بلیط هواپیما ساها به شما تجربه ی سفر با یکی از با کیفیت ترین ایرلاین های کشور را می دهد. این شرکت هواپیمایی بعد از چند سال دوباره فعالیت خودش را در صنعت حمل و نقل هوایی از سر گرفته و در حال حاضر با ارائه ی پرواز های داخلی به مسافر ها این امکان را می دهد که با این ایرلاین سفری مقرون به صرفه را تجریه کنند. قبل از خرید بلیط هواپیما بهتر است با ایرلاین های ارائه دهنده ی بلیط ان مسیر آشنایی لازم را داشته باشید تا بتوانید بهترین پرواز را برای خرید انتخاب کنید. امروز قصد داریم شما را بیشتر با شرکت هواپیمایی ساها آشنا کنیم. با رسپینا همراه باشید.

بلیط ساها

آشنایی برای خرید بلیط هواپیما ساها 

در سال 1369 نیروی هوایی ارتش، شرکت هواپیمایی ساها را به عنوان ایرلاینی برای جابجایی پرسنل ارتش، تاسیس کرد. اسم ایرلاین هم از مخفف شده ی "سرویس ارتباط هوایی ارتش" به عنوان ساها انتخاب شد. بعدها هواپیمایی ساها پروازهای مسافربری خودش را افزایش داد و جابجایی مسافرهای غیر نظامی را هم به برنامه های پروازیش اضافه کرد.

خرید بلیط ساها و سفر هوایی با این ایرلاین با 5 فروند بوئینگ 707 انجام می شد و پروازهای باربری با 2 فروند بوئینگ 747 به انجام می رسید. در سال 1392 مجوز این شرکت هواپیمایی به دلیل فرسودگی ناوگانش تعلیق شد.

جالب است بدانید که آخرین شرکت هواپیمایی جهان که از بوئینگ 707 به عنوان یک هواپیمای مسافربری استفاده می کرد، شرکت هواپیمایی ساها بود. البته این هواپیما های بوئینگ، هواپیماهای سوخت رسان به نیروهوایی ارتش بودند که بعد ها به مدل مسافربری تغییر کاربری دادند.

خرید بلیط هواپیمایی ساها بعد از شروع مجدد

هواپیمایی ساها با سابقه پروازی و فعالیت 25 ساله و سومین هواپیمائی ایران، با وقفه ای کوتاه و با جایگزینی هواپیماهای فرسوده خودش با  دو فروند هواپیمای بوئینگ 737 مطابق با برنامه ریزی، موفق شد که مجوز خودش را برای پرواز با هواپیماهای جدیدش به دست بیاورد، و در اسفند ماه سال 1395مجدداً فعالیت پروازی خودش را از سر گرفت. ساها که بعد از 3 سال دوباره به صنعت هوانوردی کشور برگشته، قصد دارد تا علاوه بر پس گرفتن جایگاه ارزشمند گذشته خودش، فعالیت درخشان تر و چشمگیر تری داشته باشد.

ایرلاین ساها

مکان شرکت هواپیمایی ساها

معمولا تمامی ایرلانی ها مقری خاص برای هواپیماهای خود دارند و ساها نیز از این قائله مستثنی نیست. مرکز اصلی و قطب ایرلاین ساها فرودگاه مهر آباد تهران است. شما می توانید بلیط لحظه آخری هواپیما مربوط به این ایرلاین را نیز از آژانس های هواپیمایی ارائه دهنده ی ان، دریافت کنید.

ناوگان هواپیمایی ساها

در حال حاضر ناوگان هواپیمایی این ایرلاین شامل دو فروند بوئینگ 737 سری 300 می شود که از اسفند ماه 1395 در حال پرواز و خدمات رسانی به مسافرها هستند. البته ساها قصد دارد به زودی سومین هواپیمای بوئینگ 737 را به ناوگان فعلی خودش اضافه کند و شنیده ها حاکی از این است که این هواپیما، همان بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی تازه تاسیس نسیم می باشد و شما می توانید سفر خود را با خرید بلیط ساها از بین بهترین هواپیماهای خطوط هوایی کشور تهیه کنید.

نیروهای مجرب و خرید بلیط هواپیمایی ساها

ایرلاین ساها بعد از بازگشت دوباره ی خودش به صنعت هوانوردی، فعالیتش را جدی تر از همیشه دنبال می کند! بر طبق برنامه ریزی های جدید این شرکت هواپیمایی برای جذب کادر پروازی و پرسنل مجرب و آموزش دیده، با برگزاری آزمون های تخصصی تیمی از مهندسین و خلبان ها و مهمان دارهای مجرب تشکیل داده، تا بتواند علاوه بر به کار گرفتن نیروهای بومی و متخصص ، امنیت و کیفیت مورد نیاز برای پرواز را به مسافرهایش هدیه بدهد.

بلیط هواپیمایی ساها

خرید بلیط ساها از رسپینا

اگر قط دارید سفر هوایی به مناطق مختلف ایران را تجربه کنید می توانید برای خرید بلیط هواپیمایی ساها از طریق سایت رسمی رسپینا، با پوشش پرواز های بیش از 950 ایرلاین، خیلی راحت و با ارزان ترین قیمت خرید بلیط پرواز رسپینا را انجام بدهید. همچنین در این سامانه امکان خرید بلیط چارتر از تمام ایرلاین های سطح کشور امکان پذیر می باشد.