{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما اهواز اصفهان

ارزانترین نرخ پرواز اهواز اصفهان معمولا در روز های جمعه است

بلیط هواپیما اهواز اصفهان

شنبه

02/31

بررسی

یکشنبه

03/01

بررسی

دوشنبه

03/02

بررسی

سه شنبه

03/03

بررسی

چهارشنبه

03/04

897 ت

پنجشنبه

03/05

897 ت

جمعه

03/06

بررسی

شنبه

03/07

بررسی

یکشنبه

03/08

897 ت

دوشنبه

03/09

897 ت

سه شنبه

03/10

بررسی

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

بررسی

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

بررسی

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

بررسی

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

بررسی

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

بررسی

شنبه

03/28

بررسی

یکشنبه

03/29

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز اهواز اصفهان

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی اهواز
فرودگاه مقصد :
اصفهان
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز اهواز اصفهان

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما اهواز اصفهان امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز اهواز اصفهان

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

2623

کارون

شنبه 1401/02/31

900,000 تومان

2623

کارون

یکشنبه 1401/03/01

900,000 تومان

2623

کارون

دوشنبه 1401/03/02

900,000 تومان

2625

کارون

سه شنبه 1401/03/03

900,000 تومان

2623

کارون

چهارشنبه 1401/03/04

900,000 تومان

درمسیر اهواز به اصفهان چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز اهواز اصفهان براساس ایرلاین

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

کارون

اهواز اصفهان کارون شنبه

900,000

900,000

900,000

900,000

900,000

900,000

900,000

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 4.5
تعداد رای ها : 2

بلیط هواپیما اهواز اصفهان سریع ترین و راحت ترین راه سفر به شهر نصف جهان است که می تواند بسیار جذاب و خاطره انگیز نیز باشد. از آنجائی که خرید بلیط هواپیما و مراحل انجام سفر از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر کیفیت سفر هوایی می باشد لذا در ادامه به بررسی جامعی در این خصوص پرداخته ایم . توصیه می شود تا پایان همراه ما باشید.

بلیط هواپیما اهواز اصفهان

جزییات سفر در پرواز اهواز اصفهان

مهمترین موضوعی که قبل از هر سفر باعث میشود تا سفری آسوده و با کیفیت داشته باشید ، برنامه ریزی پیش از سفر است. این موضوع باعث میشود تا مشکلات احتمالی به حداقل برسد . دانستن جزئییات سفر هوایی به شما در برنامه ریزی صحیح بسیار کمک میکند.

مسافت هوایی : 319 کیلومتر

مدت زمان پرواز : نیم ساعت

ایرلاین های فعال: آسمان، ایران ایر، کارون ، آتا ، کاسپین و پارس ایر

فرودگاه مبدا : فرودگاه قاسم سلیمانی . این فرودگاه در بلوار نفت و در شرق شهر اهواز واقع شده است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهرتقریبا 10 دقیقه است .

فرودگاه مقصد : فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در شمال شرقی این شهر قرار دارد و فاصله آن تا مرکز شهر حدود 33 کیلومتر (20 دقیقه ) است.

قیمت بلیط هواپیما اهواز اصفهان

مهمترین فاکتور در سفرهای هوایی ابتدا قیمت بلیط است و سپس شرایط دیگری که در راحتی سفر موثرند بررسی میگردد. عوامل دخیل در قیمت متنوع هستند که دانستن هر کدام در هزینه سفر شما میتواند تاثیر چشم گیری داشته باشد. در ادامه به بیان هرکدام میپردازیم:

زمان سفر: مهمترین عامل در قیمت های پرواز است و اگر زمان سفرتان را میتوانید انتخاب کنید بهتر است در زمان هایی که ترافیک مسافرت کمتر است اقدام به خرید بلیط کنید. در روزهای هفته نیز روزهای میانی مانند دوشنبه و سه شنبه قیمت های بهتری برای بلیط ها در نظر گرفته میشود. سعی کنید زمان پروازتان را ابتدای صبح انتخاب کنید تا در صورت تاخیر و یا کنسلی فرصت برای پرواز با هواپیمای دیگری در همان روز را از دست ندهید.

نوع بلیط : بلیط های سیستمی دچار تغییر نرخ نمیشوند و قیمت تا زمان پرواز قیمت آن ثابت است. اما بلیط های چارتر دارای قیمت های شناور هستند که این موضوع میتواند فرصت مناسبی برای خریدی ارازن تر را فراهم کند. با استفاده از سرویس خبرم کن رسپینا میتوانید قیمت مورد نظرتان را وارد کرده و به محض کاهش قیمت به شما اطلاع داده میشود.

ایرلاین انتخابی: با توجه به این موضوع که ایرلاین های مطرح دارای قیمت بالاتری هستند بهتر است ابتدا ازخدمات و نوع هواپیما اطلاع کسب کنید تا بتوانید با شرایط ایده آل بهترین قیمت را انتخاب کنید. در هنگام خرید بلیط هواپیما اهواز اصفهان دقت داشته باشید که انتخاب زیادی از این نظر نخواهید داشت.

کلاس پروازی : در این مسیر عموما کلاس پرواز اکونومی وجود دارد ولی در بعضی از پرواز ها ممکن است کلاس بیزنس هم ارائه شود که با انتخاب آن هزینه سفر شما نیز افزایش می یابد. در پرواز اهواز اصفهان این موضوع کمتر اتفاق می افتد.

شناسه نرخی: از دیگر عوامل موثر بر قیمت بلیط می توان به شناسه نرخی یا کلاس نرخی اشاره کرد این شناسه با حروف انگلیسی در سمت چپ بلیط مشخص می شود شناسه نرخی مشخص کننده قوانین کنسلی و استرداد هر بلیط است که توسط ایرلاین ارائه دهنده پرواز تعیین می شود.

ایرلاین های فعال پرواز اهواز اصفهان

اطلاعات پرواز اهواز به اصفهان

برای آگاهی از زمان پرواز در وب سایت رسپنا به صورت کامل اطلاعات در اختیار مسافران قرار میگرد. اما بعد از تهیه بلیط و قبل از انجام پرواز دانستن نکاتی مانند تاخیر درانجام، کنسلی و یا جایگزینی پرواز بسیار ضروری است. برای اطلاع از این موارد میتوانید به صفحه اطلاعات پرواز مراجعه کنید و با وارد کردن شماره پرواز خود از شرایط پرواز آگاه شوید.

معرفی فرودگاه های مبدا و مقصد

فرودگاه مبدا در این مسیر پروازی فرودگاه شهید قاسیم سلیمانی اهواز است که تقریبا در محدوده شهری و در قسمت شرقی شهر اهواز واقع شده است . فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر 7 کیلومتر است که با خودرو این فاصله در زمان 10 دقیقه طی میشود. دسترسی به این فرودگاه هنوز از طریق مترو میسر نیست و شما میتوانید یا از سرویس های آنلاین کرایه خودرو استفاده کنید ویا از طریق تاکسی و اتوبوس به فرودگاه عزیمت کنید.

فرودگاه مقصد شما فرودگاه فرودگاه شهید بهشتی اصفهان است که در 30 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است. دسترسی از فرودگاه به نقاط مخلتف شهر از طریق تاکسی امکان پذیر است. از سایر وسایل نقلیه برای عزیمت به فرودگاه مانند اتوبوس و مترو نمیتوان استفاده کرد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما اهواز اصفهان

برای خرید بلیط از رسپینا می توانید از دو روش اینترنتی و تلفنی استفاده کنید برای خرید بلیط اینترنتی لازم است مراحل زیر را طی کنید و مطمئن باشید تا پایان سفر همراه شما خواهیم بود.

گام اول خرید اینترنتی: جستجو بلیط پرواز اهواز اصفهان

در همین صفحه اطلاعات مهمی مانند قیمت بلیط به صورت هفتگی نمودار تغییرات و اطلاعات تکمیلی مسیر پروازی آمده است . با بررسی این موارد میتوانید بهترین زمان برای خرید بلیط را انتخاب و بعد از آن به صفحه انتخاب نوع پرواز هدایت شوید . با بررسی ایرلاین ها و ساعت های پرواز بهترین زمان و قیمت را میتوانید انتخاب کنید .

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید بلیط هواپیما اهواز اصفهان رسپینا با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

رزرو تلفنی بلیط اهواز اصفهان

برای رزرو تلفنی بلیط لازم است تا مراحل زیر را انجام دهید:

تماس با کارشناسان: در رزرو تلفنی بلیط هواپیما رسپینا لازم است ابتدا با شماره های شرکت ( 05191012900) تماس حاصل فرمائید یا با کلیک بر روی گزینه تماس رایگان اینترنتی با کارشناسان بخش پرواز های داخلی ارتباط برقرار کنید.

انتخاب بلیط و واریز وجه: پس از برقراری ارتباط کارشناسان رسپینا اطلاعات کامل مربوط به بلیط هواپیما مورد نظرتان را در اختیار شما می گذارند و پس از انتخاب بلیط برای خرید شماره حساب شرکت جهت واریز وجه به شما پیامک می شود.

دریافت لینک و دانلود بلیط: در مرحله آخر پس از اتمام واریز وجه و ارائه اطلاعات واریز به کارشناسان پشتیبانی لینک دانلود بلیط برای شما به صورت پیامک و یا در پیام رسان های مختلف ارسال خواهد شد.

خدمات خرید اینترنتی بلیط پرواز اهواز اصفهان در رسپینا

در رسپینا برای ارائه بهترین خدمات درحوزه خدمات سفر تلاش های بسیاری صورت گرفته است که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما اهواز اصفهان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط ارزان پرواز اهواز به اصفهان

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا، ارائه بلیط ارزان هواپیما با پایین ترین نرخ و میانگین قیمت 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید بلیط هواپیما ارزان در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

پرواز اهواز اصفهان چارتری

پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی بلیط خارجی و بلیط داخلی رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری اصفهان را خریداری نمایید.

خدمات گردشگری رسپینا

فرودگاه اصفهان

فرودگاه بین المللی اصفهان با کد یاتا IFN یکی از مهم ترین فرودگاه ها در کشورمان می باشد که در شرق این شهر واقع شده است. با توجه به تردد بسیار زیاد مسافران داخلی و خارجی از این فرودگاه، دو ترمینال برای انجام پروازها فراهم شده است و در هر یک امکانات مناسبی ارائه شده است. با توجه به اینکه فرودگاه اصفهان در فاصله زیادی از مرکز شهر و در منطقه ای کویری واقع شده است، در نتیجه تنها راه دسترسی به آن تاکسی می باشد. این یک پارکینگ طبقاتی به مساحت 5472 متر مربع در چهار طبقه دارد. ظرفیت پذیرش این پارکینگ نیز 320 دستگاه خودرو می باشد. علاوه بر این، یک پارکینگ روباز به مساحت 23570 متر مربع مقارن ترمینال های داخلی و خارجی قرار گرفته که ظرفیت پذیرش 850 دستگاه خودرو را دارد.

حمل و نقل عمومی در اصفهان

اصفهان یکی از بزرگترین شهرهای ایران می باشد و هر یک از جاذبه های تاریخی و طبیعی آن در گوشه ای از آن واقع شده است. به همین خاطر باید با مدیریت زمان و هزینه ها بتوانید با وسایل حمل و نقل عمومی مختلف به مقصد مورد نظر مراجعه کنید. تاکسی، اتوبوس و مترو از جمله وسایل حمل و نقل عمومی در اصفهان می باشند که در شرایط مختلف می توانید گزینه مناسب را انتخاب نمایید. مانند سایر شهرهای کشورمان، پرداخت هزینه اتوبوس و مترو تنها با کارت های بلیط الکترونیکی امکان پذیر می باشد.

بلیط هواپیما اهواز اصفهان رسپینا

رسپینا به عنوان یکی از بزرگترین سایت های ارائه خدمات سفر به منظور رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود سعی بر بهبود خدمات خود به صورت پیوسته دارد و تمامی تلاش خود را برای ارائه سفری راحت و آسان بهره میگیرد. ارائه جدیدترین خدمات گردشگری مانند تورهای یه روزه ، تور های گروهی و ... از جمله اهداف بلند مدت ما بوده و هر روز تلاشمان را برای بهبود کیفیت بیشتر میکنیم.

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

- آیا کنسل کردن بلیط از طرف خریدار جریمه دارد؟ expand_more

اگر بلیط را از رسپینا خریداری کرده باشید، در این شرایط لازم است با تیم پشتیبانی 24 ساعته این مجموعه تماس بگیرید.

- میزان جریمه کنسلی بلیط پرواز چقدر است؟ expand_more

مقدار جریمه کنسلی متفاوت بوده و بر اساس قوانین هر ایرلاین محاسبه می شوند. همچنین لازم به ذکر است بلیط های چارتر اغلب قابل استرداد نبوده و این مورد به چارتر کننده بستگی دارد.

- تاخیر بیش از 2 ساعت هواپیما شامل جرایم کنسلی می شود؟ expand_more

خیر. در این شرایط مسافر باید درخواست استرداد آنلاین بدون جریمه بدهد.