{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما ارجان تهران

بلیط هواپیما ارجان تهران

دوشنبه

02 / 03

بررسی

سه شنبه

03 / 03

بررسی

چهارشنبه

04 / 03

بررسی

پنجشنبه

05 / 03

بررسی

جمعه

06 / 03

بررسی

شنبه

07 / 03

بررسی

یکشنبه

08 / 03

بررسی

دوشنبه

09 / 03

بررسی

سه شنبه

10 / 03

بررسی

چهارشنبه

11 / 03

بررسی

پنجشنبه

12 / 03

بررسی

جمعه

13 / 03

بررسی

شنبه

14 / 03

بررسی

یکشنبه

15 / 03

بررسی

دوشنبه

16 / 03

بررسی

سه شنبه

17 / 03

بررسی

چهارشنبه

18 / 03

بررسی

پنجشنبه

19 / 03

بررسی

جمعه

20 / 03

بررسی

شنبه

21 / 03

بررسی

یکشنبه

22 / 03

بررسی

دوشنبه

23 / 03

بررسی

سه شنبه

24 / 03

بررسی

چهارشنبه

25 / 03

بررسی

پنجشنبه

26 / 03

بررسی

جمعه

27 / 03

بررسی

شنبه

28 / 03

بررسی

یکشنبه

29 / 03

بررسی

دوشنبه

30 / 03

بررسی

اولین پرواز ارجان تهران

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

/1015/492/

Qatar Airways

دوشنبه 1401/03/02

10,230,000 تومان

اطلاعات حرکت پرواز ارجان تهران

تعداد سفر های روزانه:
26
انواع پرواز های مسیر:
اکونومی - بیزنس - فرست
مدت زمان سفر:
ساعت
مسافت:
5114 Km
زمان اولین حرکت از ارجان تهران:
ساعت 03:30
آخرین حرکت از مبدا ارجان :
ساعت 03:30
خلوت ترین روزها:
سه شنبه ها
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه ها

بلیط هواپیما ارجان تهران را می توانید با انتخاب ایرلاین دلخواه و ارزان ترین قیمت از رسپینا رزرو کنید. این مجموعه برای رزرو این بلیط خدماتی از قبیل رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت، انتخاب کلاس پروازی به دلخواه و اطلاع از بهترین زمان برای خرید ارزان قیمت این بلیط را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در این مطلب به بررسی تمام جزئیات مورد نیاز در رزرو این بلیط می پردازیم.

رزرو بلیط هواپیما ارجان تهران رسپینا

خرید بلیط هواپیما ارجان تهران

رسپینا به 2 صورت اینترنتی و تلفنی رزرو پرواز های این مسیر را در اختیار مشتریان خود قرار داده که در این قسمت به بررسی و راهنمای رزرو این روش ها می پردازیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارجان تهران

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و بلیط این پرواز را در کمتر از 1 دقیقه رزرو کنید.

ابتدا در بالای همین صفحه در بخش سربرگ، تاریخ پرواز خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت مشخص نموده و گزینه جستجو را کلیک نمائید.

در قسمت لیست پروازها، گزینه مورد نظر خود را با توجه به ایرلاین برگزار کننده، قیمت و زمان حرکت و تعداد توقف مشخص نمائید.

سپس مشخصات تمام مسافرین را با توجه به اطلاعات کارت ملی و شناسنامه افراد وارد کنید.

در صورت ثبت اطلاعات وارد شده، می توانید اطلاعات وارد شده را مرور نموده و چنانچه از صحت اطلاعات اطمینان پیدا کردید، گزینه ادامه و پرداخت آنلاین را انتخاب کنید.

با پرداخت هزینه بلیط به صورت آنلاین، لینک دانلود بلیط در صفحه نمایش گر شما قابل مشاهده بوده و مشخصات آن برای شما ارسال می شود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارجان تهران رسپینا

خرید بلیط ارجان تهران هوایی

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت خود می توانید این بلیط را به صورت تلفنی نیز رزرو کنید. در این شرایط ضمن برقراری ارتباط با کارشناسان پرواز خارجی رسپینا، با اعلام شهر مبدا و مقصد خود، از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما ارجان تهران در روزهای آتی مطلع شده و زمان پرواز خود را مشخص نموده و شماره حساب رسپینا را جهت واریز مبلغ بلیط دریافت کنید. با واریز هزینه بلیط به شماره کارت ارسالی می توانید لینک دانلود بلیط را از طریق پیامرسان های مختلف دریافت کنید.

پرواز ارجان تهران

در این قسمت به بررسی مهم ترین نکات حائز اهمیت در رزرو این بلیط می پردازیم. با اطلاع از این موارد می توانید برای رزرو بلیط خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

فرودگاه مبدا: قبرس – نیکوزیا شمالی، بزرگراه نیکوزیا فاماگوستا، جاده فرودگاه ارجان، فرودگاه بین المللی ارجان

فرودگاه مقصد: ایران – کیلومتر 30 آزاد راه تهران قم، فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران

ایرلاین های ارائه دهنده: پگاسوس، ترکیش، آنادلو جت

فاصله هوایی: 2243 کیلومتر

مدت زمان پرواز: 4 ساعت و 35 دقیقه

مسیر هویی ارجان تهران

قیمت بلیط هواپیما ارجان به تهران

هزینه بلیط سفر هوایی ارجان به تهران به عوامل مختلفی از قبیل زمان خرید بلیط، ایرلاین برگزار کننده، بازه زمانی سفر و بازه سنی مسافرین بستگی دارد. در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم.

زمان خرید بلیط: چنانچه بلیط خود را به صورت سیستمی خریداری می کنید، توصیه می شود بلیط خود را از 3 هفته تا 3 ماه قبل از پرواز رزرو کنید تا هزینه کمتری بابت رزرو پرداخت کنید. همچنین برای رزرو پرواز این مسیر، روزهای 4 شنبه و 5 شنبه معمولا ارزانترین قیمت و روز های پایانی هفته (شنبه و یکشنبه) بالاترین نرخ این پرواز را در طول هفته دارد.

ایرلاین برگزار کننده: ایرلاین ترکیش ارزان ترین نرخ پرواز در این مسیر هوایی را داشته و قیمت پرواز های شرکت هواپیمایی پگاسوس نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده این مسیر بیشتر است.

بازه زمانی سفر: نرخ پرواز در هر بازه زمانی با میزان تقاضای مسافرین برای سفر به آن شهر، رابطه مستیم دارد. تقاضا برای رزرو این بلیط در ماه ژوئن (10 خرداد تا 9 تیر) افزایش داشته و در ماه نوامبر (10 ابان تا 9 آذر) این نرخ کاهش می یابد.

بازه سنی مسافر: شما می توانید در صورت رزرو پرواز های سیستمی این مسیر، از 15 تا 70 درصد کاهش قیمت برای کودکان و 70 تا 100 درصد کاهش نرخ برای نوزادان بهره مند شوید. این میزان بستگی به قوانین ایرلاین پرواز شما دارد.

عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما ارجان تهران

قیمت بلیط هواپیما چارتر ارجان به تهران

ممکن است در مواقع اندکی بتوانید این بلیط را به صورت چارتری در ماه های کم تردد با کاهش قیمت خریداری کنید. توصیه می شود برای رزرو پرواز های این مسیر به فکر رزرو بلیط چارتر تهران از ارجان نباشید. چرا که در بیشتر زمان های سال، نرخ بلیط پرواز این مسیر با رسیدن به هفته پایانی مانده به پرواز افزایش داشته و مجبور به پرداخت نرخ بیشتری خواهید بود.

قیمت بلیط هواپیما ارجان تهران رفت و برگشت

چنانچه برای انجام پرواز های خود برنامه ریزی کرده اید، توصیه می شود بلیط خود را در همان ابتدا به صورت رفت و برگشتی رزرو کنید. چرا که قیمت پرواز های رفت و برگشت، کمتر از زمانی است که در شهر مقصد، بلیط هواپیما برگشت خود را خریداری می کنید. توصیه می شود مخصوصا در زمان های پیک سفر، این پرواز را به صورت 2 طرفه خریداری کنید تا کاهش قیمت قابل توجهی در رزرو این بلیط داشته باشید.

کاهش هزینه پرواز ارجان تهران با رزرو بلیط رفت و برگشت

خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور از رسپینا

با رزرو بلیط این مسیر هوایی، تیمی از کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و انجام درخواست های شما در زمینه استرداد یا مشاوره این پرواز می باشند. جهت ارتباط با مشاورین این مجموعه می توانید از طریق تماس رایگان اینترنتی (لینک پایین صفحه) داخلی مورد نظر را انتخاب نموده و به کارشناس مربوطه متصل شوید. با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما ارجان تهران چقدر است؟ expand_more

قیمت این بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از جدول نرخی بلیط پرواز در بالای صفحه، از ارزان ترین قیمت بلیط هر ایرلاین طی یک ماه آینده مطلع شوید. تیم کارشناسان خبره پرواز خارجی رسپینا نیز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره خواهند بود.

میزان بار مجاز در پروازهای ارجان قبرس به تهران چقدر است؟ expand_more

بر اساس شرایط هر ایرلاین متفاوت است. اما در بلیط های اکونومی، این میزان بین 25 تا 30 کیلوگرم و در پروازهای بیزینس کلاس، این میزان تا 35 کیلوگرم نیز قابل افزایش است. در جدول لیست پروازهای سایت در کنار هر بلیط، میزان بار مجاز آن نیز قید شده است.

میزان جریمه بار در پروازهای ارجان به تهران چقدر است؟ expand_more

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. به طور میانگین این جریمه به میزان یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.