مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس تهران به آنکارا

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران آنکارا

questions اتوبوس تهران آنکارا از کدام ترمینال ها حرکت می کند؟
arrow down icon

از ترمینال های غرب و بیهقی انجام این سفر خارجی امکان پذیر است.

questions مدت زمان سفر زمینی تهران به آنکارا چقدر است؟
arrow down icon

معمولا برای مسافت زمینی تهران تا آنکارا شما حدود 30 تا 35 دقیقه در راه هستید. البته عواملی مانند شلوغی جاده و معطلی در مرز ممکن است این زمان را افزایش دهد.

questions قیمت بلیط اتوبوس تهران آنکارا چقدر است؟
arrow down icon

عوامل زیادی بر قیمت بلیط اتوبوس تهران آنکارا تاثیر گذار می باشند. از مهم ترین این عوامل می توان به زمان سفر؛ نوع اتوبوس، قیمت لیر، شرکت اتوبوسرانی انتخابی و... اشاره کرد.

questions از کدام پایانه های مسافربری می توان به سمت آنکارا سفر کرد؟
arrow down icon

در حال حاضر به وسیله 4 شرکت اتوبوسرانی رویال سفر ایرانیان، دیدار گستر گیتی، سیر و سفر ایران و گیتی پیما ایران و از پایانه های مسافربری بیهقی (میدان آرژانتین) و پایانه غرب (میدان آزادی) می توان به آنکارا سفر کرد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس تهران آنکارا یکی از محبوب ترین سفرها در کشور است و يکی از به صرفه ترین سفرها را برای ما ایرانیان به ارمغان می آورد. امروزه با افزایش چشمگیر ارز، اکثر مردم ترجیح می دهند با قیمت های کمتر و با رزرو بلیط اتوبوس به مقصد آنکارا سفر کنند. قابل ذکر است بلیط اتوبوس به این مقصد از چند ماه اخیر تا اطلاع ثانوی دیگر به فروش نمی رسد.

بلیط اتوبوس تهران آنکارا

خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا

شما می توانید این بلیط را با اطلاع از ارزان ترین قیمت های سفر در یک ماه آینده از رسپینا خریداری کنید. در ادامه به بررسی رزرو اینترنتی و تلفنی بلیط در این مسیر می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران آنکارا

برای رزرو اینترنتی این بلیط کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید.

در بالای همین صفحه، تاریخ سفر خود را مشخص کنید.

در صفحه لیست اتوبوس ها، بلیط مورد نظر خود را با توجه به نوع اتوبوس و شرکت ارائه دهنده انتخاب نمائید.

سپس جایگاه صندلی خود را در اتوبوس مشخص نموده و اطلاعات مسافرین را با توجه به کارت ملی و پاسپورت آن ها به صورت دقیق وارد فرمائید.

در صورت تایید اطلاعات وارد شده با انتخاب گزینه "پرداخت آنلاین" به صفحه درگاه پرداخت الکترونیکی هدایت خواهید شد.

پس از پرداخت وجه به صورت اینترنتی لینک دانلود بلیط برای شما نمایش داده خواهد شد.

رزرو تلفنی بلیط اتوبوس تهران به آنکارا

چنانچه به هر دلیل قصد رزرو این بلیط به صورت تلفنی و انجام مراحل آن را نداشتید می توانید با کارشناسان رسپینا تماس گرفته و ضمن اطلاع از ارزان ترین قیمت این بلیط در یک ماه آینده، شماره حساب رسپینا را دریافت نموده و با واریز هزینه بلیط به شماره حساب اعلام شده، لینک دانلود بلیط برای شما ارسال می گردد.

اتوبوس تهران آنکارا

در این قسمت مهم ترین اطلاعات اتوبوس های این مسیر را برای شما ارائه می دهیم.

طول مسیر جاده ای: مسافت تهران به آنکارا به انتخاب راننده از مرزهای مختلف ایران ترکیه می باشد. اتوبوس های تهران به آنکارا بیشتر اوقات از مرز بازرگان و مرز رازی از کشور خارج می شوند. توجه داشته باشید برای خروج از مرز مدارک هر فرد به صورت انفرادی کنترل می شود.

ترمینال های مسیر: در حال حاضر به وسیله 4 شرکت اتوبوسرانی رویال سفر ایرانیان، دیدار گستر گیتی، سیر و سفر ایران و گیتی پیما ایران و از پایانه های مسافربری بیهقی (میدان آرژانتین) و پایانه غرب (میدان آزادی) می توان به آنکارا سفر کرد.

نوع اتوبوس: با خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا شما می توانید سفر خود را با اتوبوس های 25 نفره vip با امکانات رفاهی بسیار راحت و صندلی های تخت خواب شو آغاز کنید.

قیمت بلیط اتوبوس آنکارا از تهران

نرخ این سفر جاده ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

نوع اتوبوس: قیمت اتوبوس های VIP، در این مسیر با توجه به امکانات بیشتر از جمله، فضای بیشتر، صندلی های راحت تر، تجهیزات بیشتر مثل صندلی های تخت خواب شو، سیستم صوتی برای هر صندلی و آسایش بیشتر در طول سفر، گران تر از اتوبوس های عادی است.

قیمت ارز: نرخ بلیط این وسیله نقلیه نیز مانند سایر اقلام با افزایش نرخ ارز و لیر، افزایش می یابد.

شرکت اتوبوسرانی: شرکت های اتوبوسرانی تابان و گیتی پیما ارائه دهنده اتوبوس های این مسیر هستند. نرخ اتوبوس های شرکت تابان با توجه به امکانات اتوبوس های آن گران تر است.

زمان سفر: زمان سفر شما از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط اتوبوس تهران آنکارا می باشد. واضح است در زمان هایی که آنکارا آب و هوای خوبی را تجربه می کند و مسافر زیادی به این شهر سفر کند قیمت ها نیز افزایش می یابد. البته قیمت اتوبوس در همان زمان هم بسیار کمتر از قیمت هواپیما می باشد.

مسیر زمینی تهران آنکارا از کدام شهرها عبور می کند؟

مسافت تهران به آنکارا به انتخاب راننده از مرزهای مختلف ایران – ترکیه می باشد. اتوبوس های تهران به آنکارا بیشتر اوقات از مرز بازرگان و مرز رازی از کشور خارج می شوند. توجه داشته باشید برای خروج از مرز مدارک هر فرد به صورت انفرادی کنترل می شود.

از کدام ترمینال تهران به آنکارا حرکت خواهیم کرد؟

در حال حاضر به وسیله 4 شرکت اتوبوسرانی رویال سفر ایرانیان، دیدار گستر گیتی، سیر و سفر ایران و گیتی پیما ایران و از پایانه های مسافربری بیهقی (میدان آرژانتین) و پایانه غرب (میدان آزادی) می توان به آنکارا سفر کرد.

اتوبوس های تهران به آنکارا از کدام نوع هستند؟

با خرید بلیط اتوبوس تهران آنکارا شما می توانید سفر خود را با اتوبوس های 25 نفره vip با امکانات رفاهی بسیار راحت و صندلی های تخت خواب شو آغاز کنید.

زمان حرکت اتوبوس تهران آنکارا

به دلیل استقبال مسافران، معمولا همه روزه 1 یا 2 اتوبوس در ساعات بین 9 صبح تا 12 ظهر به این شهر سفر می کنند.

مدت زمان سفر زمینی از تهران به آنکارا

معمولا برای مسافت زمینی تهران تا آنکارا شما حدود 30 تا 35 دقیقه در راه هستید. البته عواملی مانند شلوغی جاده و معطلی در مرز ممکن است این زمان را افزایش دهد.

آیا به بلیط برگشت از آنکارا به تهران نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس آنکارا تهران