{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما بغداد تهران

بلیط هواپیما بغداد تهران

جمعه

30 / 02

بررسی

شنبه

31 / 02

بررسی

یکشنبه

01 / 03

بررسی

دوشنبه

02 / 03

بررسی

سه شنبه

03 / 03

بررسی

چهارشنبه

04 / 03

بررسی

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

اولین پرواز بغداد تهران

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/1015/476/

Qatar Airways

جمعه 1401/02/30

9,983,000 تومان

/657/

Iran Air

جمعه 1401/02/30

11,905,500 تومان

/610/4634/476/

Oman Air

جمعه 1401/02/30

15,423,000 تومان

/610/4632/476/

Oman Air

جمعه 1401/02/30

15,423,000 تومان

/610/1149/476/

Oman Air

جمعه 1401/02/30

15,532,000 تومان

اطلاعات حرکت پرواز بغداد تهران

تعداد سفر های روزانه:
23
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
15325 Km
زمان اولین حرکت از بغداد تهران:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا بغداد :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

بلیط هواپیما بغداد تهران را می توانید با تضمین بهترین نرخ و پشتیبانی 24 ساعته تیم پرواز خارجی رسپینا تهیه کنید. برای رزرو بلیط این مسیر می توانید مطابق راهنمای زیر عمل نمائید.

بلیط هواپیما بغداد تهران

خرید بلیط هواپیما بغداد تهران رسپینا

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده پرواز بغداد تهران، بلیط سفر هوایی این مسیر را تنها به صورت حضوری به مسافرین ارائه می دهند. این شرکت ها علاوه بر هزینه بلیط، مبلغی به عنوان کارمزد از مشتریان خود دریافت نموده و در نتیجه برای رزرو آن هزینه تمام شده بیشتری باید پرداخت کنید. شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی نسبت به رزرو بلیط های این مسیر اقدام کنید که راهنمای هر یک به صورت زیر است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران از بغداد

برای این منظور کافیست مراحل زیر را انجام داده تا بلیط مد نظر را در کمتر از 2 دقیقه رزرو نمائید.

ابتدا از بخش بالای صفحه در قسمت سربرگ، تاریخ پرواز خود را مشخص کنید.

در صفحه بعد، پرواز مد نظر خود را انتخاب نمائید.

سپس مشخصات مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی آن ها به صورت دقیق وارد فرمائید.

در صورت تایید اطلاعات وارد شده، وارد صفحه پرداخت الکترونیکی بانک شوید.

با پرداخت مبلغ بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود آن برای شما بر روی صفحه نمایش داده شده و مشخصات بلیط پیامک می گردد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بغداد تهران رسپینا

خرید تلفنی بلیط بغداد به تهران

علاوه بر رزرو اینترنتی شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان رسپینا، ضمن اطلاع از ارزان ترین پرواز این مسیر در یک ماه آینده، اقدام به رزرو آن نمائید. در این صورت شماره حساب رسپینا برای شما ارسال شده و با واریز مبلغ بلیط، لینک دانلود آن را دریافت کنید.

پرواز بغداد تهران

در این قسمت مهم ترین اطلاعات پرواز مسیر هوایی بغداد تهران که ممکن است برای شما در انجام پرواز تاثیر گذار باشد را به صورت کامل بررسی می کنیم. همچنین در بالای این صفحه نیز می توانید برخی از اطلاعات مورد نیاز سفر از جمله کوتاه ترین زمان پرواز، کمترین فاصله هوایی

فرودگاه مبدا: عراق، بغداد، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین المللی بغداد

فرودگاه مقصد: استان تهران – کیلومتر 30 بزرگراه تهران قم، فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران

ایرلاین های برگزار کننده: ماهان، آنادولو جت، ترکیش، فلای دبی، قطر ایرویز و Emirates Airline

کلاس پروازی: اکونومی و بیزینسی

مدت زمان پرواز: مسیر هوایی بغداد به تهران با ایرلاین ماهان، حدودا در مدت زمان 3 ساعت پیموده می شود. این مدت زمان با ایرلاین های مختلف بستگی به زمان توقف دارد که می تواند بین 5 تا 40 ساعت هم زمان بر باشد.

فاصله هوایی: 939 کیلومتر

مسیر هوایی بغداد تهران

قیمت بلیط هواپیما بغداد تهران

نرخ بلیط این مسیر هوایی به بازه زمانی سفر، زمان خرید بلیط، ایرلاین برگزار کننده و کلاس پروازی بستگی دارد که در این قسمت به بررسی هر کدام از این موراد می پردازیم.

بازه زمانی سفر: نرخ این پرواز به میزان تقاضای مسافرین بستگی دارد. هر چه تقاضای مسافرین برای زرو این بلیط بیشتر باشد، نرخ بلیط این سفر هوایی نیز افزایش می یابد. با توجه به شرایط تهران، پیشنهاد می شود برای انجام پروازی ارزان قیمت، پرواز خود را در زمان عید نوروز یا فصل زمستان انجام دهید.

زمان خرید بلیط: برای خرید بلیط هواپیما در این مسیر، بهترین زمان برای رزرو، حدودا بین 3 ماه تا 3 هفته قبل از حرکت است. اما اگر قصد رزرو پرواز های خود را به صورت چارتری دارید، بهتر است زمان کم تردد، این بلیط را در ساعت های پایانی مانده به پرواز زرو کنید تا هزینه کمتری بابت آن پرداخت کنید.

ایرلاین برگزار کننده: چنانچه پرواز خود را با ایرلاین های داخلی (انجام دهید، هزینه کمتری برای رزرو بلیط پرداخت خواهید کرد. مثلا قیمت بلیط هواپیما تهران بغداد ماهان ارزان تر از سایر ایرلاین های برگزار کننده سفر هوایی در این مسیر است. همچنین در بین ایرلاین های خارجی، نرخ پروازهای آنادلو و ترکیش ارزان تر از سایر ایرلاین ها است.

کلاس پروازی: در صورتی که قصد رزرو بلیط های بیزینس کلاس را دارید، به علت خدمات این کلاس پروازی از جمله پذیرایی در فرودگاه، ترانسفر با خودروی شخصی به هواپیما، صندلی راحت تر، فضای بیشتر بین صندلی ها و کیفیت کترینگ بهتر، نسبت به پروازهای بیزینسی هزینه بیشتری می پردازید.

عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما بغداد تهران

قیمت بلیط هواپیما چارتر بغداد تهران

در حالت کلی، شرکت های چارتر کننده بلیط این مسیر، پیش فروش بلیط هواپیما بغداد تهران را از ایرلاین های برگزار کننده این مسیر خریداری می کنند. این شرکت ها در زمان های کم تردد و کم تقاضا در صورت عدم تکمیل ظرفیت صندلی ها، بلیط خود را با 10 تا 50 درصد کاهش قیمت به مسافرین ارائه می دهند. لذا قیمت گذاری بلیط چارتر تهران از بغدا به عهده شرکت چارتر کننده بوده و با تغییرات همراه است. این شرکت ها در زمان High Season با نزدیک شدن به زمان پرواز، به قیمت خود اضافه کرده و در برخی موارد قیمت این بلیط حتی بیشتر از پروازهای سیستمی می شود. رسپینا با ارائه سرویس های خدماتی خبرم کن و چند بخرم به مسافرین خود، بلیط چارتر تهران از بغداد را با ارزانترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد.

ارزانترین بلیط هواپیما بغداد تهران

برای کاهش قیمت های این پرواز، پیشنهاد می شود پرواز خود را در فصل بهار و پاییز انجام دهید. همچنین ارزان ترین نرخ پرواز های مختلف را می توانید در قسمت بالای صفحه مشاهده نموده و پرواز خود را در ارزان ترین زمان رزرو کنید. برای رزرو پرواز بغداد به تهران، روزهای وسط هفته بهترین زمان برای خرید بلیط است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با خرید بلیط، تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات شما حتی در فرودگاه مقصد می باشند. برای ارتباط با مشاورین این مجموعه می توانید از قسمت نیاز به راهنمایی با انتخاب گزینه "بله" درخواست و شماره تلفن را وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان رسپینا باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما بغداد تهران چقدر است؟ expand_more

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید. هم چنین بلیط کودکان 2 تا 12 در صورت سیستمی بودن پرواز حدودا 75 درصد و بلیط نوزادان زیر 2 سال معادل 10 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود.

میزان بار مجاز در پروازهای بغداد تهران چقدر است؟ expand_more

بر اساس شرایط هر ایرلاین متفاوت است. اما در بلیط های اکونومی، این میزان بین 25 تا 30 کیلوگرم و در پروازهای بیزینس کلاس، این میزان تا 35 کیلوگرم نیز قابل افزایش است. در جدول لیست پروازهای سایت در کنار هر بلیط، میزان بار مجاز آن نیز قید شده است.

میزان جریمه بار در پروازهای بغداد به تهران چقدر است؟ expand_more

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. به طور میانگین این جریمه به میزان یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.