مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس تبریز به تهران

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس تبریز تهران

questions اتوبوس تبریز تهران چند ساعت در راه است؟ و مسافت میان این دو شهر چند کیلومتر است؟
arrow down icon

مسافت بین این دو شهر 650 کیلومتر است که اگر شرایط جاده ای را بدون توقف های طولانی در نظر بگیریم هفت ساعت و نیم در راه هستید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

 بلیط اتوبوس تبریز تهران را می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی از رسپینا رزرو کنید. همچنین پیش از تهیه بلیط اتوبوس از تبریز به تهران خود دعوت می کنیم با ما با همراه باشید تا با نحوه خرید آن با ارزانترین قیمت از اتوبوس های vip و معمولی، ترمینال ها و سایر اطلاعات مهم با خبر شوید.

بلیط اتوبوس تبریز تهران

خرید بلیط اتوبوس تبریز به تهران

برای رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس از تبریز به تهران از امتیازاتی مانند خرید در هر زمان و مکان، خرید ارزان بلیط، استرداد آنلاین، پشتیبانی 24 ساعته و مقایسه راحت بلیط ها از نظر قیمت، ساعت حرکت و نوع اتوبوس برخوردار می شوید.
چند مرحله ای که برای رزرو اینترنتی بلیت اتوبوس تبریز به تهران از رسپینا باید طی کنید، به شرح زیر است:

 1. برای رزرو کردن این بلیط باید وارد سایت شوید و در هر قسمتی از سایت که قرار دارید، از منوی بالای صفحه بخش اتوبوس ها را انتخاب کنید و یا با وارد کردن شهر مبدا و مقصد و تاریخ سفرتان به جستجو برای بلیط بپردازید.
 2. اطلاعات مسافران را بدون اشتباه و مغایرت با کارت شناسایی به ثبت برسانید و محل صندلی خود را در اتوبوس مشخص کنید. هنگام انتخاب صندلی به جنسیت مسافر کناری خود توجه نمایید.
 3. درستی اطلاعات را بررسی کنید و با یک کارت عضو شبکه شتاب که رمز دوم داشته باشد مرحله آخر یعنی پرداخت اینترنتی مبلغ اتوبوس تبریز تهران را به انجام برسانید. در صورت پرداخت موفق در مرحله آخر کد 12 رقمی رزرو بلیط به شما نمایش داده می شود.

قیمت بلیط اتوبوس تبریز به تهران

عوامل مختلفی همچون نوع اتوبوس انتخابی مثل ولوو، اسکانیا و vip، زمان سفر، مسافت بین دو شهر و. . . بر تعیین قیمت بلیط اتوبوس نیز تاثیرگذار هستند که شما با در نظر گرفتن همه این موارد می توانید بهترین زمان و گزینه ماسب را برای سفر خود انتخاب کنید.

ارزانترین قیمت بلیط اتوبوس تبریز تهران چقدر است؟

همان طور که اشاره شد اینکه چه مدل اتوبوس و چه زمانی را برای مسافرت خود انتخاب می کنید در قیمت بلیط شما موثر است. قیمت بلیط اتوبوس از تبریز به تهران vip چون خدمات بهتری به مسافران ارائه می دهد، قیمت بالاتری داشته و در رتبه های بعدی اتوبوس ولوو و اسکانیا قرار دارد. برای خرید بلیط ارزان اتوبوس تبریز به تهران بهتر است نرخ ها را در ساعات و روزهای مختلف با هم مقایسه نمایید.

مزایای خرید بلیط اتوبوس تبریز تهران رسپینا

مزایای رزرو آنلاین بلیط اتوبوس تبریز به تهران رسپینا

از جمله خدماتی که می توانید از طریق رسپینا از آن برخوردار شوید امکان استرداد بلیط های خریداری شده شما می باشد. به این صورت که به پنل کاربری خود وارد شده و سپس بخش اتوبوس را انتخاب نمایید. حال گزینه استرداد بلیطی که خریده اید را فعال نمایید. پس از کسر جریمه، مابقی مبلغ رزرو بلیط به حسابی که از آن بلیط را خریده اید برگشت خواهد خورد. همچنین می توانید در هر زمان و مکانی بلیط ها را مقایسه و اقدام به خرید نمایید. دیگر مزیت رزرو آنلاین برخورداری از پشتیبانی آنلاین 24ساعته است که خیالتان را پیش از سفر و حتی حین آن راحت می کند.
همچنین استفاده از فیلترهای رسپینا برای یافتن ارزانترین بلیط اتوبوس تبریز به تهران برای مقایسه راحت می توانید در صفحه لیست اتوبوس های این مسیر، آن ها را با استفاده از گزینه های ساعت حرکت، ظرفیت و البته قیمت که در قسمت بالای لیست قرار دارند مرتب سازی نمایید.

نکات مهم در خرید بلیط اتوبوس تبریز به تهران

پیش از اقدام به سفر به ویژه سفرهای تفریحی بهتر است اطلاعاتی از مقصد اعم از مسافت، زمان بین راه و انواع اتوبوس های فعال در آن مسیر را داشته باشید تا با اتفاقات غیر قابل پیش بینی کمتری در طول سفر مواجه شوید. در ادامه به چند مورد از آنها در مسیر تبریز تهران با اتوبوس اشاره می کنیم.

اتوبوس تبریز تهران چند ساعت در راه است؟

مسافت بین این دو شهر 650 کیلومتر است که اگر شرایط جاده ای را بدون توقف های طولانی مدت در نظر بگیریم هفت ساعت و نیم در راه خواهید بود. اگر این مسیر برای شما خسته کننده جلوه می کند حتما خرید بلیط های اتوبوس وی آی پی این مسیر را مدنظر داشته باشید.

مسافت و مسیر جاده ای تبریز تهران

ساعت حرکت اتوبوس تبریز به تهران

ساعت حرکت اتوبوس تبریز به تهران از ترمینال تبریز متفاوت است اما در ساعات مختلف از شبانه روز اتوبوس ها از این ترمینال حرکت می کنند و نیازی به نگرانی نیست. اگر می خواهید سفر خود را در شب بگذرانید تا در مسیر بخوابید، می توانید اتوبوس های ساعت 23 به بعد را مدنظر قرار دهید.

بلیط اتوبوس تبریز تهران امروز

با توجه به اهمیت دو شهر تبریز و تهران، اتوبوس هر روزه از مبدا تبریز در چندین نوبت به مقصد تهران شروع به حرکت می کند. ساعت حرکت اتوبوس تبریز تهران متفاوت است. اما شما می توانید اتوبوس مورد نظر خود را در ساعات مختلف صبح، ظهر و شب خریداری نمایید.

شرکت های اتوبوسرانی فعال در مسیر تبریز به تهران

شرکت های زیر بلیط اتوبوس تبریز تهران را به صورت گسترده ارائه می دهند:

 جهان گشت مهر تبریز

 آسیا سفر تبریز

 میهن نور آریا تبریز

 سیروسفر

 پارسیان تبریز 14

 پیک صبا تبریز

 شرکت خوش راه تبریز

 ایران پیما تعاونی 1

 گیتی پیما

 ایمن سفر

 تابان سیر

 تک سفر ایرانیان تبریز

 همسفر چابکسواران

 لوان نور تبریز

 نو بنیاد

 ایران پیمان تبریز

 کجاوه تبریز

 عدل غرب

نمایش بیشتر arrow-down

آیا به بلیط برگشت از تهران به تبریز نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس تهران تبریز