{{ctrl.notification}}

اتوبوس مشهد بندرعباس

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای چهارشنبه است

اتوبوس مشهد بندرعباس

بروز رسانی : 11 مهر 09:47

اولین حرکت اتوبوس مشهد بندرعباس

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

معمولی

1401/07/13

10:55

204,000 تومان

معمولی

1401/07/13

11:00

204,000 تومان

وی آی پی

1401/07/13

12:00

399,000 تومان

معمولی

1401/07/13

12:00

204,000 تومان

معمولی

1401/07/13

13:05

204,000 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس مشهد بندرعباس

تعداد سفر های روزانه:
5
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از مشهد بندرعباس:
ساعت 10:55
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 13:05
خلوت ترین روزها:
پنجشنبه
شلوغ ترین روزها:
سه شنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس مشهد بندرعباس

سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر مشهد بندرعباس

سیروسفر ایران
سیروسفر ایران
تعاونی 4 میهن نور
تعاونی 4 میهن نور
تعاونی 6 ایمن سفر
تعاونی 6 ایمن سفر
تک سفر ایرانیان
تک سفر ایرانیان
لوان نور تعاونی 8 (شرکت شماره هشت لوان نور مشهد)
لوان نور تعاونی 8 (شرکت شماره هشت لوان نور مشهد)
تعاونی 17 پیک صبا
تعاونی 17 پیک صبا
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس را معمولا کسانی انتخاب می کنند که قصد انجام یک سفر زمینی ارزان را دارند. سفر از مشهد به بندر با خرید بلیط اتوبوس، سفری است که هم با اهداف تجاری یا خرید از بندرعباس و قشم انجام می شود و هم با اهداف تفریحی. افراد مختلف با توجه به ویژگی های شخصی مختلف هر کدام به دلایل مختلف ممکن است سفر با اتوبوس را انتخاب کنند اما در مورد سفر مشهد به بندرعباس با توجه به وجود خطوط ریلی در این مسیر دلیل بسیاری از افراد برای سفر زمینی با اتوبوس مشهد بندرعباس می تواند انگیزه های مالی باشد گر چه برای این مسیر امکان خریدبلیط سایر وسایل نقلیه نیز وجود دارد. ما در ادامه این مطلب به معرفی این بلیط سفر می پردازیم و به شما راه های خرید ارزان آن را معرفی خواهیم کرد.

بلیط اتوبوس مشهد به بندرعباس

چرا خرید بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس و سفر به بندر؟

با توجه به اینکه در این روزها کیفیت و تنوع اتوبوس ها افزایش یافته است، شما می توانید اتوبوس هایی با امکانات خوب و راحتی را برای سفر خود انتخاب کنید. اما بندرعباس چرا بندرعباس شد؟ در سال 1622 میلادی بود که شاه عباس صفوی پرتغالی ها را از این شهر بیرون راند و به مناسبت این پیروزی نام این بندر را از بندرگمبرون به بندر عباس تغییر داد. بندر عباس از گذشته های دور به عنوان یکی از مراکز تجارت و داد و ستد رسپینا بوده است که تحولات و توسعه آرام آن، بندرعباس را به بزرگترین و مهم ترین بندرایران تبدیل کرد. امروزه راه های زیادی برای سفر به بندر وجود دارد. اماکان سفر هوایی، ریلی و همچنین امکان سفر با بلیط اتوبوس مشهد به بندرعباس!

اب و هوای بندرعباس گرم و شرجی است. به جز زمستان ها که درجه حرارت هوا نهایتا تا 10 درجه بالای صفر پایین می آید، در بقیه روزهای سال شاهد هوای گرمی در این شهر جنوبی هستیم. بهترین زمان سفر به بندرعباس هم همین روزهای زمستانی سال است.

قیمت بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس

قیمت بلیط برای هر اتوبوس متفاوت است. اما در مجموع می توان گفت که عوامل تاثیر گذار در قیمت بلیط اتوبوس مشهد به بندرعباس شامل مسافت طی شده، عمر و کیفیت اتوبوس، معمولی یا vip بودن اتوبوس و... است. 

چرا بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس را آنلاین بخریم؟

انتخاب با شماست، را می توانید به شکل حضوری و یا اینترنتی هم رزرو کنید. اما پیشنهاد ما به شما رزرو این بلیط به شکل آنلاین از طریق سایت یا اپلیکیشن رسپینا است. دو دلیل برای این موضوع وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

سلامتی و صرفه جویی در زمان

خرید بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس از طریق اینترنت باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد و شما می توانید وقت گرانبهای خود را صرف امور مهمتری کنید. با خرید آنلاین شما به آلودگی ها و مولکول های سمی موجود در هوا هم اجازه نفوذ به ریه های تان را نمی دهید. علاوه بر اینها، این روز ها که بحث بیماری های واگیر و جلوگیری از آنها ابتلا به آن بسیار زیاد شده است، خرید اینترنتی به شما کمک می کند تا خود را از این بیماری ها مصون بدارید. ضمنا با خرید اینترنتی از مشکلاتی مثل ترافیک هم دوری می جوییم.

استفاده از تخفیفات اینترنتی

خرید اینترنتی نه تنها به خاطر مسایلی که گفته شد بلکه از لحاظ قیمت و هزینه نیز به سود شماست. واقعیت ماجرا اینجا است که در سایت رسپینا، علاوه بر قیمت کمتر می توانید از تخفیف های ویژه که بر روی سایت رسپینا قرار گرفته است بهره مند شوید.

بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس

برنامه برای گردش در بندرعباس

اگر با بلیط اتوبوس مشهد به بندرعباس سفر کردید در کنار خرید هایتان در بندر، وقتی هم برای بازدید از جاذبه های گردشگری شهر و اطراف آن اختصاص دهید. البته یکی از مهمترین برنامه های شما به این منظور می تواند سفری نیم روزه به جزیره ی قشم نیز باشد.

حمل و نقل عمومی در بندرعباس

بندرعباس با توجه به فاصله کم اش تا جزیره قشم، قایق ها و لنچ زیادی دارد که در این فاصله مشغول حمل و نقل مسافر هستند. و حتی در خط ساحلی نیز تعداد زیادی از قایق ها جا به جا می شوند. اما در خشکی، اتوبوس و تاکسی های معمولی و آنلاین می توانند به شما برای جابه جایی در این شهر کمک کنند. بنابراین برای جابه جایی در بندرعباس حسابی بر روی مترو باز نکنید.

اقامت در بندرعباس

وقتی با بلیط اتوبوس مشهد به بندرعباس به بندر می رسید، به دنبال جایی برای اقامت خواهید گشت اما نگران نباشید. مکان اقامت شما را هم رسپینا تامین خواهد کرد.  شما می توانید از سایت رسپینا اقدام به رزرو اقامتگاه در بندرعباس کنید. البته امکان رزرو اقامت گاه فقط محدود به بندرعباس نیست و شما می توانید برای سفر های بعدی خود به هر شهر ایران اقدام به رزرو محل اقامت تان نمایید. اگر در بندرعباس قصد سفر به قشم را گرفتید و خواستید چند روزی هم در قشم اقامت داشته باشید می توانید از سایت ما نسبت به رزرو اقامت کده در قشم نمایید.

نحوه  خرید بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس از رسپینا

مراحل زیر را قدم به قدم طی کنید تا بتوانید این بلیط را خریداری نمایید.

قدم اول: بعد از اینکه به صفحه اول و اصلی رسپینا وارد شدید از منوی بالای صفحه قسمت اتوبوس را انتخاب نمایید.

قدم دوم: از سمت چپ، مبدا مشهد را بیابید و بر روی آن کلیک کنید. سپس از کارد باز شده بندر عباس را انتخاب کنید. لیستی از اتوبوس ها با قیمت های مختلف، در روزهای متفاوت به شما نمایش داده می شود.

قدم سوم: اگر بلیط برای روز خاصی را برای رزرو مد نظر دارید، در صفحه اتوبوس و از طرف راست صفحه مبدا و مقصد بزنید و تاریخ سفر خود را وارد کنید. در این صورت لیستی از انواع اتوبوس بندرعباس در تاریخ مد نظر شما نشان داده می شود و می توانید یکی را برای سفر خود انتخاب کنید .

قدم آخر: در مرحله پایانی، باید اطلاعات خود و همراهانتان را وارد کنید و سپس پس از تایید، هزینه آن را از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایید.

بعد از تایید پرداخت توسط سایت، بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس به شما نمایش داده خواهد شد.

امکان استرداد بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس

در صورتی که اتفاقی برنامه های سفر شما را تحت تاثیر قرار داد و مجبور به تغییر تاریخ سفر شدید، شما می توانید از طریق سایت رسپینا تمامی بلیط های خود را مسترد نمایید. به این منظور در صفحه اصلی سایت در قسمت بالا و سمت چپ گزینه استرداد را فشار دهید و مراحل خواسته شده را طبق درخواست سایت انجام داده تا در اسرع وقت وجه پرداختی شما با کمترین میزان جریمه به شما بازگردانده شود.

خرید بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس از رسپینا

بلیط این سفر را با آسودگی رزرو کنید چرا که با متن بالا خیال شما را راحت کردیم. در مورد سایت رسپینا باید مدنظر داشته باشید که خدمات ما متنوع تر از خرید بلیط اتوبوس است . خدماتی که در آن می توانید وسیله سفر را به همراه محل اقامت خود مشخص کنید. اما اگر در حین فرآیند کار با سایت و یا خرید خدمات با هر گونه سوال  یا مشکلی مواجه شدید، بدون اتلاف وقت با کارشناسان مجرب ما در رسپینا تماس بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید و مطمین باشید بزودی حل خواهد شد. بهتر است بدانید همکارانمان به شکل شبانه روزی تماس های شما را پاسخ می دهند. بار سفر ببندید و سفرتان را به رسپینا بسپارید،

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

اتوبوس های بیشتر از مشهد

بلیط اتوبوس مشهد تهران
بلیط اتوبوس مشهد اصفهان
بلیط اتوبوس مشهد قم
بلیط اتوبوس مشهد شیراز
بلیط اتوبوس مشهد یزد
بلیط اتوبوس مشهد بیرجند
بلیط اتوبوس مشهد کرمان
بلیط اتوبوس مشهد گرگان
بلیط اتوبوس مشهد زاهدان
بلیط اتوبوس مشهد کرج
بلیط اتوبوس مشهد ساری
بلیط اتوبوس مشهد تبریز
بلیط اتوبوس مشهد رشت
بلیط اتوبوس مشهد بابلسر
بلیط اتوبوس مشهد بابل
بلیط اتوبوس مشهد همدان
بلیط اتوبوس مشهد سبزوار
بلیط اتوبوس مشهد چابهار
بلیط اتوبوس مشهد طبس
بلیط اتوبوس مشهد آمل

آیا به بلیط برگشت از بندرعباس به مشهد نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس بندرعباس مشهد

از بندرعباس با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس بندرعباس تهران
بلیط اتوبوس بندرعباس شیراز
بلیط اتوبوس بندرعباس اصفهان
بلیط اتوبوس بندرعباس کرمان
بلیط اتوبوس بندرعباس رشت
بلیط اتوبوس بندرعباس شهرکرد
بلیط اتوبوس بندرعباس اهواز
بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه
بلیط اتوبوس بندرعباس یزد
بلیط اتوبوس بندرعباس بوشهر
بلیط اتوبوس بندرعباس آبادان
بلیط اتوبوس بندرعباس زاهدان
بلیط اتوبوس بندرعباس قم
بلیط اتوبوس بندرعباس همدان
بلیط اتوبوس بندرعباس کرج
بلیط اتوبوس بندرعباس سیرجان
بلیط اتوبوس بندرعباس عسلویه
بلیط اتوبوس بندرعباس جیرفت
بلیط اتوبوس بندرعباس خرمشهر

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس

آیا پس از ثبت اطلاعات امکان ویرایش زمان حرکت و مقصد وجود دارد ؟

expand_more

قبل از تایید و خرید قطعی، به زمان و مقصد سفر باید دقت شود. در صورت انتخاب اشتباه زمان و مقصد سفر توسط مسافر، امکان تغییر و جابه جایی تاریخ حرکت وجود ندارد

مسافران تا چه زمانی فرصت ابطال با استرداد بلیط اتوبوس خود را دارند؟

expand_more

مسافر بعد از خرید بلیط اتوبوس، تنها تا 2 ساعت قبل از حرکت اتوبوس فرصت دارد تا نسبت به ابطال و استرداد بلیط خود اقدام نماید

تا چه زمانی برای استرداد بلیط فرصت داریم؟

expand_more

مسافر بعد از خرید بلیط اتوبوس، تنها تا 2 ساعت قبل از حرکت اتوبوس فرصت دارد تا نسبت به ابطال و استرداد بلیط خود اقدام نماید.