tglCty
مسافران : 1
اکونومی
جمعه 1402/09/17
--
شنبه 1402/09/18
--
یکشنبه 1402/09/19
--
دوشنبه 1402/09/20
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
8,931 ت
سه شنبه 1402/09/21
--
چهارشنبه 1402/09/22
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
15,672 ت
پنجشنبه 1402/09/23
--
جمعه 1402/09/24
--
شنبه 1402/09/25
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینAJ می باشد AJ
21,428 ت
یکشنبه 1402/09/26
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینAJ می باشد AJ
20,632 ت
دوشنبه 1402/09/27
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینAJ می باشد AJ
12,889 ت
سه شنبه 1402/09/28
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینAJ می باشد AJ
21,306 ت

اطلاعات پرواز برلین به تهران

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
0
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
04 ساعت و 30 دقیقه
routing مسافت
12947 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ برلین :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ برلین :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز برلین تهران

arrowRight
Aegean Airlines
Anadolu jet
British Airways
Air Baltic
Lufthansa CityLine
Eurowings
Iberia Express
Air Serbia
KLM
Lufthansa
LOT Polish Airlines
Swiss International Air Lines
Austrian Airlines
Pegasus Airlines
Qatar Airways
Scandinavian Airlines
Brussels Airlines
Turkish Airlines
United Airlines
Vueling Airlines
FlexFlight
Edelweiss Air
CityJet
arrowLeft
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

قوانین پرواز برلین تهران

 • میزان بار پرواز های چارتر ایر عربیا 30 کیلو در یک بسته میباشد .

بلیط هواپیما برلین تهران​ را چگونه پیدا کنیم ؟ آیا می توان قیمت های مربوط به تمام پروازهای برلین را کاهش بدهیم؟ یا به عبارت بهتر چه معیارهایی در پروازهای برلین تاثیر گذار است ؟ در این مطلب فقط قصد داریم به جنبه های مالی سفر به برلین بپردازیم ، درباره هزینه هایی که در خود شهر ممکن است داشته باشید اطلاعاتی را ارائه می دهیم و در پایان برای شما نحوه خرید بلیط هواپیما این مسیر را شرح خواهیم داد. اگر به دنبال راهی برای یافتن بلیط برلین تهران ارزان هستید ، با ما همراه باشید.

رزرو هتل برلین

خرید بلیط هواپیما برلین تهران برلین تهران

خب اولین چیزی که قبل از سفر به ذهن ما می رسد ، این است که چگونه هزینه های سفرم را از همین ابتدا کمتر کنم ؟ خرید بلیط ارزان تهران به برلین و یا بالعکس از همان ابتدا جزو نگرانی های سفر ماست، اما همیشه راهی برای مشکلات ما وجود دارد.

جهت خرید پرواز برلین به تهران باید به چند نکته مهم توجه کنید:

1-خرید پرواز برلین به تهران فقط در زمان لو سیزن امکان پذیر است

منظور از این معیار آن است که فقط در برخی از بازه های سال که حجم سفر توریست ها به برلین کمتر است می توانید اقدام به خرید پرواز برلین به تهران کنید.

دلیل این امر هم آن است که زمانی که حجم تقاضا برای خرید بلیط هواپیما خارجی این مسیر زیاد شود و عرضه ثابت بماند بنا بر علم اقتصاد قیمت پرواز برلین هم افزوده خواهد شد این افزایش حجم تقاضا نه‌تنها در بلیط هواپیما برلین تهران بلکه در رزرو هتل در برلین هم خود را نشان می دهد چنانچه شما در های سیزن برلین به این شهر سفر کنید به هیچ‌عنوان سفر ارزانی نخواهید داشت درباره های سیزن و لو سیزن  بیشتر توضیح خواهیم داد.

علاوه بر لو سیزن ، در زمان های دیگری از سال مانند شولدر سیزن هم می توانید بلیط هواپیما برلین تهران برلین تهران را داشته باشید.

شولدر سیزن به ایامی از سال گفته می‌شود که بین های سیزن و لو سیزن  باشد،  این زمان از سال معمولاً کیفیت آب و هوا بهتر است و شلوغی جمعیت هم کمتر می باشد

پرواز برلین به تهران

2-خرید پرواز برلین به تهران از طریق ایرلاین های ارزان قیمت

جهت بلیط هواپیما برلین تهران برلین تهران توجه داشته باشید که ایرلاین هم در قیمت پرواز تاثیرگذار است لذا توصیه می شود که قبل از خرید بلیط هواپیما برلین تهران تمام ایرلاین‌ها را بررسی نمایید.

ممکن است و مسیر پروازی را یکسان پیدا کنید که قیمت برابری نداشته باشند این عدم یکسان بودن و تفاوت میان قیمت ها به دلیل ایرلاین مختلفی است که پرواز را ارائه می دهد بهتر است با معیارهای موثر در تعیین نرخ پرواز تهران به برلین آشنا شوید ایرلاین ها بر اساس فاکتورهای مشخصی این نرخ را تعیین می کنند و این فاکتورها یا نرخ ها تصادفی نیستند. به عنوان مثال می‌توان گفت که فاکتورهای ذیل در تعیین نرخ بلیط هواپیما برلین تهران موثر هستند بهتر است با آنها آشنا شوید

 ۱- هزینه ابتدایی : هزینه ابتدایی همان مبلغ اصلی و ابتدایی است که مسافران جهت خرید بلیط هواپیما برلین تهران برلین به تهران باید پرداخت کنند.

 ۲- هزینه سوخت هواپیما : سوخت هواپیما از بنزین و نفت و سایر مشتقات این دو تشکیل شده است هزینه سوخت هواپیما ارتباط مستقیمی با نرخ اعلامی از طرف اوپک و سایر سازمانهای وابسته دارد این عدد بسیار متغیر است و تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز قرار میگیرد.

 ۳-سهم مالیات : رد پای مالیات در هر اقتصادی مشخص است و تاثیر آن در هزینه پرواز برلین به تهران کاملاً محرز می باشد لذا از توضیح بیشتر در این باره خودداری خواهیم کرد

 ۴- فرودگاه : از آن جهت که شرکتهای مالک فرودگاه مبلغی را به عنوان اجاره بهای باند فرود از ایرلاین‌ها دریافت می کنند در هزینه اخذ شده تاثیر دارند. درباره تأثیر فرودگاه در نرخ خرید پرواز برلین به تهران بیشتر از این صحبت خواهیم کرد.

 ۵- سرویس ایرلاین:  این سرویس می تواند شامل مواردی مانند امکان انتخاب صندلی مسافر، افزایش بار مجاز همچنین منوی غذای ارائه شده برای مسافران باشد برخی از ایرلاین‌ها ترجیح می‌دهند که در ازای دریافت هزینه بیشتر سرویس بهتری را به مسافران ارائه دهند.

معمولاً تفاوت نرخ تعیین شده از طرف ایرلاین ها به دلیل تفاوت آنها در سرویس دهی است چنانچه در نظر دارید سفر راحتی داشته باشید می توانید پروازهای گران تر را خریداری کنید. 

پرواز برلین به تهران

3- خرید پرواز برلین به تهران با انتخاب کمترین مسافت هوایی

 منظور از مسافت هوایی فاصله میان دو شهر برلین و تهران نیست، در حقیقت مسافت هوایی به فاصله میان تک‌تک شهرهای میان مسیر و مجموع آن ها اشاره دارد از آنجایی که پرواز مستقیم تهران به برلین وجود ندارد و این مسیر هوایی از طریق چند شهر واسطه تعریف می شود ، این فاکتور خود را مهم تر از پیش نشان خواهد داد.

مسیرهای پروازی تهران به باکو به این شکل می باشد

پرواز تهران به باکو، باکو به مسکو ، مسکو به برلین با ایرلاین Azerbaijan Airlines

-  پرواز تهران به استانبول ، استانبول به برلین با ایرلاین Pegasus Airlines

پرواز تهران به استانبول ، استانبول به برلین با ایرلاین Turkish Airlines

پرواز تهران به دوحه ، دوحه به برلین با ایرلاین  Qatar Airways

 پرواز تهران به وین ، وین به برلین با ایرلاین Austrian Airlines

 پرواز تهران به مسکو، مسکو به برلین با ایرلاین Aeroflot Russian Airlines

 پرواز تهران به دبی ،  دبی به مونیخ ، مونیخ به برلین با ایرلاین Emirates Airline

- پرواز تهران به فرانکفورت ، فرانکفورت به برلین با ایرلاین Lufthansa

پرواز برلین به تهران

4-خرید پرواز برلین به تهران با انتخاب کلاس پروازی اکونومی

معمولا ایرلاین ها دارای کلاس پروازی متفاوتی هستند اما همه آنها سه کلاس پروازی فرست کلس ، بیزینس کلاس و اکونومی کلس را دارا می باشند.

 در میان این سه کلاس پروازی، اکونومی کلاس دارای نرخ پایین تر می باشد شما می توانید با رزرو پرواز خود در این گروه برخی هزینه پرواز را کاهش دهید.

 تفاوت میان این کلاس ها در سطح ارائه سرویس و خدمات رسانی آن ها است. هرچه از اکونومی کلاس به سمت قسمت فرست کلاس هواپیما بروید،  فاصله میان صندلی ها بیشتر خواهد شد. همچنین میزان بار قابل مجاز برای حمل مسافر نیز در رده‌بندی اکونومی کمتر است. اما نگران نباشید چون آن چنان که فکر می کنید اکونومی کلاس از نظر سیستم امکانات و خدمات رسانی آزاردهنده نیست شما می توانید با خرید بلیط هواپیما برلین تهرانیی اکونومی کلاس هم سفر خوبی را آغاز نمایید.

نحوه خرید اینترنتی بلیط هواپیما برلین تهران تهران به برلین

تفاوتی ندارد که شما قصد خرید بلیط هواپیما برلین تهرانی برلین به تهران را دارید یا قصد خرید بلیط هواپیما برلین تهرانی تهران به برلین را دارید تنها چیزی که مهم است آن است که این فرآیند را به بهترین و آسان ترین روش ممکن انجام دهید.

 خرید آنلاین بلیط هواپیما برلین تهرانی تهران به برلین نسبت به شیوه سنتی آن یعنی خرید از طریق مراجعه به آژانس محبوب تر است زیرا در این روش احتیاج به صرف هزینه و وقت جهت مراجعه به آژانس های هواپیمایی را نخواهید داشت همچنین از طریق اینترنت امکان جستجو و مقایسه میان تعداد بی شماری از پروازها را خواهید داشت و از این طریق می توانید ارزانترین پرواز برلین به تهران را انتخاب نمایید.

خرید پرواز ارزان برلین به تهران

 اگر بخواهیم به صورت موردی برتری خرید آنلاین بلیط را شرح دهیم این گونه می نویسیم:

 1- دسترسی راحت

 جهت دسترسی به پروازهای دیگر لازم نیست تمام شهر را طی کنید شما می‌توانید در همان حال که در اینترنت در حال جستجو برای پرواز هستید بلیط خود را خریداری نمایید

2ذخیره زمان

  در خرید اینترنتی پرواز تهران به برلین می توانید به جای آن که زمان خود را در ترافیک دستگاه  های حمل و نقل سپری کنید آن را برای برنامه ریزی بهتر سفر خود خرج نمایید

3امکان خرید بلیط برلین در هر ساعت از شبانه روز

 در نظر بگیرید که شما در خانه و منزل خود نشسته اید و نیمه شب احتیاج دارید تا بلیط را خریداری کنید اگر بخواهید به شیوه سنتی عمل کنید باید انرژی زیادی را برای یافتن آژانس و خرید بلیط صرف کنید در صورتی که اینترنت تنها پشتیبان آماده به سرویس شما در تمام لحظات شبانه روز است.

خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیمای تهران به برلین

 جهت خرید ارزان ترین بلیط هواپیما برلین تهرانی تهران برلین می توانید از طریق سایت رسپینا اقدام کنید برای این کار کافیست ، بر روی گزینه خرید بلیط هواپیما برلین تهران در نوار اصلی سایت کلیک نمایید پس از آن صفحه در مقابل شما باز خواهد شد که از طریق جدول جستجوی پرواز می توانید تمام پروازهای تهران به برلین را جستجو نمایید.

 در این میان ذکر چند نکته خالی از لطف نخواهد بود.

 ۱-اگر قصد خرید ارزان تر پرواز تهران برلین را دارید کافیست بر روی آیکون  ترتیب نمایش پروازها بر اساس قیمت کم به زیاد کلیک نمایید در این صورت ارزانترین پرواز تهران به برلین در ابتدای لیست ظاهر خواهد شد.

2اگر زمان برگشت شما مشخص است پیشنهاد می‌کنیم که اقدام به خرید بلیط دو طرفه برلین نمایید تا در هزینه کل رزرو‌ پرواز شود قیمت نهایی برای شما کمتر هزینه بر دارد

3-جهت کوچکتر شدن رشته نمایش بهتر است از فیلترهای سمت راست صفحه استفاده کنید در مقابل این فیلترها کادر مربعی انتخاب را مشاهده می کنید که می توانید با استفاده از آن ایرلاین به خصوصی را انتخاب نمایید یا اگر ساعت پرواز مشخصی مدنظر شما است از این طریق قابل کنترل می باشد. همچنین تعداد توقفگاه ها هم در این فیلتر قابل تعیین است.

خرید پرواز ارزان برلین به تهران

پرواز برلین به تهران ، شناخت برلین

ریشه های برلین از قرن 13 ام کشیده شده است. آن زمان شهرک اولیه توسط تجار آلمانی تاسیس شد و شهر چهره چند فرهنگی به خود گرفته بود. علاوه بر این به دلیل ارتباطات گسترده برلین با جهان ، تمام مردم خارج از اروپا حتی با این شهر آشنا بودند.

برلینی که امروزه شاهد آن هستیم نسبتا جدید است. این شهر در جنگ جهانی دوم تقریبا به طور کامل ویران شد و چیز زیادی از آن باقی نماند. ساختمان های قدیمی که در شهر هم اکنون به چشم می خورند ، حاصل بازسازی های انجام شده پس از دوران جنگ و سقوط دیوار برلین می باشد.

امروزه برلین یکی از پرطرفدارترین شهرهای اروپاست و یافتن پرواز برلین به تهران آرزوی هر مسافری است. کیفیت بالای زندگی ، روزهای شلوغ ، زندگی شبانه ، چشنوارهای پرطرفدار و هنرهای محبوب آن برلین را مقصد بزرگی برای سفرهای مردمی کرده است.

پرواز برلین به تهران : یک بازدید کوتاه

میته Mitte : در لغت به معنای " وسط " است ، زیرا در مرکز برلین قرار دارد. این منطقه تاریخی دارای موزه های متعدد و نشانه های تاریخی است.

ایست سنترال : مرکز فرهنگی برای جوانان و هنرهای برلین است که خیابان ها ، کافه ها و مغازه های آن با دیگر مناطق شهر تفاوت دارد .

سیتی وست : این قسمت از شهر مدرن ترین و محبوب تر از یک خیابان صرفا خرید برای کالاهای لوکس است . کاخ شارلوتنبورگ نیز در همین قسمت است شهر قرار دارد که به شدت توصیه می شود از آن بازدید کنید.

منطقه محدود شده میان میت و ایست سنترال ( مرکز شرقی ) از نظر بودجه هتل و هاستل بسیار مقرون به صرفه است ، این محدوده یک منطقه بیس عالی برای گشت و گذار شما خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما برلین به تهران

بهترین زمان پرواز برلین به تهران

بهترین زمان برای بازدید از برلین چه زمانی است؟ ماه می تا اکتبر ماه هایی هستند که می توانید به راحتی به اطراف شهر مراجعه کنید، در پارک بمانید، یا از نوشیدنی های مورد علاقه خود در یک کافه لذت ببرید. می به دلیل نسیم های ملایمی که در تمام مدت وزیده می شود ، برای سفر توصیه می شود. تابستان روزها بلندتر خواهد شد و خورشید بیشتر خود را نشان می دهد و البته فصل مناسبی برای عکاسانی است که نور طبیعی را در هنگام عکاسی ترجیح می دهند.

بهترین زمان جهت بازدید از برلین از ماه مه تا سپتامبر است زمانی که زمان برای نشستن در قهوه خانه های برلین مناسب است و شما می توانید اوقات فراغت خوبی را در شهر داشته باشید زمستان می توان گفت شهر در بدترین وضعیت آب و هوای خود قرار دارد. دمای هوا بین ۲۰ تا ۳۰ درجه فارنهایت است اما به هر حال این بازه زمانی برای افرادی که تمایل برای یک سفر مقرون به صرفه به برلین را دارند مناسب تر است زیرا که نرخ بلیط هواپیما برلین تهران تهران به برلین و همچنین نرخ رزرو هتل در این شهر بسیار کاهش خواهد یافت.

‏ ماه می تا سپتامبر

 دمای هوا در طول این زمان است تقریباً ۷۰ درجه فارنهایت است ، همین امر برلین را برای فعالیت های ورزشی در هوای آزاد مناسب می کند. همچنین وجود جشنواره هایی مانند هفته مد برلین و فستیوال بین المللی نوشیدنی می تواند زمان محبوبی را برای سفر شما ایجاد کند.

ماه اکتبر تا دسامبر

 اب و هوا در این زمان از سال به شدت عالی است و  همین امر کافیست تا هزاران گردشگر را به برلین بکشاند اما اگر قصد سفر در این ایام سال را دارید بهتر است زودتر رزرو هتل خود را انجام دهید تا خیالتان بابت یافتن اتاق‌های خالی راحت شود.

ماه  ژانویه تا آپریل

سرمای استخوان سوز برلین  ممکن است برای دسته از افرادی که سرمای بیش از حد هوا را نمی تواند تحمل کند آزاردهنده باشد اما اگر شما هم یکی از طرفداران ورزش های زمستانی هستید ممکن است سفر در این ایام را ترجیح دهید همچنین در این روزها قادر خواهید بود پول بیشتری را ذخیره کنید.

 کارهایی که در برلین نباید انجام دهید

برلین یک شهر چند فرهنگی ، توریست پذیر و با روح آزاد است. بعضی از افراد زندگی شبانه آن را ترجیح می دهند بعضی دیگر افرادی هستند که دوست دارند به گشت و گذار بپردازند، در حالی که کسانی هم ترجیح می دهند در مغازه های کباب بچرخند و از خوردن آن لذت ببرند. شما در برلین کارهای زیادی برای لذت بردن از شهر دارید که هر کدام از آن ها به نوبه خود می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

خرید اینترنتی پرواز برلین تهران

1-بازدید از شهر بدون پول نقد

تنها تا چند سال پیش ، تلاش برای پرداخت هزینه ها در برلین بدون پول نقد یک کابوس بود. از آن زمان ، وضعیت به طور چشمگیری بهبود پیدا کرده است و تعداد در حال افزایشی از فروشگاه ها کارت بانکی قبول می کنند.

علاوه بر این پرداخت از طریق نرم افزار نیز کمی در برلین رایج است ، اما هرگز فکر نکنید که می توانید بدون پول نقد سفر بروید.

با این وجود فروشندگان به نظر سوپرایز می آیند زمانی که شما می خواهید با کارت و یا تلفن هوشمند پرداختی خود را انجام دهید.

به هر حال این را در نظر داشته باشید که حتی امروزه نمی توانید با کارت در همه مناطق پرداخت خود را انجام دهید، لذا به اندازه حداقل نیاز خود پول نقد همراه داشته باشید.

پروازهای تهران به برلین

2-بازدید در طول زمستان

اگر شما در زمستان قصد سفر به این شهر را دارید ، برلین را زیاد قابل تحسین نخواهید یافت. برلین بر خلاف بسیاری از شهرهای اروپایی که چشم انداز عالی و روشن دارند، به شدت تاریک است. نور بیش از حد مصنوعی تأثیرات تند و تیز بر روی پرندگان دارد، بنابراین مقامات شهر تصمیم گرفتند تا این شهر را با کمترین امکان ممکن روشن نگه دارند – و فقط کمی که برای مردم لازم است ، تامین روشنایی خواهند کرد. این کار دوستداران موجودات را خوشحال کرده است اما مردم محلی و توریستان را نه !

دولت محلی این مسئله را به رسمیت می شناسد و موافق است که خیابان ها خیلی تاریک هستند و باید در مورد آن کاری انجام دهند. زیرا بسیاری از چراغ ها بیش از چهل سال پیش ساخته شده اند و نور کافی را ارائه نمی دهند. با توجه به تاریکی هوا در زمستان ، تاریکی هوا باعث می شود شما از ساعت 3 ، 4 بعد از ظهر چیز زیادی را در شهر مشاهده نکنید. به این معنی که زمان کمتری برای تماشای اطراف خواهید داشت.

تنها استثنا ممکن است در فصل زمستان و دسامبر باشد، هنگامی که شما با تعدادی از نمایشگاه های کریسمس مواجه خواهید شد و شهر در جشن نوروز تزئین شده است.

خرید ارزان تر پرواز تهران برلین

3-گرفتن تور اتوبوسی

اتوبوس های توری با عنوان hop-on hop-off در یک چشم به هم زدن برای کف شهر در مقابل شما ظاهر خواهند شد، تنها احتیاج دارید که یک بار بلیط را خریداری کنید و پس از آن می توانید هر چقدر خواستید از اتوبوس پیاده و سوار شوید. ( مبلغ بلیط به اندازه 19.40 یورو ) است. این عمل زمان شما را ذخیره می کند و به شما این اطمینان را می دهد که اتوبوس در نقاط اصلی شهر توقف خواهد داشت.

با این حال، برلین دارای نوع دیگری از اتوبوس هایی است که شایسته عنوان " اتوبوس تور " هستند. آن ها مسیری را می روند که توریست ها انتظار آن را دارند. باغ وحش برلین، تیرگارتن، ریکستاگ و گیتس براندنبورگ، کلیسای برلین و الکساندر پلاتز. اما هزینه تمام سفر شما به € 2.80 خواهد رسید، که حدود یک هفتم از قیمت اتوبوس رسمی است! این بلیط برای دو ساعت معتبر است و شما بدون هیچ محدودیتی میتوانید آن را دریافت کنید.

نرخ بلیط هواپیما تهران به برلی

4-خرید خود را تا یکشنبه به تعویق بیاندازید

در هیچ کجا قانونی را مشاهده نخواهید کرد که به شما بگوید در روزهای یکشنبه نباید کار کنید آن طور که در آلمان وجود دارد. در اینجا این قانون به معنای واقعی کلمه است. فقط در مورد فروشگاه ها متفاوت می باشد و این مغازه ها در روز آخر هفته هم باز هستند. در حالی که می توانید چیزی برای خوردن در برلین در روزهای یکشنبه در رستوران های معمولی ،  ایستگاه های قطار، ایستگاه های گاز و اسپاتتی (فروشگاه های کوچک که ملزومات را در آخر هفته ها می فروشند و تا دیر وقت باز هستند ) خریداری کنید. با این حال لذت خرید را از دست خواهید داد ، بنابراین مطمئن شوید که خرید خود را زودتر از موعد انجام بدهید.

در حقیقت استثنائاتی درباره این قانون وجود دارد.

در واقع، استثنائات این قانون وجود دارد: مغازه ها در برلین در روزهای یکشنبه هشت بار در سال باز می شونداین امر در تاریخ کلیدی اتفاق می افتد زمانی که تعداد زیادی از گردشگران در شهر هستند یعنی زمان هایی : قبل از برلین، نمایشگاه مسافرت بین المللی برلین و یا پیش از کریسمس.

پروازهای تهران به برلین

5-دوچرخه را نادیده بگیرید

کارهای زیادی در برلین انجام شده است که شما به راحتی بتوانید دوچرخه سواری کنید. بنابراین اگر آب و هوا اجازه می دهد، حتما با دوچرخه سواری ، گشتی در شهر بزنید. گاهی اوقات این امر حتی ساده تر و سریع تر از استفاده از حمل و نقل عمومی است و حتی شما مجبور نیستید به تنهایی سوار شوید - می توانید برای تور دوچرخه سواری (برای مثال یک سفر گشت و گذار برلین و کاوش خیابان هنر) ثبت نام کنید.  قیمت تور استاندارد از € 20 تا € 30 می باشد.

چندین شبکه دوچرخه سواری در برلین وجود دارد . اما مناسب ترین انتخاب برای گردشگران استفاده از شبکه   Mobike  است .  این دوچرخه های نارنجی رنگ همه جا هستند. 20 دقیقه استفاده از  Mobike فقط 1 یورو برای شما هزینه بردار است . اگر میخواهید طولانی سفر کنید می توانید یک بلیط 10 یورویی برای 24 ساعت کرایه کنید.

6-شهر را از برج تلویزیون ببینید

یکی از نمادهای برلین، برج فنلند در الکساندر پلاتز استمسافران از صعود به بالای برج و تماشای منظره پانوراما شهر لذت خواهند برد. با این حال، بسیاری از مکان های دیگر وجود دارد که شما می توانید برلین را از آن جا تماشا کنید در حالی که نیازی به شلوغی و تحمل گردشگران نداشته باشید. حتی اگر بلیط خود را آنلاین خریداری کنید ، شما باید 16.5 یورو هزینه کنید و در یک صف طولانی هم منتظر بمانید .

شما می توانید به تماشای شهر از ستون بلند پیروزی Victory Column در تیرگارتن بنشینید تنها با پرداخت 3 یورو و یا حتی رایگان!

به محض این که شما از تپه بالا می روید منظره زیبایی از برلین را خواهید دید که در مقابل چشمان شما باز می شود.

خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیمای برلین تهران

پس، بهترین زمان برای خرید پرواز برلین به تهران چه وقت است؟

خوب، یک زمان عالی برای بازدید از برلین زمانی است که ساکورا (درختان گیلاس ژاپنی) شکوفه می کند، که در حدود آوریل این اتفاق می افتد.  ساکورا اکنون در بسیاری از نقاط شکوفا می شود، اما در ابتدا کاخ دیوار برلین کاشته شددر نتیجه، ساکورا نماد احیا و بازسازی کشور شد. شما می توانید درخت ساکورا را در پارک Treptower ، اطراف پل Lohmühlenbrücke و دیگر مناطق شهر مشاهده کنید.

نمایش بیشتر arrow-down

آیا به بلیط برگشت از تهران به برلین نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران برلین