{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس رشت گرگان

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای سه شنبه است

بلیط اتوبوس رشت گرگان

بروز رسانی : 09 فروردین 04:01

اولین حرکت اتوبوس رشت گرگان

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

وی آی پی

1402/01/11

10:00

200,000 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس رشت گرگان

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از رشت گرگان:
ساعت 09:00
آخرین حرکت از مبدا رشت :
ساعت 10:00
خلوت ترین روزها:
شنبه
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس رشت گرگان در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس رشت گرگان

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس رشت گرگان در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر رشت گرگان

همسفر (شرکت همسفر راه باران)
همسفر (شرکت همسفر راه باران)
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط اتوبوس رشت گرگان یکی از ارزان ترین و بهترین گزینه های انتخاب سفر برای پیمودن مسیر زیبای میان این دو شهر می باشد. البته مسیر ریلی و ایرلاین های مابین رشت و گرگان، امکان تردد با سایر وسایل نقلیه را نیز برای مسافران فراهم نموده است اما مسیر جنگلی اغلب مسافران را ترغیب می کند تا با تهیه بلیط اتوبوس، راهی سفر شوند. در ادامه به بررسی اجمالی این مسیر جاده ای و پرتردد می پردازیم.

بلیط اتوبوس رشت گرگان

چرا بلیط اتوبوس رشت گرگان؟

شهر گرگان علاوه بر جغرافیای زیبا و حاصل خیز، به سبب وجود ابنیه تاریخی، یکی از شهرهای توریستی خطه شمالی کشور می باشد. گرگان که در قدیم با نام استرآباد خوانده می شد، یکی از خاستگاه های اصلی زمان قاجار بوده است و آثار زیادی را هم از این دودمان در خود به یادگار نگه داشته است. از طرف دیگر رشد و توسعه ی شهری، بیمارستان های مجهز و مراکز دانشگاهی و آموزش عالی فراوانی را در آن پدید آورده است. قطارها و خطوط هوایی گرگان، هر ساله مسافران زیادی را جابه جا می نمایند اما هزینه های پایین، اتوبوس رشت گرگان را همچنان نسبت به سایر بلیط ها پرمخاطب تر نموده است.

فاصله رشت گرگان با اتوبوس

جاده زمینی میان رشت و گرگان که مستقیما از رشت به شرق خود و استان گلستان کشیده شده است، مسافتی در حدود 498 کیلومتر را در بر گرفته است که پیمودن این فاصله از طریق رشت گرگان اتوبوس، در حدود 7 ساعت به طول می انجامد.

بهترین زمان برای سفر با اتوبوس از رشت تا گرگان

گرگان و رشت دو شهر پرطرفدار گردشگری برای مسافران می باشد که جاده های آن در ایام سفر و تعطیلات، پرازدحام می باشد. هم چنین خط اتصال جاده این دو شهر که استان مازندران را در میان خود جای داده، بر ترافیک آن در این ایام مزید بر علت است. بنابراین اگر قصد دارید سفری ارزان قیمت و به دور از شلوغی جاده با بلیط رشت گرگان اتوبوس را داشته باشید، بهتر است انتخاب زمان سفر را به ایام کاری و غیرتعطیل سال همانند پاییز و زمستان موکول کنید.

قیمت بلیط اتوبوس رشت گرگان

بر اساس نوع اتوبوسی که انتخاب می کنید، بلیط رشت گرگان اتوبوس شما هزینه های متفاوتی را دربر خواهد داشت. اتوبوس های VIP با ارائه باکیفیت تر سرویس و خدمات از قبیل صندلی های کمتر در عین حال راحت تر و بزرگتر با امکان تبدیل به حالت تخت، تهویه و عایق بندی صدا، سیستم های صوتی و تصویری مخصوص به هر صندلی و ... ازهزینه های بیشتری برخوردارند.

البته فراموش نکنید که انتخاب زمان سفر هم قیمت بلیط شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در ایام تعطیلات خصوصا تابستان که شهرهای شمالی با ازدحام و استقبال مسافران مواجه است، قیمت بلیط ها، حتی بلیط های عادی نسبت به سایر مواقع گران تر خواهد بود. از طرفی در ایام خلوت سال، قیمت بلیط های VIP به دلیل کمبود مخاطب، بعضا ارزان تر از سایر مواقع عرضه می گردد.

بلیط اتوبوس رشت به گرگان

ساعت حرکت اتوبوس ها از رشت به گرگان

زمان شروع حرکت اتوبوس رشت به گرگان، همه روزه از ساعت 9 الی 23:55 از ترمینال مسافری گیل رشت، صورت می گیرد. شرکت های مسافربری شناخته شده ای نیز از قبیل سیر و سفر، رویال سفر و گیتی پیما نیز در این ترمینال نمایندگی دارند.

نحوه خرید بلیط اتوبوس گرگان از رشت

قیمت پایین سبب شده است تا بلیط اتوبوس رشت گرگان از مخاطب فراوانی برخوردار و خرید آن هم نسبت به بلیط قطار و یا بلیط هواپیما با سهولت بیشتری برخوردار باشد. در ادامه با یک دیگر متداول ترین آن ها را بررسی خواهیم نمود.

دریافت بلیط اتوبوس از رشت به گرگان در ترمینال

آسان ترین و رایج ترین راه تهیه بلیط نیز همین روش می باشد. کافی است چند ساعت قبل از زمان شروع حرکت، به ترمینال مسافربری مراجعه و همان جا بلیط تهیه کنید. برای اطمینال خاطر بیش تر از ظرفیت اتوبوس هم می توانید از طریق شماره ی 33665675-013 با پایانه مسافربری گیل رشت در تماس باشید.

خرید بلیط به صورت اینترنتی

این روزها، خرید های اینترنتی مشکل مراجعه حضوری و منتظرشدن در صف های طولانی خرید را حل نموده است. خرید بلیط اتوبوس گرگان به رشت به شکل اینترنتی نیز یکی از آسان ترین روش های تهیه بلیط می باشد که می توانید به راحتی از هر کجا و در هر زمان نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمائید. امکان انتخاب صندلی دلخواه را هم به مزیت های آن اضافه نمائید.

خرید بلیط اتوبوس رشت گرگان از رسپینا

با توجه به توضیحات ارائه شده، شما می توانید با آگاهی و اطمینان خاطر، اقدام به تهیه بلیط رشت به گرگان اتوبوس نمائید. سایت رسپینا، یکی از مطمئن ترین و کامل ترین مراجع برای خرید های اینترنتی انواع بلیط مسافری می باشد که با پشتیبانی 24 ساعته از سوی کارشناسان، خیال شما را از سفرتان مطمئن می کند. کافی است وارد منوی خرید بلیط از کادر آبی رنگ بالای صفحه سایت شده و با انتخاب مبدا و مقصد، به راحتی و با چند کلیک، بلیط سفرتان را تهیه کنید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از گرگان به رشت نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس گرگان رشت

از گرگان با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس گرگان مشهد
بلیط اتوبوس گرگان تهران
بلیط اتوبوس گرگان شیراز
بلیط اتوبوس گرگان اصفهان
بلیط اتوبوس گرگان کرج
بلیط اتوبوس گرگان یزد
بلیط اتوبوس گرگان بیرجند
بلیط اتوبوس گرگان زاهدان
بلیط اتوبوس گرگان اهواز
بلیط اتوبوس گرگان قم
بلیط اتوبوس گرگان چالوس
بلیط اتوبوس گرگان سبزوار
بلیط اتوبوس گرگان ساری
بلیط اتوبوس گرگان شهریار
بلیط اتوبوس گرگان آمل
بلیط اتوبوس گرگان سمنان
بلیط اتوبوس گرگان اسلامشهر

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول رشت گرگان

پس از ثبت درخواست استرداد چه مراحلی طی می شود؟ expand_more

در صورت تقاضای مسافر برای استرداد بلیط اتوبوس، بعد از کسر درصدی از مبلغ بلیط، مابقی به حساب بانکی شخص برگشت داده خواهد شد

میزان بار مجاز در اتوبوس چقدر است؟ expand_more

با توجه به محدودیت های موجود در اتوبوس در نتیجه مسافران نمی توانند به اندازه سفرهای ریلی بار همراه داشته باشند. در حالت کلی هر یک از مسافران می توانند یک چمدان و کیف دستی همراه داشته باشند. البته برای حمل بار بیشتر لازم است با شرکت اتوبوس رانی مورد نظر تماس بگیرید تا از میزان بار مجاز اطمینان حاصل نمایید

استرداد بلیط در چه صورت امکان پذیر می باشد ؟ expand_more

امکان استرداد بلیط اتوبوس تنها برای مسافرانی امکان پذیر خواهد بود که بلیط خود را از طریق سامانه ی خرید اینترنتی بلیط رسپینا خریداری کرده باشند