بلیط هواپیما تهران شیکاگو

شنبه 07/02
کلیک کنید
یکشنبه 07/03
کلیک کنید
دوشنبه 07/04
کلیک کنید
سه شنبه 07/05
کلیک کنید
چهارشنبه 07/06
کلیک کنید
پنجشنبه 07/07
کلیک کنید
جمعه 07/08
کلیک کنید
شنبه 07/09
کلیک کنید
یکشنبه 07/10
کلیک کنید
دوشنبه 07/11
کلیک کنید
سه شنبه 07/12
کلیک کنید
چهارشنبه 07/13
کلیک کنید
پنجشنبه 07/14
کلیک کنید
جمعه 07/15
کلیک کنید
شنبه 07/16
کلیک کنید
یکشنبه 07/17
کلیک کنید
دوشنبه 07/18
کلیک کنید
سه شنبه 07/19
کلیک کنید
چهارشنبه 07/20
کلیک کنید
پنجشنبه 07/21
کلیک کنید
جمعه 07/22
کلیک کنید
شنبه 07/23
کلیک کنید
یکشنبه 07/24
کلیک کنید
دوشنبه 07/25
کلیک کنید
سه شنبه 07/26
کلیک کنید
چهارشنبه 07/27
کلیک کنید
پنجشنبه 07/28
کلیک کنید
جمعه 07/29
کلیک کنید
شنبه 07/30
کلیک کنید
یکشنبه 08/01
کلیک کنید
دوشنبه 08/02
کلیک کنید
اکونومی

شهر مبدأ

شهر مقصد

calendar

تاریخ رفت

calendar

تاریخ برگشت

اولین پرواز تهران شیکاگو

شماره پرواز نام ایرلاین زمان پرواز نرخ پرواز
2491 Flydubai شنبه 14 آبان ساعت 00:10 ۲۱٬۹۶۵٬۰۰۰ تومانء
601 Lufthansa شنبه 14 آبان ساعت 02:10 ۲۵٬۶۰۸٬۰۰۰ تومانء
875 Turkish Airlines شنبه 14 آبان ساعت 02:35 ۳۱٬۹۹۷٬۰۰۰ تومانء
872 Austrian Airlines شنبه 14 آبان ساعت 03:45 ۲۵٬۳۰۴٬۰۰۰ تومانء
7881 Turkish Airlines شنبه 14 آبان ساعت 04:00 ۲۰٬۵۸۲٬۰۰۰ تومانء

اطلاعات پرواز تهران به شیکاگو

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
0
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
14 ساعت و 55 دقیقه
routing مسافت
2152 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز تهران شیکاگو

Turkish Airlines
Anadolu jet
Emirates Airline
Flydubai
Qatar Airways
Austrian Airlines
Lufthansa
Swiss International Air Lines

کمترین قیمت بلیط پرواز تهران شیکاگو بر اساس ایرلاین

ایرلاین شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
خرید آسان و کنسلی بی دردسر خرید آسان و کنسلی بی دردسر به راحتی بلیط سفر بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید آسان لذت ببرید از خرید آسان لذت ببرید بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید .
سفر لذت بخش را تجربه کنید سفر لذت بخش را تجربه کنید پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست

بلیط هواپیما تهران شیکاگو را با استفاده از سایت رسپینا می توانید با تضمین قیمت خریداری کنید. این تضمین قیمت به این صورت است که اگر بتوانید پایین تر از نرخ های تعیین شده رسپینا، بلیطی در سایت های مشابه فروش بلیط هواپیما خارجی پیدا کنید، با اعلام این موضوع به کارشناسان مجرب رسپینا و تایید صحت موضوع توسط آن ها، دو برابر تفاوت قیمتی بلیط ها به حساب شما عودت پیدا خواهد کرد. در ادامه روش خرید بلیط پرواز تهران شیکاگو و قیمت این بلیط و مزایای خرید بلیط تهران به شیکاگو از سایت رسپینا را بررسی خواهیم کرد.

بلیط هواپیما تهران شیکاگو

پرواز تهران شیکاگو

شما می توانید با راه های متفاوتی بلیط هواپیما تهران شیکاگو را از سایت رسپینا خریداری کنید که یکی از راه های خرید بلیط هواپیما از مبدا تهران  به شیکاگو از رسپینا به صورت تلفنی می باشد و شما می توانید با استفاده از شماره های تلفن پایین صفحه با پشتیبانان متخصص رسپینا در ارتباط باشید و تمامی سوالات و ابهامات خود را علاوه بر خرید بلیط ها یپرسید. برای خرید هم بلیط ها به صورت تلفنی نیز به شما شماره کارت داده خواهد شد و پس از واریز مبلغ موردنظر، فایل pdf بلیط به ایمیلتان ارسال می شود و می توانید سفر خود را به شیکاگو شروع کنید.

تقویم پروازی تهران شیکاگو

در این قسمت جدول زمان پرواز و ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران شیکاگو را برای شما آماده کرده ایم:

فاصله هوایی

15000 کیلومتر✈️

مدت زمان پرواز(بدون توقف)

10 تا 14 ساعت

ایرلاین های ارائه دهنده

لوفتهانزا،فلای دبی،امارات و.

فرودگاه رفت

فرودگاه بین المللی شیکاگو

فرودگاه برگشت

فرودگاه بین المللی استانبول

 

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران شیکاگو

برای خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما تهران شیکاگو از سایت رسپینا طبق این مراحل عمل نمایید:

راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو از رسپینا

  • ابتدا در بالای همین صفحه بر روی مبدا و مقصد کلیک کنید و آن ها را روی تهران و شیکاگو بگذارید و پس از تعیین زمان رفت اگر از زمان برگشت سفر خود مطمئن هستید می توانید در کادر کنار رفت، زمان برگشت را نیز تعیین نمایید تا پروازهای رفت و برگشت تهران شیکاگو نیز به شما نمایش داده شوند.
  • پس از اینکه بر روی کلمه جستجو بزنید، تمامی پروازهای تهران شیکاگو در صفحه بعد به شما نمایش داده خواهند شد. در این صفحه براساس فاکتور هایی که موردنظر شماست می توانید انتخاب بلیط خود را انجام دهید.
  • پس از انتخاب یک بلیط مناسب، با کلیک بر روی آن به صفحه ای انتقال پیدا می کنید که باید مشخصات مسافرین را تعیین کنید. در این قسمت دقت داشته باشید که مشخصات وارد شده همگی کاملا با مشخصات شناسایی فرد باید تطبیق داشته باشند و در صورت هر گونه عدم تطبیق بلیط برای شما صادر نخواهد شد.
  • پس از اینکه اطلاعات را تکمیل کردید در مرحله بعد  به صورت خلاصه جزئیات بلیط ها و مشخصاتی که وارد کردید نمایش داده خواهد شد. اگر مورد تایید شما بود می توانید بر روی پرداخت کلیک کنید تا در مرحله پرداخت قرار گیرید.
  • پس از اینکه پرداخت خود را انجام دادید، فایل Pdf بلیط هواپیما تهران شیکاگو به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما تهران شیکاگو

 قیمت بلیط هواپیما تهران شیکاگو معمولا طی سال دارای برخی تغییرات قیمتی است و این تغییرات معمولا به دلایل مختلفی صورت می گیرند. برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما تهران شیکاگو با قیمتی مناسب را تهیه کنید پیشنهاد می کنیم طبق این ترفند ها حرکت کنید تا بتوانید بر روی قیمت بلیط خود تاثیرات بسیار مثبتی داشته باشید:

انتخاب درست ایرلاین تهران شیکاگو

بلیط ها با ایرلاین های مختلف معمولا قیمت های متفاوتی دارند. اگر شما بتوانید در خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو یک ایرلاین درست را انتخاب کنید، می توانید تاثیر بسیار خوبی در قیمت نهایی بلیط خود داشته باشید. معمولا علت تفاوت قیمت ایرلاین ها در امکاناتی است که ارائه می دهند و شما در صورتی که به دنبال ایرلاین های ارزان برای سفر خود هستید باید بدانید که این ایرلاین بیشتر توجه خود را در بخش پرواز گزاشته اند و امکانات زیادی به مسافر نمی دهند.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط تهران شیکاگو

تعداد نقاط توقف پرواز تهران به شیکاگو

با عبور از حریم هوایی هر کشور باید هزینه ای توسط ایرلاین داده شود و این موضوع می تواند بر روی هزینه بلیط هواپیما تهران شیکاگو با چندین مقصد نیز تاثیر داشته باشد. برای همین سعی کنید در زمان انتخاب پرواز تهران شیکاگو به دنبال بلیط هایی باشید که حداکثر یک نقطه توقف داشته باشند چراکه در مسیر تهران شیکاگو مسیر مستقیم وجود ندارد و کمترین هزینه مربوط به بلیط هایی با یک نقطه توقف می باشد.

بازه زمانی خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو

یکی از مهم ترین مواردی که یک موضوع همیشگی و مهم در پروازها بوده که با افزایش قیمت بلیط ها در ارتباط است، زمان سفر به شیکاگو یا دیگر مقاصد می باشد. زمان سفر در خرید بلیط های پروازی بسیار می تواند روی دست یافتن به قیمت های مناسب تاثیر داشته باشد. یکی از زمان های شلوغ برای پروازهایی خارج از ایران، زمان کریسمس در بازه زمانی 25 دسامبر تا 1 ژانویه می باشد که معمولا قیمت بلیط ها بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو رسپینا

در رسپینا همیشه به موضوع حقوق مشتری دقت شده است و سعی بر این داشتیم که به بهترین شکل و در اسرع وقت  به مسافرین پاسخگو باشیم. خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو از سایت رسپینا علاوه بر اینکه بسیار راحت تر و بدون هیچ ثبت نام اولیه ای از سایت رسپینا قابل خریداری است، دارای برخی مزایای دیگری نیز می باشد که در ادامه آن را مطرح می کنیم:

پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم حرفه ای

یکی از موارد مهمی که برای هر مسافری می تواند پس از اطمینان به یک سایت جزو اولویت اول باشد، پشتیبانی این سایت گردشگری است. شرکت رسپینا در مورد پشتیبانان خود بسیار سرمایه گذاری کرده و شما در هنگام تماس با پشتیبانان ما، خود این موضوع را درخواهید یافت. در صورتی که هر سوالی در مورد خرید و رزرو بلیط تهران شیکاگو داشته باشید می توانید با پشتیبانان ما در 24 ساعت شبانه روز در ارتباط باشید.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو از رسپینا

امکان خرید بلیط تهران شیکاگو با کارت شتاب

برای خرید بلیط های خارج از ایران در سایت رسپینا نیاز به مسترکارت ندارید و می توانید به راحتی بلیط هواپیما تهران شیکاگو را با استفاده از تمامی کارت های شتاب رایج در ایران خریداری کنید. این موضوع توانسته یک مزیت بسیار بزرگ باشد و مسافرین را برای خرید آسان پروازهای به خارج از کشور آسوده کند.

امکان کنسلی آسان و استرداد وجه بلیط

رسپینا بزرگ ترین شرکت خدمات مسافرتی در کشور برای مسافرین خود امکاناتی را فراهم کرده است که بتوانند بلیط هواپیما تهران شیکاگو را بدون هیچ مشکلی لغو کنند. در صورتی که در زمان کنسلی بلیط خود هر گونه سوالی داشتید می توانید با شماره های پایین این صفحه تماس حاصل فرمایید و با پشتیبانان رسپینا در ارتباط باشید تا هیچ مشکلی در فرآیند لغو خود نداشته باشید.

همچنین به این موضوع دقت داشته باشید که معمولا بلیط های چارتری لغو نخواهند شد و در صورت لغو شدن نیز هیچ مبلغی به مسافر بازگردانده نمی شود، پس حتما برای اطلاع از میزان عودت وجه و شرایط لغو بلیط چارتری با پشتیبانان رسپینا صحبت کنید.

کاربری آسان سایت و امکان رزرو بلیط هواپیما تهران شیکاگو با کمترین معطلی

بر خلاف تمامی سایت های فروش بلیط پرواز، در سایت رسپینا نیاز به هیچ گونه ثبت نام اولیه برای خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو ندارید و به راحتی و تنها با یک شماره همراه و یک ایمیل می توانید بلیط هواپیما خود را در قالب یک ایمیل دریافت کنید.

سفر به شیکاگو

شیکاگو یا شهر بادگیر که در امتداد دریاچه میشیگان واقع شده است و آن را به عناصر هنری که دارد و همچنین جاذبه های فرهنگی، فروشگاه های خوب و همچنین معماری جالب ساختمان هایش می شناسند. شیکاگو در حوزه ورزش نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد و می توانید در سفر خود فوتبال های آمریکایی و یا مسابقات بیسبال را نیز تجربه کنید! می توانید پرواز خارجی شیکاگو را هر چه سریعتر برای سفر خود خریداری کنید.

دیدنی های شیکاگو

و اما شیکاگو و دیدنی هایش. شیکاگو شهر پربازدید با اسمی زیبا که به ورزش و بیسبال و مسابقات فوتبال آمریکایی خود مشهور است. اما اگر بخواهید یک سفر بسیار زیبا به این شهر داشته باشید بسیار خوب است که تمامی جاهای دیدنی این شهر پرهیاهو را بشناسید. در ادامه به بررسی مکان های دیدنی این شهر خواهیم پرداخت.

دیدنی های شهر شیکاگو

موسسه هنر شیکاگو

سفر خود را می توانید با یک بخش هنری در شهر شیکاگو آغاز کنید. یک موزه هنری آن هم در مرکز شهر پر جنب و جوش شیکاگو. این موزه هنری بزرگ بیش از سیصد هزار اثر هنری را در خود جای داده است که قرن ها قدمت دارند. اینجا نیز می توانید یک اثر هنری معروف و نمادین به نام یکشنبه ای در La Grande Jatte اثر جورج سورات را مشاهده کنید و یا بال مدرن خیره کننده را ببینید که اثری هنری از رنزو پیانو می باشد و یا از نمایشگاه زندگی پس از مرگ در مصر باستان با هزاران اثر 3000 ساله  دیدن کنید.

موسسه هنر شیکاگو

باغ وحش پارک لینکلن

اگر علاقه زیادی به دیدن حیوانات دارید در این باغ وحش بیش از هزار حیوان وجود دارد. انواع شیرها و میمون ها، از پانداها گرفته تا خرس ها و جالب است بدانید حتی برای ورود به این باغ وحش نیاز نیست دست در جیب خود کنید! چون این باغ وحش یکی از تنها باغ وحش های رایگان در شیکاگو می باشد. می توانید بدون پرداخت هیچ پولی با خانواده و فرزندان خود از زیبایی های این باغ وحش نهایت لذت را ببرید.

باغ وحش لینکلن در شیکاگو

بازدید از شیکاگو 360

پس از خرید بلیط هواپیما تهران شیکاگو اگر میخواهید آدرنالین خود را در سفر بالا ببرید و هر طور شده به دنبال هیجان هستید و از ارتفاع هم ترسی ندارید به شما شیکاگو 360 را پیشنهاد می کنیم! این سکو در طبقه 94  مرکز تاریخی هنکاک قرار گرفته است و با ارتفاع 304 متر روبروی یک شیشه در یک سکوی کج رو به ارتفاع قرار می گیرید. مطمئن باشید یک تجربه فراموش نشدنی برای شما خواهد بود.

گلخانه پارک گارفیلد

این گلخانه عظیم در پارک گارفیلد یکی از بزرگترین باغ‌های گل و گیاه در ایالات متحده است. پیشنهاد می کنیم اگر اهل گل و گیاه هستید پس از پرواز تهران به شیکاگو از این گلخانه دیدن کنید. این خانه برای حدود 600 گونه گیاهی (که بیشتر آنها بومی منطقه نیستند) فراهم می کند. اطمینان حاصل کنید که حتما از قبل برای حضور در این گلخانه رزرو داشته باشید و این را هم در نظر بگیرید که رزرو آن کاملا رایگان است و سپس برای تحسین درختان غول پیکری که خانه نخل را پر کرده اند، یا اتاق سرخس که تداعی کننده پارک ژوراسیک است به این منطقه حرکت کنید. حتما در ماه های گرم اگر به شیکاگو سفر می کنید، زمانی را برای کاوش در باغ‌ها نیز اختصاص دهید.

گلخانه پارک گارفیلد در شیکاگو

آب و هوای شیکاگو

این شهر نیز دارای 4 فصل مجزاست و جزو شهرهایی با آب و هوای مرطوب در قاره اروپا می باشد. در بهار این شهر آب و هوایی خنک و مرطوب دارد و در تابستان ها هوای گرمی را تجربه می کنید. همچنین پاییزی با هوای ملایم دارد و زمستان های سردی در این شهر جریان دارد. ماه ژوئن نیز بارانی ترین زمان برای رفتن به شیکاگو است و برای کسانی که عاشق آب و هوای ابری و بارانی هستند به شما پرواز تهران شیکاگو را در این ماه پیشنهاد می کنیم.

خرید بلیط هواپیما تهران به آمریکا

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به آمریکا را دارید می توانید با رزرو بلیط هواپیما تهران شیکاگو از سایت رسپینا هر چه زودتر سفر خود را آغاز کنید.  همچنین در صورتی که در گفته های ما هر گونه ابهام و یا سوالی برای شما پیش آمده می توانید با کارشناسان رسپینا در ارتباط باشید و تنها در چند دقیقه پاسخ خود را دریافت نمایید و حتی می توانید در سمت راست صفحه بر روی "نیاز به راهنمایی" کلیک کنید تا توسط کارشناسان رسپینا با شما تماس گرفته شود. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران شیکاگو

قیمت بلیط هواپیما تهران شیکاگو چقدر است؟

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از جدول -نرخ بلیط پرواز تهران شیکاگو براساس ایرلاین- بالای صفحه، از پایین ترین قیمت بلیط هر ایرلاین طی یک هفته آینده مطلع شوید. تیم کارشناسان خبره پرواز خارجی رسپینا نیز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره خواهند بود.

میزان بار مجاز در پروازهای تهران شیکاگو چقدر است؟

بر اساس شرایط هر ایرلاین متفاوت است. اما در بلیط های اکونومی، این میزان بین 25 تا 30 کیلوگرم و در بلیط های بیزینس کلاس، این میزان تا 35 کیلوگرم نیز قابل افزایش است. در جدول لیست پروازهای سایت در کنار هر بلیط، میزان بار مجاز آن نیز قید شده است.

میزان جریمه بار در پروازهای تهران شیکاگو چقدر است؟

میزان جریمه بار به قیمت بلیط، طول مسیر هوایی و کلاس پروازی بستگی دارد. اما بطور میانگین معادل یک درصد قیمت بلیط محاسبه می شود.

در صورت ورود اطلاعات اشتباه در زمان خرید بلیط هواپیما تهران به شیکاگو امکان اصلاح آنها وجود دارد؟

خیر. بر اساس قوانین ایرلاین مربوطه لازم است بلیط کنسل شده و مجدد خریداری شود.