مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : پنجشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما اهواز به مشهد

questions قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد چقدر است؟ چگونه می توانیم ارزان ترین روز را برای خرید بلیط اهواز مشهد انتخاب کنیم؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز اهواز مشهد چقدر است؟ برای حمل بار بیشتر چه مقدار باید جریمه پرداخت کنیم؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود. برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد که میزان آن برابر 1 درصد بلیط هواپیما است.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای اهواز مشهد چقدر است؟ ایا می توان بلیط چارتر اهواز مشهد را کنسل کرد؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر اهواز مشهد قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما اهواز به مشهد ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر اهواز مشهد بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر اهواز به مشهد برای شما نمایش خواهد یافت.

questions فاصله هوایی اهواز مشهد چند کیلومتر است؟ پس از چند ساعت پرواز از اهواز به مشهد میرسیم؟
arrow down icon

فاصله هوایی اهواز مشهد حدود 1144 کیلومتر بوده و مدت زمان پرواز آن حدود 2 ساعت است.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

به دلیل فاصله هوایی 1144 کیلومتری اهواز تا مشهد، خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد بهترین روش برای سفری راحت و سریع تر به مشهد مقدس است. پرواز اهواز مشهد را می توانید در تمامی روزهای هفته و از تمامی شرکت های هواپیمایی در وب سایت رسپینا با تضمین ارزانترین قیمت رزرو کنید. برای خرید بلیط هواپیما از اهواز به مشهد، می توانید در ابتدای همین صفحه، یکی از پروازهای دلخواه را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید.

بلیط هواپیما اهواز مشهد

قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد

قیمت بلیط هواپیما در تمامی مسیرهای پروازی تحت تاثیر شرایط مختلفی قرار دارد که مهم ترین آن می تواند فاصله مبدا و مقصد و همچنین نوع شهر مقصد است. معمولا بلیط هایی که به مقصد کلان شهرها صادر می شوند، به دلیل تقاضای بالاتر، قیمت بیشتری دارند. سازمان هواپیمایی کشوری، برای تمامی مسیرها، قیمت مصوبی تعیین کرده که قیمت مصوب بلیط هواپیما اهواز مشهد در بلیط سیستمی، 2.268.400 تومان است. با این وجود عوامل مختلف می توانند باعث افزایش قیمت آن شوند.
در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما اهواز مشهد را با تضمین قیمت ارزان نسبت به سایر وب سایت ها، رزرو کنید. در صورتی که بلیط های مشخص شده با برچسب تضمین نرخ را از رسپینا رزرو کنید، و همان بلیط را در سایتی دیگر با قیمت کمتر مشاهده کردید، می توانید با تماس با کارشناسان، دو برابر اختلاف قیمت را از رسپینا دریافت کنید. بطور کلی عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد موثر است که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر است:

 • زمان خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد
 • کلاس پروازی
 • خرید بلیط هواپیما سیستمی یا چارتری
 • نوع شرکت هواپیمایی

ارزانترین بلیط هواپیما اهواز مشهد

قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد رفت و برگشت

رزرو بلیط رفت و برگشت با خرید جداگانه بلیط از لحاظ قیمت هیچ تفاوتی نخواهد داشت. اما این مزیت را دارد که تنها با یک بار اقدام و پرداخت بها، بلیط رفت و برگشت را تهیه می کنید. همچنین می توانید بلیط مسیر برگشت را قبل از گران شدن آن رزرو کنید. برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد رفت و برگشت از رسپینا در کادر نارنجی رنگ بالای صفحه گزینه تغییر را انتخاب کنید تا پنجره ای برای شما باز شود. سپس با انتخاب گزینه رفت و برگشت و تاریخ پرواز، می توانید بلیط را رزرو کنید.

بلیط رفت و برگشت اهواز مشهد

پرواز اهواز مشهد

فاصله هوایی اهواز مشهد حدود 1144 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن حدود 1 ساعت و 50 دقیقه الی 2 ساعت است. مدت زمان پرواز اهواز به مشهد بسته به نوع شرکت هواپیمایی و همچنین شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

 • ساعت پروازهای اهواز مشهد: ساعت پرواز اهواز به مشهد متغیر بوده و بیشتر پروازها در تایم صبح و شب انجام می شود. اطلاعات دقیق تر را می توانید در ابتدای صفحه در اطلاعات هر بلیط مشاهده کنید.
 • ایرلاین های مسیر اهواز مشهد: بلیط هواپیما اهواز مشهد را می توانید در وب سایت رسپینا از شرکت های هواپیمایی آتا، زاگرس، سپهران، وارش، ایران ایرتور، کارون و کاسپین رزرو کنید.
 • قوانین بار مجاز برای مسافران:‌ از آنجا که بیشتر پروازهای اهواز مشهد، به صورت اکونومی ارائه می شوند، میزان بار مجاز به ازای هر مسافر، 20 کیلوگرم است. همچنین می توانید تا 5 کیلوگرم بار همراه نیز داخل کابین هواپیما ببرید.

اطلاعات فرودگاه مبدا پرواز اهواز مشهد

فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی اهواز، فرودگاه مبدا این مسیر پروازی بوده که در بلوار نفت واقع شده است، و دارای 2 ترمینال برای میزبانی پروازهای داخلی و خارجی می باشد. پس از ورود به ترمینال پروازهای داخلی با کمک راهنمای تابلوی اعلانات می بایست به گیت مربوط به پرواز خود رفته و پس از دریافت کارت پرواز به سالن انتظار فرودگاه بروید. در این فرودگاه دو پارکینگ ویژه ترمینال داخلی و خارجی قرار داشته که می توانید خودروی خود را تا هنگام برگشت به اهواز در این فرودگاه ها پارک کنید.

اطلاعات فرودگاه مشهد

ترمینال 1 فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد، میزبان پروازهای داخلی بوده که پس از رسیدن به فرودگاه وارد این ترمینال می شوید. پس از حضور در فرودگاه و ورود به ترمینال، با توجه به شرکت هواپیمایی باید چمدان خود را از روی نوار نقاله برداشته و سپس به سمت درب های خروجی بروید. ایستگاه مترو خط 1 در نزدیکی خروجی ترمینال قرار داشته که می توانید به راحتی به مرکز شهر برسید. ایستگاه تاکسی و اتوبوس نیز در خروجی ترمینال قرار دارد.

جزییات پرواز اهواز مشهد

خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد

در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما از اهواز به مشهد را تنها در یک دقیقه رزرو کنید. بدین منظور می توانید در ابتدای این صفحه، یکی از بلیط های دلخواه امروز، و یا با استفاده از تقویم پروازی، بلیط های 30 روز آینده را انتخاب کنید. پس از انتخاب بلیط، در صفحه بعد با ورود اطلاعات مسافرین و پرداخت هزینه، اطلاعات آن برای شما ارسال خواهد شد. هنگام خرید بلیط اهواز مشهد در صفحه لیست پروازها می توانید بلیط دلخواه را بر اساس نوع شرکت، نوع بلیط و کلاس پروازی انتخاب کنید.
همچنین هنگام ورود اطلاعات مسافرین می توانید علاوه بر مشاهده اطلاعات پرواز، مسافران کودک و نوزاد را نیز اضافه کنید. پس از رزرو بلیط هواپیما به منظور اطمینان از صحت بلیط رزرو شده، می توانید وارد صفحه پیگیری بلیط هواپیما رسپینا شوید. در این صفحه با ورود کد PNR و شماره ملی، اطلاعات بلیط رزرو شده را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که نسخه کاغذی بلیط را نیاز داشته باشید، از این صفحه می توانید پرینت آن را تهیه کنید.

راهنمای خرید بلیط اهواز مشهد

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد

بلیط هواپیما اهواز مشهد را در وب سایت رسپینا می توانید با ارزانترین قیمت ممکن رزرو کنید. علاوه بر تضمین قیمت بلیط هواپیما در وب سایت رسپینا، می توانید با استفاده از تقویم پروازی، ارزانترین بلیط هواپیما اهواز مشهد را برای 30 روز آینده مشاهده کنید. در این تقویم پروازی، ارزانترین بلیط هر روز درج شده که تنها با یک کلیک، به بلیط های همان روز دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این با استفاده از سرویس خبرم کن در رسپینا، می توانید از کاهش قیمت بلیط هواپیما در مسیر انتخاب شده و تا نرخ دلخواه، با خبر شوید.

پروازهای لحظه آخری اهواز مشهد

بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز مشهد در حقیقت همان چارتر است که در آخرین ساعات باقی مانده تا پرواز با تخفیف ارائه می گردد. معمولا برای خرید بلیط لحظه آخری باید سایت های متعدد را به منظور یافتن ارزانترین بلیط بررسی کرد. اما وب سایت رسپینا، سامانه ی هوشمندی تحت عنوان چند بخرم را طراحی کرده است که طی آن، مسافر برای یافتن ارزان ترین بلیت های پرواز لحظه آخری نیازی به پایش وب سایت ها ندارد.
با توجه به اینکه ممکن است در زمان ارزان شدن بلیط، دسترسی به اینترنت نداشته باشید لذا می توانید با خیال آسوده رزرو خودکار بلیط را نیز به عهده سامانه رسپینا بگذارید. سرویس محبوب "چند بخرم" بدین منظور طراحی شده است و لازمه آن ایجاد پنل کاربری در سایت و شارژ مبلغ تا میزان مورد نیاز برای رزرو بلیط است. بدین صورت که به محض تغییر قیمت، بلیط شما توسط وب سایت رسپینا رزرو شده و سپس اطلاعات آن برای شما ارسال خواهد شد.

اطلاع از کاهش قیمت بلیط اهواز مشهد

بلیط اهواز مشهد رسپینا

در وب سایت رسپینا امکاناتی فراهم شده است که علاوه بر رزرو راحت تر، می توانید بلیط هواپیما را کمترین نرخ ممکن نیز رزرو کنید. برخی از مهم ترین امکانات وب سایت رسپینا برای خرید بلیط هواپیما اهواز تهران در ادامه ذکر شده است:

 • اطلاع از تاخیرهای پرواز اهواز تهران: رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور بوده که به محض اعلام تاخیر پرواز از سوی ایرلاین و فرودگاه، بلافاصله از طریق ارسال پیام صوتی به مسافر اطلاع رسانی می کند. لذا می توانید با خیال راحت از ساعت دقیق پرواز، بلیط موردنظر خود را خریداری کنید.
 • پشتیبانی 24 ساعته: یکی از مهم ترین مواردی که خدمات رسپینا را نسبت به سایرین متفاوت می کند، خدمات پشتیبانی 24 ساعته آن است. از زمانی که مسافر وارد سایت می شود تا پایان سفر، تیمی از کارشناسان خبره آماده پیگیری و پاسخگویی مشکلات احتمالی خواهند بود.
 • مشاهده ارزان ترین بلیط 30 روز آینده: با استفاده از تقویم پروازی رسپینا می توانید ارزانترین بلیط هواپیما اهواز مشهد در 30 روز آینده را مشاهده کنید. این تقویم پروازی به شما کمک می کند تنها با یک کلیک، به پروازهای همان تاریخ دسترسی داشته باشید.

بلیط هواپیما اهواز مشهد رسپینا

بلیط هواپیما اهواز مشهد چارتر

بلیط های هواپیما در ایران یا به صورت چارتری خرید و فروش می شوند و یا سیستمی. بلیط های سیستمی توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شوند که تابع قیمت مشخصی هستند. اما بلیط های چارتری، توسط شرکت های واسطه ارائه می شوند که با خرید صندلی های یک هواپیما، آن را با قیمت متفاوت عرضه می کنند. هر کدام از این بلیط ها، دارای قوانین متفاوتی هستند که در ادامه ذکر شده است:

 • بلیط چارتر اهواز مشهد جریمه کنسلی بیشتری نسبت به سیستمی دارد و حتی در مواقعی نیز چارترکننده امکان کنسلی و استرداد وجه را به مسافر نمی دهد.
 • از آنجائی که بلیط های پرواز سیستمی بر اساس مصوبه ایرلاین نرخ گذاری می شوند، لذا روند قیمتی با ثبات تری نسبت به چارتر دارند. خصوصا که پروازهای چارتری در زمان های اوج مسافرت ها، با رشد قیمتی بالایی (حتی تا 2 برابر بیشتر) هم مواجه می شوند که معمولا این اتفاق در بلیط سیستمی کمتر پیش می آید.
 • بلیط های پرواز سیستمی، امکان کنسلی نوشو (no show) دارند. یعنی اگر مسافر از پرواز جا بماند نیز می تواند درخواست کنسلی بلیط دهد تا بخشی از مبلغ آن به حساب وی مسترد گردد. در صورتی که بلیط چارتر اهواز مشهد این امکان را ندارد و در صورت جا ماندن از پرواز نمی توانید از شرکت چارتر کننده هزینه ای دریافت کند.

بلیط چارتر اهواز مشهد

رزرو بلیط چارتر هواپیما اهواز مشهد

در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما اهواز مشهد چارتری را تنها با یک کلیک رزرو کنید. پس از جستجوی پروازها، در صفحه لیست پروازهای جستجو شده می توانید با استفاده از فیلتر نوع بلیط در سمت راست، گزینه چارتری را انتخاب کنید. پس از آن تنها پروازهای چارتری را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب آن ها و ورود اطلاعات مسافرین، بلیط هواپیما اهواز مشهد چارتر برای شما رزرو می شود.

قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد چارتر

قیمت بلیط هواپیما سیستمی و چارتری در پروازهای سیستمی، نرخ کودک (بین 2 تا 12 سال) معادل 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود. در صورتیکه بلیط چارتری اهواز مشهد هم برای کودک و هم برای بزرگسال با یک قیمت به فروش می رسد. لذا اگر مسافر کودک به همراه دارد، به صرفه تر است بلیط های پرواز سیستمی را انتخاب کنید.

راهنمای سفر به مشهد از اهواز

مهم ترین هدف از مسافرت به مشهد برای بیشتر مسافران، زیارت حرم امام رضا است که به همین دلیل مسیرهای هوایی منتهی به مشهد، جزو مسیرهای پرتردد داخلی است. پس از خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد و رسیدن به فرودگاه، می توانید به راحتی و با استفاده از تاکسی، مترو و یا اتوبوس به مرکز شهر بروید. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر زیاد نبوده و در کمترین زمان می توانید به حرم و یا هتل بروید. متروی مشهد با داشتن دو خط مترو، جابجایی در این شهر را آسان ساخته است. ایستگاه بسیج در خط 1 و ایستگاه میدان شهدا در خط 2، بهترین روش دسترسی به حرم امام رضا می باشد.
در صورتی که هتل خود را از قبل رزرو نکرده اید، سعی کنید طوری برنامه ریزی کنید که ساعت 14 در فرودگاه باشید. زیرا تحویل اتاق ها از ساعت 14 انجام می شوند. در صورتی که زودتر از این ساعت به مشهد رسیدید می توانید با مراجعه به هتل، اتاق را رزرو کرده و با تحویل چمدان به هتل، به حرم بروید. علاوه بر حرم امام رضا می توانید از جاهای دیدنی متعدد در مشهد از جمله مکان های تاریخی، پارک ها، پارک های آبی و شهربازی ها نیز بازدید کنید که البته بیشتر آن ها فاصله زیادی با حرم دارند.
به این دلیل که فاصله جاهای دیدنی مشهد از هتل های نزدیک حرم زیاد است، می توانید از هتل های مرکز شهر مانند هتل هما استفاده کنید تا به مرکز شهر نیز دسترسی داشته باشید. بیشتر هتل های مشهد دارای سرویس رایگان رفت و برگشت به حرم بوده که در ساعات مختلف شبانه روز می توانید از آن ها استفاده کنید.

اهواز به مشهد -

آیا به بلیط برگشت از مشهد به اهواز نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما مشهد اهواز