مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : یکشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد به بوشهر

questions تاخیر بیش از 2 ساعت هواپیما شامل جرایم کنسلی می شود؟
arrow down icon

خیر. در این شرایط مسافر باید درخواست استرداد آنلاین بدون جریمه بدهد.

questions آیا امکان انتقال بلیط مشهد بوشهر برای استفاده دیگران وجود دارد؟
arrow down icon

در صورت مغایرت نام مسافر در بلیط با اطلاعات کارت شناسایی، امکان انتقال به غیر و پذیرش مسافر وجود نخواهد داشت

questions برای پروازهای چارتر و سیستمی همراه داشتن چه مدارکی الزامیست؟
arrow down icon

مسافر در زمان مراجعه به فرودگاه، برای پروازهای چارتر یک نسخه ی چاپ شده از بلیط و در پروازهای سیستمی، شماره ی بلیط به همراه مدارک شناسایی معتبر را به کانتر هواپیمایی می بایست ارائه دهد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما مشهد بوشهر یکی از راحت ترین و بهترین روش های شروع سفر برای مسافران این مسیر تلقی می گردد. در همین راستا نیز شرکت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین سامانه های رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما در کشور، کلیه خدمات خود را با پوشش دهی سراسری ایرلاین ها در کنار پشتیبانی 24 ساعته توسط کارشناسان پرواز خود ارائه می دهد. هم چنین در این مقاله کلیه سوالات رایج مسافران و نکات مهم قبل از سفر را بررسی کرده ایم که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه بفرمائید.

بلیط هواپیما بوشهر مشهد

چرا خرید بلیط هواپیما مشهد بوشهر؟

برای اینکه از مشهد به سمت بوشهر حرکت کنید، علاوه بر خطوط هوایی، مسیرهای زمینی نیز در دسترس می باشد. اما با این وجود انتخاب بلیط هواپیما مشهد به بوشهر برای این مسیر هم چنان بهترین و به صرفه ترین راه است. چراکه:

با انتخاب اتوبوس برای سفر، جاده ای به طول بیش از 500 کیلومتر پیش رو دارید که در مدت زمان تقریی 20 ساعت پیموده می شود. بنابراین گزینه ی جالبی خصوصا برای مسافران سالمند، کم توان، ناتوان و یا مسافرانی که کودک خردسال به همراه دارند، نیست.

هیچ گونه مسیر ریلی مستقیمی نیز میان دو شهر تاکنون برقرار نشده است.

اطلاعات پرواز مشهد بوشهر

اطلاعات ضروری و موردنیازی که به شما در برنامه ریزی دقیق تر سفر کمک می کند، در ادامه بیان شده است. هم چنین شما می توانید با مراجعه به صفحه اطلاعات پرواز از جزئیات بیش تر پروازی که بلیط آن را خریداری نموده اید، مطلع گردید.

ساعت و زمان پرواز

بلیط مشهد بوشهر طی روز های شنبه، سه شنبه و پنج شنبه در دسترس می باشد که در ایام پیک ممکن است در روزهای بیش تری در هفته ارائه گردد. هم چنین جهت بهره مندی از ساعت و اطلاعات پرواز مشهد به بوشهر امروز به صورت دقیق تر توصیه می کنیم به جدول پروازهای سایت مراجعه نمائید.

مسافت هوایی و مدت زمان پرواز

فاصله هوایی میان این دو شهر 1155 کیلومتر است که در مدت زمان تقریبی 2 ساعت پیموده می شود.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما مشهد بوشهر

شرکت ایران ایرتور مسئولیت برگزاری پروازهای این مسیر را بر عهده دارد.

میزان بار مجاز برای پرواز

بر اساس ایرلاین و کلاس پروازی متغیر است. اما به طور معمول میزان بار مجاز برای بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم و برای بلیط های اکونومی کلاس، 20 کیلوگرم می باشد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد بوشهر

قیمت بلیط مشهد بوشهر طی سال هرگز نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند معیار مختلف تغییر می کند. اطلاع از این عوامل به شما در خرید بلیط ارزان هواپیما کمک شایانی خواهد داشت که در ادامه یک به یک بررسی شده اند.

بازه زمانی بلیط

با افزایش تقاضا برای خرید بلیط، نرخ آن نیز به میزان چشمگیری افزایش می یابد. برای مثال در ایام مذهبی سال (مثل ولادت ها، شهادت ها، اعیاد و ...) و یا تعطیلاتی که ترافیک و جا به جایی مسافر میان این دو شهر زیاد است، بلیط پرواز مشهد بوشهر نیز از سوی ایرلاین ها و شرکت های چارترکننده گران تر عرضه می شوند.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر)

چارتری یا سیستمی بودن بلیط نیز خود عامل مهمی در تعیین قیمت آن می باشد. معمولا و طی اغلب اوقات سال، قیمت بلیط نوع چارتر ارزان تر از سیستمی می باشد و گاهی نیز این روند معکوس می گردد. در ادامه به تفاوت های این دو بلیط و مزایای و معایب هر یک بیش تر پرداخته شده است.

نوع ایرلاین

از آنجائی که تعیین نرخ بلیط های نوع سیستمی بر عهده ایرلاین می باشد، لذا این عامل نیز خود در قیمت بلیط تاثیرگذار خواهد بود.

کلاس پروازی

کلاس پروازی به دسته بندی صندلی های هواپیما بر اساس امکانات و محل قرار گیری هر یک اشاره دارد که سبب تغییر قیمت بلیط می گردد. بدین صورت که بلیط های اکونومی نسبت به بلیط های بیزینس کلاس از امکانات و قیمت های پایین تری برخوردار می باشند.

پرواز بوشهر مشهد

بلیط هواپیما مشهد بوشهر چارتر خریداری کنیم یا سیستمی؟

هر کدام از بلیط های سیستمی و چارتر، با محدودیت ها، مزایا و معایب خاص خود همراه اند. قبل از رزرو هر کدام، حتما موارد زیر را مدنظر بگیرید.

از نظر قیمت

از نظر رنج قیمتی می بایست در نظر داشته باشید که تعیین نرخ بلیط چارتر بر عهده شرکت چارترکننده است که به صورت لحظه ای تعیین می گردد. اما بلیط پروازهای سیستمی مطابق مصوبه شرکت هواپیمایی (ایرلاین) تعیین می گردد. معمولا و طی سال بلیط پرواز مشهد بوشهر چارتر از سیستمی ارزان تر ارائه می شوند اما در برخی از موارد نیز این روند معکوس می گردد. هم چنین نحوه نرخ گذاری برای هر کدام از بلیط های نوع سیستمی یا چارتر برای رده های سنی مختلف، متفاوت می باشد که در جدول زیر مورد بررسی قرار گرفته است.

بلیط چارتری

بلیط سیستمی

رده سنی

برابر با بلیط بزرگسال

ده درصد بلیط بزرگسال

زیر 2 سال (نوزاد)

برابر با بلیط بزرگسال

بین 50 تا 75 درصد بلیط بزرگسال

بین 2 تا 12 سال

* نرخ هایی که در قسمت بلیط های سیستمی ارائه شده، ممکن است برای هر ایرلاین با اندکی تفاوت همراه باشد.

قوانین کنسلی و عودت وجه

دقت داشته باشید که بلیط پروازهای چارتری غیر قابل کنسل شدن و عودت وجه است. اما بلیط سیستمی با اعمال تعرفه جریمه ایرلاین قابل کنسل شدن و استرداد وجه (مطابق تعرفه جریمه ایرلاین) می باشند.

معرفی فرودگاه مبدا و مقصد

حالا که قصد خرید بلیط هواپیما مشهد بوشهر را دارید، توصیه می کنیم قبل از سفر کمی در مورد جزئیات پایانه مسافربری هوایی سفر خود نیز اطلاعات داشته باشید. در ادامه با فرودگاه مشهد و بوشهر بیش تر آشنا خواهید شد.

فرودگاه مشهد

این فرودگاه به سبب اهمیت شهر مشهد و تعدد پروازهای آن، سومین فرودگاه مهم کشور (بعد از مهرآباد و فرودگاه امام تهران) تلقی می شود. کلیه پروازهای داخلی شهر مشهد، از طریق ترمینال 1 این فرودگاه میزبانی می شود.

فرودگاه بوشهر

فرودگاه بین المللی بوشهر با کد یاتا BUZ یکی از قدیمی ترین فرودگاه ایران می باشد که اهمیت بسیار زیادی در حمل و نقل هوایی داخلی و خارجی دارد. این فرودگاه که اولین فرودگاه بین المللی ایران به شمار می رود، دارای امکاناتی از قبیل رستوران، خدمات بانکی و دستگاه های خودپرداز می باشد. تنها راه دسترسی از فرودگاه بوشهر به مرکز شهر تاکسی می باشد.

مزایای رزرو بلیط هواپیما مشهد بوشهر رسپینا

شرکت مسافرتی رسپینا، بزرگ ترین شرکت مسافرتی و خدمات گردشگری در کشور می باشد که از سال 1389 با بیش از 100 کارشناس خبره به مرکزیت مشهد فعالیت می کند. ارائه خدمات سفر به صورت آنلاین، خدمتی نوین از این شرکت برای مسافران عزیز است که کلیه موارد موردنیاز آن ها از قبیل بلیط، تور و اقامت هتل را به راحتی چند کلیک در اختیار آن ها قرار می دهد. بلیط پرواز نیز یکی از اصلی ترین سرویس های این شرکت است که با مزایای زیر به مسافر ارائه می گردد:

بهره مندی از ارزان ترین نرخ های بلیط پرواز (سیستمی و چارتری)

امکان برقراری تماس رایگان با کارشناسان متخصص پرواز داخلی شرکت

اطلاع از ارزان ترین نرخ بلیط های لحظه آخری با "سرویس خبرم کن"

رزرو خودکار بلیط توسط سامانه "چند بخرم"

دریافت مشاوره اختصاصی با استفاده از بخش"نیاز به راهنمایی"

امکان رزرو همزمان سایر خدمات گردشگری از قبیل اقامت هتل و تور گردشگری

امکانات انتخاب جزئیات سفر (ایرلاین، زمان پرواز و نوع پرواز (سیستمی یا چارتر)

بهره مندی از تخفیفات ویژه خرید از سایت

اطلاع رسانی تاخیرات پرواز از سوی کارشناسان پرواز (در صورت تاخیر با مسافر تماس گرفته خواهد شد.)

نحوه رزرو بلیط پرواز مشهد بوشهر از رسپینا

شما می توانید از 2 طریق نسبت به رزرو بلیط خود اقدام فرمائید که در ادامه هر کدام به همراه جزئیات بیان شده است:

روش اول – رزرو اینترنتی بلیط مشهد بوشهر

برای این منظور می بایست ابتدا وارد وب سایت رسمی رسپینا به نشانی respina24.irشده و مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید:

از سربرگ اصلی سایت گزینه رزرو بلیط برای هواپیما را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی و از تب پروازهای داخلی، اطلاعات مربوط به مبدا، مقصد و تاریخ رفت و برگشت موردنظر خود را وارد نمائید.

در جدول لیست پروازها، بلیط موردنظر را انتخاب کنید.

اطلاعات مسافر را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات شناسنامه و کارت ملی وی وارد نمائید.

در آخرین مرحله و پس از تایید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط برای شما فعال می گردد.

نحوه رزرو بلیط به صورت رفت و برگشت

در صورتی هم که تمایل داشته باشید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت رزرو کنید، سامانه رسپینا این امکان را برای شما فراهم نموده است تا تنها یک بار نسبت به پرداخت فاکتور بلیط اقدام فرمائید. برای خرید بلیط هواپیما مشهد کافیست در ابتدای جستجو، از کادر بالای صفحه گزینه رفت و برگشت را انتخاب و سایر مراحل رزرو را طبق راهنمای ارائه شده طی کنید. سپس به لیست کامل پروازها و قیمت بلیط هواپیما مشهد بوشهر رفت و برگشت هدایت خواهید شد.

روش دوم – رزرو تلفنی بلیط

در این روش، مسافران عزیزی که به رمز دوم اینترنتی دسترسی ندارند، می توانند به راحتی از طریق تماس با تیم پشتیبانی پرواز رسپینا، از ارزان ترین نرخ بلیط مشهد بوشهر بهره مند شده و هزینه را از طریق کارت به کارت پرداخت نمایند. کافیست با شماره های شرکت که در پایین همین صفحه درج شده است، تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی لازم برای شما به عمل آید.

سرویس خبرم کن و چند بخرم رسپینا

با استفاده از سرویس خبرم کن رسپینا شما می توانید از آخرین بلیط های پرواز لحظه آخری که توسط شرکت های چارترکننده با بالاترین تخفیف ارائه شده اند، با خبر گردید. کافیست هنگام مراجعه به لیست پروازها، از سمت راست بر روی آیکون زنگونه خبرم کن کلیک کرده و جزئیات خواسته شده را وارد نمائید. در این صورت به محض تغییر قیمت و ارائه بلیط هواپیما مشهد بوشهر ارزان، شما نیز به صورت پیامکی مطالع خواهید شد. هم چنین سرویس محبوب چند بخرم نیز در صورت داشتن موجودی در حساب کاربری، رزرو بلیط را به صورت خودکار برای شما انجام خواهد داد.

بلیط هواپیما لحظه آخری بوشهر به مشهد

خدمات تماس رایگان با تیم پشتیبانی پرواز رسپینا

چنانچه در خصوص رزرو بلیط پرواز مشهد بوشهر به راهنمایی بیش تر از سوی کارشناسان متخصص پرواز داخلی شرکت نیاز داشتید، می توانید از تماس رایگان اینترنتی وب سایت رسپینا بهره مند شوید. از قسمت پایین صفحه اصلی سایت، زیر هر کدام از سرویس های خدمات سایت، گزینه تماس رایگان درج شده است که با کلیک بر روی هر یک به کارشناسان مربوطه متصل خواهید شد. قبل از تماس حتما از وصل بودن میکروفن سیستم یا گوشی خود مطمئن باشید.

بلیط هواپیما مشهد بوشهر رسپینا

از اینکه تا اینجای مقاله همراه بودید و شرکت رسپینا را برای خرید بلیط انتخاب نمودید، سپاسگزاریم. ما در خانواده بزرگ رسپینا، سال ها است که تکریم مسافر و ارائه خدمات کامل و به موقع به وی را هدف اصلی و سرلوحه کار خود قرار داده ایم. هم چنین این نکته را نیز یادآور می شویم که از لحظه ورود شما به سایت تا زمانی که به سلامت به فرودگاه مقصد می رسید، تیم کارشناسان خبره پرواز داخلی رسپینا نیز آماده پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی شما خواهند بود. با رسپینا، روی زمین نمی مانید ...

مشهد به بوشهر -

آیا به بلیط برگشت از بوشهر به مشهد نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما بوشهر مشهد