مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس مشهد به چابهار

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس مشهد چابهار

questions مسافت مشهد تا چابهار چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودن مسافت مشهد چابهار شما 2 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 1594 کیلومتر است که زمان لازم برای سپری کردن آن 17 ساعت و 30 دقیقه می باشد و مسیر دوم که 1747 کیلومتر است و 19 ساعت با اتوبوس برای پیمودن آن مسافت نیاز می باشد.

questions آیا قیمت بلیط اتوبوس مشهد چابهار برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟
arrow down icon

قیمت بلیط اتوبوس برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگر بچه‌ای زیر ۲ سال و در بغل مادر باشد لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.

questions قوانین بیمه مسافرتی برای کودکان چگونه محاسبه می شود؟
arrow down icon

در مورد بیمه‌ی مسافرتی اگر برای کودک صندلی رزرو نشده و در کنار مادرش باشد، بیمه هم مادر و هم کودک را تحت پوشش قرار خواهد داد. اما اگر برای کودک نیز صندلی رزرو شود و بلیط خریداری کنید کودک به شکل جداگانه تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار می‌گیرد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس مشهد چابهار سفر به یکی از زیباترین بنادر ایران را برایتان به ارمغان می آورد. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به قلعه پرتغالی ها، گل افشان، کوه های مریخی، تالاب لیپار، موزه محلی چابهار، انجیر معابد، منطقه گاندو، بندر گواتر، مسجد جامع تیس، مسجد جامع دزک، گورستان های تاریخی، روستای تیس، گورستان تپه نهادی و... اشاره کرد. برای تهیه بلیط اتوبوس به سمت بندر چهاربهار در ادامه با رسپینا همراه شوید.  

بلیط اتوبوس مشهد چابهار

نکات ضروری قبل از تهیه بلیط اتوبوس مشهد چابهار

 • برای پیمودن مسافت مشهد چابهار شما 2 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 1594 کیلومتر است که زمان لازم برای سپری کردن آن 17 ساعت و 30 دقیقه می باشد و مسیر دوم که 1747 کیلومتر است و 19 ساعت با اتوبوس برای پیمودن آن مسافت نیاز می باشد.
 • چابهار در تمام فصول آب و هوای معتدلی را تجربه می کند به همین خاطر این شهر را چهاربهار گویند.  اما باز هم بهترین زمان برای سفر به این شهر پاییز و زمستان خواهد بود.

خرید بلیط اتوبوس مشهد چابهار از رسپینا

شما می توانید به راحتی بلیط اتوبوس مشهد چابهار خود را از سایت رسپینا رزرو کنید تا علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته، در صورت لزوم از امکان استرداد آنلاین نیز بهره مند شوید.

آیا به بلیط برگشت از چابهار به مشهد نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس چابهار مشهد