مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : یکشنبه ها 02191012900
09/06 یکشنبه
--
09/07 دوشنبه
--
09/08 سه شنبه
--
09/09 چهارشنبه
--
09/10 پنجشنبه
--
09/11 جمعه
--
09/12 شنبه
--
09/13 یکشنبه
۱٬۱۰۸ ت
09/14 دوشنبه
--
09/15 سه شنبه
--
09/16 چهارشنبه
--
09/17 پنجشنبه
۱٬۱۰۸ ت
اولین پرواز : یکشنبه 13 آذر
۱٬۱۰۸٬۰۰۰ تومانء
ارزانترین پرواز : یکشنبه 13 آذر
۱٬۱۰۸٬۰۰۰ تومانء

بلیط هواپیما اهواز تبریز از جمله برای سفرهای داخلی می باشد که با تقاضای زیادی در تمام طول سال مواجه می باشد. وجود بناهای تاریخی، رشد زیاد این شهر از نظر صنعتی و همچنین وجود دانشگاه های بسیار معتبر همگی از جمله دلایل اهمیت تبریز به شمار می روند. در ادامه نگاهی به روش هایی برای رزرو بلیط هواپیما و هر آنچه که باید درباره سفر به آن بدانید خواهیم داشت. با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما اهواز تبریز

چرا خرید بلیط هواپیما اهواز تبریز رسپینا؟

تبریز، مرکز استان آذربایجان شرقی بوده و در شمال غرب ایران واقع شده است. این شهر در طول تاریخ اهمیت بسیار زیادی داشته و با فراز و نشیب های زیادی روبرو بوده است. به طوریکه امروزه بناهای تاریخی به جای مانده از آن دوران از مهم ترین آثار ملی کشورمان به شمار می رود. این شهر از نظر علمی و صنعتی با رشد بسیار زیادی مواجه شده است و اغلب کارخانجات معتبر ایران در آن واقع شده اند. به همین خاطر، انجام سفرهای کاری، علمی و همچنین تفریحی از جمله دلایل برای خرید بلیط اهواز تبریز می باشند.

کارهایی که در تبریز باید انجام بدهیم

تبریز به داشتن غذاهای بسیار خوشمزه و سوغات و شیرینی هایش معروف می باشد و یکی از اصلی ترین بخش های سفر به آن، امتحان کردن غذاها و خرید سوغاتی هایی آن می باشد. علاوه براین، بازدید از بناهای تاریخی و جاذبه های طبیعی و مهم تر از همه خرید صنایع دستی و کیف و کفش های چرم بسیار با کیفیتش از دیگر کارهای مهمی می باشد که در این سفر نباید از آن غافل شد. مهم ترین جاذبه های دیدنی تبریز عبارتند از:

بازار بزرگ تبریز، ارگ، خانه های تاریخی (از قبیل خانه صرافلار، خانه امیر نظام گروسی، خانه مشروطه)، مسجد کبود، موزه سفال، موزه قاجار، موزه شهرداری و آذربایجان، پارک آئل گلی، کوه عینالی

بهترین زمان برای سفر به تبریز

از آنجا که تبریز در غرب ایران واقع شده است، در نتیجه آب و هوای سرد و کوهستانی در آن غالب می باشد. به همین خاطر باید در انتخاب زمان مناسب برای سفر دقت زیادی داشته باشید. شرایط آب و هوایی و هزینه های سفر دو عامل مهم در انتخاب زمان مناسب برای ورود به تبریز می باشند و در ادامه این دو فاکتور را بررسی می کنیم:

بهترین زمان سفر از نظر آب و هوای تبریز

تبریز به داشتن زمستان های بسیار سرد همراه با بارش باران و برف زیاد شهرت دارد. در مقابل، بهار و تابستان آن بسیار زیبا و دل انگیز است. در نتیجه، بهتر است اردیبهشت تا شهریور را برای سفر به آن انتخاب کنید. البته زمستان هم زیبایی های خاص خودش را دارد، اما ممکن است تحمل سوز سرمایش برایتان راحت نباشد.

بهترین زمان برای سفر ارزان به تبریز

در تمام سفرهای داخلی و خارجی، هزینه های خدمات گردشگری با توجه به شرایط آب و هوایی و میزان تقاضای گردشگران برای سفر تغییر می کند. به همین خاطر، اگر قصد دارید ارزان ترین بلیط تبریز را خریداری کنید و همچنین سایر هزینه های خدمات گردشگری نیز با کاهش مواجه شود، پاییز و زمستان بهترین زمان است. در مقابل، بهار و تابستان با رشد صعودی مواجه می گردد.

حمل و نقل عمومی در تبریز

علاوه بر خرید بلیط هواپیما تبریز با قیمت ارزانتر و انتخاب هتل های با کیفیت و البته کم هزینه، با انتخاب وسایل نقلیه عمومی مناسب نیز می توان مدیریت هزینه بهتری داشت. حمل و نقل عمومی تبریز در سطح بسیار خوبی قرار دارد و می توانید در شرایط لزوم تاکسی، اتوبوس و یا مترو را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما اهواز به تبریز

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز به تبریز

جهت خرید بلیط هواپیما اهواز به تبریز از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط پرواز اهواز تبریز

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای اهواز به تبریز در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط پرواز ها فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز اهواز تبریز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای سفر در هر مسیر، نرخ بلیط آن نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تبریز و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز اهواز تبریز با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز رسپینا نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

پرواز رفت و برگشت

با خرید پرواز رفت و برگشت در صورتی که زمان برگشت شما در ایام شلوغی باشد، می توانید بلیط را قبل از گران شدن تهیه کنید. بدین منظور کافیست هنگام وارد کردن تاریخ، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. سپس می توانید با یک خرید، بلیط هواپیما اهواز به مقصد تبریز و بالعکس را تهیه کنید.

سیستمی یا چارتر

با توجه به اینکه بلیط بلیط سفر خود را سیستمی می خرید یا چارتر، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید پرواز چارتر اهواز تبریز و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر اهواز تبریز ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

پروازاهواز تبریز

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما از اهواز به تبریز در رسپینا

بلیط ارزان تبریز

یکی از مهم ترین خدمات سایت رسپینا، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. با توجه به فاصله زیاد بین اهواز و تبریز و طبیعتا قیمت بالای بلیط در این مسیر، شاید از خود بپرسید که چگونه می توانم ارزانترین بلیط را در رسپینا پیدا کنم؟ فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط اهواز تبریز در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

چارتری سفر کنید

پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری اهواز تبریز را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز تبریز از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با کد یاتا TBZ از مهم ترین فرودگاه ها در ایران می باشد که نه تنها از نظر مسافربری، بلکه از نظر نظامی نیز حائز اهمیت است. این فرودگاه در طول سال بخاطر پروازهای متعدد داخلی و خارجی و حج میزبان مسافران زیادی می باشد. به همین خاطر سه ترمینال در آن در نظر گرفته شده است که برای پروازهای داخلی، خارجی و همچنین حج مورد استفاده قرار می گیرند. برای تردد از فرودگاه تبریز تا مرکز شهر می توانید از تاکسی و اتوبوس استفاده کنید.

از جمله پروازهای اهواز به تبریز که در فرودگاه شهید مدنی انجام می شوند، می توان به پرواز اهواز به تبریز ایران ایر اشاره نمود.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

سوالات متداول بلیط هواپیما اهواز تبریز

شرایط وقوانین موجود برای رده های سنی مختلف در خرید بلیط هواپیما به چه صورت است؟

در قوانین هواپیمایی کشوری، نوزاد کمتر از 2 سال، کودکان بین دو تا دوازده سال و بزرگسالان، بیشتر از دوازده سال سن دارند. مسافر در حین خرید بلیط، باید در انتخاب رده ی سنی دقت کند. در صورت عدم انتخاب صحیح رده ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

برای پروازهای چارتر و سیستمی چه به همراه داشتن چه مدارکی الزامیست؟

مسافر در زمان مراجعه به فرودگاه، برای پروازهای چارتر باید یک نسخه ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، شماره ی بلیط به همراه مدارک شناسایی معتبر را به کانتر هواپیمایی ارائه دهد.

شرایط کنسلی بلیط هواپیما اهواز تبریز و میزان جریمه ی آن به چه صورت محاسبه میگردد؟

تمام کنسلی های بلیط از طرف مسافر، طبق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه ی کنسلی می باشند. مقدار جریمه کنسلی متفاوت بوده و بر اساس قوانین کنسلی هر ایرلاین محاسبه می شوند.

- در زمان خرید بلیط هواپیما اگر رده سنی مسافری اشتباه وارد شود، آیا قابل اصلاح است؟

خیر. در صورت عدم انتخاب صحیح رده ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

پروازهای بیشتر از اهواز

آیا به بلیط برگشت از تبریز به اهواز نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تبریز اهواز