{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما بندرعباس شیراز

ارزانترین نرخ پرواز بندر عباس شیراز معمولا در روز های سه شنبه است

بلیط هواپیما بندرعباس شیراز

شنبه

02/31

بررسی

یکشنبه

03/01

بررسی

دوشنبه

03/02

بررسی

سه شنبه

03/03

694 ت

چهارشنبه

03/04

676 ت

پنجشنبه

03/05

696 ت

جمعه

03/06

696 ت

شنبه

03/07

696 ت

یکشنبه

03/08

694 ت

دوشنبه

03/09

694 ت

سه شنبه

03/10

694 ت

چهارشنبه

03/11

676 ت

پنجشنبه

03/12

696 ت

جمعه

03/13

696 ت

شنبه

03/14

696 ت

یکشنبه

03/15

694 ت

دوشنبه

03/16

694 ت

سه شنبه

03/17

694 ت

چهارشنبه

03/18

654 ت

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

694 ت

دوشنبه

03/23

694 ت

سه شنبه

03/24

بررسی

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

696 ت

جمعه

03/27

696 ت

شنبه

03/28

696 ت

یکشنبه

03/29

694 ت

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز بندر عباس شیراز

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی بندر عباس
فرودگاه مقصد :
فرودگاه بین المللی شهید دستغیب
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز بندر عباس شیراز

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما بندر عباس شیراز امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز بندر عباس شیراز

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

3795

آسمان

شنبه 1401/02/31

700,000 تومان

3793

آسمان

یکشنبه 1401/03/01

700,000 تومان

3391

ایران ایر

یکشنبه 1401/03/01

700,000 تومان

3793

آسمان

دوشنبه 1401/03/02

700,000 تومان

3391

ایران ایر

دوشنبه 1401/03/02

700,000 تومان

درمسیر بندر عباس به شیراز چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز بندر عباس شیراز براساس ایرلاین

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

آسمان

بندر عباس شیراز آسمان شنبه

700,000

700,000

700,000

700,000

700,000

700,000

700,000

ایران ایر

بندر عباس شیراز ایران ایر شنبه

-

700,000

700,000

700,000

700,000

-

-

بندر عباس شیراز شنبه

-

-

-

-

680,000

-

-

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 4
تعداد رای ها : 4

بلیط هواپیما بندرعباس شیراز رسپینا یکی از بهترین روش ها برای سفر به شهر شعر و ادب ایران می باشد. با توجه به وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی منحصر به فرد در شیراز در تمام طول سال تقاضای زیادی برای سفرهای هوایی در این مسیر وجود دارد. در ادامه راه هایی برای خرید بلیط هواپیما شیراز و همچنین عوامل موثر در افزایش و کاهش قیمت بلیط را معرفی خواهیم کرد. با ما در ادامه همراه باشید.

 بلیط هواپیما بندرعباس به شیراز

چرا خرید بلیط هواپیما بندرعباس شیراز رسپینا؟

شیراز یکی از زیباترین شهرها در جنوب غربی ایران می باشد که بخاطر داشتن بناهای تاریخی و باغ های بسیار ارزشمند در میان گردشگران داخلی و خارجی شهرت زیادی دارد. این شهر بخاطر قرار گرفتن در میان رشته کوه های زاگرس، دارک، بمو و چهل مقام از طبیعت منحصر به فردی برخوردار است. وجود آرامگاه کوروش کبیر و پاسارگاد بسیار ارزشمند به تنهایی می تواند بهانه ای برای سفر به این شهر به شمار رود و سندی محکم بر قدمت بالای استان فارس می باشد.

کارهایی که در شیراز باید انجام بدهیم

سفر به شیراز به هر دلیل و بهانه ای که انجام شده باشد، با کمی برنامه ریزی می تواند به یکی از بهترین انتخاب ها در زندگی تبدیل شود. خوردن غذاهای متنوع و محلی این شهر از قبیل شیرازی پلو، دو پیازه، کوفته هلو، آب پیازک و کلم پلو در رستوران های سنتی و مدرن این شهر یکی از انتخاب های عالی در سفر می باشد. گام بعدی این سفر می تواند خرید سوغات و صنایع دستی از بازارهای قدیمی و همچنین مراکز خرید لوکس و مدرن باشد. قلم زنی، خاتم کاری، منبت، جاجیم و گلیم، یوخه، مسقطی و عرقیات متنوع از جمله صنایع دستی و سوغاتی هایی هستند که در سفر به شیراز می توان خرید.

بازدید از جاذبه های گردشگری شیراز از مهم ترین کارهایی می باشد که نباید از دست داد و از آنها غافل شد. از معروف ترین جاهای دیدنی شیراز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آرامگاه شاه چراغ، مجموعه عظیم پاسارگاد، باغ ارم، باغ دلگشا، نارنجستان قوام، خانه زینت الملوک، باغ جهان نما، باغ پرندگان، ارگ کریم خان، بازار وکیل، مسجد وکیل، مسجد نصیرالملک، آرامگاه حافظ و سعدی، موزه های شیراز

بهترین زمان برای خرید سفر به بندرعباس

شیراز از توریستی ترین شهرهای ایران به شمار می رود. به همین خاطر باید در انتخاب زمان مناسب برای سفر به آن دقت زیادی داشته باشید. بر اساس دو فاکتور آب و هوا و همچنین هزینه های سفر بهترین زمان برای شیراز عبارتند از:

بهترین زمان سفر از نظر آب و هوای شیراز

شیراز بخاطر قرار گرفتن در میان رشته کوه های زاگرس و چهل مقام و بمو از نظر آب و هوایی تنوع زیادی دارد. به طوریکه در بخش های مختلف آن شرایط متفاوتی را می توان تجربه کرد. در حالت کلی این شهر آب و هوای گرم و مرطوبی دارد. به همین خاطر است که بهار این شهر فوق العاده زیبا و آب و هوای آن عالی می باشد و بهترین زمان برای سفر است. تابستان های گرم، پاییز کمی خنک و عالی و زمستان تقریبا سرد را در آن می توان تجربه نمود.

بهترین زمان برای سفر ارزان به شیراز

تعطیلات نوروز و ماه های ابتدایی بهار و همچنین پاییز بازه های زمانی می باشند که جمعیت گردشگران در شهر شیراز با رشد بسیار زیادی مواجه می گردد. در مقابل زمستان این شهر خلوت بوده و می توان سفر ارزانی را به آن تجربه نمود. البته لازم به ذکر است که گرمای هوا در تابستان مانع از حضور گردشگران در این شهر نمی باشد و هزینه های سفر در این فصل با کاهش مواجه نمی گردد.

حمل و نقل عمومی در شیراز

شیراز بخاطر داشتن جاذبه های تاریخی، دانشگاه های معتبر و همچنین بیمارستان های بسیار عالی با پیشرفت خوبی مواجه شده است. به طوریکه در سیستم حمل و نقل عمومی آن می توان تاکسی، اتوبوس های عالی و همچنین مترو را مشاهده کرد. مانند سایر شهرهای کشورمان استفاده از اتوبوس و مترو نیاز به خرید کارت بلیط الکترونیکی دارد. همچنین می توان از تاکسی های آنلاین نیز برای تردد در سطح شهر و اطراف آن استفاده نمود.

الزامات پزشکی خانم های باردار

خانم های باردار پیش از سفر با هواپیما لازم است از برخی اطلاعات آگاه باشند:

*بارداری تک قلویی: در بارداری تک قلو مادر تا هفته 36 ام نیازی به مجوز پزشک هوایی نداردو ارائه مدرک معتبر با مهر پزشک حاوی اطلاعاتی چون: سن مادر و تخمین تاریخ بارداری و سن بارداری( الزامی) کفایت می کند.

* در بارداری دو قلو وبیشتر تا هفته 32 نیازی به مجوز پزشک هوایی نیست اما ارائه مدارک معتبر با مهر پزشک حاوی اطلاعاتی چون: سن بارداری، تاریخ احتمالی زایمان ضروری است.

* لازم است بدانید که در بارداری پر خطر موارد کسب مجوز پزشک هوایی در هر مقطعی از بارداری اجباری است.

بلیط هواپیما بندرعباس شیراز

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس شیراز

جهت خرید بلیط هواپیما بندرعباس به شیراز از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط پرواز بندرعباس شیراز

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای بندرعباس به شیراز در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

نرخ بلیط پرواز بندرعباس به شیراز

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به شیراز فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی شیرازو همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز بندرعباس شیراز با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط شیرازنیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر بندرعباس شیراز خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط سیستمی یا چارتری دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید پرواز چارتری از بندرعباس به شیراز ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

کلاس نرخی

از دیگر موارد موثر بر قیمت بلیط می توان به شناسه نرخی اشاره کرد. در کلاس نرخی قوانین استرداد و جریمه و کنسلی آن مشخص می شود. شناسه نرخی با حروف انگلیسی در سمت چپ هر بلیط قرار می گیرد لازم است بدانید شناسه نرخی هر ایرلاین با ایرلاین دیگر متفاوت است.

اقامت در شیراز

از مهم ترین کارهایی که قبل از ورود به شیراز باید انجام داد، رزرو اقامتگاه می باشد. خوشبختانه هتل های متنوع و باکیفیتی در این شهر وجود داشته و می توان با توجه به میزان بودجه گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

پرواز بندرعباس به شیراز

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان شیراز

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا، ارائه بلیط ارزان با پایین ترین نرخ و میانگین قیمت 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط ادر این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

پرواز چارتر بندرعباس شیراز

پروازهای ارائه شده در سامانه رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط بندرعباس شیراز از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس شیراز از رسپینا ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

مدت زمان پرواز بندرعباس به شیراز

اگر بخواهید از طریق خطوط هوایی ازبندرعباس به شیراز بروید در حدود 1 ساعت و 10 دقیقه این پرواز به طول خواهد انجامید.

فرودگاه شیراز

فرودگاه بین المللی شیراز (فرودگاه شهید دستغیب) از مهم ترین و پرترافیک ترین فرودگاه ها در ایران به شمار می رود که نقش بسیار مهمی از نظر نظامی و مسافربری دارد. این فرودگاه با کد یاتا SYZ در سال 1340 ساخته شد و به مرور مورد بازسازی قرار گرفت. فرودگاه شیراز دارای دو ترمینال می باشد که برای پروازهای داخلی و خارجی اختصاص یافته اند. از جمله امکانات موجود در این ترمینال ها می توان به شعبه های بانک های مختلف، دستگاه خودپرداز، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه اشاره نمود. لازم به ذکر است که برای تردد از این فرودگاه به مرکز شهر می توانید از تاکسی و مترو استفاده نمایید.

از جمله پروازهای بندرعباس به شیراز که در این فرودگاه انجام میشوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرواز بندرعباس شیراز ایران ایر، پرواز بندرعباس به شیراز آسمان

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای هوایی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با قطار سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

سفر با اتوبوس به شیراز از بندر

برای رزرو اتوبوس بندرعباس شیراز کافیست وارد منوی اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط هایی که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

پروازهای بندرعباس شیراز با کدام ایرلاین ها ارائه میشود؟ expand_more

ایران ایر و آسمان

در صورت ورود اطلاعات اشتباه در زمان خرید بلیط چه کاری باید انجام دهیم؟ expand_more

وجود اطلاعات اشتباه روی بلیط باعث میشود نتوانید از پرواز استفاده کنید. به همین دلیل لازم است نسبت به اصطلاح اطلاعات درخواست ثبت نمایید که مشمول جریمه خواهد بود

پس از خرید بلیط لازم است از آن پرینت تهیه شود؟ expand_more

خیر. برای استفاده از پرواز تنها ارائه اطلاعات و شماره پرواز و کارت شناسایی کافیست

درصد جریمه استرداد بلیط پرواز بندرعباس شیراز چقدر است؟ expand_more

درصد جریمه کنسلی پروازها با توجه به نوع پرواز، ایرلاین و کلاس پروازی و همچنین زمان باقی مانده تا پرواز تغییر می کند. برخلاف پروازهای سیستمی، بلیط های چارتر شرایط استرداد ثابت و مشخصی ندارند

بهترین زمان برای خرید بلیط بندرعباس شیراز با قیمت ارزان کدام است؟ expand_more

تابستان و زمستان دو بازه زمانی مناسب برای خرید بلیط ارزان در این مسیر می باشد.