بلیط هواپیما تهران بدروم

سه شنبه 09/08
9,657 ت
چهارشنبه 09/09
9,657 ت
پنجشنبه 09/10
--
جمعه 09/11
--
شنبه 09/12
--
یکشنبه 09/13
--
دوشنبه 09/14
--
سه شنبه 09/15
--
چهارشنبه 09/16
--
پنجشنبه 09/17
--
جمعه 09/18
--
شنبه 09/19
--
یکشنبه 09/20
--
دوشنبه 09/21
--
سه شنبه 09/22
--
چهارشنبه 09/23
--
پنجشنبه 09/24
--
جمعه 09/25
--
شنبه 09/26
--
یکشنبه 09/27
--
دوشنبه 09/28
--
سه شنبه 09/29
--
چهارشنبه 09/30
--
پنجشنبه 10/01
--
جمعه 10/02
--
شنبه 10/03
--
یکشنبه 10/04
--
دوشنبه 10/05
--
سه شنبه 10/06
--
چهارشنبه 10/07
--
پنجشنبه 10/08
--
اکونومی

شهر مبدأ

شهر مقصد

calendar

تاریخ رفت

calendar

تاریخ برگشت

پرواز تهران بدروم

شماره پرواز نام ایرلاین زمان پرواز نرخ پرواز
499 Qatar Airways امروز ساعت 22:55 ۹٬۶۵۷٬۰۰۰ تومانء
491 Qatar Airways فردا ساعت 00:40 ۹٬۶۵۷٬۰۰۰ تومانء
875 Turkish Airlines فردا ساعت 01:55 ۱۴٬۸۲۱٬۰۰۰ تومانء
1737 Pegasus Airlines فردا ساعت 03:50 ۱۶٬۲۳۶٬۰۰۰ تومانء
513 Pegasus Airlines فردا ساعت 04:15 ۱۶٬۲۳۶٬۰۰۰ تومانء

اطلاعات پرواز تهران به بدروم

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
57
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
04 ساعت و 15 دقیقه
routing مسافت
7607 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 22:55
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 22:55
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز تهران بدروم

Qatar Airways
Turkish Airlines
Pegasus Airlines

قیمت بلیط هواپیما تهران بدروم براساس ایرلاین

ایرلاین سه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبه
بلیط هواپیما تهران بدروم Qatar Airways Qatar Airways 9,657,0009,657,000بررسیبررسیبررسیبررسیبررسی
بلیط هواپیما تهران بدروم Pegasus Airlines Pegasus Airlines بررسی16,236,000بررسیبررسیبررسیبررسیبررسی
بلیط هواپیما تهران بدروم Turkish Airlines Turkish Airlines بررسی14,821,000بررسیبررسیبررسیبررسیبررسی
خرید آسان و کنسلی بی دردسر خرید آسان و کنسلی بی دردسر به راحتی بلیط سفر بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید آسان لذت ببرید از خرید آسان لذت ببرید بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید .
سفر لذت بخش را تجربه کنید سفر لذت بخش را تجربه کنید پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست

بلیط هواپیما تهران بدروم شما را به دنیایی از تمدن خواهد برد . شهر بدروم در طول سالیان زیاد دست خوش تغییرات زیادی شده ولی هر چه شاهان و امپراطوری ها بر این شهر تسلط داشتند ، در اخر بدروم ماند و مابقی از بین رفتند . شهر زیبای بندری بدروم با طبیعت زیبا و اثار تاریخی شگرف که در خود دارد بهشت توریست هایی است که به کشور ترکیه سفر می کنند . طبیعاتا تور می تواند جذاب ترین گزینه برای سفر به بدروم از نظر هزینه و بازدید از اثار این شهر باشد ولی امروز به شما روش هایی برای شناخت نوع قیمت گذاری بلیط هواپیما را خواهیم گفت تا بتوانید در سفر هوایی به بدروم نیز هزینه ی کمتری را پرداخت کنید . معرفی شهر بدروم از دیگر مطالب این مقاله خواهد بود ، پس با رسپینا همراه باشید .

پرواز تهران بدروم

دلایل خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران بدروم

خرید از دنیای بزرگ اینترنت دیگر یک امر عادی برای اکثر افراد جامعه شده است . ولی هستند کسانی که هنوز هم به روش های سنتی علاقه بیشتری دارند و در مقابل خرید های اینترنتی جبهه می گیرند . ولی با دو دلیل خیلی ساده می توانیم برای این افراد اهمیت خرید اینترنتی بلیط را بیان کنیم .

عدم اتلاف وقت

در خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی دیگر خبری از ترافیک های اعصاب خرد کن و انتظار در دفاتر فروش بلیط نیست . تنها کاری که باید کرد ، ورود به سامانه خرید انلاینی چون رسپینا و انتخاب مبدا و مقصد سفر و تاریخ حرکت می باشد . خواهید دید که در کمترین زمان ممکن بلیط شما خریداری می شود .

جلوگیری از شیوع بیماری

فکر می کنم در زمان اپیدمی بیماری کرونا همگان بر اهمیت خارج نشدن از منزل و انجام کار های روز مره به صورت اینترنتی واقف شدند . خرید بلیط سفر نیز اگر به صورت حضوری انجام شود به راحتی می تواند باعث انتقال بیماری چه در طول مسیر و چه در دفاتر فروش شود .پس با خرید از سایت فروش بلیط پرواز می توانیم به سلامتی خانواده کمک کرده و از همه گیری یک بیماری جلوگیری کنیم .

نحوه ی قیمت گذاری بلیط هواپیما تهران بدروم

بلیط های سفر هوایی به دلایل زیادی ممکن است دچار تغییر نرخ نشوند . گاهی تغییر نرخ ها بسیار زیاد است و گاهی در یک پرواز خاص بخاطر تغییر امکاناتی تغییر نرخ بلیط وجود خواهد داشت . امروز در سه بخش به دلایل این تغییرات خواهیم پرداخت .

بلیط سیستمی یا چارتری

بلیط ها به دوسته سیستمی یا همان بلیط عادی و چارتر تقسیم می شوند .بلیط سیستمی نرخی ثابت در کف و سقف قیمتی دارد ولی قیمت بلیط چارتر توسط چارتر کننده تعیین می شود . همین امر سبب می شود تغییرات گاها محسوسی در قیمت بلیط های هوایی به وجود بیاید . شاید بلیط های که چارتری بودند قبلا ارزان ترین نوع بلیط را شامل می شدند ولی امروزه ممکن است در یک پرواز خاص بلیط سیستمی کف قیمتی پایین تر از نوع چارتر همان پرواز داشته باشد .

فصل سفر

یکی از عواملی که می توانید خودتان کنترل کنید فصلی است که برای مسافرت انتخاب می کنید . زیرا در تعیین قیمت بلیط ها روز های شلوغ سال همیشه نرخ بالاتری دارند . بر عکس اگر در روز های خلوت تر سال بلیط هواپیما تهران بدروم را خریداری کنید می توانید نرخ بسیار مناسب تر را پرداخت کنید . یکی از راه های سفر راحت تر به بدروم تهیه ی تور بدروم رسپینا است. 

تفاوت کلاس پروازی

تفاوت در نوع برندی ایرلاینی که با ان مسافرت می کنید ، رابطه مستقیم با قیمت بلیط شما خواهد داشت . ایرلاین های شناخته تر که هواپیما های با کیفیت تری دارند ، نرخ های بیشتری را برای بلیط های خود در نظر می گیرند . همچنین در یک سفر هوایی سه نوع کلاس پروازی داریم که از نظر امکانات رفاهی و جایگاه صندلی ها ، قیمت های متفاوتی را برای بلیط ایجاد می کنند . از بین فرست کلاس ، بیزنس و اکونومی ، ارزان ترین نوع کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی می باشد .

خرید بلیط هواپیما تهران بدروم

شهر بدروم را بیشتر بشناسیم

حال که قصد خرید بلیط هواپیما تهران بدروم را دارید ، چه بهتر که قبل از سفر این شهر را به خوبی بشناسید تا بدانید چه مناطقی را بازدید کنید . شهر بدروم دارای تاریخی بزرگ و سواحلی زیبا است . خانه های خاص این شهر به دلیل رنگ سفید و نوع ساختشان معروف شده اند . هر ساله توریست های زیادی برای گشت و گذار در میان کوچه های این شهر و بازدید از قلعه های تاریخی ان سفر می کنند . امروز چند نقطه از این شهر بندی را برای شما معرفی می کنیم .

قلعه بدروم : یکی از بزرگترین قلعه های این شهر ساحلی که وسعتی بالغ بر 30000متر مربع را داشته و دارای 5 برج می باشد . این قلعه هدیه ای به سنت پیتر بوده که در قرن 15 میلادی ساخته شده است . بالای باروی قلعه توسط شوالیه های هوسپیتالر ساخته شده است .

موزه زیر آبی بدروم : اصلا شنیدن نام موزه ای که زیر اب ساخته شده خود بسیار هیجان انگیز است . موزه زیر ابی یکی از بزرگ ترین موزه ها در نوع خود است که در زیر قلعه بدروم برای نمایش اثار حفاری که در سال 1960 پدید امده ، ساخته شده است . در این موزه می توانید کشتی های غرق شده ی قدیمی را از نزدیک مشاهده کنید .

گشت و گذار آبی در بدروم :  اب شفاف و جزایر کوچک اطراف بدروم سبب شده قایق سواری و گشت زدن در اب های ساحلی این شهر بندری یکی از مورد پسند ترین تفریحات توریست ها شود . در هنگام سفر با این قایق ها می توانید اماکنی چون ، جزیره سیه ، جزیره کارگی ، الا کیشلا و پابوج بورنو را مشاهده کنید . 

نحوه خرید ارزان بلیط هواپیما تهران بدروم

در مطالب قبل نحوه ی قیمت گذاری بلیط های پرواز را بیان کردیم ، حال باید بدانید چطور می شود از ارزان شدن بلیط سفر به بدروم اگاه شد یا اینکه بلیط سفر را ارزان تر خریداری کرد . با ما همراه باشید تا جواب سوال ها را پیدا کنیم .

بلیط لحظه آخری

بلیط های لحظه آخری زمانی به فروش می رسند که تایم زیادی به پرواز نمانده و هنوز جای خالی زیادی در ان وجود دارد . شما اگر عجله ای برای سفر به بدروم ندارید با چک کردن مداوم پرواز های تهران به بدروم می توانید در صورت فروش بلیط بدروم به صورت لحظه اخری ان را سریعا خریداری کنید . گفتنی است که قیمت بلیط لحظه اخری به نسبت بلیط عادی از هزینه ی بسیار پایین تری برخوردار است .

سرویس خبرم کن

 روشی که می شود از ارزان شدن بلیط های سفر هوایی به بدروم اگاه شد فعال نمودن سرویس خبرم کن رسپینا می باشد . حال نحوه ی عملکرد ان چگونه است ؟ شما ابتدا بلیط هواپیما تهران بدروم  را انتخاب می کنید و در پایین ان گزینه ای که مانند زنگ هست را می زنید . حال درصدی کاهش قیمت بلیط را وارد می کنید . مثلا اگر قیمت بلیط 20 درصد کاهش یافت به شما اطلاع رسانی از طریق پیامک خواهد شد .

قیمت بلیط پرواز تهران بدروم

خدمات رسپینا را بشناسید

سامانه انلاین خرید رسپینا شامل تمامی خدماتی که برای یک سفر به ان احتیاج دارید می شود . مثلا شما احتیاج به رزور محل اسکان یا خرید بلیط دارید . یا می خواهید با خوانواده خود سفری با تور را تجربه کنید . همه ی این موارد برای شما  در این سامانه قرار داده شده است . 

با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران بدروم

در سفر به بدروم از چه جاذبه هایی می توانیم بازدید کنیم ؟

قلعه تاریخی بدروم ، موزه زیر آبی بدروم ، سواحل و جزایر بکر این شهر ، قلعه سنت پیتر

قیمت بلیط این پرواز برای کودکان چگونه محاسبه می شود ؟

برای کودکان بین 2 تا 12 سال حدود 75 درصد قیمت بلیط و کودکان کمتر از 2 سال ده درصد از قیمت بلیط اصلی لحاظ خواهد شد

ایا وارد کردن سن کودکان در هنگام خرید بلیط اینترنتی ضروری است ؟

بله طبق قوانین سن نوزاد کمتر از 2 سال و کودکان بین 2 تا 12 سال می باشدو بالای 12 یال بزرگسال محسوب می شود و بروز هر گونه اشکال در این اطلاعات برای شما مشکلاتی در هنگام پرواز ایجاد می کند

در صورت درخواست تغییر اطلاعات یا کنسلی بلیط باید چه کاری انجام داد ؟

در صورت بروز هر گونه سوال یا مشکلی می توانید با کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته تماس بگیرید 02191012900