مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : یکشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس بندرعباس به تهران

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس بندرعباس تهران

questions مسافران تا چه زمانی فرصت ابطال با استرداد بلیط اتوبوس خود را دارند؟
arrow down icon

مسافر بعد از خرید بلیط اتوبوس، تنها تا 2 ساعت قبل از حرکت اتوبوس فرصت دارد تا نسبت به ابطال و استرداد بلیط خود اقدام نماید

questions در صورت قطع اینترنت پس از پرداخت هزینه ی بلیط چه کاری باید انجام داد ؟.
arrow down icon

در صورت قطع اینترنت پس از پرداخت نرخ بلیط اتوبوس توسط مسافر و اتمام فرآیند پرداخت بانکی، مشخصات بلیط اتوبوس از طریق سایت رسپینا در دسترس مسافر خواهد بود. برای اطلاع و استعلام مشخصات بلیط اتوبوس خود با کارشناسان رسپینا تماس بگیرید.

questions اگر پس از پرداخت هزینه ، بلیط صادر نشود چه کاری را باید انجام بدهیم ؟
arrow down icon

در صورت عدم صدور بلیط بعد از خرید قطعی بلیط اتوبوس، بعد از 48 ساعت به صورت خودکار و توسط بانک هزینه به حساب مسافر برگشت داده خواهد شد

questions سفر با اتوبوس بندرعباس به تهران چند ساعت است؟
arrow down icon

به صورت میانگین می توان گفت که مدت زمان سفر از بندر به تهران معادل 16 ساعت است که طی آن مسافتی 1270 کیلومتری طی می شود.(البته این زمان با توجه به میزان توقف و ... متغیر است.)

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس بندرعباس تهران رسپینا را در کمتر از دودقیقه بخرید! هر چند فاصله بین دو شهر زیاد است اما بسیاری از افراد سعی می کنند با خرید بلیط اتوبوس به این سفر بپردازند. سفر با اتوبوس های وی آی پی به این شهر با توجه به فاصله زیاد آن تا بندرعباس گزینه خوبی برای داشتن یک سفر زمینی راحت است. در ادامه به مواردی از قبیل قیمت، ساعت حرکت و نحوه ی خرید بلیط خواهیم پرداخت.

بلیط اتوبوس بندرعباس تهران رسپینا

چرا خرید بلیط اتوبوس بندرعباس به تهران؟

مسافرت به تهران به دو دسته تقسیم می شوند، اول مسافرت هایی به مقصد تهران با اهداف تفریحی، تجاری، تحصیلی و... و دوم مسافرت هایی که تهران به عنوان یک گذرگاه برای سفر بعدی شناخته می شود. در مورد گزینه دوم می توان این گونه مثال زد: برای مثال شما قصد سفر از بندرعباس به ارومیه را دارید اما به هر دلیلی نمی توانید بلیط مستقیمی از بندرعباس به ارومیه پیدا کنید. پس تصمیم می گیرید از بندرعباس به تهران را خریداری کنید و ادامه مسیر را از تهران به سمت ارومیه با اتوبوس بندرعباس تهران ادامه دهید.

چرا بلیط اتوبوس بندرعباس تهران را آنلاین بخریم؟

اگر بلیط را به شکل اینترنتی خرید کنید چند اتفاق مثبت برای شما می افتد؛ اول اینکه زمان خود را برای انجام کارهای بیشتر و مفید تر صرف می کنید. دوم خود را از ابتلا به انواع بیماری های واگیر مصون می دارید و سوم اینکه با خرید بلیط اتوبوس بندرعباس به تهران اعصاب راحت تری خواهید داشت! بله با خرید خود از رسپینا لازم نیست مدت زیادی را در ترافیک شهر بمانید و علاوه بر از دست دادن زمان و اعصاب به هم ریخته خودتان هزینه های سوخت و یا جابه جایی با حمل و نقل عمومی را متحمل نخواهید شد.

قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به تهران

احتمالا بدانید که رسپینا به دلیل قرار داد های مختلفی که با شرکت های مختلف در حوضه حمل و نقل و سفر امضا می کند، می تواند تخفیف های بیشتری از آنها دریافت کند و این تخفیفات را در اختیار شما بگذارد. برای اینکه مطمئن شوید که نرخ انواع اتوبوس بندرعباس تهران را در سایت رسپینا می توانید ارزان تر از آژانس های دیگر خریداری کنید همین الان دست به کار شوید، اول قیمت ها را در سایت ما بررسی کنید. تلفن را بردارید و به چند آژانس و شرکت مرتبط تماس بگیرید و قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به تهران را از آنها بگیرید.

قیمت بلیط اتوبوس VIP بندرعباس تهران

راه های مختلفی برای سفر از بندرعباس به پایتخت وجود دارد اما در این بین اتوبوس ارزان ترین نوع سفر است. البته سفر با اتوبوس اندکی خسته کننده است مخصوصا وقتی از فاصله حدود 13 الی 16 ساعته بین این دو شهر سخن به میان می آید. مدت زمان سفر بین این دو شهر با توجه به میزان توقف ها، راننده و آب و هوا متغیر خواهد بود. راه حل این موضوع استفاده و خرید بلیط اتوبوس وی آی پی بندرعباس تهران است. البته این بلیط ها از نوع معمولی گرانتر هستند. این گرانی به دلیل امکانات بیشتری است که در اتوبوس vip بندرعباس به تهران ارائه می شود که عبارتند از: سیستم صوتی و تصویری، پریز برق، صندلی های تخت خواب شو و ...

ساعت حرکت اتوبوس بندرعباس به تهران

شما می توانید بلیط اتوبوس بندرعباس تهران را طوری انتخاب کنید که در ساعت حرکت مد نظر شما حرکت کند. در هنگام خرید بلیط، به ساعت شروع حرکت توجه فرمایید. یکی از قابلیت های سایت رسپینا به شما اجازه می دهد که بلیط های این مسیر را بر اساس قیمت، ظرفیت و البته ساعت حرکت مرتب سازی نمایید فیلترهایی است که در صفحه ی بلیط ها با آن ها مواجه می شوید.

مسیر اتوبوس بندرعباس تهران

سفر با اتوبوس بندرعباس به تهران چند ساعت است؟

به صورت میانگین می توان گفت که مدت زمان سفر با اتوبوس بندر به تهران معادل 16 ساعت است.

مسافت تهران تا بندرعباس با اتوبوس چقدر است؟

مسافتی که با اتوبوس از بندرعباس تا تهران طی خواهید کرد برابر است با 1270 کیلومتر که طی 16 ساعت طی خواهد شد. البته در نظر داشته باشید که بهتر است برای ساعت های اولیه ی رسیدن خود برنامه ریزی مهمی انجام ندهید. چند ساعت بودن این سفر تا حد زیادی به نحوه و سرعت رانندگی راننده و همچنین تعداد توقف های بین راهی وابسته است.

فیلترهای آسان کننده ی خرید بلیط اتوبوس بندرعباس تهران

در زمان خرید بلیط می توانید با استفاده از فیلترهای کنار لیست مانند نوع اتوبوس، ساعت حرکت بلیط موردنظر خود را راحت تر بیابید. همچنین با استفاده از فیلترهای بالای لیست یعنی قیمت، ساعت حرکت و ظرفیت نیز می توانید بلیط هارا به راحتی مرتب سازی نمایید.

ترمینال جنوب تهران

سفرهایی که دارای مبدا یا مقصد شهرهای جنوبی هستند در این ترمینال انجام می شود. در ادامه با امکانات و آدرس این ترمینال آشنا می شویم.

امکانات ترمینال جنوب:

 • پارکینگ
 • اتاق مادر و کودک
 • نمازخانه
 • درمانگاه و اورژانس
 • خودپرداز

آدرس و تلفن ترمینال جنوب:

آدرس: بزرگراه بعثت، روبروی کارخانه روغن نباتی قو

شماره تلفن ترمینال بندرعباس به تهران : 9-021551855010 - 02155185390

نحوه ی خرید بلیط اتوبوس بندرعباس تهران از رسپینا

برای رزرو بلیط مد نظر خود از بخش اتوبوس فقط 3 مرحله زیر را طی کنید:

 • به صفحه اصلی سایت رسپینا وارد شوید و قسمت اتوبوس را از بخش بالای صفحه انتخاب کنید.
 • برای دسترسی سریع می توانید از چپ صفحه، مبدا بندرعباس تهران را بیابید و انتخاب نمایید. پس از آن تهران را انتخاب کنید. اتوبوس ها با قیمت های مختلف، در روزهای متفاوت به شما نمایش داده می شود.
 • اما ممکن است شما سفر در روز خاصی را مد نظرتان داشته باشید در صفحه اتوبوس و درطرف راست صفحه مبدا بندرعباس و مقصد تهران را بزنید و تاریخ سفر خود را وارد کنید. لیستی از اتوبوس هایی در تاریخ مد نظر شما نشان داده می شود و می توانید اتوبوس بندرعباس به تهران را برای سفر خود انتخاب کنید .

در پایان اطلاعات خود را وارد کنید و هزینه بلیط خود را پرداخت کنید تا بلیط به شما نمایش داده شود.

شرکت های اتوبوس رانی فعال مسیر بندرعباس تهران

مزایای خرید بلیط بندرعباس تهران از رسپینا

از مزایایی که با خرید بلیط از رسپینا به دست می آورید می توان به مواردی از قبیل امکان استرداد آنلاین، پشتیبانی 24ساعته، مقایسه راحت بلیط ها بر اساس ساعت و قیمت اشاره نمود.

استرداد بلیط و برگشت وجه

اگر برنامه های شما به شکل غیر منتظره ای تغییر کرد می توانید بدون نگرانی در اولین فرصت به سایت رسپینا مراجعه کنید و اقدام به استرداد آنلاین بلیط اتوبوس بندرعباس تهران خود نمایید تا با کمترین میزان جریمه وجه شما را برگردانده شود.

پشتیبانی 24 ساعته بلیط

احتمال آنکه در خرید بلیط آنلاین و یا مراحل بعدی به مشکل یا سوالی بربخورید وجود دارد. در این شرایط می توانید به راحتی با تیم پشتیبانی 24ساعته و حرفه ای رسپینا تماس گرفته تا مشکلتان پیگیری شود.

مقایسه راحت بلیط های اتوبوس بندرعباس به تهران

در صفحه ی لیست بلیط ها می توانید به راحتی بلیط ها را بر اساس قیمت، ساعت حرکت، ظرفیت و حتی پایانه ی مبدا و مقصد انتخاب نمایید. البته لازم به ذکر است که برای سفر از بندرعباس به تهران باید از ترمینال خلیج فارس بندرعباس به سمت ترمینال جنوب تهران حرکت خود را آغاز نمایید.

خرید بلیط اتوبوس بندرعباس تهران از رسپینا

با توضیحاتی که داده شد شما می توانید بلیط بندرعباس به تهران اتوبوس مورد نظر خود را از رسپینا رزرو نمایید. سایت رسپینا فقط بلیط برای سفر با اتوبوس از بندرعباس به تهران عرضه نمی کند و خدمات مختلف مسافرتی متنوعی را برای شما گردشگران داخلی تدارک دیده است. خدماتی مثل امکان خرید بلیط درانواع مختلف یا استرداد هر نوع بلیط. اگر سوالی برای شما در مورد خدمات رسپینا پیش آمد و یا حتی اگر به مشکلی در فرآیند خرید برخورد کردید کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما که به شکل 24 ساعته آماده پاسخ گویی به شما هستند تماس برقرار کنید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از تهران به بندرعباس نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس تهران بندرعباس