{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای دوشنبه است

بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه

بروز رسانی : 11 فروردین 03:00

اولین حرکت اتوبوس تبریز کرمانشاه

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

معمولی

1402/01/12

18:00

229,600 تومان

وی آی پی

1402/01/12

18:00

279,800 تومان

وی آی پی

1402/01/12

18:00

279,800 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس تبریز کرمانشاه

تعداد سفر های روزانه:
3
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از تبریز کرمانشاه:
ساعت 17:30
آخرین حرکت از مبدا تبریز :
ساعت 18:00
خلوت ترین روزها:
یکشنبه
شلوغ ترین روزها:
جمعه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس تبریز کرمانشاه

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر تبریز کرمانشاه

تعاونی 5 کیان سفر پاسارگاد
تعاونی 5 کیان سفر پاسارگاد
تعاونی 16 جهان گشت مهر
تعاونی 16 جهان گشت مهر
گیلان تبار
گیلان تبار
آسیا سفر تبریز
آسیا سفر تبریز
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 12

بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه را می توانید با ارزانترین قیمت و به سرعت از طریق رسپینا رزرو کنید. برای خرید بلیط اتوبوس در این مسیر توجه به بعضی نکات می تواند سفری راحت و خاطره انگیز را برای شما رقم بزند. به عنوان مثال اولین و مهمترین فاکتوری که باید هر مسافر از آن اطلاع داشته باشد مدت زمان لازم برای طی مسیر از طریق جاده بوسیله اتوبوس است. شما با اطلاع از این موضوع می توانید زمان تقریبی رسیدن به مقصد را محاسبه کنید تا در موعد زمانی پیش بینی شده به مقصد برسید. دومین فاکتور مهم انتخاب نوع اتوبوس و شرکت مسافربری ارائه دهنده بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه است. در ادامه به بررسی نکات ضروری در این سفر می پردازیم .

بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه

بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه و شرکت های ارائه دهنده

شرکت های ارئه دهنده بلیط اتوبوس برای این مسیر عبارتند از آسیا سفر تبریز ، کیان سفر پاسارگاد،گیلان تبار تبریز و .... این شرکتها مسافربری در این مسیر بلیط انواع اتوبوس های اسکانیا و ولوو به صورت معمولی و وی آی پی را ارئه می دهند. انتخاب شرکت مسافربری مناسب به همراه انتخاب نوع اتوبوس برای مسافرت در این مسیر می تواند در کیفیت سفر شما بسیار تاثیر گذار باشد. انتخاب اتوبوس های وی آی پی و مانیتور دار با توجه به صندلی تخت شو و فضای باز تر گزینه ای مناسب برای سفر در این مسیر است. البته این نکته نیز لازم به ذکر است که اتوبوس های وی آی پی دارای بلیط گران تری نسبت به سایر اتوبوس ها هستند. اگر فاکتور قیمت برای شما مهم است می توانید بلیط سایر اتوبوس ها را خریداری کنید.

مزایای سفر با اتوبوس

سفر با اتوبوس یکی از قدیمی ترین و پر استفاده ترین شیوه های مسافرت بوده که از لحاظ قیمت نیز ارازن ترین آنهاست. امروزه شرکت ها مسافربری با استفاده از جدیدترین اتوبوس ها سعی بر آن دارند تا راحتی و ایمنی سفر با اتوبوس را افزایش دهند که این موضوع می تواند در افزایش کیفیت سفر موثر باشد.. استفاده از رانندگان متعهد و با تجربه و همچینین کنترل ناوگان حمل و نقل از طریق جی پی اس اطمینان از سفر با اتوبوس را دوچندان کرده است.  سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده در اتوبوس ها ، صندلی های راحت و ایمن ، فضای باز از دیگر مزایای مهم در استفاده از اتوبوس برای سفر است.

اتوبوس تبریز کرمانشاه

اطلاعات لازم قبل از خرید بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه

قبل از خرید بلیط باید در مورد زمان حرکت اتوبوس و بعد مسافت بین این دو شهر اطلاعات لازم را بدست آورید. مسافت بین این دو شهر از میسر جاده ای حدود 600 کیلومتر بوده که زمان تقریبی 7 ساعته برای طی این مسافت لازم است. زمان حرکت اتوبوس های این مسیر در وب سایت رسپینا آمده است که در مجموع می توانید زمان تقریبی را برای رسیدن به مقصد محاسبه کنید. البته شما می توانید با تماس با شرکت های مسافربری ارائه دهنده بلیط ، از جزییات کامل سفر ، سرویس های ارائه شده و زمان دقیق سفر مطلع شوید. بررسی وضعیت آب و هوایی هم می تواند در سفر شما موثر باشد. بهتر است قبل از انجام سفر در مسیر تبریز به کرمانشاه از وضعیت جاده ها و وضعیت آب و هوایی نیز اطلاع پیدا کنید.

انتخاب صندلی مناسب هنگام خرید بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه

اگر به هنگام خرید بلیط اتوبوس در بستر اینترنت از طریق وب سایت یا اپلیکیشن مانند اپلیکیشن رسپینا قابلیت انتخاب صندلی خود را پس از رزرو بلیط دارید، از این موضوع حتما استفاده کنید. اگر به تنهایی سفر می کنید و یا اینکه خانم هستید می توانید از ردیف های تک صندلی موجود در اتوبوس های وی آی پی استفاده کنید. استفاده از ردیف های میانی اتوبوس در هنگام خرید بلیط و همچین مجاور بودن افراد یک خانواده در هنگام انتخاب صندلی می تواند فضایی مناسب را برای سفر فراهم کند.

قیمت بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه

بار مجاز در هنگام سفر با اتوبوس

به طور معمول بار مجاز برای هر مسافر در هنگام سفر با اتوبوس 20 کیلوگرم است . در صورت تجاوز از این مقدار هزینه اضافه بار از شما دریافت می شود. البته این عدد به ازای هر نفر می باشد. در هنگام تحویل بار حتما برچسب شماره دار دریافت کنید تا مشکلی در هنگام دریافت آن به وجود نیاید. شما می توانید یک کیف و یا یک ساک دستی که شامل وسایل ضروری و شخصی است را با خود به درون اتوبوس ببرید و در قسمت بالای سر خود، آن را قرار دهید.

توجه به تغذیه در طول مسیر سفر

اگر بعد مسافت سفر شما بسیار طولانی است فاکتور تغذیه و خورد و خوراک در هنگام سفر می تواند بسیار مهم و ضروری باشد. اگر چه سرویس پذیرایی در هنگام خرید بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه قید می شود اما بهتر است که مقداری خوراکی و بطری آب معدنی نیز همراه داشته باشید تا در صورت نیاز از آنها استفاه کنید. برای وعده های غذایی نیز توجه زیادی به وضعیت بهداشت رستوران های بین راهی داشته باشید .وضعیت کارکنان ، ظروف و فضای صرف غذا را با دقت بررسی کنید سپس اقدام به سفارش غذا کنید. اگر چه رانندگانی که در این مسیر تردد می کنند آشنایی کامل را با وضعیت رستوران های بین راهی دارند ولی توجه به نکات فوق ضروری است.

پیش بینی تمهیدات لازم

اگر در هنگام تهیه بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه مجبور به سفر در شب هستید به همراه داشتن یک بالش گردنی مسافرتی و یک پتوی مسافرتی می تواند بسیار کار آمد باشد. حتی اگر با اتوبوس های وی آی پی و در تابستان سفر می کنید به دلیل روشن بودن تهویه اتوبوس ممکن است دمای اتوبوس پایین بیاید و ضرورت وجود یک پتو احساس شود. به همراه بردن یک یا چند کتاب نیز می تواند جهت سرگرم شدن مفید باشد. امکان استفاده از مولتی مدیا در اتوبوس های جدید از طریق مانیتور تعبیه شده در پشت صندلی امکان پذیر است اما اگر از سایر اتوبوس ها استفاده می کنید به همراه بردن گوشی هوشمند به همراه یک پاور بانک بسیار بسیار سرگرم کننده خواهد بود. هنگام سوار شدن در اتوبوس ضروری ترین وسایل مورد نیاز خود را در یک کیف دستی قرار دهید و آن را با خود به داخل اتوبوس ببرید. در این کیف می توانید یک عینک آفتابی، یک بسته قرص ضد تهوع، دستمال کاغذی، ژل شستشوی دست و حتی یک چشم بند برای زمان خواب یا استراحت را جای دهید

بلیط اتوبوس تبریز کرمانشاه در رسپینا

تهیه بلیط اتوبوس برای این مسیر و سایر مسیر ها در وب سایت رسپینا و اپلیکشن رسپینا با چند کلیک ساده امکان پذیر است. رسپینا با تضمین بهترین قیمت و کیفیت ، بلیط اتوبوس از بهترین شرکت ها مسافربری را در اختیار شما قرار می دهد که همگی در یک صفحه به صورت ردیفی نمایش داده می شوند. با مقایسه قیمت ها و سرویس های ارائه شده توسط شرکت های مسافربری می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. استرداد بلیط در رسپینا نیز به راحتی خرید بلیط بوده و با پشتیبانی آنلاین و تلفنی به شکل 24 ساعته ، در هر لحظه می توانید بلیط خود را عودت داده و مبلغ بلیط را دریافت نمایید.

از کرمانشاه با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس کرمانشاه تهران
بلیط اتوبوس کرمانشاه کرج
بلیط اتوبوس کرمانشاه قزوین

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول تبریز کرمانشاه

مسافت و زمان تقریبی تبریز کرمانشاه با اتوبوس چقدر است؟ expand_more

این دو شهر از سه مسیر جاده ای با هم ارتباط دارند که مسافت تقریبی بین این دو شهر 600 کیلومتر بوده و زمان تقریبی به هنگام سفر با اتوبوس 7 ساعت است.

حرکت اتوبوس از مبدا تبریز در چه ساعاتی است؟ expand_more

زمان تقریبی حرکت اتوبوس از مبدا تبریز به مقصد کرمانشاه بعد ظهر است . این زمان از ساعت 15 تا 18 متغیر است.

آیا نیاز به خرید بلیط اتوبوس برای کودکان و اطفال زیر ۲ سال هم وجود دارد؟ expand_more

بلیط اتوبوس افراد زیر دو سال در صورتی که صندلی به آن‌ها تعلق نگیرد رایگان است ولی در صورتی که نیاز به استفاده از صندلی داشته باشید، می‌بایست هزینه بلیط اتوبوس را کامل پرداخت نمایید.