tglCty
مسافران : 1
اکونومی
یکشنبه 1403/02/30
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
12,623 ت
دوشنبه 1403/02/31
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
4,565 ت
سه شنبه 1403/03/01
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
5,683 ت
چهارشنبه 1403/03/02
--
پنجشنبه 1403/03/03
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
4,776 ت
جمعه 1403/03/04
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
8,484 ت
شنبه 1403/03/05
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
8,404 ت
یکشنبه 1403/03/06
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
9,162 ت
دوشنبه 1403/03/07
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
6,487 ت
سه شنبه 1403/03/08
--
چهارشنبه 1403/03/09
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
4,235 ت
پنجشنبه 1403/03/10
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
4,297 ت

اطلاعات پرواز آنتالیا به تهران

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
217
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
01 ساعت و 00 دقیقه
routing مسافت
5359 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ آنتالیا :
ساعت 13:30
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ آنتالیا :
ساعت 17:25
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز آنتالیا تهران

arrowRight
Ariana Afghan Airlines
Aero 2000
Yute Air Alaska
Anadolu jet
Freebird Airlines
Iraqi Airways
Kuwait Airways
Swiss International Air Lines
Austrian Airlines
Pegasus Airlines
Qatar Airways
Tailwind Airlines
Turkish Airlines
Edelweiss Air
Corendon Airlines
SunExpress
arrowLeft
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

خرید بلیط هواپیما آنتالیا تهران ممکن است برای بسیاری از مسافران امری نشدنی باشد اما در حقیقت این مسافران هستند که قیمت بلیط هواپیما خود را تعیین می کنند. از آن جایی که آنتالیا یکی از محبوب ترین مقصدهای اروپایی ایرانیان محسوب می‌شود می‌توان انتظار داشت که خرید بلیط آنتالیا تهران از تقاضای زیادی بهره مند باشد. برای آنکه بتوانید بلیط هواپیما خارجی از آنتالیا تهران را خریداری نمایید باید در ابتدا با معیارهایی که بر روی قیمت خرید بلیط هواپیما این شهر تاثیرگذار هستند آشنا شوید پس از آن با کنترل به این معیارها خواهید توانست ارزانترین پرواز آنتالیا به تهران را خریداری نمایید.

بلیط هواپیما آنتالیا تهران رسپینا

چرا خرید بلیط هواپیما آنتالیا تهران؟

آنتالیا شهر اروپایی می باشد که در کشور نیمه اروپایی و نیمه آسیایی ترکیه واقع شده است. از آنجایی که اخذ ویزای ترکیه پس از تفاهم نامه میان رضاخان و آتاتورک به صورت رایگان انجام می‌شود معمولاً مسافران زیادی برای گذراندن تعطیلات خود راهی این کشور می شوند.البته خرید بلیط هواپیما آنتالیا تهران توسط دو گروه انجام می شود گروه اول مسافران ایرانی هستند که حالا قصد بازگشت به کشور را دارند و گروه دوم شهروندان ترکیه می باشند که برای آشنایی بیشتر با کشور همسایه خود اقدام به خرید بلیط هواپیما خارجی می کند. در صورت وجود یک راهنمای گردشگری برای سفر به تهران خالی از لطف نیست.

راهنمای خرید بلیط آنتالیا به تهران

جهت خرید بلیط ارزان هواپیما آنتالیا به تهران از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما آنتالیا تهران

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای آنتالیا به تهران در ماه جاری، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را  به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط هواپیمای تهران باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

قیمت بلیط پرواز آنتالیا به تهران

قیمت بلیط های هواپیما به چند معیار متفاوت بستگی دارد که می توانید با آگاهی از آن ها به سادگی بلیط ارزان هواپیما آنتالیا به تهران را خریداری کنید. این معیارها شامل موارد زیر هستند:

1-مسافت هوایی

2- ایرلاین

3- زمان سفر

4- زمان خرید بلیط هواپیما

5-کلاس هواپیمایی

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما آنتالیا تهران فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز آنتالیا تهران محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به تهران عبارتند از:

مسافت هوایی

منظور از مسافت هوایی ، برایند تمام مسیرهایی است که هواپیما مجبور به طی کردن است تا به تهران برسد. مسافت هوایی به این دلیل که پرواز مستقیم از آنتالیا به تهران وجود دارد ، در این قسمت اهمیت چندانی نخواهد داشت.

جهت کنترل مسافت هوایی ، بهتر است مسیرهای پرواز آنتالیا به تهران را بررسی کنید، تا از مختصات و تعداد توقفگاه های مسیر مطلع شوید.

پروازهای آنتالیا به تهران:

پرواز مستقیم :
آنتالیا به تهران: سه ساعت و 30 دقیقه 

پرواز غیر مستقیم :
آنتالیا به استانبول : یک ساعت و 15 دقیقه 
استانبول به تهران : سه ساعت 

آنتالیا به آنکارا : یک ساعت
آنکارا به تهران : دو ساعت و 40 دقیقه

آنتالیا به استانبول : یک ساعت و 10 دقیقه
استانبول به آنکارا : یک ساعت 
آنکارا به تهران :  دو ساعت و 40 دقیقه

آنتالیا به استانبول :  یک ساعت و 15 دقیقه 
استانبول به دوحه  :  چهار ساعت
دوحه به تهران : دو ساعت و 10 دقیقه 

آنتالیا به مونیخ  : یک ساعت و 20 دقیقه 
مونیخ به فرانکفورت  : یک ساعت 
فرانکفورت به تهران : پنج ساعت 

آنتالیا به مونیخ : یک ساعت و 20 دقیقه 
مونیخ به وین  : یک ساعت 
وین به تهران : چهار ساعت

آنتالیا به فرانکفورت : سه ساعت و 50 دقیقه 
فرانکفورت به وین : یک ساعت و 30 دقیقه
وین به تهران : چهار ساعت و 10 دقیقه

پروازهای آنتالیا به تهران

ایرلاین

ایرلاین ها هم در بازی تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران نقش دارند. ممکن است شما دو مسیر پروازی یکسان را بیابید که قیمت یکسانی نداشته باشند، بخشی از این عدم برابری قیمت بلیط هواپیما به دلیل ایرلاین است. یک قیمت ابتدایی برای تمام پروازهای تهران وجود دارد و پس از آن ، سایر هزنیه ها به آن افزوده می شود.

ایرلاین های فعال در مسیر آنتالیا به تهران : 
 Pegasus Airlines
 Anadolu jet
 Turkish Airlines
Lufthansa

فاکتورهای موثر بر قیمت عبارتند از:

1-هزینه سوخت

جهت سوختگیری هواپیما معمولا از نفت و بنزین و مشتقات این دو استفاده می گردد. معمولا هزینه سوخت هواپیما میان ایرلاین ها مختلف برابر است اما با این حال اندکی هم تفاوت به علت سال تولید هر هواپیما و در نتیجه میزان مصرف سوخت ، در ان ها وجود دارد. بخشی از نوسانات هزینه بلیط هواپیما تهران به دلیل تغییر نرخ اعلام شده برای نفت توسط اوپک است.

2-مالیات

همیشه پای مالیات در تمام هزینه های ما در میان است. توضیح درباره مالیات از واضحات است اما این مقدار میان تمام ایرلاین ها برابر است و دلیلی برای تغییر قیمت بلیط هواپیما تهران میان ایرلاین ها نیست.

3-سطح خدمات

سظح خدماتی که ایرلاین ها ارائه می دهند دلیل عمده این تفاوت قیمتی است. برخی از ایرلاین ها با ارائه سرویس های اضافه بر میزان تعریف شده ، دست در قیمت بلیط هواپیما تهران می برند.

این سرویس ها شامل مواردی مانند : امکان انتخاب صندلی ، افزایش باز مجاز همراه مسافر و یا امکان انتخاب غذا از طریق منوی سفر باشد.

زمان سفر

زمانی که شما برای سفر به تهران انتخاب می کنید نیز بر قیمت بلیط هواپیما تهران تاثیر دارد. چنان چه در ایامی قصد سفر به تهران را کنید که شهر خالی از گردشگران باشد، می توانید اقدام به خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آنتالیا به تهران کنید.

تاثیر زمان سفر در هزینه های خود را دست کم نگیرید ، با انتخاب درست زمان سفر می توانید بودجه خود را بین 40 تا 50 درصد کاهش دهید.

زمان خرید بلیط آنتالیا به تهران

علاوه بر زمان سفر ، زمانی که شما اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران هم می کنید تاثیر گذار است. بهترین زمان جهت خرید بلیط هواپیما تهران بین دو هفته الی 2 ماه قبل از پرواز شماست. یعنی زمانی که آفرهای آژانس های مختلف خود را نشان می دهند.

در این ایام شانس این که ارزان ترین بلیط هواپیما تهران را بیابید ، بیشتر از سایر زمان هاست.

فراموش نکنید که به خیال خرید بلیط لحظه آخری هواپیما تهران ، خرید خود را به دقیقه 90 نیاندازید. اگر خیلی دیر اقدام کنید ممکن است بلیط های ارزان تهران را از دست بدهید و مجبور به صرف هزینه بیشتر شوید.

کلاس پرواز آنتالیا به تهران

حتما درباره کلاس پروازی تا به حال زیاد شنیده اید، طبیعتا اگر شما مایل به یک سفر لاکچری باشید پرواز " فرست کلس " ، مناسب شماست. اما اگر تمایل داشته باشید تا در مقرون به صرفه ترین حالت سفر خود را انجام دهید بهتر است شناسه نرخی " اکونومی کلس " را انتخاب نمایید.

پروازهای گروه اکونومی نسبت به سایر کلاس ها ، ارزان تر است. پس از ان گروه " بیزینس کلس " قیمت بیشتری دارد. هر شناسه نرخی بنا بر خدماتی که به مسافران ارائه می دهند ، برای پروازهای خود قیمت معین می کنند.

این خدمات خود را در نوع صندلی ، فواصل میان آن ها ، منوی غذا ، خدماتی مانند نمایشگر ، لپ تاپ ، اینترنت ماهواره ای و ... ارائه می شوند.

رزرو هتل در تهران

یکی دیگر از خدماتی که در رسپینا برای شما عرضه شده است امکان رزرو هتل های تهران می باشد. رزرو هتل در شهر تهران یکی از آسان ترین کارهاییست که میتوانید انجام دهید. زیرا در شهر تهران هتل با هر امکانات و رنج قیمتی که بخواهید وجود دارد. مهم ترین کاری که باید انجام دهید آن است که بهترین هتل را با ارزانترین نرخ قیمت ممکن رزرو کنید. برای این کار پیشنهاد می شود قبل از سفر حتما از رزرو هتل خود مطمئن شوید.

بهترین زمان برای سفر به تهران

تهران به دلیل قرار گیری در دامنه های رشته کوه البرز اقلیم سرد و خشکی دارد. برای آن که از آب و هوای بسیار گرم و بسیار سرد آن دوری کنید بهتر است زمان سفر خود را برای پاییز و بهار تنظیم کنید که هوای شهر ملایم تر است. در نظر داشته باشید که اگر در هنگام سفر به تهران تمایل دارید در هتل های ارزان تری اقامت داشته باشید بهتر است ایام کریسمس و تعطیلات میلادی را انتخاب نکنید تا تقاضای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل شما با هزینه زیاد انجام نشود.

ایرلاین های فعال پرواز آنتالیا تهران

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما آنتالیا تهران در رسپینا

بلیط آنتالیا به تهران ارزان

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا، ارائه ارزان ترین قیمت های بلیط هواپیما است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. با استفاده از فیلترهای جست و جوی پرواز می توانید اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما آنتالیا به تهران نمایید.

بلیط آنتالیا به تهران چارتر 

رسپینا با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری ، دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است. امکان خرید بلیط های چارتر آنتالیا تهران یکی دیگر از خدمات رسپینا است تا با کمترین هزینه از تمامی خدمات پرواز بهره مند شوید.

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت صندلی های هواپیما را به مسافران اجاره دهد. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر بلیط های چارتری ارزان تر نیستند.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

امکان انتخاب فرودگاه

در رسپینا امکان انتخاب فرودگاه مقصد برای شما وجود دارد. اگر فرودگاه مقصد برای شما اهمیت دارد می توانید در هنگام جستجو فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

فرودگاه بین المللی خمینی

فرودگاه بین المللی خمینی اولین تماس صورت در صورت شما با ایران است. پس از آن که پرواز آنتالیا تهران شما در این محل فرود آمد می توانید با استفاده از تاکسی و مترو خود را به شهر برسانید. با خرید بلیط هواپیما آنتالیا تهران رسپینا، روی زمین نمی مانید.

پروازهای بیشتر از آنتالیا

آیا به بلیط برگشت از تهران به آنتالیا نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران آنتالیا