{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس رشت بندرعباس

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای سه شنبه است

بلیط اتوبوس رشت بندرعباس

بروز رسانی : 09 آذر 14:32

اولین حرکت اتوبوس رشت بندرعباس

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

وی آی پی

1401/09/10

12:15

447,500 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس رشت بندرعباس

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از رشت بندرعباس:
ساعت 12:15
آخرین حرکت از مبدا رشت :
ساعت 12:15
خلوت ترین روزها:
جمعه
شلوغ ترین روزها:
چهارشنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس رشت بندرعباس در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس رشت بندرعباس

چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس رشت بندرعباس در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر رشت بندرعباس

عدل تعاوني 7 (شرکت عدل رشت)
عدل تعاوني 7 (شرکت عدل رشت)
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط اتوبوس رشت بندرعباس بهترین راه برای شروع یک سفر عالی اما کم هزینه است. معمولا یکی از دغدغه های هر فردی برای شروع مسافرت، هزینه های سفر می باشد و نگرانی جهت اینکه آیا سرمایه لازم برای داشتن یک سفر با آرامش و خوب را دارند یا خیر. عده ای را برای کم کردن هزینه های سفر خود روش های دیگر انتخاب می کنند که البته این روش ها نیز تاثیر بسیار زیادی در صرفه جویی در هزینه های شما دارد، اما سفر با اتوبوس همواره از بهترین و به صرفه ترین روش های سفر بوده است و هنوز هم طرفداران بسیاری دارد. اما ما در ادامه به قیمت معمول و ارزان اتوبوس راضی نشدیم و تصمیم گرفتیم روش هایی را برای کم کردن هزینه های اتوبوس معرفی کنیم و البته، شما را با شهر زیبای بندر عباس نیز بیشتر آشنا کنیم. با سایت خرید بلیط اتوبوس رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس

چرا خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس ؟

بندرعباس، بزرگ ترین بندر ایران و یکی از بهترین مناطق گرشگری این کشور می باشد که سالانه هزاران نفر را مجذوب خود می کند. از جذابیت های این شهر فرهنگ خالص مردم این شهر است که گذر زمان تاثیری در اصالت آن نداشته است و هنوز هم در همه جای ایران، مردمان بندر عباس به مهمان نوازی و خون گرمی معروف می باشند. شما می توانید با خرید بلیط سفر ریلی به این شهر بروید اما اگر بلیط اتوبوس رشت بندرعباس را انتخاب کنید می توانید با کم کردن هزینه های سفرتان از مناطق دیدنی دیدن کنید و از تفریحات بیشتری در این شهر لذت ببرید.

نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رشت بندر عباس

برای خرید آنلاین این بلیط از رسپینا می بایست مراحل زیر را طی کنید

وارد سایت  Respina24.ir  شوید و به قیمت بلیط اتوبوس در منوی بالا بروید

جستجوی بلیط

دو راه برای رزرو بلیط اتوبوس رشت بندر عباس از رسپیینا وجود دارد. اگر به دنبال بلیط ارزان اتوبوس هستید، وارد جدول ارزان ترین قیمت های بلیط های اتوبوس برای مقصد مورد نظرتون بروید و از آنجا بلیط مورد نظرتان را تهیه کنید اما اگر می خواهید در تاریخ دقیقی به بندر عباس بروید از بخش سمت راست تصویر، در قسمت جستجو مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظرتان را وارد کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. 

انتخاب شرکت مسافربری و نوع اتوبوس

پس از جستجو اتوبوس برای مقصد مورد نظرتان لیستی از تمامی اتوبوس های موجود در تاریخی معین شده و برای مقصدی که مشخص کرده اید را خواهید دید. در این قسمت می بایست نوع اتوبوس از جمله معمولی یا وی آی پی و همچنین شرکت مسافربری مورد نظرتان را انتخاب کنید.

ثبت اطلاعات

در این مرحله، اطلاعت کامل مسافر را مطابق کارت شناسایی فرد بدون هیچ گونه اشتباهی وارد کنید. و در آخرین مرحله نیز مبلغ تعیین شده برای بلیط مد نظرتان را با استفاده از کارت های شتاب خود به صورت اینترنتی پرداخت کنید تا بلیط آنلاین بلیط برای تان ارسال شود.

نکات مهم در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رشت بندرعباس

در هنگام خرید بلیط به جنسیت مسافر توجه  کنید.

برای لغو رزرو بلیط خود حداکثر تا دو ساعت قبل از حرکت اتوبوس فرصت دارید.

برای کودکان زیر 2 سال، در صورتی که بخواهند از صندلی استفاده کنند می بایست بلیط تهیه شود.

میزان بار مجاز برای حمل با اتوبوس، برای هر مسافر 20 کیلوگرم می باشد.

پس از تکمیل فرایند خرید بلیط از رسپینا، یک کد 12 رقمی برای شماره تلفنی که در فرایند خرید وارد کردید ارسال می شود و یا ایمیلی از رسپینا با ضمیمه بلیط آنلاین اتوبوس دریافت می کنید که این به معنای قطعی بود خرید شما می باشد.

حداقل نیم ساعت قبل از زمان حرکت در ترمینال حضور داشته باشید.

بهترین زمان برای سفر به بندرعباس

با توجه به آب هوای گرم بندرعباس و گرمای طاقت فرسای این منطقه در جنوب کشور، بهتر است در فصل های زمستان و پاییز که بندر عباس دارای آب و هوای نسبتا خنک تری است به این شهر بروید. از لحاظ به صرف بودن باید بگوییم که اگر در تابستان و فصل تعطیلات به این شهر بروید شاهد کاهش چشم گیر هزینه های سفرتان می شوید اما هوای گرم و طاقت فرستای بندر عباس در فصل تابستان مانع از راحتی شما در تماشای مناطق دیدنی این شهر می شود.

اقامت در بندرعباس

خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس با تخفیف

پس از خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس می بایست به دنبال مکان مناسبی جهت اقامت خودتان باشید. خوشبختانه بندرعباس دارای اقامتگاه های متنوع و بسیار خوبی است که قیمت های چندان گرانی ندارند. اما نرخ گزاری اماکن اسکان معیار هایی دارد که شما با دانستن آن ها می توانید با قیمت بسیار کمی در اقامتگاه ها مورد نظرتان اتاق رزرو کنید. فاکتورهای تعیین نرخ اقامتگاه ها عبارت اند از:

بازه زمانی رزرو

حتما دقت کرده اید که در تعطیلات، قیمت اقامتگاه ها، گران تر از قیمت رزرو آن در روزهای کاری است. به این دلیل که در این بازه های زمانی تقاضا برای رزرو اتاق در اقامتگاه ها به شدت افزایش می یابد و متناسب با آن قیمت ها نیز افزایش پیدا می کند. به این منظور اگر کمی در انتخاب زمان سفرتان انعطاف پذیر باشید می توانید مکان اقامت مورد نظرتان را با قیمت مناسب تری رزرو کنید.

نحوه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رشت بندرعباس

برای خرید این بلیط از رسپینا می بایست مراحل زیر را طی کنید

وارد سایت Respina24.ir  شوید به قسمت بلیط اتوبوس در منوی بالا بروید

زمانی که وارد این بخش شوید  از سمت راست تصویر می توانید بلیط مورد نظرتان را سرچ کنید و یا اینکه از سمت چپ تصویر شهر مبدا تان را انتخاب کنید.

پس از تعیین مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر، وارد صفحه اتوبوس های موجود برای مشخصاتی که وارد کرده اید می شوید

در این صحفه شرکت های اتوبوسرانی مختلفی را همراه با کلاس آن ها ( معمولی یا وی آی پی ) مشاهده می کنید

شما می توانید تمامی اطلاعات لازمه از جمله قیمت بلیط، نوع اتوبوس و دیگر موارد را در مطالعه کرده و اتوبوس مورد نظرتان را انتخاب کنید

پس از انتخاب اتوبوس، در قسمت بعد باید اطلاعات مسافر را دقیق و بدون هیچ گونه اشتباهی، مطابق کارت شناسایی فرد وارد کنید و به قسمت بعد بروید.

در بخش بعدی صحت اطلاعات وارد شده در مرحله قبل را باید تایید کنید و در آخرین مرحله نیز می بایست با یکی از کارت های شتاب خود مبلغ تعیین شده برای بلیط را پرداخت کنید تا بلیط آنلاین اتوبوس مورد نظر برای تان ارسال شود.

خرید آنلاین بلیط اتوبوس رشت بندرعباس

چرا خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس از رسپینا

این سامانه با ارائه خدمات با کیفیت به همراه تخفیفات متنوع و همچنین دارا بودن بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات گردشگری از جمله اتوبوس و سایر وسایل نقلیه دیگر یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید ارزان این بلیط می باشد. از جمله بهترین خدمات رسپینا عبارت اند از :

خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس با تخفیف

رسپینا، به منظور آسودگی کاربران خود، برای تمامی خدمات اش تخفیفاتی را در نظر گرفته است تا تمامی مشتریان این سامانه بتوانند خدمات گردشگری مورد نظرشان را ارزان تر حد معمول آن تهیه کنند. به علاوه در ایام های مختلف نیز این سامانه جشنواره های مختلفی برگزار می کند که در آنها نیز تخفیفات جدایی ارائه می دهد.

قابلیت استرداد آنلاین

رسپینا با در نظر گرفتن مشکلات احتمالی و پیش آمدهای مختلفی که ممکن است برای هر کس پیش بیاید، امکان استرداد آنلاین را برای تمامی خدماتی  که ارائه می دهد فراهم کرده است و شما می توانید در صورت بروز مشکلی و یا عوض شدن برنامه سفرتان بسیار آسان و به صورت اینترنتی بلیط و یا رزرو خود را لغو کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت و یا قطع شدن اتفاقی برق ها و به اختلال افتادن فرایند خرید ممکن است برای هر فردی در هر زمانی پیش بیاید. رسپینا با توجه به این موضوع پشتیبانی 24 ساعته ارائه می دهد و اگر در هر مرحله از خرید خود به مشکلی برخورد کنید کافیست به تیم مجرب و حرفه ای رسپینا تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل تان را حل و بررسی کنند.

آیا به بلیط برگشت از بندرعباس به رشت نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس بندرعباس رشت

از بندرعباس با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس بندرعباس تهران
بلیط اتوبوس بندرعباس شیراز
بلیط اتوبوس بندرعباس مشهد
بلیط اتوبوس بندرعباس اصفهان
بلیط اتوبوس بندرعباس کرمان
بلیط اتوبوس بندرعباس شهرکرد
بلیط اتوبوس بندرعباس اهواز
بلیط اتوبوس بندرعباس کرمانشاه
بلیط اتوبوس بندرعباس یزد
بلیط اتوبوس بندرعباس بوشهر
بلیط اتوبوس بندرعباس آبادان
بلیط اتوبوس بندرعباس زاهدان
بلیط اتوبوس بندرعباس قم
بلیط اتوبوس بندرعباس همدان
بلیط اتوبوس بندرعباس کرج
بلیط اتوبوس بندرعباس سیرجان
بلیط اتوبوس بندرعباس عسلویه
بلیط اتوبوس بندرعباس خرمشهر
بلیط اتوبوس بندرعباس جیرفت

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط اتوبوس رشت بندرعباس

چرا خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس ؟ expand_more

شما می توانید با خرید بلیط هواپیما و یا قطار به این شهر بروید اما اگر بلیط اتوبوس رشت بندرعباس را انتخاب کنید می توانید با کم کردن هزینه های سفرتان از مناطق دیدنی دیدن کنید و از تفریحات بیشتری در این شهر لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری بندر عباس چیست ؟ expand_more

بندر عباس یکی از بزرگ ترین و همچنین مهم ترین مناطق ایران است و گذشته کهنی نیز دارد. این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است و به همین خاطر یکی از مناطق محبوب برای گردشگران می باشد. معروف ترین مناطق دیدنی بندرعباس عبارت اند از : چشمه گنو بندر عباس، معبد هندوها بندر عباس، غار خرسین، کوه نمکی خرسین، موزه مردم شناسی خلیج فارس، بازار مرکزی سیتی سنتر بندر عباس

بهترین زمان برای سفر به بندرعباس چه موقعی می باشد ؟ expand_more

با توجه به آب هوای گرم بندرعباس و گرمای طاقت فرسای این منطقه در جنوب کشور، بهتر است در فصل های زمستان و پاییز که بندر عباس دارای آب و هوای نسبتا خنک تری است به این شهر بروید.

چرا بلیط اتوبوس رشت بندرعباس را از رسپینا خریداری کنیم ؟ expand_more

این سامانه با ارائه خدمات با کیفیت به همراه تخفیفات متنوع و همچنین دارا بودن بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات گردشگری یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید ارزان این بلیط می باشد. از جمله بهترین خدمات رسپینا عبارت اند از : خرید بلیط اتوبوس رشت بندرعباس با تخفیف، قابلیت استرداد آنلاین، پشتیبانی 24 ساعته