشاه

وارد سایت رسپینا شوید و از طریق صفحه اصلی، وارد صفحه اصلی اتوبوس ها شوید. مبدا و مقصد خود را وارد کرده و گزینه جستجو را کلیک کنید. در مرحله بعدی باید تاریخ سفر خود را انتخاب کنید. پس با کلیک بر روی تاریخ مد نظرتان وارد گام بعدی، یعنی انتخاب اتوبوس شوید. حالا از بین موارد نمایش داده شده یک گزینه را انتخاب کنید. سپس نوبت تکمیل اطلاعاتتان می رسد. اطلاعات خود را بر حسب مدارک شناسایی معتبر وارد کرده تا اطلاعات وارد شده توسط شما یکبار دیگر نمایش داده شود. در صورت تایید این اطلاعات، باید هزینه بلیط خود را با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کنید. در نهایت یک کد 12 رقمی به شما ارایه می شود که به معنای رزرو بلیط بندرعباس به کرمان است.

استرداد بلیط بندرعباس به کرمانشاه

اگر برنامه های مربوط به سفر شما با تداخل مواجه شد، اصلا نگران هیچ چیزی نباشید. وارد حساب کاربری خود شوید و مراحل استرداد بلیط خود را انجام دهید تا بلیط اتوبوس بندرعباس به کرمان خود را کنسل کنید.

خرید بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه از رسپینا

مسافران عزیز می توانند به راحتی رزرو با بهترین قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه را از سایت رسمی رسپینا انجام دهید تا علاوه بر امکان مقایسه بین خدمات اتوبوس ها، در صورت نیاز از پشتیبانی 24 ساعته و امکان استرداد آنلاین نیز بهره مند شوند.

از کرمانشاه با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس کرمانشاه تهران
بلیط اتوبوس کرمانشاه کرج
بلیط اتوبوس کرمانشاه قزوین

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بندرعباس کرمانشاه

مسافت بندرعباس تا کرمانشاه چقدر است؟ expand_more

برای پیمودن مسافت بندرعباس کرمانشاه با اتوبوس شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 1463 کیلومتر، مسیر دوم 1570 کیلومتر و مسیر سوم که 1532 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت ها به ترتیب به 17:30، 17:15 و 18 ساعت زمان نیاز خواهد بود.

چگونه می توانیم بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه را به آسانی خریداری نماییم؟ expand_more

مسافران عزیز می توانند به راحتی بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه خود را از سایت رسمی رسپینا خریداری نمایند تا علاوه بر امکان مقایسه بین خدمات اتوبوس ها، در صورت نیاز از پشتیبانی 24 ساعته و امکان استرداد آنلاین نیز بهره مند شوند.

اگر بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه آن را پس بگیریم؟ expand_more

باید با تعاونی ذکرشده در بلیط تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌ اتوبوس بندرعباس کرمانشاه که از ساعت حرکت آن گذشته باشد طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد محاسبه می شود.