مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس شیراز به لامرد

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس شیراز لامرد

questions مسافت شیراز تا لامرد چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودن مسافت شیراز به لامرد با اتوبوس 3 مسیر پیشنهاد می شود: مسیر اول 374 کیلومتر، مسیر دوم 411 کیلومتر و مسیر سوم 485 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسیرها بین 5 تا 6:30 زمان لازم است.

questions برای کودکان و اطفال زیر ۲ سال هم باید بلیط خریداری شود؟
arrow down icon

بله، هر کسی که روی صندلی می نشیند و صندلی اختصاصی برای او در نظر گرفته میشود باید بلیط برایش تهیه شود. البته در مواقعی که کودک زیر ۲ سال در آغوش مادرش باشد نیازی به تهیه بلیط برای او نیست.

questions از کجا می‌توانیم محل سوار شدن به اتوبوس‌ها را بیابیم؟
arrow down icon

موقع خرید بلیط بعد از وارد کردن مبدا و مقصد لیست سرویس‌های موجود برای این مسیر قابل مشاهده هست، اسم محلی که شما باید انجا سوار اتوبوس بشوید نیز در مقابل پایانه مبدا نوشته شده. است. اطلاعات پایانه و سکویی هم که باید از انجا سوار اتوبوس بشوید در برگه اطلاعات بلیطی که از شرکت مسافربری دریافت می کنید مشخص میشود

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس شیراز لامرد سفری به یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران را برایتان به ارمغان می آورد. سابقه تاریخی این شهر مطابق با مطالعه آثار باستانی جا مانده ای همچون تل ها، قلعه ها، گورستان ها، قنات ها، آسیاب های آبی، سدها و پل ها و... می باشد؛ وجود 62 اثر تاریخی ثبت شده در شهرستان لامرد گواه بر قدمت دیرینه این سرزمین است. برای تهیه بلیط اتوبوس این شهر تاریخی در ادامه با رسپینا همراه شوید.

بلیط اتوبوس شیراز لامرد

اطلاعات مورد نیاز قبل از تهیه بلیط اتوبوس شیراز لامرد

 • برای پیمودن مسافت شیراز به لامرد با اتوبوس 3 مسیر پیشنهاد می شود: مسیر اول 374 کیلومتر، مسیر دوم 411 کیلومتر و مسیر سوم 485 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسیرها بین 5 تا 6:30 زمان لازم است.
 • شهرستان لامرد جزو مناطق گرم و خشک محسوب می شود که حداقل دما در زمستان صفر درجه و حداکثر دما در تابستان بیش از 50 درجه سانتی گراد خواهد بود. بنابراین بهترین فصل برای سفر به این شهر اواخر پاییز و اوایل بهار می باشد.  

خرید بلیط اتوبوس شیراز لامرد از رسپینا

برای خرید بلیط اتوبوس شیراز لامرد کافیست وارد سایت رسمی رسپینا شوید و به صورت اینترنتی بلیط خود را تهیه نمایید. همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، همکاران ما در تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته پاسخگو سئوالات شما عزیزان خواهند بود.

آیا به بلیط برگشت از لامرد به شیراز نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس لامرد شیراز