• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما بندرعباس تبریز

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما بندرعباس تبریز

ارزانترین نرخ پرواز بندر عباس تبریز معمولا در روز های پنجشنبه است

بلیط هواپیما بندرعباس تبریز

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

بررسی

یکشنبه

05/30

1050 ت

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

1100 ت

پنجشنبه

06/03

1288 ت

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

1100 ت

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

1200 ت

پنجشنبه

06/10

1592 ت

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

1592 ت

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

1592 ت

پنجشنبه

06/17

1592 ت

جمعه

06/18

بررسی

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

1592 ت

دوشنبه

06/21

بررسی

سه شنبه

06/22

بررسی

چهارشنبه

06/23

1592 ت

پنجشنبه

06/24

بررسی

جمعه

06/25

بررسی

شنبه

06/26

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز بندر عباس تبریز

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی بندر عباس
فرودگاه مقصد :
تبریز
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز بندر عباس تبریز

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما بندر عباس تبریز امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز بندر عباس تبریز

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

907

ایران ایرتور

یکشنبه 1401/05/30

1,200,000 تومان

907

ایران ایرتور

چهارشنبه 1401/06/02

1,200,000 تومان

درمسیر بندر عباس به تبریز چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز بندر عباس تبریز براساس ایرلاین

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
ایران ایرتور
بندر عباس تبریز ایران ایرتور جمعه

-

-

1,050,000

-

-

1,100,000

-

کارون
بندر عباس تبریز کارون جمعه

-

-

-

-

-

-

1,290,000

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط هواپیما بندرعباس تبریز با توجه به عدم وجود اتوبوس و قطار در این مسیر یکی از بهترین انتخاب ها برای طی کردن مسافت طولانی آن می باشد. شرکت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز گردشگری و مسافرتی در کشور، کلیه خدمات خود از قبیل بلیط با پوشش دهی سراسری ایرلاین ها در کنار پشتیبانی 24 ساعته توسط کارشناسان پرواز خود ارائه می دهد. هم چنین در این مقاله کلیه سوالات رایج مسافران و نکات مهم قبل از سفر را بررسی کرده ایم که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه بفرمائید.

بلیط هواپیما بندرعباس به تبریز

اطلاعات پرواز بندرعباس به تبریز

چنانچه قصد دارید برای سفر خود دقیق تر و حساب شده تر برنامه ریزی کنید، قاعدتا به اطلاعات پرواز جامع نیاز خواهید داشت که برخی از آن ها بر روی بلیط هواپیما تبریز نیز قید شده است. این موارد، به صورت کامل تر به شرح زیر می باشند:

ساعت و زمان پرواز

این پرواز در هفته حداقل 3 بار توسط شرکت هواپیمایی ایران ایرتور برگزار می گردد. برای اطلاع دقیق تر از ساعت و روزهای پرواز بندرعباس تبریز، از بالای همین صفحه، جدول بلیط ها را بررسی بفرمائید.

مسافت هوایی و مدت زمان پرواز

مسافت میان این دو شهر حدودا 1800 کیلومتر می باشد که با هواپیما طی زمان حدودا 1 ساعت و نیم پیموده می شود. البته این میزان بر اساس شرایط جوی و ناوگان هوایی می توانند تغییر نماید.

قوانین بار

بستگی به کابین و کلاس پروازی دارد. با رزرو بلیط های بیزینس کلاس، مسافران تا میزان 30 کیلوگرم و با رزرو بلیط های اکونومی کلاس تا سقف 20 کیلوگرم مجاز به حمل بار می باشند.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تبریز

با توجه به نرخ های بالای قیمت بلیط پرواز نسبت به اتوبوس، بسیاری از مسافران در سفرهای خود هم چنان از خرید آن ها صرف نظر می کنند. اما با این وجود، در نظر داشته باشید که قیمت بلیط متاثر از عوامل زیر، افزایش یا کاهش خواهد داشت:

بازه زمانی سفر : قیمت بلیط در ایام تعطیلات که با ترافیک بالاتری از مسافر همراه می باشد (خصوصا تعطیلات نوروز و تابستان که تبریز شلوغ تر است)، گران تر خواهد بود.

نوع بلیط : چارتری یا سیستمی بودن بلیط نیز خود عامل مهمی در تعیین قیمت آن می باشد. معمولا بلیط های پرواز چارتری با قیمت های پایین تری نسبت به سیستمی همراه اند.

ایرلاین برگزار کننده پرواز : تعیین قیمت بلیط هواپیما از بندرعباس به تبریز سیستمی بر عهده ایرلاین می باشد که بر اساس نوع ناوگان هوایی، شرایط و امکانات خود اقدام به قیمت گذاری می نمایند. لذا قیمت بلیط پرواز تبریز بندرعباس قشم ایر با ایران ایرتور متفاوت خواهد بود.

کلاس پروازی : با توجه به این که صندلی های اکونومی نسبت به بلیط های بیزینس کلاس از امکانات و قیمت های پایین تری برخوردار می باشند، لذا با قیمت های پایین تری نیز ارائه می گردند.

پرواز بندرعباس به تبریز

بلیط هواپیما بندرعباس تبریز چارتر با سیستمی چه تفاوتی دارد؟

هر کدام از بلیط های پرواز بندرعباس به تبریز سیستمی و چارتر، با محدودیت ها، مزایا و معایب خاص خود همراه اند. قبل از تهیه بلیط هواپیما، حتما موارد زیر را مدنظر بگیرید.

تفاوت قیمت

تعیین قیمت بلیط سیستمی بر عهده ایرلاین می باشد و بلیط بندرعباس به تبریز چارتر نیز دارای قیمت های لحظه ای می باشد که از سوی شرکت چارترکننده تعیین می گردد. روند قیمتی بلیط ها طی سال این گونه است که معمولا بلیط های سیستمی از چارتر گران ترند. البته در مواقعی که تقاضای سفر افزایش می یابد، ممکن است چارترها با اختلاف چشمگیری از بلیط های سیستمی گران تر شوند.

اختلاف قیمت برای رده های سنی متفاوت

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تبریز سیستمی برای افراد با رده های سنی متفاوت، متغیر است. (بستگی به نوع ایرلاین دارد اما معمولا برای افراد زیر 2 سال رایگان و برای افراد 2 تا 12 سال نیم بها است). اما هزینه بلیط پرواز چارتر برای هر نوع رنج سنی (نوزاد، کودک و بزرگسال) یکسان محاسبه می گردد.

کنسلی و عودت وجه

دقت داشته باشید که در صورت کنسلی بلیط پرواز بندرعباس تبریز چارتر، مطابق قوانین شرکت های چارترکننده وجه آن مسترد نخواهد شد. اما بلیط های سیستمی با اعمال تعرفه جریمه ایرلاین قابل کنسل شدن و بازگشت می باشد.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما بندرعباس تبریز

مسافرانی که بلیط پرواز سیستمی خریداری نموده اند، می توانند با توجه به جدول نرخی جریمه ایرلاین نسبت به کنسلی بلیط اقدام نماید. شایان ذکر است، چنانچه بلیط خود را از وب سایت رسپینا خریداری نموده اید، می توانید در هر ساعت از شبانه روزی از منوی کنسلی بالای سایت و یا به صورت تلفنی از طریق کارشناسان پرواز داخلی شرکت، درخواست کنسلی بلیط را ثبت نمائید.

بلیط هواپیما بندرعباس تبریز

خرید بلیط هواپیما بندرعباس به تبریز رسپینا نسبت به سایرین چه مزیتی دارد؟

شرکت مسافرتی رسپینا، یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان بلیط های پرواز و خدمات گردشگری در کشور می باشد که از سال 1389 با بیش از 100 کارشناس خبره به مرکزیت مشهد فعالیت می کند. خرید خدمات این شرکت با مزایای زیر برای مسافران همراه خواهد بود:

دسترسی به ارزان ترین بلیط ها طی 30 روز آینده

یکی از مهم ترین خدمات سایت رسپینا، ارائه جدول نرخی مصوب بلیط ها طی 30 روز آینده می باشد. پوشش پروازی تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط پرواز بندرعباس به تبریز از این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

اطلاع از تاخیرات احتمالی پرواز

چنانچه پروازی که بلیط آن را از رسپینا خریداری نموده اید، تاخیر داشته باشد (حتی 1 دقیقه) کارشناسان رسپینا جهت اطلاع رسانی با شما تماس خواهند داشت.

امکان رزرو همزمان هتل با پرواز

شما می توانید با فعال کردن گزینه رزرو همزمان هتل با پرواز، علاوه بر بلیط هواپیما بندرعباس تبریز، خدمات اقامت خود را نیز در شهر مقصد تهیه کنید. هم چنین تمامی این خدمات با پشتیبانی 24 ساعته از سوی کارشناسان شرکت همراه خواهد بود.

امکان استرداد آنلاین وجه در صورت کنسلی

تمامی خدمات ارائه شده از طریق این سامانه، کاملا آنلاین قابل کنسل شده و استرداد می باشند. فقط توجه فرمائید که عودت وجه بلیط های پرواز با کسر جریمه ایرلاین همراه می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

از لحظه ورود شما به سایت رسپینا تا زمانی که به سلامت به فرودگاه شهر مقصد برسید، تیمی از کارشناسان خبره پرواز داخلی، آماده پیگیری و رفع مشکلات احتمالی شما خواهند بود.

راهنمای رزرو آنلاین بلیط هواپیما بندرعباس تبریز رسپینا

شما می توانید به 2 صورت اینترنتی و تلفنی نسبت به رزرو بلیط از مجموعه رسپینا اقدام نمائید. راهنمای هر یک در ادامه بیان شده است.

روش اول – رزرو اینترنتی بلیط پرواز بندرعباس تبریز

برای این منظور کافیست وارد وب سایت رسمی رسپینا به نشانی respina24.ir شده و مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

* از سربرگ اصلی سایت گزینه رزرو بلیط برای هواپیما را انتخاب کنید.

* در صفحه بعدی و از تب پروازهای داخلی، اطلاعات مربوط به مبدا، مقصد و تاریخ رفت و برگشت موردنظر خود را وارد نمائید.

* در جدول لیست پروازها، بلیط موردنظر را انتخاب کنید.

* اطلاعات مسافر را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات شناسنامه و کارت ملی وی وارد نمائید.

* در آخرین مرحله و پس از تایید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط برای شما فعال می گردد.

بلیط هواپیما از بندرعباس به تبریز

رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت رفت و برگشت

چنانچه تمایل دارید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت رزرو و یک بار فاکتور را پرداخت نمائید می توانید در ابتدای جستجو، از کادر بالای صفحه گزینه رفت و برگشت را انتخاب و سایر مراحل رزرو را طبق راهنمای ارائه شده طی کنید. سپس به لیست کامل پروازها و قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به تبریز رفت و برگشت هدایت خواهید شد.

روش دوم - رزرو بلیط به صورت تلفنی

در این روش، مسافران عزیزی که به رمز دوم اینترنتی دسترسی ندارند، می توانند به راحتی از طریق تماس با تیم پشتیبانی پرواز رسپینا، از ارزان ترین نرخ پرواز مطلع شده و هزینه را از طریق کارت به کارت پرداخت نمایند. کافیست با شماره های شرکت که در پایین همین صفحه درج شده است، تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی لازم برای شما به عمل آید.

سرویس اطلاع از ارزان ترین بلیط هواپیما بندرعباس تبریز چارتر

با استفاده از سرویس خبرم کن رسپینا، مسافران قادر خواهند بود تا از ارزان ترین بلیط لحظه آخری بندرعباس تبریز مطلع گردند. برای این منظور کافیست هنگام مشاهده لیست پروازها، از سمت راست بر روی آیکون زنگونه خبرم کن کلیک کرده و جزئیات خواسته شده را وارد نمائید. در این صورت به محض تغییر قیمت بلیط، شما نیز به صورت پیامکی مطالع خواهید شد. هم چنین با فعال سازی سرویس چند بخرم و شارژ حساب کاربری، رزرو بلیط به محض تغییر قیمت دلخواه شما به صورت خودکار از سوی سامانه انجام خواهد شد.

فرودگاه تبریز

با رزرو بلیط هواپیما بندرعباس به تبریز، فرودگاه بین المللی شهید مدنی در مقصد، میزبان شما خواهد بود. این فرودگاه از موقعیت استراتژیک بسیار خاصی برخوردار بوده و در مرز هوایی کریدور هوایی ایران و اروپا قرار گرفته است. فرودگاه تبریز دارای ترمینال های ویژه پروازهای داخلی، خارجی و حجاج می باشد و در تمام آنها امکانات مناسبی در نظر گرفته شده است. امکانات موجود در این فرودگاه شامل فروشگاه و غرفه های خرید سوغات، دستگاه های خودپرداز و شعبه های بانک های مختلف، رستوران و سالن های غذا خوردی و غرفه آبمیوه در سالن ترانزیت، سالن های vip می باشند. برای تردد از فرودگاه بین المللی تبریز تا سطح شهر می توان از اتوبوس و تاکسی استفاده نمود.

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز

حمل و نقل عمومی در تبریز

به جرأت می توان گفت تبریز یکی از بهترین و پیشرفته ترین شهرهای ایران می باشد. خیابان های بسیار تمیز و بافت مدرن و لوکس در اغلب مناطق آن و همچنین سیستم حمل و نقل توسعه یافته از جمله ویژگی های این شهر می باشند. تاکسی، اتوبوس و مترو در اغلب مسیرهای پرتردد تبریز در دسترس می باشند و علاوه بر این می توان از تاکسی های آنلاین نیز استفاده نمود.

رزرو بلیط هواپیما بندرعباس تبریز رسپینا

از اینکه تا اینجای مقاله همراه بودید و شرکت رسپینا را برای خرید بلیط پرواز بندرعباس به تبریز انتخاب نمودید، سپاسگزاریم. تا اینجای مقاله، کلیه نکات موردنیاز مسافران قبل از پرواز و هم چنین ابهامات رایج آن ها که از کارشناسان پرواز داخلی ما جویا شده اند، بررسی نموده ایم. چنانچه به راهنمایی بیش تر نیاز دارید، از قسمت درخواست راهنمایی (گوشه سمت راست سایت)، شماره تماس و سوال خود را وارد نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. با رسپینا، روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط هواپیما بندر عباس تبریز

شرایط وقوانین موجود برای رده های سنی مختلف در خرید بلیط هواپیما به چه صورت است؟ expand_more

در قوانین هواپیمایی کشوری، نوزاد کمتر از 2 سال، کودکان بین دو تا دوازده سال و بزرگسالان، بیشتر از دوازده سال سن دارند. مسافر در حین خرید بلیط، باید در انتخاب رده ی سنی دقت کند. در صورت عدم انتخاب صحیح رده ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد.

شرایط کنسلی بلیط هواپیما بندرعباس تبریز و میزان جریمه ی آن به چه صورت محاسبه میگردد؟ expand_more

تمام کنسلی های بلیط از طرف مسافر، طبق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه ی کنسلی می باشند. مقدار جریمه کنسلی متفاوت بوده و بر اساس قوانین کنسلی هر ایرلاین محاسبه می شوند.

برای پروازهای چارتر و سیستمی چه به همراه داشتن چه مدارکی الزامیست؟ expand_more

مسافر در زمان مراجعه به فرودگاه، برای پروازهای چارتر باید یک نسخه ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، شماره ی بلیط به همراه مدارک شناسایی معتبر را به کانتر هواپیمایی ارائه دهد.